|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 4. Ringarajin piknik
26.5.2007 14:40:40   
Anonimen
Ma jst sem odklopljena odkar doma ni neta na šihtu pa norišnica.

Torej - jst prinesem tiramisu in kakšno rževo/testeninsko solato.
Bi tudi češnje sam pri nas so že passe. Konec maja pa so že mimouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: 4. Ringarajin piknik
26.5.2007 16:52:16   
Anonimen
Če bo slučajno dež ali pa bo fejst zgledalo na dež (napovedan žal je), nas ne bo, ker je Ela že danes tako tečna da ni za nikamor, tam je pa tud ne mislim potem skoz po rokah vlačit.
Bi pa zelo radi prišli, mamo že tud vse kupljeno (če ne bomo morali s čebelco en balkon piknik udarit, da vse pojemo user posted image ), vi pa vreme zrihtajte! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: 4. Ringarajin piknik
26.5.2007 19:50:20   
Urša
V zahodnih krajih se bodo že zjutraj in dopoldne pojavljale plohe in nevihte, ki se bodo čez dan razširile na večji del Slovenije.
user posted image user posted image user posted image
Upam, da nam jo vreme ne bo zagodlo tako kot je napovedano!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: 4. Ringarajin piknik
26.5.2007 19:54:54   
Primoza
Za vsak slučaj bomo mimogrede na Trojanah kupili nekaj krofov, če ne bo žar deloval zaradi dežja....

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: 4. Ringarajin piknik
26.5.2007 21:44:04   
Anonimen
Ja, napoved je grozna user posted image  V Lj tudi ze ful piha cel dan in prej se je na J in JZ ze oblacilo .. user posted image  

Ja nic, jaz bom tam ob 12h, dve mizi sta pod steho, balinisce tudi mislim, da je pokrito (ce imam prav v spominu), pa ne pozabite palerin user posted image  (user posted image ).

Hothien in čebelica-trot, se vama posljem gsm na privat.

lp, Ribica

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: 4. Ringarajin piknik
26.5.2007 22:23:00   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Nas tudi ne bo, je nepredvideno prišlo povabilo na praznovanje roj. dneva, na drugem koncu, tako da bomo prišli drugo leto...user posted image  


Mislm Maja, tako pa ne gre. Jest pa že Mihu obljubljala, da bo Maja z Lanom tud na pikniku.

Za vse ostale v vednost, Maja je Mihova najljubša vzgojiteljica. Pol ga pa takole razočara user posted image

Drgač pa res zelo piha, upam da bo vsaj kaj od vremena jutri. Fiša, če nas bo vreme preveč hecali bomo pa kako reprizo piknika naredili. user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 1:20:07   
SILVA
Nas an žalost ne bouser posted image ,je prišla ena zoprna zadeva vmes in upam,da bomo hitro uredili.
Mogoče nam pa vseeno uspe prit vsaj za pol urce,če boste še tam.Ribica te bom poklicala.
Pišuka,pa vse imam že kupljeno in začinjenouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 8:15:54   
Anonimen
Škoda Silva. Aja, kdaj delaš v četrtek? Bi ti prinesla knjige, če še rabiš, sem v četrtek doma. Ali pa če se kako drugače zmeniva ...

LP

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 8:17:02   
valy1
žal tudi nas ne bo smo kot kaže tudi mi dobili norice.saj vedno ko kaj planiraš se ti plan tik tak podre. uživajte, upam da pridemo drugo leto.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 9:53:17   
Urša
Mi pridemo po 1. uri.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu valy1)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 9:58:41   
Anonimen
valy1, skoda user posted image  Pa cimmanj srbenja...

Urša,ok!

Vreme v Lj trenutno: na Z se že oblači, ampak se oblaki še trgajo, po radarski sliki padavin še ne kaže, da bi kaj prišlo do Lj prav kmalu, dežuje pa že na Z in na skrajnem SZ Slo. Pol Šiške je že v oblakih, ampak povsod drugod je še sonce user posted image  

LP, Ribica

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 10:10:46   
Čebelica - trot
Pri nas pa tok lepo sonček sije, nikjer nobenih oblakov.
A prestavimo piknik v Zasavje user posted image user posted image user posted image .

