|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 20:49:26   
gold fish
soncek75- j.... Pred prazniki sem govorila z dr. Zornom in mi je takrat rekel za napotnico za ivf, da jo pridem iskat in da se ne rabim naročat (ker nimajo zdr.kartice mislim, da je potrebno osebno...)
Ali veš mogoče, če se moram na tisti dan ko jo grem iskat, najprej prijaviti v sprejemni pisarni ali ga lahko počakam kar pred njegovo ambulanto in ko bo ena šla ven jaz smuknem noter .....  Ni mi še čisto jasen sistem v leonišču (sem bila komaj 2x tam).

Zanima me  pa še nekaj....čisto druga tema.... kje blizu Leonišča se lahko brezplačno parkira ??? Jaz ponavadi parkiram kar v novi garažni hiši pri Kliničnem centru, ker nič okrog ne poznam.... potem pa dobim nabit "račun"...

Prijeten večer vsem vam....  

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 22:45:48   
biba 1
Pozdravljene punce!

Ker sem bila točno pred enim letom na istem kot zdaj ve, sem prišla malo počekirat kaj se dogaja.

Vsem vam želim iz srca, da vam uspe, še posebej pozdravljam in držim pesti "tastarim soborkam" Piki74, Mojci9000 in drugim!
Pa seveda še enkrat čestitke Špelki, s katero sva skupaj trepetale že pred enim letom. Bravo Špelka!

Srečno pa čimveč pozitivnega mišljenja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
4.5.2007 23:08:01   
soncek.djukelica
gold fish,
jaz sem ponavadi parkirala pri trgovini Mercator, oz. tam naokoli,je nekaj blokov! user posted image
Ni tako daleč od leonišča, greš pa tako, da greš mimo kliničnega in porodnišnice in zaviješ levo pri reševalni postaji, če pa prihajaš iz druge smeri, iz smeri Most, pa desno na tem istem križišču!pri reševalni zaviješ dol, pol se pa pelješ cca 50-100 m in tam je trgovina M, in zavij desno,
pa skušaj najti kej! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu biba 1)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 11:22:28   
M007
Pozdravljene vse skupaj.

Pišem vam, ker sem tudi jaz v postopku OBMP. V postopek grem prvič. V ponedeljek 7.5.  se moram zglasit v stari porodnišnici, da me registrirajo. 
Na napotnici katero sem dobila od konzilija sem zasledila naslednja zdravila:
-suprefact 5,5 ml - 3 stekleničke,
-gonal ali pergonal 40 ampul, 
-pregnyl ali profasi ali primogonyl po 5000 IE 3 ampule.

Zanima me, če bi mi lako katera opisala postopek, predvsem me zanima kdaj začnem z inekcijami. V ponedeljek je 22-i dan ciklusa.
Moram priznati, da sem zelo nestrpna, saj ne vem kaj naj si pričakujem v ponedeljek.

lp

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 11:46:57   
soncek.djukelica
pozdravljena mo07,

tudi jaz sem bila prvič v dolgem postopku in sedaj sem user posted image ,tako da ti takoj dam upanje! user posted image
1. Z špikanjem začneš 22 dan ciklusa, to je v ponedeljek in sicer 14 dni se špikaš le z suprefactom!user posted image  
2. Na 14 dan imaš prvi UZ, čist banalen! Taisti 14 dan začneš z gonalom! user posted image  
Vendar terapijo nadaljuješ tudi z suprefactom do naslednjega
3. UZ, ki pa je 10 dan od prve špike gonala! Na tem UZ se že vidijo folikli,glede na njihovo velikost se zdravnik odloči,koliko časa bo trajala še terapija! user posted image
4. Sledi stop injekcija-kar prepreči da bi folikli še rastli naprej
5. Drugi dan od stopke je punkcija foliklov, partner mora biti tisti dan obvezno z teboj, ker da seme user posted image
6. 3- 5 dan po punkciji je Et

Računaj ti,da nekako mesec dni traja vse skupaj, tako da drug mesec okoli 10.junija bi že znala čuvat svoje user posted image !

Pa srečno! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu M007)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 12:31:51   
sayuri
Sonček.d, a se špikat vedno začne 22 dan ciklusa, a je to odvisno od tega, na koliko dni imaš menstruacijo?user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 12:38:53   
M007
Soncek.djukelica, hvala za opis.

