|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: HSG
4.5.2007 22:26:57   
bumbum
Monikap, s slončkanjem nismo nič čakali. No, mislim, da 2 ali 3 dni. Je pa res, da po HSG-ju nisem imela nobenih težav-ene malo krvavijo, pa jih boli-meni ni bilo nič.
Domov sem pa šela nekje med 13.in 14. uro. Do takrat pa sem v sobi uživala kot kraljica. Kar naprej so me hodli vsi gledat, če sem ok, pa za jest, pa za pit so mi nosili...mi je blo prav hecno, ker mi ni čisto nič manjkalo.user posted image

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: HSG
5.5.2007 10:07:16   
sarcy21
Meni so rekli da 24 ur nč vstavlat v nožnico (tudi na bazen ne smeš) in da ne smemo slončkat 1 teden samo, pri nas se tako ali tako ne bi nič prijelo tudi če bi slončkali, tako da pri nas to ni tako važno, mi slončkamo samo iz užitka in ne zaradi user posted image

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: HSG
5.5.2007 10:08:55   
sarcy21
Mi nismo bile nč v sobi, smo opravile in šle takoj domov izpred sobe 5 na F hodniku v KC

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: HSG
7.5.2007 21:38:52   
stunfek
Kocka je padla user posted image  in jaz grem na HSG že kar jutri v Trbovlje. Original datume sem imela v petek v Ljubljani. Sem poklicala in povedala, da sem se premislila. Vprašali so me, če pridem naslednji ciklus, pa sem rekla, da ne, da sem se odločila it v Trbovlje. Prjazno mi je še gospa rekla: "aha, dobro opravite." TOrej jutri gem probat dobro opravit...držite pesti tam nekje ob 8ih zjutraj. Se beremo, ko pridem nazaj.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: HSG
7.5.2007 21:45:17   
hruša
Kaj pa sledi potem, ko je HSG mimo in so rezultati dobri?
Namreč jaz sem bila na tem pregledu, samo ne vem kaj sledi potem. Zdaj imam naslednji obisk pri zdravniku šele septembra.
Pri prvem nama otročku nama je tako na hitro uspelo, da se nisem nisem nič s tem ukvarjala:)


(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: HSG
8.5.2007 9:57:04   
macka27
pozdravljena..

No jest sem pa imela HSG 28.3. letos...prvi dan zadnje M sem imela 22.3., no in do danes še vedno ni prišla M!!! Sem probala tut že test pa mi je pokazal negativno. Sem pa rekla da če ne bom dobila M drug teden, bom pa šeenkrat probala...

_____________________________

Nushy

(odgovor članu hruša)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: HSG
8.5.2007 18:30:14   
Anay
Vidim, da vas je kar nekaj punc s HSG. Jaz počakam še ta mesec pol pa po 12 menstruacijah grem. Mam že napotnico ampak še kar upam, da bomuser posted image brez HSG. Prvi otrok je prišel namreč že ! mesec "probe"user posted image . Zgleda, da bo ta bol trmast kot prvi. Ampak midva se ne dava. Lep pozdrav se slišimo.

Še eno vpašanje. Se pravi, da po HSG ne ostaneš notri (bolnici) ampak greš takoj domov. Sem iz Ljubljane. Hvala za odgovor.

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: HSG
8.5.2007 18:33:10   
stunfek
HSG je za mano! user posted image  Moram rečt, da nisem bila ena tistih srečnic, ki jih ni nič bolelo. Bolelo je ko hudič. user posted image
Moram malo skritizirati Trbovlje. Vse ok ampak to, da pa nimam pojam kakšen je izvid se mi zdi pa malo mim. Poslali ga bodo po pošti mojemu ginekologu  meni pa na bu ne mu. Edino to je moja kritika današnjemu postopku. Sicer se mi zdi, da je super, da lahko po posegu malo odležiš na oddelku in potem po viziti spokaš domov.
Pa tudi nobenega napotka kako in kaj po HSGju. Nič. Niente. Nobenega opozorila, da naj ne bi imel spolnih odnosov določen čas. Nič. Še dobro, da sem bila jaz že informirana in sem informirala tudi svojo sotrpinko. Tko da imajo v Trbovljah še kar nekaj prostora za napredek.