Drugač pa mi pridemo, Tanja z family pa ne, ker so ene zadeve prišle vmes.
Ampak bo vseeno fajn.

Se vidimo.

Lp, čebelica


_____________________________

la la la

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 10:55:32   
Anonimen
Čebelica, tukaj je tudi sonceee ... No ja, z mal oblaki user posted image  Se pojavijo oblaki, pa jih razpiha in je sonce in spet od zacetka. Grem gledat karto padavin. Muffini bodo pa zdajle peceni user posted image

Se pripeljem (sama) z ockatom do tja (sej takoj gre potem user posted image )

LP, Ribica


(odgovor članu Čebelica - trot)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 19:05:31   
Anonimen
Spet je bilo super! user posted image  Najbolj pridni smo kljub mrazu in dezju vztrajali do 18:20. Vec pa napisem potem in prilepim kaksno fotko, zdaj moram se mojem otroku it posvecat (beri- moram peljat Luno ven).

LP, Ribica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 19:35:26   
Primoza
A bomo izdelali kak seznam prisotnih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 20:38:51   
Anonimen
Tudi 4. RR piknik je bil (seveda) supeeeer! Od kar velikega števila prijavljenih, nas je dejansko prišlo bolj malo. Tapridni smo bili:  

1.      Ribica RR + ales25 & user posted image
2.      primoza + ankaa + user posted image user posted image
3.      trixi + user posted image  + user posted image
4.      urška76 + Žiga + user posted image user posted image
5.      pikec0
6.      Urša + Miloš + user posted image user posted image
7.      Teja N +  user posted image
8.      Romana26 + user posted image  + user posted image
9.      hothien + user posted image + user posted image
10.   Erdbeere + user posted image  + user posted image user posted image

Čeprav je kazalo na dež, smo imeli z vremenom res srečo – je zdržalo do 17h brez dežja. Najedli smo se vsega mogočega, spet smo imeli manjše težave z žarom (v brunarici so jim ga namreč ukradli, mi pa tam brez žara .. ), ampak sta nas rešila Urša in Miloš! Lastnik je bil zelooo prijazen, prostor je bil za tamale super – peskovnik z igračami, vlak, plezalo, tobogan in potoček – so eni drugi otroci našli še celo enega raka. Itak je bilo spet vsega preveč in na koncu ni hotel nihče nič vzet domov! Jaz imam spet en kup mesa (kdo ga ni odnesel??user posted image ), user posted image  je pa moral odnest sokove, ker nisem imela že kam kaj dat … Kljub nalivu pa smo vztrajali nekateri do 18:20 .. pa še mrzlo je b'lo! user posted image user posted image user posted image

Pa še slikce:

user posted image  RRjevci

user posted image  Mala hijenca (najmlajša udeleženka)

user posted image  Čvekajo ...

user posted image  Peka .. user posted image

user posted image  2. prinčipesa

user posted image  Menjava otrok z uspavanjem user posted image

user posted image  Menjava otrok 2.

user posted image  Gugalnice

user posted image  peskovnik

user posted image  Dežuuuuuuuuuuuuuje!

user posted image  Skriti pred dežjem

Ponovimo naslednje leto? user posted image

Hvala še enkrat Tii74, brez nje tudi ne bi bilo vse tako urejeno, akr se tiče piknik prostora user posted image

LP, Ribica user posted image

P.s.: Vse prisotne prosim, da mi sporočite vaš mail, da vam pošljem slikce (od Urše, Urške76&Žigata in od Erdbeere in Teje N že imam) user posted image  Pa jaz se tudi priporočam za slikce (ribica@ringaraja.net)

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 27.5.2007 21:33:00 >

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 20:59:48   
Primoza
Tam pri naju manjka še en user posted image  (verjetne razlog velika hitrost gibanja obeh) in še majček and co so prišli.