Sedaj mi je bolj jasno kako se bo zadeva odvijala. Čeprav se bo ves skupaj zavleklo kar v cel mesec je za user posted image  vredno potrpet.

Ps:
Čestitam  user posted image . Naslednji mesec se pridružim.

lp

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 14:20:04   
soncek.djukelica
sayuri, pri dolgem ciklusu je vedno tako! zakaj, tudi jaz nevem! user posted image user posted image
pri kratkem ciklusu pa 5.dan!user posted image
Mo07, pol se bove pa skupaj kopale kot user posted image  v san simonu, ker jaz izredno rada tja zahajam,ko sem na poleti na naši obali na dopustu! user posted image

< Sporočilo je popravil soncek.djukelica -- 5.5.2007 14:21:02 >


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu M007)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 14:49:50   
gold fish
soncek d.   in ostale - ki že imate izkušnje....

Kaj na tistem obvestilu, ki ga dobiš od konzilija in so navedena zdravila za samoplačnice - kot piše že M007 - po tem veš v katerem postopku si ali po čem drugem... Meni še zdaj ni čisto jasno, ker mi zdravnik ni rekel čisto nič.... 
Seme imamo zamrznjeno - ali zaradi tega avtomatsko dolgi postopek .... za ziher....  Ali je še katera imela zamrznjeno seme?
Se bi vseeno poskušala dogovoriti za kratko varianto, če imam sploh kaj vpliva na to....
Kaj pravite?

Pozdrav vsem...user posted image




(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 15:32:20   
soncek.djukelica
gold fish, jaz na tistem pismu, ki sem dobila od konzilija nisem imela napisane terapije, kaj naj bi dobivala! user posted image  tako da, ne skrbi! user posted image
dolgi ali kratek postopek, to se odločijo zdravniki in mislim,da takrat,ko zaseda konzilij, ko se pregleda tvoj in od partnerja karton! user posted image  lahko pa vprašaš, na podlagi česa se odločajo in morda ti rata dobiti kratkega! user posted image
za zamrznjeno sebe pa pojma nimam! user posted image
upam,da sem ti kaj pomagala! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 15:58:35   
citrončica
Še tukaj pozdrevček,vidim,da se dogaja!!
Pika74,hvala,da si mislila name,in me na seznam dala!!user posted image ,
jaz sem sicer vse prebrala,a mam po enem tednu mal pomešano vse,tako da bom raje sproti kaj napisala,
Mojca9000,držim pesti za jutri,
ostalim pa seveda za uspeh,da bo tosja čimveč znakcovuser posted image  k našim nickom dodala!!user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 16:36:04   
Staša1
Mojca9000 tudi jaz držim pesti za jutriuser posted image user posted image user posted image user posted image !
Gold fish, tako nekako kot ti je povedala soncek.d, po celem Vodmatu je kar veliko blokov in in vrag, da se ne bi našlo eno parkirno mesto, je pa zelo odvisno ob kateri uri prideš (hvala bogu sem s tega konca doma, tako da v leonišče hodim kar peš)! Malo moraš krožit, pa se sprazne.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 16:50:58   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: citrončica
Pika74,hvala,da si mislila name,in me na seznam dala!!user posted image ,


Malenkost user posted image .

Jaz sem pa ravno iz enga piknika... zdaj sem se pa lotila mal kvačkat... pismu, že ene 20 let pomoje nisem kvačkala user posted image ...ajej, grejo leta user posted image .

Zdej pa študiram, kako gre... najprej sem nardila eno verižico (prvo vrsto), v drugi sem nardila v drugi vrsti goste petlje... zdaj pa ne vem, kako naprej... moram mal pokukat v kakšno knjigo, da malo osvežim tole znanje user posted image .

Drugač? Kako ste kej? Jaz sem danes dala šesto inekcijo suprefacta... in stranskih učinkov zaenkrat še ni user posted image user posted image user posted image . Citrončica, ti si malo naprej, povej, če imaš že kaj stranskih učinkov? Mogoče utrujenost ali karkoli...

