|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IUI - majčiče, junijčice
14.5.2007 14:24:25   
blanč
tosjauser posted image Drži se in navijam za tvoje foliklčke.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IUI - majčiče, junijčice
14.5.2007 14:39:40   
soncek.djukelica
tosja draga,

tako sem vesela, da si se oglasila, kljub vsej žalosti, ki te spremlja! user posted image user posted image user posted image
Mislim nate, na tvoje foliklčke in na veliko celic! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IUI - majčiče, junijčice
14.5.2007 20:35:33   
DaisyE
user posted image  user posted image IUI - majčice, junijčice user posted image  user posted image
 
1. tosja (MB, 1. IUI)
     - 03. 05. user posted image
     - 07. 05. 1. UZ
     - 07. 05 - začetek klomifena (5. - 9. dan - 2 tbl.)
     - 14. 05. 2. UZ 
     - 17. 05. 3. UZ

2. curkica (2. IUI, čaka user posted image )

3. nana
    - 04. 05. user posted image  
    - 09.05. 1. UZ

4. sarcy21 (1. IUI, Praga) 

5. Tia-na (1. IUI, LJ, čaka user posted image )
 
6. anadejka (1. IUI, Praga)
 
7. Sandra978 (1.IUI, LJ)


 
user posted image

Drage IUI-jevke - veselo na delo!

Javite s čim se drogirate in vse ostale pomembne datume,
pa seveda tudi to, katera klinika vas ima na grbi. user posted image

Pol pa kar veselo na delo. In ne glede na to, da bodo zdravniki pomagali,
lahko še doma malo user posted image user posted image user posted image  tako čisto za ziher.

Optimistični začetki - srečni konci! 
  

user posted image user posted image  FAN CLUB user posted image user posted image
 
Mojca9000, Anitka, ija, DaisyE, monikap, gold fish, Dalija, sonček.djukelcauser posted image , sayuri, dajamaja, 

user posted image         
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
TOSJAAAAAAAAA, še se nam javi. Navijamo za folikelčke do četrtka! Zdaj bo menda dež, pa jih bo malo zalil!
 
user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image
Sandra 978 - upam, da si vse opravila, kot je treba.
Želim ti uspešen začetek.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Drage IUIjevke, ZBUDITE SE! To dobro vpliva na rast folikelčkov!!! Saj veste - energične punce - energična jajčka!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ne mi zamerit, samo dobre volje sem, ker se je Tosja spet malo oglasila...


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IUI - majčiče, junijčice
14.5.2007 21:36:38   
bumbum
Čau, punce! Mislim, da spadam med vas, čeprav sem od veselja, da se je končno nekam premaknilo, čist zmedena in ne vem a sem na istem kot ve ali ne.user posted image
Torej, ko dočakam prvi dan M, pokličem, da me naročijo na UZ, ki bo 5. dan, sledi klomifen in spremljanje z UZ.....inseminacija.......A je to IUI ali IVI ali je to vse eno in isto?
Aja, spadam pa med tiste, ki nas imajo v rokah mariborski strokovnjaki.

Kako uspešna pa je kaj ta metoda?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IUI - majčiče, junijčice
14.5.2007 21:55:50   
dajamaja
Tosja, najprej iskreno sožalje ob tvoji izgubi. user posted image

Držim pesti za foliklčke, da bodo lepo zrasli, se oplodili in postali tvoj user posted image . Mirno in hrabro naprej. Mislimo nate! 

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IUI - majčiče, junijčice
14.5.2007 21:59:16   
dajamaja
Bumbum, nimam glih pregleda čez vse metode in kolikor  je mni zanano sta ICSI in IVI različni in sicer po načinu osemenitve. Če dajo jajčece in semenčece v epruvetko in čakajo na oploditev je to IVI, če pa jajčece še oplodijo s semenčecem, je to ICSI. Poglej na začetek foruma Upajmo skupaj, kjer so objavljene teme, tam najdeš tudi opis postopkov. Pa srečno s katerokoli!user posted image  

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IUI - majčiče, junijčice
14.5.2007 22:02:27   
markmeh
Tosjauser posted image user posted image user posted image moje iskreno sožalje.
Držim ti pesti za veliko veliko foliklčkov user posted image user posted image user posted image ,ki ti bodo prinesli user posted image user posted image user posted image
Ostani močnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je kratko.Prekrši pravila, hitro odpuščaj, ljubi počasi in iskreno, smej se nekontrolirano, ne obžaluj za karkoli, kar ti primami nasmeh na lica....

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IUI - majčiče, junijčice
14.5.2007 22:20:15   
bumbum
Sem že ugotovila. Jap, spadam med vasuser posted image , ko dobim M, štartamo s postopkom za IUI. Uh, kako težko čakam.

(odgovor članu markmeh)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IUI - majčiče, junijčice
14.5.2007 22:24:22   
bumbum
Tosja, šele zdaj sem prebrala user posted image . Moje iskreno sožalje!!! Bodi močna! V mislih sem s tabo! Drži se, punca!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IUI - majčiče, junijčice
14.5.2007 22:25:52   
dajamaja
Bumbum, sem imale mal slabo vest zaradi svojega laičnega pristopa, pa sem ti šla poiskat link http://www.neplodnost.com/zdravljenje.html  do Postojnske postojanke, kjer razlagajo oba postopka in sploh vse procedure, kot pač potekajo tam. Srečno !user posted image

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IUI - majčiče, junijčice
14.5.2007 22:35:23   
bumbum
Dajamaja, hvala ti! Pa kar brez slabe vesti!user posted image

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IUI - majčiče, junijčice
15.5.2007 6:28:32   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

tosjauser posted image Drži se in navijam za tvoje foliklčke.


