|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: HSG
30.5.2007 10:31:19   
T1979
Jaz sem po HSG-ju dobila M prej in sicer že 24 dan, drugače pa jo imam tam nekje od 28-30 dne.user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: HSG
30.5.2007 11:40:50   
dolenjka
Tudi meni se je O premaknila in tako kot tebi stunfek, za 3 dni, kar pa se tiče user posted image  pa lahko zamudi za kako dobro leto, ne bom nič žalostna user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: HSG
30.5.2007 12:56:11   
hokejistka
Tako se govori dolenjka user posted image user posted image user posted image . Želim vam, da user posted image sploh ne pride!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: HSG
31.5.2007 15:46:07   
renata nana
pozdravljene punce. danes sem bila pri ginekologu in mi je povedala da so izvidi iz HSG vredu. me pa nekaj zanima kaj sledi potem če enostavno še nemoreš zanositi moj je dal že spermiogram in je tudi vredu a je imela katera podobne težave kot jih imam jaz. user posted image ne pričakujem v soboto ker pa iz radovednosti nisem mogla počakati do sobote sem danes naredila test vendar ni pokazal nič. test sem delala popoldan

že vnaprej se vam zahvaljujem za vaše odgovore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: HSG
31.5.2007 18:26:37   
hokejistka
Če pogledaš malo niže, sem podobno spraševala nekje 2 meseca nazaj user posted image .
Meni je G predpisala ponovno Klomifen za dva meseca. Ga pa nisem rabila, ker user posted image nisem dočakala user posted image user posted image .
Verjetno te bo moral poslat še na kakšne preiskave krvi- hormonov glede na čas ciklusa. Še bolje pa bi bilo, če bi ti dala napotnico za zdravljenje neplodnosti.

Srečno!!!

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: HSG
31.5.2007 21:19:01   
renata nana
hokejistka kako napotnico misliš oziroma na kakšne preglede bi še naj šla kri sem že dala opravili so mi letz, moj spermiogram, kaj še obstaja

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: HSG
1.6.2007 7:51:30   
hokejistka
Mene sicer ni poslala, je pa omenjala, neke preiskave hormonov, da vidi, kako jajčniki delujejo. Samo ne vem točno. Upam da katera druga punca ve kaj več.

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: HSG
2.6.2007 10:49:36   
kepica
punce, mene pa zanima, če ste prvi mesec po HSG imele kakšne drugačne občutke tam spodaj. Mene je namreč malo po O začelo po jajčnikih špikat ali pa me narahlo zaboli in v maternici mam včasih neke čudne občutke. Včasih mam tak občutek kot pred M. Zdej pa ne vem, ali nama je mogoče uspelo in sem user posted image ali pa je to samo zaradi HSG. No, vse bo jasno konec tedna, ampak tako težko čakam test. Saj veste, kako je, a neuser posted image

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: HSG
2.6.2007 11:57:21   
renatka
pozdravljene! jaz sem nova na forumu, pa bi nekaj vprašala če katera ve kak je z zanositvijo po laparoskopiji? jaz sem bila zdaj 21.5.07 na laparoskopiji in mi nekateri govorijo, da ne smeš zanosit 6 mesecev, nekateri 3 mesece, eni pa 1 mesec. zdaj pa sem že čisto zmedena. l.p.

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: HSG
4.6.2007 13:37:11   
češna
Ojla,
a mi lahko ena pove kakšna preiskava je to oz. kaj pomeni HSG?

Upam, da je ne dobim 12.6... In da ugledamuser posted image

hvala za odg.

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: HSG
4.6.2007 16:03:59   
luna68
HSG ali histerosalpingografija-kontrastno slikanje rodil-maternice in jajcevodov. Malo visje pa si poglej kako poteka,je kar nekaj opisov iz prve rokeuser posted image

(odgovor članu češna)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: HSG
4.6.2007 22:43:33   
amaya
Ok, že 16, vendar ne tu , postavljam to vprašanje, vendar mi do sedaj ni še nobena odgovorila: po kolikem času, ko ste poskušale zanositi vas je ginekolog poslal na HSG?

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu luna68)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: HSG
4.6.2007 23:04:07   
Barbara111
Ali to mislite na krvni test.Meni so to delali ,ko so sumili na izvn-materično nosečnost.Če se plod in utrip vidi lepo na uZ ne delajo!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: HSG
5.6.2007 6:58:22   
kepica
Barbara111, ko smo že ravno pri izvenmaternični nosečnosti, me zanima, če te kaj boli, da posumijo na to? Mene namreč že nekje od O naprej boli desni jajčnik, občasno pa tudi maternica, podobno kot pri M. Na HSG so mi odkrili neprehoden jajcevod in me skrbi, da ni prišlo do oploditve v jajcevodu.Do M imam še par dni, skrbi pa me, da ni kaj narobe. Vem, da so podobne bolečine prisotne tudi pri nosečnosti, ampak čudno mi je, da me boli vedno samo en jajčni, drug pa ne. Če katera ve kaj več o tem, bom zelo vesela.
lp,kepica

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: HSG
5.6.2007 8:23:15   
luna68
odgovor za amayo:na HSG sem bila poslana,se pred nacrtovanjem-imam malo visji emso pa se je odlocil G da pogledamo v kasnem stanju je vse skupaj tam doliuser posted image ..pa je bilo vse okuser posted image .
Kolegica pa je sla po 6mesecih poskusanja,je pa imela ze prej veckrat vnetje jajcnikov. Verjetno je odvisno tudi od G,koliko se zavzame.
Srecno,lp

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: HSG
5.6.2007 8:38:14   
Barbara111
Pri izven maternični nosečnosti so zelo hudi krči.G Pne vidi ploda v maternici, Takrat gre za izven-maternično nosečnost.Lp.

(odgovor članu luna68)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: HSG
5.6.2007 9:24:03   
hokejistka
amaya: Po dobrem letu dni poskušanja.

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: HSG
5.6.2007 12:31:38   
dolenjka
Samo nekaj bi dodala, ker sem se zadnjič nekaj hvalila, da je bil izvid HSGja v Postojni bp:
Včeraj sem imela prvi posvet za umetno in ko sem doktorju pokazala slike HSGja me je prizemljil - levi jajcevod kar precej zapacan in glede na to, da je še spremiogram malo slabši je izhod ICSI user posted image  user posted image
Tile v Postojni so pa mal čudni no, ko mi je kazal kje se to vidi je blo tut men takoj jasn, da neki ne štima user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: HSG
5.6.2007 13:55:50   
stunfek
amaya...mene je G poslal na HSG po 5ih mesecih poizkušanja. Ful hitro in sem bila ful presenečena.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: HSG
5.6.2007 18:59:15   
**NiNa**
amaya
mene G za neplodnost poslala takoj, drugače se pa trudiva že 16 mesecev. Torej po 16 mesecih poskušanja sem šla na hcg.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 95
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?