|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška
25.2.2009 20:45:18   
tropical
Žogi Marogi čestitke za prvi zobek. Kolk je pa star, če smem vprašat.

No jaz sem tud sita krofov, smo jih doma spekli enih 30. Tako, da treba kmalu na kakšno dieto. No sej bo post zdej, tako da ne bo problema.

Mi smo bolani, tako, da ne moremo ven. Kolk je to zoprno.



(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: Goriška
26.2.2009 18:02:31   
petra88
ojla!
a se vam lahko tud jaz pridružim?
smo še bolj zelenčki, David je star dober mesec, tako da smo več ali manj doma. smo pa probali par krofov letos, ravno toliko da nismo pozabili kako fini so. tako da če so komu ostali jih lahko meni pošlje user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: Goriška
26.2.2009 21:39:34   
tropical
petra88 dobrodošla, pa čestitke za sina Davida.

user posted image

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: Goriška
28.2.2009 10:47:50   
Miška2006
Podala sem vprašanje pod porodnišnice, ampak tam zgleda, da ni prometa .

Mi lahko katera odgovori na spodenji link oz. vprašanje?

http://www.ringaraja.net/forum/m_1995195/mpage_6/key_/tm.htm#3853620

hvala

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: Goriška
28.2.2009 22:34:58   
tropical
Jaz osebno na to vprašanje ti ne znam odgovorit, mogoče ti bo katera od drugih punc zanala povedati.


Kje pa se vse?


(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   [Brisano sporočilo]
1.3.2009 13:07:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: Goriška
2.3.2009 11:10:40   
petra88
Mislim, da če je anesteziolog, da se da zmenit za EA, ampak nisem ziher. Na srečo meni ni bilo treba ne Ultive, ne EA.
joj, sam kakšno vreme je zunaj user posted image bi bilo fajn se it mal svežga zrakca nadihat, sam kam češ it v takmu user posted image Upam, da bo čez teden ka boljše.
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: Goriška
2.3.2009 12:12:57   
ŽogiMarogi
Evo pa je vikenda konec. Moj je celi vikend samo delau, mah neki preurejamo pri bajti, delamo piknik plac, pol pa je blo treba vse prekopat. Midva z Erikom pa sva kolesarila - no on je, jest sem samo potiskala. user posted image

tropical  seveda lahko vprašaš. 11.02 smo pihnili prvo svečko.

A se vam tud zdi da non stop pospravljate doma, pa je čez kako uro spet tako kot prej!? user posted image Večni problem. Imam 3 stroje cunj za zlikat, pa ne utegnem.



(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: Goriška
2.3.2009 23:49:23   
tropical
ŽogiMarogi ma ne čez kakšno uro čez po, 

(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   [Brisano sporočilo]
4.3.2009 20:35:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: Goriška
5.3.2009 17:06:12   
Anonimen
Ola pozdravljene  vse!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1436
   [Brisano sporočilo]
6.3.2009 10:19:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1437
   [Brisano sporočilo]
6.3.2009 14:22:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: Goriška
6.3.2009 18:37:05   
ttz
olala, človek malo zabušava, potem pa pride pogledat in je tu že kup novih.
VSEM NOVIM: DOBRODOŠLE!!!!user posted image

mi se pridno sprehajamo, pa po balkonu tekamo in uživamo tiste redke sončne trenutke, ki so nam dani. če pa nam vreme ni naklonjeno, razmetavamo po hiši, kar se le da. saj, pole mama itak vse pospravi...user posted image

skratka, mi se imamo fajn, in to želimo tudi vsem vam!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: Goriška
10.3.2009 10:04:51   
ŽogiMarogi
Ola zgleda da nam ne gre preveč dobro pri čebljanju. Pri februarkah 08 pa ne morem dohajat, ker tolko naklonfajo čez dan, da jim ne sledim več.

