|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: enojajcni dvojcki in strah
11.5.2007 21:10:43   
zirafa76
pozdravcek vsemmmmuser posted image user posted image

jesica ves kako mi je lazje, ko se pogovarjam z nekom, ki tocno ve kaj in kakouser posted image user posted image js sem sicer pomirjena in se pogovarjam z mojimauser posted image user posted image  vsak dan, pa kot da me slisita in razumeta...vedno cutim rahle metuljcke..in ne bo se vdala...
naj ti povem, da imam dva gin. zacasno zivim v tujini, trenutno pa sem v slo.kjer pa me vodi moj g.Drug teden grem k temu prvemu, ceprav je ze izvedel vse..pravi, da me prevec skrbi, da sicer ni nedolzna siyuacija, vsekakor pa bo naredil vse..on je sicer vecino prakse opravil v ZDA, Angliji,Spaniji..sele pred kratkim se je vrnil domov, tako da ima res izkusnje, ki upam, da bodo dovolj...je pa takoj v 7tednu postavil diagnozo, dvojcki in od takrat me zeli na vsakih 14 dni, sedaj pa celo baje bo to dvakrat na teden..tako, da...dosegljiv na mobi 24ur in pri porodu je zraven...seveda je to mal lazje, se pa res zavzame in upam, da bo to uspelo...Ti pa sporocim kaj mi je rekel..v sredo se srecava....povej mi prosim se.jaz skozi cutim rahle bolecine,,tak mal..mi je Strahova rekla, da se siri notranjost..si imela kake podobne tezave????Baje da je pri dvojckih to mal bolj izrazno....

Hvala ti se enkrat za inf.user posted image user posted image , te pa se bom definitivno obvestla kaj se dogaja, pa se kako vprasanje bo...user posted image user posted image

pozdravcek tebi in vsem user posted image user posted image



_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: enojajcni dvojcki in strah
12.5.2007 9:56:04   
emaa
zirafa pri dvojčkih so vse tegobe in bolečine bolj izrazite. Vendar pa bodi pozorna na bolečine, ko te bo dol tiščalo ali pa na boleče otrdevanje trebuha. Vsekakor pa počivaj, jaz sem s počitkom pregurala 10 dodatnih tednov, pa mi ni žal, se vsak dan dalj pri mami pozna pri otrocih.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: enojajcni dvojcki in strah
13.5.2007 19:12:50   
Jesica
Pozorna bodi na to kar pravi Emamair. Trebuh mi je začel otrdevat kar kmalu po 20t. To so baje lažni popadki, pravijo. V glavnem na to bodi pozorna in takrat res več počivaj.

Dobro, da se je tvoj G tako zavzel. Pogosti UZ so zelo pametni, prepusti se dobrim zdravnikom in jim zaupaj. Tudi ti boš bolj mirna, če ne boš čakal recimo 1 mesec na kontrolni UZ.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: enojajcni dvojcki in strah
19.5.2007 22:34:12   
zirafa76
Pozdrauser posted image vcek vsem....
Res se ze nekaj casa nisem javla....toliko opravkov, pregledi, pa se vozniskega delam, pa ne zato ker sem tak mlada, ampak nikol ni blo casa...user posted image
No, mi smo vrsdu, sem dala cez vse te preglede, pa je moj g. rekel, da me ne bi smel tako prestrasit, ker se to ne dela tako..user posted image da sem depresivna pol ...
Moja dva sta vredu,user posted image user posted image  imamo ze spol, sta to dva user posted image  user posted image , kar se vidi tudi na uz, ker se premetavata in brcata....user posted image moj je kr v luft skocil, ko sem mu povedalauser posted image ...drugace pa sem kul in vse kar je sedaj, me moj g.hoce na vsak teden z obveznim odvzemom krvi in urina, da vidi, kaj in kako se dogaja...je pa tukaj v SLO manj razpolozena, saj me je narocila sele cez stiri tedne, tega drugega g. pa imam v tujini in se peljem tja, pa je vredno, ker je bolj skrben...in je rekel, da je vsaka nosecnost rizicna, moja potrebuje vecji nadzor in skrb z moje strani in njegove....user posted image res je kul...
Kaj pa se dogaja sedaj naprej????
Mislim, da je nekaj v 20.tednu, sej sem cist ze zmedena od vsega tega....Poskusam pocivat tud kolk se da, vendar ne morem skoz lezat v tem vremenu, je pa res, da sem opustila rekreacijo in sport, kar se je zacelo poznat..so me malo okaral, da sem se zredila 4kg v teh 15 tednih... A je to taka groza???Ceprav mi kg stagnirajo zadn mesec in pol na enaki tezi, vem pa da je bil zacetek mal huduser posted image ..hrana vsepovsod......

