|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pikica Alina
30.12.2008 14:16:09   
biba 78
Pozdravček vsem, posebaj tebi Noseckica, res se že dolgo nisem nič javila.....bom pa zdaj malo napisala, kako in kaj....

Mi smo v bistvu zelo dobro.....nekako guramo te mrzle dni, res, da brez kakšnih manjših prehladov pač ne gre...Teža naše princeske je že nekaj čez 8000g, da se o velikosti ne pogovarjamo....v dolžino meri 80 cm....meni se zdi strašno velika....Hranimo se še izključno po stomi, ker pač naša prinčipesa noče in noče odpret ust....Kadar se ji da, že zelo lepo sama sedi in se igra, ko ji pa ni, ji pa ni.....user posted image  Kar veliko se pogovarja, vendar za enkrat razumemo samo ati, mama, baba... ka- to pomeni lučka.....ostalo pa ve samo ona....danes imamo naročenega frizerja na domu, že drugič, ker ji zelo hitro rastejo laski......veselo se kopamo, namreč po vstavitvi gastrostome se kar nekaj časa nismo kopali, zaradi nekih težev z ranico....vendar smo tudi to uredili in zdaj veselo čofotamo....imamo pa eno težavo in sicer izredno je hipotona v rokicah...noge so zelo aktivne...rokice bolj malo....zato se odpravljamo spomladi na rehabilitacijo v Sočo, redno enkrat tedensko obiskujema fizioterapevtko in vsi skačemo in se valjamo po tleh, da bi jo kar se da najbolje zamotili in da bi ona sodelovala ....ampak je kar pridna in potrpežljiva....

Ta glavno sem pa skoraj pozabila.......kisika ima 0.30l in upamo, da se ga do poletja znebimo in pičimo na morje...V glavnem gre nam dobro, uživamo maksimalno in se veselimo vsakega napredka....

Lep pozdrav in vselo ter zdravja polno leto 2009....


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Pikica Alina
30.12.2008 18:24:26   
Noseckica
Uau, kakšne super novičke. user posted image user posted image user posted image user posted image  
Hvala, biba 78, da si se javila. user posted image

Pa samo 0,30 l kisika ima Alina??? user posted image user posted image user posted image  
A to pomeni, da ste dobili tisti "nevemkakosemureče" user posted image  Superca!

Pa naj ti še tu zaželim vse dobro v prihajajočem letu. user posted image


(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Pikica Alina
30.12.2008 18:26:04   
anajmad
Bravo Alinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image le naprej še tako.
Srečno in zdravo vam želim in čim manj tekanja po bolnišnicah. Pa seveda,da punči že enkrat začne odpirati ustauser posted image .
Pol,ko bo pa večja,se bo pa sekirala,kok velko rito imauser posted image .
Res, želim vam vse dobro v prihodnjem letu.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Pikica Alina
30.12.2008 21:35:52   
Janeja
user posted image Alina, super si! user posted image

V novem letu pa vam želim čim več velikih žlic v Alininih ustih in pa seveda potepanje po svetu brez kisika.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Pikica Alina
30.12.2008 21:45:46   
biba 78
Hvala lepa za vse želje.....in ja Nosečkica, dobili smo regulator kisika, zato zdaj lažje znižujemo kisik.....težave so samo še z senzorji za merjenje saturacije, ki nam na žalost crkujejo kot za stavo...

Pa saj upam, da jih ne bomo več dolgo potrebovali.....zdaj bi že bil čas, da počasi vse aparature vrnemo in se navadimo živet brez vseh alarmov in vseh teh cevk po stanovanju...user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Pikica Alina
30.12.2008 23:47:22   
frutka_
Bravo!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Pikica Alina
31.12.2008 0:00:15   
Marogica
O, to pa je lepo prebrati....bravo Alinauser posted image  in seveda vsaka čast vama, staršemauser posted image .

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Pikica Alina
2.1.2009 12:16:59   
sandra katarina
Tudi jaz se veselim z vama in držim pesti za tisto morje poleti - čisto brez aparatkov in cevk!

user posted image user posted image user posted image

pa srečno novo vsem ostalim tudi!

