|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.5.2007 21:18:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:21:32   
trixi
Eko, tudi mi smo nekako priplavali, priveslali, pripeljali domov, smo imeli celo pot močan dež. Mali si je baterije napolnil- beri spal, zdaj se pa igra. Kdaj bomo šli spatuser posted image
Nam je bilo super, družba taprava, čvekali smo dosti, pa je vreme vseeno zdržalouser posted image , upam, da bomo tudi mi spet zraven naslednje leto.
AAA, meni ste pa na seznamu izgubili user posted image user posted image
Zdaj bom poskušala moje tehnično osebje prepričat k obdelavi slik, potem jih pa dobite, jaz pa bom mal poslala naš mail naslov okrog.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:23:54   
Erdbeere
Urša možno ja.....čeprav mi smo prišli približno ob 16.30 šele user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:32:50   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR
Kdor je želel je prišel.

Mi smo želeli, samo dvomim, da si je kdo želel od nas pokasirati noriceuser posted image . No, naslednje leto vsaj noric ne bomo imeliuser posted image .

Fajn, da ste uživali! Smo fauš.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:34:00   
Primoza
No na vas pa definitivno ni letelo...

Saj ste dostavili "žiriji" slikovni materialuser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:35:11   
Anonimen
No, sem dodala vse manjkajoče smajle.

Jančika, ja, noric res ne bo več user posted image  Je manjkal en dober fotograf, moje fotke tokrat niso lih bogvekaj user posted image  Ni bilo časa, sem preveč čvekala user posted image

LP, Ribica

Zdej se moram it pa reeeeeeeeees učit user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:39:15   
Jančika_
Na, še en dokazuser posted image :

user posted image

Vasja je zdaj sicer že zdrav, jutri gre že v vrtec, zdaj samo čakamo, da izbruhne pri Kajetanu, predvidevamo, da se je nalezel (in je verjetno tudi že kužen - to je glavni razlog, da nas ni bilo; Vasja že nekaj dni ni več kužen). Tako da bo slika čez par dni verjetno ravno obratna kot zgoraj...

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:42:40   
Primoza
Do piknika bo pa verjetno tudi še kako zasedanje moderatorjev.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:42:45   
Anonimen
Ojej, kolk je bil bogi user posted image  Nocem strasit, najbrz si ze brala sama, da naj bi drugi otrok, ki pokasira od prvega, imel se hujso obliko user posted image  Ne drzi pa to pri vseh, hvalabogu. Boscek user posted image

LP

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:42:51   
Erdbeere
ojej Jančika...bogi Vasja...se mi kar smili revček...sej ste jih pa vsaj pri enem rešeni...pri drugem jih boste pa tud kmalu user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:47:22   
Jančika_
Počutil se ni tako slabo, edino za videt je bilo pa kar grdo. Tole je bil njegov najslabši dan. Pravzaprav je bil bogi en dan in eno noč, praskal se ni pa tudi nič. Ja, to sem zasledila, da je pri naslednjem hujše...sam kaj češ, jaz samo upam, da bo čimprej zbolel. In da bomo potem imeli kak teden brez bolezni, ker tole je že čisto tu mač, dva meseca je kar naprej nekaj...veselica.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:48:09   
Urša
Romana, ti imaš pa tako luštno princesko Sneguljčico!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:57:50   
Bubamaraa
Punce živjo...........
vglavnem mi smo se imeli super....user posted image user posted image user posted image ..in nas kar prijavljam za naslednjo leto....user posted image

kar se tiče poti nazaj domov je že Hijenca vse razložila...Danaja si je tudi napolnla baterije in se je določila, da bo kar zaspala.... tko, da zdeje še sestavlja puzle...upam, da bo šla kaml spat....user posted image

Res ste vsi RR-jevci super in morm prov pohvalit vse skupi... Urška resnično bi prosila za recept od tvoje božanske solate, ki upam, da jo bo naslednjo leto kar ene dve velike sklede....user posted image user posted image user posted image

Hrana, pijača, družba, čvekanje... vse je  bilo superca.....user posted image user posted image user posted image

Ja Urša hvala za pohvale za mojo princesko Sneguljčico.....Tudi tvoj Jaka se je rad pestval pri meni... Je imel na mehkem glavo....user posted image

