|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 4. Ringarajin piknik
17.5.2007 21:40:43   
Jančika_
Ja sej, kaj češ. Saj do zdaj smo imeli kar srečo z boleznimi, zadnji čas imamo pa pestro. Ampak bo tudi to minilouser posted image .

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: 4. Ringarajin piknik
18.5.2007 10:37:09   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Hmnja. Nas ne bo, kr je Vasja danes dobil vodene kozeuser posted image . Sem tak žalostna, res. Že to soboto ne vem, če mi bo ratalo it v Radence na maraton, pa dva rojstna dneva bomo morali izpustiti, pa tale piknik....pa če Kajetan ne bo kmalu zbolel, bom še kakšen mesec in pol zaprta v bajtiuser posted image . In to tem, ko sta tamala dva že itak mesec in pol nenehno izmenično bolna.

Če pa kdo rabi koze, pa prosim, vsakega obiska bomo veseliuser posted image .



Ko so vse koze na telesu v suhi obliki otrok ni vec kuzen. Edini problem je zmanjsan imunski sistem..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: 4. Ringarajin piknik
18.5.2007 10:56:02   
Jančika_
Kajetan še ni zbolel in bo takrat, ko bo piknik, ziher kužen. Pri moji sreči se bo nalezel zadnji dan Vasjeve kužnosti in bo izbruhnilo zadnji dan inkubacijske dobe....user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: 4. Ringarajin piknik
18.5.2007 15:55:47   
Anonimen
Skoda Jancika, pa lih zdaj, ko je Joe zapravljal user posted image  user posted image  

L. jih je tudi najbrz dobil - zdajle v vrtcu so pokazali dve pikici .. juhu! Mene ze vse srbi, pa sem ze imela norice, sam vseeno user posted image  Ce je to to in bo se kuzen v nedeljo, bom mogla prit sama user posted image  

LP,Ribica

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: 4. Ringarajin piknik
19.5.2007 23:23:50   
Urša
Ojoj, tele norice pa res noro razsajajo naokrog! Moja 2 sta jih že oba imela, tako da vam nisem nič fouš!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: 4. Ringarajin piknik
20.5.2007 13:36:37   
aljuška
oj,

Žal ne bomo prišli na piknikuser posted image
Jaz imam eno sr***e v službi ( pove veliko že to, da niti plače nismo dobili in nevem kdaj jo bomouser posted image user posted image ) in sem vsa nervozna in moram to rešit..Poleg tega moj v nedeljo dela, pa itak da tudi jazuser posted image ..GRRRR!!! Zdaj je ravno en tak smotan cajt, ker moram sprejeti eno pomembno odločitev in cincam..Seveda sem temu primerno nervozna!
Nič, faj se imejte, uživajte..!
Pozdravček iz Obale..


_____________________________





(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: 4. Ringarajin piknik
20.5.2007 14:17:04   
Anonimen
Skoda, aljuska .. vso sreco.

No, mali gospodic zgleda nima noric, ker mu se tisti dve pikici zginjata in ga nic ne srbi, novih pa ni. Tako da zaenkrat je udelezba kompletna.

Upam, da jaz pripeljem user posted image  

LP, RIbica

(odgovor članu aljuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.5.2007 13:14:49   
Anonimen
Ce se kdo ni dobil ZS-ja, pa pride na piknik, naj mi prosim pove. Poslala sem vam svoj gsm (tisti, ki ga imate oz. ste ze napisali in videli, kaj kdo prinese - vam ga nisem posiljala) in opomnik, da malo precekirajte tole debato user posted image  

Upam samo, da bo lepo vreme.

LP, Ribica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: 4. Ringarajin piknik
22.5.2007 0:27:13   
trixi
Seznam hrane:

* Ribica: piscancji file, muffini, kruh
* urška76+Žiga: kaka rebrca, čevapi, makaronova solata(polžki, paradižnik, mozarela in bazilika), pa mal gobic in bučk
* Urša: šobska solata, kruh, malancani, paprike
*SILVA : nekaj kotletov,kakšne perutničke,hrenovke
Micy: piščančje hrenovke, verjetno skutino pecivo kije full dobro in makaronovo solato( je full dobra in upam da vam bo všeč, paše zraven meseka na žaru.
*trixi: vsekakor nekaj mesnega, riž na mrzlo, paradižnik, kumarice, paprika, kruh, pecivo, fruc ali ledeni čaj


Pa za kavo tudi nismo dorekli?! Jo bomo sami kuhali ali ...

Ribica, kakšno je tisto pecivo od Jančike? 

čau, čau

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: 4. Ringarajin piknik
22.5.2007 2:17:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR
Kerensa, daj, ne bluzi se tukaj, ker bom brisala neumestne pripombe!