No v glavnem mi smo super, ta mali uživa ko teka naokoli, smo ugotovili, da sploh ne zna počasi hodit. user posted image Čez vikend smo bili non stop zunaj, tako da sva na igrišču nogomet igrala, kolesarila in tatiču kopat pomagala. V nedeljo smo pa šli na Lokve pogledat, sam ni bilo nič več snega, prava pomlad. user posted image No eno kotlinco smo le našli, tako da je mal snegec sprobau, pa mal smo se sankali.  Ni mu blo jasno zakaj se mu kr neki udira pod nogami user posted image .

bambina sobica je uspela?  Jst sem komaj čakala, da sem lahko eno sobo mal porisala, ker drugje mi ni bilo "dovoljeno". user posted image



(odgovor članu ttz)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   [Brisano sporočilo]
10.3.2009 22:20:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ŽogiMarogi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: Goriška
11.3.2009 9:32:31   
ŽogiMarogi

ola, jutrčko

evo spet en lepi sončen dan za pohajat. Včeraj sva se z Erikom kar nahodila, glede na to da hodi šele 2 meseca, je kar priden saj sva prehodila kar precej po mestu, pa samo kjer sva mogla čez cesto sem ga dvignila.  Sva pa šla po mojem še bolj počasi ko polžek user posted image

bambina nekaj slikic od sobice pred rojstvom imam v albumu, si lahko ogledaš.  San zaenkrat še ne spi v svoji sobici smo posteljo prenesli kar v našo sobo, ker se mi ni dalo vstajati ponoči user posted image , ma bo že čas ko bo šel v svojo sobico, zdaj so tam same igrače, čeprav se jih je naveličal. Najraje ima kake moje delavne stvari, važno da ima kako skledo, pa kuhavnice, pa ko sesam mu moram pustit na koncu da tud on malo sam posesa,....

Kam v Ikeo si pa šla? Se mi zdi da si že napisala. Mi smo bili samo 1x v Avstriji.

Nič grem še malo delat...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: Goriška
19.3.2009 18:34:21   
zoja10
jupijaja...

počasi se napravljam da se vam pridružim...sam še en mesec...user posted image

zanima me katerega pediatra mi priporočate v ZD NG? oz vsaj katerga naj ne izberem....

pridne bituser posted image

(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   [Brisano sporočilo]
24.3.2009 15:23:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zoja10)
  Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: Goriška
25.3.2009 20:57:49   
pajkica
Pozdravljene, malo se bom uštulila k vam, mogoče mi boste znale pomagati.
Sina moram peljati k okulistu, nekje v okolici Nove Gorice (smo iz S Primorske). Razmišljala sem, da bi ga peljala k dr. Krapež Maji v zdravstveni dom Nova Gorica, pa me zanima če mogoče veste, ali je v redu, se posveti otroku, ali naredi pregled kot je treba,...
Pri taki starosti otroka, mislim, da je potrebno biti kar malo potrpežljiv in prijazen, da se tak pregled lahko opravi.
Mi drugače predlagate koga drugega, ste slišale pohvale za koga drugega?
Lepo se imejte

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: Goriška
27.3.2009 22:25:39   
tropical
Jaz poznam v Kromberku dr. Šalamuna in k njemu hodimo vsa naša žlahta. Tako da drue ne poznam. Mogoče v Šempetru v stari bolnici je tud en zdravnik/ca. Ne vem no. 

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: Goriška
3.4.2009 19:38:07   
tropical
user posted image
Kolk lepo vreme je danes upam da bo tud v nedeljo, ko bomo šli v zoo. Zdaj ne vem, se nismo še odločili al v LJ ali v Lignano.


Kje pohajaste?


Lep vikend vam želim!!

user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   [Brisano sporočilo]
5.4.2009 17:11:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: Goriška
6.4.2009 16:43:05   
tropical
Smo šli v Italijo ma nam ni zneslo, da bi šli v Lignano smo raje šli v Sestjan. Joj kolk smo se nahodili tako lepo sonce je bilo. Pol je pa začelo malo rositi in smo  šli v avto, tamalga nahranila , ga prevoli potem smo šli pa nazaj k morju. Mali je full užoival.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: Goriška
10.4.2009 9:46:35   
ttz
živijo, punce.
uh, tropical, sem ti kar malo fouš. jaz nimam cajta skoraj niti za sprehod v okolici hiše. ma bo že. saj bo kmalu poletje.
no mi imamo danes posvetovalnico pri 1.5letu in tako si bomo utrgali malo časa za pohajanje po ajdovščini...na žalost tukaj ni morja...user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?