To je vse...hvala za vašo pozornost in nasvidenje user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: HSG
8.5.2007 20:15:44   
luna68
ufa,stumfek..zelim ti najbolje glede izvida.Pa si lahko opazovala ekran,kako se razliva tekocina po jajcevodih?
Jaz sem imela moznost to opazovat in se G je komentiral zraven celoten postopek,kaj bo naredil,kje je kaj...
-je pa res da je moj izbran G.
Sicer pa ti kar pojdi veselo na delo s svojim dragim..pa cimprej user posted image aliuser posted image ali pa kar obojeuser posted image user posted image !Ups,3 dni pavze!
Lp

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: HSG
9.5.2007 9:26:19   
lana38
stunfek, a slike tudi nisi dobila za domov? To je pa čudno.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu luna68)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: HSG
9.5.2007 9:49:38   
stunfek
Ne, nobenega ekrana ni bilo za opazovati, pa tudi mislim, da ne bi mogla gledat, ker sem ful zatiskala oči in šklepetala z zobmi, ker me je tolk bolelo. In ne, nisem niti slik dobila za domov. (Sem pa ravnokar govorila s svojim ginekologom in je rekel, da je tako pri njih, da zjutraj konzilij še pregleda fotke in potem jih v roku dveh dni dobiš domov. Rekel je, da če bo izvid v redu lahko kar zanosim user posted image , če ne pa pridem k njemu na kontrolo. Jaz seveda upam, da bo izvid v redu)

Anay, v Ljubljani nič ne odležiš ampak ti dajo izvide v roke in greš domov. Po mojem so, po tej izkušnji s Trbovelj, najbrž bolj profesionalni. Pa še to, takrta že boli ampak je hitro konec in ko je konec je pa vse ok in nič ne boli :) Da ne bi tlele strašila s temi mojimi bolečinami :)

< Sporočilo je popravil stunfek -- 9.5.2007 9:59:21 >


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: HSG
9.5.2007 10:19:39   
Sulfinija
Stunfek super da je hsg za tabo,sedaj ti le želim,da bo tvoj ivid v redu in,da bosta lahko začela na novem projektu user posted image .Tudi jaz se svojega hsg ne rada spomnim,ker me je bolelo ko hudič in še skupaj sem zlezla in nato še peš takoj po posegu iti iz kirurgije na ginekološko kliniko,ki ni tkole blizu.Tudi jaz  nisem na nobenem ekranu nič opazovala.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: HSG
9.5.2007 12:52:47   
monikap
Stunfek a tako zelo te je bolelo groza no sedaj pa res upam da bo jutri moj manj boleč pa še nič ti niso rekli če je v redu ali ne meni so rekli da sproti povejo kaj delajo in če je vse v redu no bomo videli ti bom več vedela povedat jutri ko pridem domov.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: HSG
9.5.2007 13:29:43   
stunfek
Monikap...čisto sproščena probaj biti. Saj bo. Mni se zdi, da je bila tale moj dohtar precej grob, ker je uno punco, ki je bila tudi na HSGju tudi tako bolelo. najbrž je odvisno tudi malo od tega kako in kdo ti to dela. Držim pesti, da bo čim manj bolelo in da čim prej opraviš. Potem pa seveda tukaj poročaj kako je šlo.


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: HSG
9.5.2007 17:38:32   
Anay
Hvala punce. Pa hvala Stunfek za tolažbo

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: HSG
9.5.2007 21:23:23   
stunfek
Eno vprašanje za izkušene merilke BT :) a la Lana user posted image  in ostale. Ali je možno, da je BT po HSGju povečana zaradi samega posega. Saj si je ne merim resno ampak vseeno malo čekiram, ker sem tako navajena spremljat svojo BT in sem opazila, da je ful visoka. Tako, kot bi bila nekaj dni po O. Za O je še odločno prezgodaj in tudi znakov drugih ni, le BT se mi je zvišala.  Bi sam poseg lahko bil kriv za večjo BT?