Jančika joj je pa res bogi bil Vasja...user posted image

Primoza pridi kdaj še na kak Zasavski hrib, da še kakšno rečemo...user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 21:59:39   
Primoza
Za tisto Čemšeniško planino iz Prvin se lahko brez problema dogovorimo. Bomo poslali kako ZS s predlogom termina - kak hladnejši dan.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 22:02:05   
Bubamaraa
Primoza zmenjen...user posted image

sam, da te pripravim, da smo mi bolj počasne sorte....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 22:04:21   
Primoza
Žan 3 leta pa verjetno še bolj. Hodi že čisto sam. Vzpenja se s hitrostjo 250-350 višinskih metrov na uro - odvisno od razpoloženja.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 22:10:50   
Urša
Čist simpl: paradižnik, paprika (lahko več barv), kumare, čebula, feta sir, sveža bazilika, sol, poper, domače olivno olje in balzamični kis. To je to!user posted image  

Kolk je pa od Hijence Ela skravžlana! user posted image user posted image user posted image  To bo lepotička z dolgimi laski!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 22:16:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Urša
Kolk je pa od Hijence Ela skravžlana! user posted image user posted image user posted image  To bo lepotička z dolgimi laski!user posted image


Jaaaaaa, to je zato, ker ji dam vsak večer pred spanjem viklerje v lase. user posted image

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 22:25:00   
Urša
ker ji dam vsak večer pred spanjem viklerje v lase.


Boga reva!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: 4. Ringarajin piknik
27.5.2007 22:28:16   
Anonimen
A bi ze nehal cvekat? user posted image  Jst se moram it U C I T! IN to kemijo user posted image user posted image user posted image  

Aja, pozabila omenit .. in itak, moj dragi (user posted image ) je spet nekoga ze od prej poznal (in to je cist vedno, ko kam greva .. )

LP, Ribica

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: 4. Ringarajin piknik
28.5.2007 7:39:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR
Aja, pozabila omenit .. in itak, moj dragi (user posted image ) je spet nekoga ze od prej poznal


Moj tudi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: 4. Ringarajin piknik
28.5.2007 9:28:51   
urška76
Čveke, to je forum za srečanja, ne pa za čvekanje user posted image . A se že kar za naslednji piknik zmenimo. Mi mamo čas 2. in 22. septembra user posted image  
Drugač so pa itak otroci od RR-jevcev najbolši. Oba Timoteja sta bila od sile, ko sta se Teji N skrivala.user posted image  Ela je pravi cukr. Hijenca, kako jo pripraviš, da ti je ob takem šundru? Hvala bogu, da je naša že en mal na gosti hrani, ker drugač bi bila včeri cel popoldne lačna. Da ne rečem kok je bila sestradana, ko smo prišli domov. Komaj je dočakala, da sem dala čevlje dol. user posted image  
Pa tud ostale bejbike so pravi cukrčki, fantje pa mali razgrajači. user posted image  Dobr, da naš ni nikol v vodi pristal, čeprav se mi zdi, da je to bila zgolj sreča.
Pikec tvoj tiramisu je bil enkraten, tud tisto slano pecivo od hijence je bilo dobro, naš hvali tiste biskvitke v papirčkih.
V glavnem, vsem ki vas ni bilo, zato, ker Lj ni glih v središču SLO vam je lahko žal kokr mate las na glav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: 4. Ringarajin piknik
29.5.2007 22:09:34   
Teja N
Tudi midva sva se imela naravnost enkratno - od hrane sem sprobala vse in ne vem, katero bi bolj pohvalila - vse slastno za prste obliznit. Uboga Pikec je ostala brez Uršine solate, najbrž po moji krivdi, ker sem si šla vzet dodatekuser posted image
 
Pikec, drugič se bolj grebi!!user posted image
 
Vsi otroci so itak cukrčki za pojest, "stare" je bilo ful lepo videt, nove pa tudi lepo spoznat. Timotej je dobil novega prijatelja - Timotejauser posted image . Oba blond in oba v oranžnih majčkah sta skovala zaroto, da se mamicam kar najbolje skrijeta. Seveda jima je odlično uspevalo.
Pa tudi z Ajdo se je ful lepo zaigral, takoj sta se ujela v vragolijah.
 
Midva sva očitno pobegnila tik pred točo, ki je začela udrihat ravno, ko sva zapeljala pred domačo hišo in je pol moj dragi letel pokrivat avto z vsem možnim, kar je našel.
Ker smo blizu doma, Timotej ni spal v avtu, ampak je navdušeno vriskal vsakič, ko sva zapeljala čez kako grbino na Bizoviški cesti, ki jih je tam malo morje - je bil čisto navdušen nad vožnjo.user posted image
 
Kdaj se spet dobiiiimoooooo????user posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: 4. Ringarajin piknik
29.5.2007 22:26:45   
Anonimen
Teja, glej novo temo user posted image

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?