S

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Pikica Alina
2.1.2009 21:38:48   
stari grad
Pozdravček vsem , posebej pa še tebi biba 78 in tvoji že res veliki pikici ALINI .
Zares ste prave borke in prav je tako. Moramo biti trmaste in vstrajne pa čeprav porabimo malo več časa kakor ostale mamice za svoje otroke. Zasledila sem da greste spomladi v Sočo , mi gremo tudi
in to meseca marca. Imaš ti že določen datum ?  Midve sve bile zdaj pred prazniki tudi in sem tako zadovoljna .

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Pikica Alina
3.1.2009 10:26:34   
biba 78
Pozdravljena stari grad, datuma še nimama določenega, februarja imama kontrolo pri dr. Kodeličevi, takrat dobim napotnico in pokličem, da vidim, kdaj mi bodo določili datum. Bi pa blo zanimivo, da bi bile isti čas tam....Jaz že tudi komaj čakam, da grema....Z vsemi, ki se pogovarjam, so zelo zadovoljni  z Sočo...in vem, da bo moji pikici tudi zelo koristilo malo delovne terapije...

Daj mi v ZS napiši tvojo tel., da te pokličem in mi malo razložiš kako in kaj....Če želiš, seveda...user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu stari grad)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Pikica Alina
8.1.2009 13:10:56   
najci
O, bravo za tako lepe novičke!
In kakšna punca je že postala tale vaša princeska! 8kg in 80 cm! Pa to je super!
Želim vam veliko zdravja v tem letu, vsak mesec manj kisika in velika odprta usta za mnjami hrano!

Ti pa še kakšen privat mejl napišem...


_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Pikica Alina
8.1.2009 18:40:35   
biba 78
Hvala Najci, sem poškilila malo v tvoj spletni album in vse pohvale Vesni.....Prava princeska je....Še vedno imam njeno slikico na steni v sobi in jo vsaki dan pogledam...

lp

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu najci)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Pikica Alina
10.1.2009 14:23:19   
Davana
Biba, tako sem vesela vedno, ko preberem novice o Alini.
Ona je pa res potrebovala le prihod domov, da so se stvari začele vrtet na boljše. Sploh ne morem verjet, kako lepo je zrasla in pridobila na teži v zadnjem letu.
user posted image user posted image
Upam, da kmalu tudi hranjenje steče boljše in da boste poleti res lahko uživali na morju - brez kisika. :)

Pa lep pozdrav mamici, atiju in mali princeski od nas treh :)

p.s.
tako mala pa že heroj... user posted image Bravo!!!


_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Pikica Alina
10.1.2009 20:07:19   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: biba 78
http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Noseckica -- 10.1.2009 20:08:50 >

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Pikica Alina
12.1.2009 11:22:51   
biba 78
Hvala Davana, res je pravi heroj...user posted image

Joj, kaj se pa hranjenja tiče pa se mi sploh ne sanja kako in kaj....tamala je prava trmoglavka....on raje mene hrani s keksi, kot pa da bi ga sama poskusila...in res ne morem verjet, kaj se ji je tako uprlo, da sploh noče odpret ust...mislim, da bo še kar veliko solz preteklo, preden se bomo hranili po žlički...pa veliko truda bomo morali še vložit v to hranjenje...ampak za enkrat se ne obremenjujem s tem, pač potrebuje čas...

Lepe pozdravček tudi vam trem...in en sladek poljubček Galu v Alininem imenu...user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Pikica Alina
12.1.2009 11:32:53   
biba 78
 
Ob branju tega pa sem jaz jokala kot dež. To je napisala hči družinskih prijateljev, ki obiskuje 3 letnik gimnazije in so imeli pri angleškem jeziku en projekt  My hero in je izbrala našo princesko. Zame je to izjemno dejanje......ko vidiš, da je tvoj otrok nekomu junak....
 
Bravo Rebeka......tudi ti si zame junak, saj si se tudi sama v otroštvu in se še vedno spopadaš z boleznijo....ampak tudi ti se nisi vdala...rada te imama!!!!!
 
 
     


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Pikica Alina
12.1.2009 11:44:58   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: biba 78

 
Ob branju tega pa sem jaz jokala kot dež. To je napisala hči družinskih prijateljev, ki obiskuje 3 letnik gimnazije in so imeli pri angleškem jeziku en projekt  My hero in je izbrala našo princesko. Zame je to izjemno dejanje......ko vidiš, da je tvoj otrok nekomu junak....
 