No, če je pa vprašanje o tem, s kom "smem" priti na piknik, "bluzenje" oz. "neumestna pripomba", potem se pa da zadevo popolnoma poenostaviti - me ni. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: 4. Ringarajin piknik
22.5.2007 9:04:52   
Bubamaraa
Seznam hrane:

* Ribica: piscancji file, muffini, kruh
* urška76+Žiga: kaka rebrca, čevapi, makaronova solata(polžki, paradižnik, mozarela in bazilika), pa mal gobic in bučk
* Urša: šobska solata, kruh, malancani, paprike
*SILVA : nekaj kotletov,kakšne perutničke,hrenovke
Micy: piščančje hrenovke, verjetno skutino pecivo kije full dobro in makaronovo solato( je full dobra in upam da vam bo všeč, paše zraven meseka na žaru.
*trixi: vsekakor nekaj mesnega, riž na mrzlo, paradižnik, kumarice, paprika, kruh, pecivo, fruc ali ledeni čaj

* Romana26: sokovi, voda( navadna in Zala), pivo, slani prigrizki



< Sporočilo je popravil Romana26 -- 22.5.2007 9:05:55 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: 4. Ringarajin piknik
22.5.2007 15:01:56   
Anonimen
Trixi, tam je brunarica - boste tam pili kavo, prav? user posted image  Dobimo prostor zastonj, pa se nekako moramo oddloziti .. user posted image

LP

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: 4. Ringarajin piknik
22.5.2007 16:18:59   
Primoza
Mi bomo prinesli nekaj mesnega, pa kake kupljene sladice. Saj vidim, da je seznam že kar popoln.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: 4. Ringarajin piknik
22.5.2007 22:18:24   
mayci
Mi bomo prinesli kakšne fileje (piščančka ali purana), kruh, pecivo iz prosene kaše z jabolki, zalo ali oazo, sadje (banane, jabolka, grozdje).

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.5.2007 10:08:05   
SILVA
Kakšno je pa kaj vreme napovedano za nedeljo,mislim,da bolj slabo kaže.
Kerensa,ne bodi takoj užaljena,pridi s komer želiš.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.5.2007 10:10:42   
Anonimen
nas žal ne bo. pač delavni vikend na bajti.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.5.2007 10:26:15   
valy1
oj, mi bi pa prinesli nekaj mesnega ( nabodala, klobasice), sok, bučke, melancane, pecivo, kruh. Zanima pa me kako je kaj s priborom - mislim plastiko - korožniki, kozarčki, vilice, žličke, zobotrebci, serveti - če je potrebno prinesemo. Če je tam brunarica - je potem možno pijačo tudi kupit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.5.2007 12:04:20   
urška76
Valy, pribor prinesemo v glavnem vsi, potem so pa krožnički in kozarčki in ostale pritikline na enem kupu in si vsak vzame. Ponavad je potem fiša tista, ki pospravi vse kar smo mi pustili in prinese na naslednji piknik. user posted image  (k nam se ponavad ne da še te plastike vlečt okoli, pa itak ne vemo pol več kaj je čigavo user posted image ).  Tako, da je fino če imate sabo, če pa pozabite pa ni kake velike panike. Glede ne to da se da v brunarici kupit kavo, se da pa po moje tud pijačo.

Silva z vremenom mamo pa tako srečo kot ponavadi. Spet kaže na dež. user posted image  Upam, da se nas usmili in bo vseen brez moče, tud če ne bo take hude vročine.

Upam, da se naš Miha pocajta, k drgač nas pa ne bo. Ne pa sej dans tud topu ni, kaj šele da bi imel vročino, tako da gre že jutri v vrtec. In če je zdrav za v vrtec, potem je tud za piknik.

(odgovor članu valy1)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.5.2007 14:12:14   
trixi
Ojla,

ja, to tudi mene zanima- kaj v primeru dežjauser posted image  a pridemo vseeno?

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.5.2007 15:53:26   
Anonimen
Mize so pod streho, pa balinisce je tudi pod streho. Bom se pa pozanimala za vsak slucaj se prej user posted image  Ampak za mize sem stoprocentna, da so pod streho.

A dez je napovedan? user posted image

Uf, plastike pa mislim, da nimam vec ... bo treba spet zaloge naredit. Bova mi2 vzela kake vilice + kroznike.

Ja, tudi pijaca se da tam kupit, ce zmanjka ali pa kaj podobnega user posted image

LP, Ribica

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.5.2007 18:56:35   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: SILVA

Kakšno je pa kaj vreme napovedano za nedeljo,mislim,da bolj slabo kaže.
Kerensa,ne bodi takoj užaljena,pridi s komer želiš.



Piknik bo v soboto. Vreme kaže dobro, kot nalašč za piknike. tudi v nedeljo bo podobno. Za v hribe pa ne bo.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.5.2007 20:29:59   
SILVA
A res v sobotouser posted image ,a nismo rekli 27.5 - to je pa nedelja.
Ker če je na soboto mi ne moremo prit,ker imamo v vrtcu kekčev dan.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.5.2007 20:44:17   
urška76
Primož ti si to neki zabrkljal user posted image . Piknik je v nedeljo.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.5.2007 20:55:24   
Primoza
Ojoj, pa res, res širim dezinformacije. Se vidimo v nedeljo, vremenska napoved je itak enaka.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.5.2007 23:18:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SILVA
Kerensa,ne bodi takoj užaljena,pridi s komer želiš.

Daleč stran od užaljenosti... samo poenostavljam zadevo... saj ljubimca itak nimam, tako, da... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?