Tosja žal mi je zate,da si vse tole morala doživljati.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IUI - majčiče, junijčice
15.5.2007 20:40:10   
tosja
Hvala vsem, ki se spomnite name, ki držite pestke in navijate za moje foliklčke! user posted image  user posted image  user posted image

Brez vas bi bilo huje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Upam, da v četrtek poročam o dobri novici...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IUI - majčiče, junijčice
15.5.2007 20:44:06   
HEL36
tosjauser posted image  user posted image  user posted image  sožalje še z moje strani!! in močno stiskam za dobre novice user posted image user posted image    user posted image    user posted image

_____________________________

USPELO je!!! 10.08.2009 bi naj bil tvoj datum prihoda

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IUI - majčiče, junijčice
15.5.2007 20:56:14   
monikap
Tosjauser posted image user posted image naj tvoja žalost čimprej mine.
V četrtek pa ti želim same dobre novičkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HEL36)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IUI - majčiče, junijčice
15.5.2007 21:54:19   
DaisyE
user posted image  user posted image IUI - majčice, junijčice user posted image  user posted image
 
1. tosja (MB, 1. IUI)
     - 03. 05. user posted image
     - 07. 05. 1. UZ
     - 07. 05 - začetek klomifena (5. - 9. dan - 2 tbl.)
     - 14. 05. 2. UZ 
     - 17. 05. 3. UZ

2. curkica (2. IUI, čaka user posted image )

3. nana
    - 04. 05. user posted image  
    - 09.05. 1. UZ

4. sarcy21 (1. IUI, Praga) 

5. Tia-na (1. IUI, LJ, čaka user posted image )
 
6. anadejka (1. IUI, Praga)
 
7. Sandra978 (1.IUI, LJ)
 
8. bumbum (1. IUI, MB čaka user posted image )



 
user posted image

Drage IUI-jevke - veselo na delo!

Javite s čim se drogirate in vse ostale pomembne datume,
pa seveda tudi to, katera klinika vas ima na grbi. user posted image

Pol pa kar veselo na delo. In ne glede na to, da bodo zdravniki pomagali,
lahko še doma malo user posted image user posted image user posted image  tako čisto za ziher.

Optimistični začetki - srečni konci! 
  

user posted image user posted image  FAN CLUB user posted image user posted image
 
Mojca9000, Anitka, ija, DaisyE, monikap, gold fish, Dalija, sonček.djukelcauser posted image , sayuri, dajamaja, 

user posted image         
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Drage IUIjevke, ZBUDITE SE! To dobro vpliva na rast folikelčkov!!! Saj veste - energične punce - energična jajčka!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IUI - majčiče, junijčice
15.5.2007 22:21:34   
tosja
     - 17. 05. 3. UZ

user posted image  user posted image  user posted image  komaj že čakam... upam, da so moji foliklčki lepo kipnli user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IUI - majčiče, junijčice
15.5.2007 22:31:40   
DaisyE
Vzhajajo, ko trojanski krofi... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IUI - majčiče, junijčice
16.5.2007 14:21:26   
Sandra978
Evo meuser posted image  že drugi dan injekcij je za manouser posted image  saj sploh ni tako grozno, pa tko me je blo strah. v nedeljo imam UZ pa da vidijo, ali so folikli dovolj zreli, Če so, gremo v torek inseminiratuser posted image , drugače pa še nadaljujem s špikanjem. noben od G mi ni prepovedal user posted image  te dni user posted image . A mislite da bi bilo kaj narobe, če z lubijem user posted image user posted image ?

pa veliiiiiiiiiiiiiiiiiiko sreče vsem, da čimprej zagledajo user posted image user posted image  in hvala, da ste se spomnile name in mi zaželele user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IUI - majčiče, junijčice
16.5.2007 17:24:09   
DaisyE
Pa Sandra978 s čim se ti špikaš?

A ni pri IUI praviloma klomifen?

Človek se vsak dan neki novega nauči.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Sandra978)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IUI - majčiče, junijčice
16.5.2007 17:40:10   
DaisyE
- 17. 05. 3. UZ

komaj že čakam... upam, da so moji foliklčki lepo kipnli


Tosja drži se jutri, jaz definitivno držim pesti. Upam, da boste dorekli IUI-day. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IUI - majčiče, junijčice
16.5.2007 20:00:08   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Tosja drži se jutri, jaz definitivno držim pesti. Upam, da boste dorekli IUI-day. user posted image user posted image user posted image


user posted image  dans se mi samo smeje user posted image  user posted image  user posted image  
                   ... upam, da bo jutri še hujš user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IUI - majčiče, junijčice
16.5.2007 20:01:35   
soncek.djukelica
Tosja,

na jutrišnji dan! Za tvoje folikle, za tvoja jajčka, za tebe! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IUI - majčiče, junijčice
16.5.2007 20:03:35   
tosja
Hvala srečka user posted image
Ti pa pridno božaj bušija in s pogovarjaj s user posted image   user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IUI - majčiče, junijčice
16.5.2007 20:07:22   
tosja
user posted image  "Stare sablje" a mi lahko poveste kaj o endometriju, njegovi debelini, oz. pomenu.
Namreč moji folikli (ne) rastejo, endometrij pa se debeli user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?