Aja pa ker so očitno prišli tako s primorskega konca kot iz Zasavja to govori bolj bliže očitnemu dejstvu, da je RR piknik v Ljubljani res najustreznejši. Kdor je želel je prišel.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 27.5.2007 21:03:23 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:09:36   
Anonimen
Evo, tud mi smo doma. Blo je res super, drugo leto itak ponovimo, bo že Ela capljala naokoli. user posted image
Vreme je blo super, ker sploh ni blo vroče, dež se je pa ulil, ko smo mi šli in nas je ta najhujši naliv doletel ravno na AC. user posted image  Peljali smo 60 na uro, videlo se ni nič, user posted image  se je jokala, ker je grmelo pa tolklo po avtu, ko je začela toča padat. K sreči smo se ravno peljali proti enemu širšemu nadvozu in smo ustavili avto, čez minuto je blo spodi polno avtomobilov, AC je bla dobesedno zafilana po vseh pasih, nihče ni mogu mim. Folk je celo po nabrežju peljal z avti, sam da jim ga ne bi toča stolkla. user posted image  Tam smo stali ene 10 minut, potem pa smo šli naprej. K sreči se na avtu nič ne pozna, vendar ko smo se odpeljali naprej je blo kot da bi po pesku vozili, tok je blo toče po tleh, vse je blo belo. user posted image
Ah, sam da smo doma, user posted image  je skopana in že pančka, jaz pa ravno slikce okrog pošiljam. user posted image  Upam, da bo šlo, brez da jih zmanjšam, ker s tem gmailom pa res počasi pošilja. user posted image  Sej velik jih nimam, sam če hočte mi lahk vseen date maile, da jih še vam pošljem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:11:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Kdor je želel je prišel.


Točno tako. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:11:30   
Urša
Ponovimo naslednje leto?


Itak! user posted image user posted image user posted image

Mi je bilo všeč, da je bilo precej ''starih'' obrazov, v veselje pa mi je bilo spoznat tudi nove!user posted image user posted image user posted image  Sam ambient mi je bil tud ful lušten!user posted image  Super smo se organizirali, sicer je res kar nekaj hrane ostalo, ampak moja solata je pa šla cela! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:12:13   
Erdbeere
Joj Primoza škoda, ker ste tako kmalu ušli, ali pa smo bili mi tako pozni user posted image user posted image user posted image sem imela željo in jo imam še vedno, da spoznam kdo se skriva za tem nickom in seveda za nickom Aanka user posted image user posted image user posted image No ja sem pa spoznala spet super ljudi, katere sem pa tudi imel aželjo spoznat...skratka bilo je superrrrrrrrrr....upam, da drugič uspem pridem ob pravem času...če bo le piknik ob takem času, ko imamo pri nas čas, ker tudi letos do konca nisem vedela, ali bomo uspeli priti ali ne...in na koncu nam je vseeno uspelo user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:14:51   
Anonimen
Ja, jaz sem tudi vesela, da sem spoznala hijenco, druge sem pa ze vse poznala user posted image  Samo trixi skoraj ne bi spoznala, ko ima zdaj novo frizuro user posted image  

Jaz sem vam 4, od katerih imam maile, ze poslala slikce, ostalim pa se bom. Kdor pa hoce kaksno taveliko, pa javite, samo so slikce velike od 3-5 MB ena, ze vnaprej opozarjam user posted image

LP, Ribica

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:15:31   
Urša
Moram ful pohvalite tiramisu od Pikec pa tisto njami pecivo, ko je bil vsak košček posebej na papirčku pa panirane malancane od Teje, muffine od Ribice in Bandidos Ice od Romane!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:16:32   
Primoza
Pa drugo leto. Odpeketali smo jo še na obisk v Ljubljano. Tako je kar običaj, če imamo piknik v Ljubljani. Pa še otroka sta bila naspidirana, posebno Žan je dvakrat skočil v potok in nam je počasi zmanjkovalo rezervnih oblačil.

Kot da ne bi bila pred tem zjutraj že v plezališču v Vranskem.


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:17:38   
Urša
Erdbeere, jst sploh nism vedla, da si prišla-smo se zgleda glih zgrešili!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Barvanje las


Kako pogosto si barvate lase?

2x na mesec (3%)

1x na mesec (15%)

1x na 2-3 mesece (40%)

1x na 3-6 mesecev (17%)

manj pogosto (24%)


Število vseh glasov: 287

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!