Vsem ostalim močno stiskam pesti za uspešen pridelek in seveda, da bi na koncu končno doživeli user posted image user posted image user posted image .

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 17:09:00   
citrončica
Pika74,jaz sem par dni pred tabo,sem se cel teden v šotoru špikala,ja zanimivo,ni kaj,posebej na blazini,ko se vse ruka,od tod tud kaka črnica,a nič hudega,počutim pa se čisto običajno,celo dobro,super,zdaj -a je to od počitnic al od suprefacta,pa ne vemuser posted image ,mojuser posted image  je omagal na kavču,smo ponoči prišli,tako da ne vem,če je moje razpoloženje od počitnicuser posted image ....v glavnem,za enkrat vse pod kontrolo,upam,da tako ostane še nekaj časa,tud v prvem postopku se ne spomnim nič posebnega do gonala,potem pa me je napihnilouser posted image ,pred punkcijo sem bila konkurenca marsikateriuser posted image ,glede na trebuh sevedauser posted image ...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 17:13:02   
blanč
Pika, ravno sem brala poste za nazaj in ti moram povedat,da si ti res ena pogumna punca.user posted image Navijam zate in da bi se zdaj res posrečlo.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 19:55:59   
tosja

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
majčice - junijčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image  biba26: (2.ICSI, MB, dr. Vlaisavljević)
08.05. predvidena punkcija
 
user posted image  pika74: (3.IVF, LJ, dr.Drobnič)
30.04. začetek špikanja
14.05. UZ
 
user posted image  citrončica: (2.IVF, LJ)
26.04. začetek špikanja
09.05. UZ
 
user posted image  perlica: (1.IVF, MB, dr. Vlaisavljević)
11.05. začetek špikanja
 
user posted image  sayuri: (1.ICSI, PO, dr. Reš), doma že ima user posted image  user posted image
08.05. razgovor
 
user posted image  gold fish: (LJ, dr. Zorn)
30.05. začetek špikanja
 
user posted image  ija: (5. ICSI, PO, dr. Reš)
10.05. razgovor
 
user posted image  Bety upa: (5. ICSI, PO, dr. Reš)
 
user posted image  Sanja70: (2.IVF, PO, dr. Reš)
08.05. razgovor
 
user posted image  sonček75: (1. IVF, LJ, dr. Zorn)
25.04. začetek špikanja (dolgi postopek)
09.05. UZ
 
user posted image  Staša1: (2.ICSI, LJ, dr. Ribič)
16.04. začetek špikanja-Suprefact (dolgi postopek)
03.05. UZ
04.05. punkcija user posted image  user posted image
 
user posted image  darcija: (2.IVF, PO, dr. Reš)
 
user posted image   mojca9000: (2.ICSI, MB, dr. Kovač)
12.04 začetek špikanja, 26.04. UZ
03.05. UZ, 06.05. UZ
 
user posted image  M007: (LJ)
07.05. štart
 
 
user posted image   user posted image   NAVIJAČICE  user posted image   user posted image
 
tosja, koala, cati, Špelkauser posted image , DaisyE, Ancy, merkmeh, soncek.djukelicauser posted image  
 
 
 
user posted image  Pupike pofočkajte se user posted image
 
- postopek (dolg, kratek, začetek špikanja, zdravila,...
(IVF, ICSI, IVI) ...1.,2.,...
- klinika zdravljenja (MB, LJ, PO, tujina)
- zdravnik, ki vodi postopek
 
 
 
 




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 19:57:37   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Pika, ravno sem brala poste za nazaj in ti moram povedat,da si ti res ena pogumna punca.user posted image Navijam zate in da bi se zdaj res posrečlo.


user posted image  user posted image  user posted image  blanč a si opazila kako pridno Pika štrika user posted image  user posted image  user posted image
Pika je user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 20:02:09   
DaisyE
Tosja pravkar sem pogledala tvoj seznam...