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: HSG
10.5.2007 14:57:59   
monikap
Prispela domov in preživela HSG bolelo pa je kot stouser posted image imela sem namreč zamašena oba jajcevoda tako da so bile bolečine grozne in nisem cartlava saj sem že imela koloskopijo in gastroskopijo pa ni nič bilo tako hudo kot HSG sedaj pa lepo počivam 2-3 dni pol pa veselo na delo in morda nama sedaj uspe ko je vse tako čisto kot solza in ni več ovir.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: HSG
10.5.2007 18:24:06   
stunfek
Bravo Monikap, samo da je že za tabo! :) Hvala bogu, a ne? :) Danes je za me drugi dan po HSG in še kar nekaj neobičajnega ven hodi...mogoče sem imela pa tudi jaz zamašena oba jajcevoda. Žal izvidov še ni. Upam, da jih dobim jutri.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: HSG
10.5.2007 19:38:29   
monikap
Stunfek ja pa je za mano hvalabogu izvide pa tudi jaz dobim po pošti samo so mi že tam takoj povedali da sta bila zamašena verjetno od vnetij.Mogoče pa si res tudi ti imela zamašene ko naju je obe tako bolelo da je groza?Stiskam pesti da že jutri izveš za izvide saj ti je nekoliko lažje če veš kaj je bilo a ne ?
Ja jaz še vedno krvavim upam da se bo jutri začelo umirjati.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: HSG
10.5.2007 21:06:25   
stunfek
Monikap, jaz sem na dan HSGja še kar konkretno krvavela...kot ena švoh M, naslednji dan pa se je umirilo. Danes (tretji dan) pa se je pojavil tak neobičajen krvavkast izcedek. Bili so tudi mini koščki krvi, česar jaz nikoli nimam niti med M. Zato sem si mislila, je gotovo kaj ven priletelo, kar je bilo viška user posted image .
A pa so ti rekli, da jih je postopek odmašil? Ali samo ugotovijo, da so zamašeni ali potem ugotovijo tudi, če so se kaj odmašili?

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: HSG
10.5.2007 21:36:05   
aljab
Se jaz se vam javim, ker meni bi to takrat veliko pomenilo... Jaz sm zanosila naslednji ciklus po HSG-ju in to z enim neprehodnim jajcevodom in skoraj 90% nenormalnih vojackov... Sedaj ze mala kar mocno brca user posted image Vso sreco!!!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: HSG
11.5.2007 9:01:17   
lana38
Ponavadi HSG boli, kadar so jacevodi zamašeni. Če jih uspe HSG odmašiti, je to zelo dobra pot do user posted image .
stunfek, jaz nisem ne prvič ne drugič imela povečane BT po HSG in mislim, da to dvoje ni povezano. Kaj pa temperatura čez dan? Da nisi kakšnega vnetja fasala?
monikap in stunfek, upam da bosta obe zelo kmalu srečki user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: HSG
11.5.2007 9:02:41   
lana38
Če je kontrast prehajal v trebušno votlino, je HSG odmašil jajcevode.user posted image  To boš videla na sliki, če sta oba jajcevoda tako lepo vidna, kot bele nitke, potem sta prehodna.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: HSG
11.5.2007 9:30:05   
stunfek
O, ti šit. Semupala, da je po hsg ju imeti višjo temperaturo normalno :) sedaj je 36.6, kar je pri meni ponavadi po O in seveda mi je FF določil O na dan HSG-ja, kar je absolutno prekmalu zame. Tudi ovul testi mi kažejo, da se O šele približuje...včeraj rahla črtica, danes že močnejša ampak še vedno rahla...O pričakujem v nedeljo ali ponedeljek. Upam, da ni vnetje. Sicer razen povečane temp (36.7 čez dan) nič ne kaže na to. Nič izcedka ali bolčin ali česarkoli. Upam, da se bo vse izteklo kot si želim! user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: HSG
11.5.2007 11:04:20   
monikap
Stunfek ja rekla mi je da jim je uspelo odmašiti saj jaz nisem tam pozneje več nič videla na ekran od bolečin dokler je vbrizgavala prvo rundo je bilo dobro pol pa je pritekel zdravnik češ kaj dela da vse ven teče da bi to morala močnej stisniti pa je morala še dodatno dozo stisnit tedaj pa sem dobila tako močne bolečine da se mi je zvrtelo in že so sestre bile pri meni in mi močile čelo tako da je prišla poznej k meni v sobo in mi razložila kako je bilo in da so odmašili in tudi zarasline so vidne od prejšnjih vnetij Tudi jaz še vedno malo krvavim in strtki prihajajo ven jaz mislim da je to to kar se je odmašilo in res upam da bo mesec maj najin mesec.
Lana 38 hvala za razlago in dobre želje res upam da nama s stunfekom tale HSG prinese najiniuser posted image .

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?