Bravo Rebeka......tudi ti si zame junak, saj si se tudi sama v otroštvu in se še vedno spopadaš z boleznijo....ampak tudi ti se nisi vdala...rada te imama!!!!!
 
 
     



ravnokar prebrala.. FULL,FULL LEPO !!! user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Pikica Alina
17.1.2009 23:11:17   
* Mateja *
jej kok je epa Alina. Zdej sm jo šele vidla bolj na veliko. Lušna ni kaj!

In ja, ****l je lepo napisala Rebeka. Sej Alina je res lahko vzor vsakemu izmed nas, ne samo ona, vsi naši nedonošenčki in drugi bolani otroci. Vsi nam bi morali biti vzor, junaki.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Pikica Alina
17.1.2009 23:38:20   
Pandica
 user posted image  user posted image  user posted image bravo Alina, bravo mami in ati user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Pikica Alina
18.1.2009 9:53:34   
24.teden
Bom rekla tako, da sem velik knjižnji molj, prebrala sem ogromno lepih stvari...a nekaj tako lepega in prisrčnega, tako iskrenega, pa tudi resničnega še ne.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Ta MY HERO, pa zadane naravnost v srce. V srcu začutiš rahlo bolečino, ki se nekako prelevi v srečo, da Alina tako napreduje. Jaz rečem počasi in sigurno. In čez nekaj časa bo Alina deklica, ki bo veselo tekala sem in tja, se razigrano smejala in iskreno upam, da bo mamici in očku pogosto kravžljala živce s svojo navihanostjo....user posted image
Drage mamice, morate pa vedeti to, da so ti vaši, pa da dodam naši otroci resnično veliki junaki marsikomu, vendar ni priložnosti , da bi to povedali.   In prav je, da je javnost bolj in bolj osveščena o življenju družine, ki ima takšnega borca. 
Vesela sem, da sočutnost še obstaja....
Ta članek bi moral iti dlje med ljudi.
Mamici in očku, pa seveda Alini pa veeeeeeeliiiiiiko srečnih trenutkovuser posted image .



_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Pikica Alina
18.1.2009 20:30:37   
anajmad
Res lepo. Tako sem bila jst lani ponosna ,ko je moja tavečja hči napisala seminarsko o nedonošenčkih(na EINT v LJ je čtivo v kenguru sobi). Dobila je tretjo nagrado v SLO in še posebno priznanje od našga Župana (Klokočovnika).
Dr. Cerarjeva je kar" pokala " od ponosa,ker je ona bila glavni mentor.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Pikica Alina
20.1.2009 11:17:29   
biba 78
anajmad, saj si lahko posnosna ....user posted image user posted image

Ja, se strinjam, takšne zgodbe bi morali res večkrat predstaviti javnosti...pa ne zato, da bi se komurkoli smilili, ampak da pokažemo svetu in ljudem, da nas je veliko, ki se spopadamo s takšnimi in drugačnimi težavami in pa predvsem pokažemo oz. predstavimo te naše pikije, ki so res lahko vzor marsikateremu človeku in ki s svojo borbenostjo in predanostjo vlivajo moči tistim, ki jih imamo "neskončno" radi...

Res so zlati ti naši otročki......

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Pikica Alina
24.3.2009 9:36:30   
Noseckica
user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Pikica Alina
24.3.2009 10:20:54   
biba 78
 
user posted image No,  leto je naokoli in naša pikica danes praznuje 2. rojstni dan...user posted image
 
 
Jaz pa polna mešanih občutkov...malo podoživljam ka
lvarijo, ki se je dogajala pred dvemi leti....ampak ko danes pogledam mojo prinčipeso, sem najsrečnejši človek...iz tako majhnega bitja je zrastla v pravo malo damico....
 
user posted image
 
Noseckica, hvala lepa, si me malo prehitela...user posted image


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Pikica Alina
24.3.2009 10:24:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: biba 78

 
user posted image No,  leto je naokoli in naša pikica danes praznuje 2. rojstni dan...user posted image
 
 
Jaz pa polna mešanih občutkov...malo podoživljam ka
lvarijo, ki se je dogajala pred dvemi leti....ampak ko danes pogledam mojo prinčipeso, sem najsrečnejši človek...iz tako majhnega bitja je zrastla v pravo malo damico....
 
user posted image
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vse na naj,veliko zdravja in otroške razigranosti želim mali pikici Alini.

(odgovor članu biba 78)
  Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?