TI SI CARICA
user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 20:10:15   
tosja
user posted image  user posted image   user posted image  Dajsica nehaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj user posted image
 
Ko bi jaz znala takšne lepe slikce limat k ti............ user posted image
 
user posted image  user posted image  user posted image
 
... seznam pa je
 
 
 
 
d
 
 
o
 
l
 
 
g
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 20:28:07   
pika74
blanč in tosja - zdej mi bo pa nerodno user posted image user posted image user posted image , k me tok hvalte user posted image .

citrončica - a prauš, da si se kar na blazini špikala user posted image user posted image user posted image . Dobra si. Jest pa takrat, k se špiknem, mam ceu ritual - še radio ugasnem user posted image ... rabm ful mir pa tišino. Sm pa misnla, da me bo v tem 3. postopku user posted image  špikal, pa sem si nazadnje premislila user posted image . Ko sem si prvo špiko dajala, sem mu hotla mal pokazat pa demonstrirat in - glej ga zlomka - glih takrat sem pridelala modrico, ker sem si ful štorasto zapičla noter... in valjda je pol še on zacvikal... in na konc sva se odločla, da si kar sama dajem še naprej. Zdej pa merkam, pa morm potrkat - pol ni blo nobene modrice več. Sej ni panike, tud če bo kšna, bomo  prežvel. Sam mal zoprn je, če greš pol v kopalke...pa si ves flekast po trebuhu user posted image .

A tuki kšna kvačka?user posted image  Rabm kšn nasvet - pliiiiiiiiizuser posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 20:55:52   
soncek.djukelica
čerčka,

pika, pa enodelne kopalke obleci! user posted image  Ne izgledajo glih modno user posted image , pa vsaj modric se ne vidi! user posted image  Pa izogneš se vsem vprašanjem user posted image , če te slučajno tvoj ne user posted image ! user posted image
citrončica, welcome back!Si mi kar lušte naredila,ko si rekla, da si Francijo obiskala! user posted image  Upam,da z svojim nista vse travice poteptala user posted image ! user posted image
Gospe poslovni sekretarki, vidve sta face! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
5.5.2007 22:08:21   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
mojca9000
 
na uspešen UZ
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
6.5.2007 7:41:00   
pika74
dobro jutro user posted image

vas samo pozdravim... zdaj pa šibam ven v naravo user posted image user posted image user posted image user posted image

pa lep dan vsem skupaj user posted image

pa še eno lepo slikco vam prilepim - sveža fotka iz Kredarice - posneta danes zjutraj: 

user posted image

< Sporočilo je popravil katrin -- 6.5.2007 19:50:58 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
6.5.2007 7:51:51   
sayuri
Dobro juro punce user posted image . KAj dogaja?user posted image user posted image user posted image  Moj čmrlj zdajle živ žav gleda in se zraven še igra user posted image . V hiši je mir, možek še spi user posted image . Jst pa že delavna za računalnikom user posted image .

NAjprej mojca9000, danes so vse pestke tega foruma namenjene tebiuser posted image . No, pa koali user posted image  tud....sam ona je itak kokoška na  kubik.

KAko ste pa kaj ostali v tem endeljskem jutru? Imate kake plane za danes?

Pika74, jst sem nazadnje štrikala, ko sem imela kakih 10 let.user posted image  Sploh ne vem, če bi še znala. Kvačkanje mi pa sploh ne gre od rok....zam začetno verigo znam naredit user posted image

Citrončica, berem da si uživala na dopustu user posted image .

Lep pozdravček vsem po vrsti, jst si bom eno kavico zdaj privoščila user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
6.5.2007 8:29:16   
Bety upa
Jaz sem tudi zgodaj za računalnikom...........pa čekiram, če je kaj novega........

Kako mora biti obupno tistim puncam, ki ne poznajo naših tem in vse skupaj same prestajajo...res hudo....tukaj pa smo postale kar strokovnjakinje za raznorazne simptome...

Jaz sem svojo Nino (morski prašiček) včeraj ostrigla in skopala...pa jo zdaj občudujem...Me zanima, če živali občutijo naše težave, nosečnosti....Zadnjič, pred SS-jem sem ležala in jo dala na trebuh pa božala....pa je začela nekam čudno vibrirati....da sem jo mogla stran dat....Čudno...

Mojčica....ti nam boš danes prišla s presenečenjem, da je čudežno zrastlo 5 foliklov...Ziher!!!

Druge pa ste itak zapisane k uspehu, pa bomo bolj navijali za magični ++++++++++!!!

Dovolj teh mojih besed.....grem....

LP

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?