Pozdravcke vsem user posted image user posted image  in srecno iz Celja do kmalu...........user posted image

Jesica, kako pa tebi gre???? Upam, da si uspesno dala skoz vse....

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: enojajcni dvojcki in strah
20.5.2007 21:40:52   
bianka
zirafa76

najprej bi ti samo rekla,da si lahko zelosrečna da imaš takega gin.,da te hoče tako pogosto kontrolirat.Ko bi vedela kako je bilo pri meni!Raje ne pišem o moji gin,ki sem jo tudi že zamenjala.Ampak hvalabogu imamo dva zdrava fanta.No moja sta  monohoriata-biamniata,kar je malo manj rizično od tvoje nosečnosti,pa še vedno dovolj.

Pri 20t,pa boš imela morfologijo(mislim da se jo dela med 20in 24t)To je pregled kjer se natančno z UZ pregleda vse organe in se oba ploda premeri.Tudi spol je na morfologiji že 99%.A so ti na NS povedali da sta fantka?Meni je rekla  na NS,da je 80% da sta fanta,no pa je imela prv.

želim ti vso srečo pa poročaj kako si ti in tvoja user posted image user posted image .

lp

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: enojajcni dvojcki in strah
20.5.2007 22:01:56   
zirafa76
zivjouser posted image
ja men je v bistvu moj g. poiskal spol, je kar nekaj casa gledal in pol je nasel, zadevicauser posted image , ki sem jo tudi jaz vidla...znacilno za user posted image .....user posted image
Jaz sicer re nisem imela nekih zelja, ze dost so me prestrasl glede vse nosecnosti, tako da sem hvalezna za vsako bitje srckov, ki jih slisim, pa ni vazno je fantkov ali deklicin.user posted image ...In to je moja prva nosecnost, tako da sem itak iz sebe iz srece, bozam moj trebuh in se pogovarjam z njimauser posted image user posted image ...Cisto norauser posted image user posted image user posted image

Samo, da se bosta razvijala in privekala na svet zdrava........

Me je kr pri srcu stisnal, ko sem prebrala temo ene punce, mislim, da je razocaranje naslov, da zaradi spola, ki ga je izvedela, razmislja o prekinitvi....Moj bog...ne razumem, kaj se plete po glavi tega dekleta,...grozno...

sem si se kupla ta Angelsound za poslusanje..prav mega.............

pozdravcek......................vsem user posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: enojajcni dvojcki in strah
29.5.2007 19:33:48   
Jesica
Zirafa! Jaz sem dobro. Punci imata že 4 kg. Zaenkrat gre lepo vse naprej. Ampak bolj važno je, kako si ti? Kot je Bianka rekla, te čaka morfologija. Pa prosim, pozab na kile. Jaz sem imela 58kg. Bilo mi je svinjsko slabo do 16t. Pol se mi je pa odprlo...tortica vsak dan. Res, ne lažem. Vsak dan. Pa une čokoladne ježke sem jedla. Rodila sem z 76kg. Danes po 3 mesecih imam še vedno 66kg. Žal ne dojim in očitno preveč spim:-) Ker mi vse pravijo, da z dojenjem in neprespanimi nočmi izgubljaš kile. Tako, da imam sedaj vse une tortice na stegnih in riti. dej pozabi, jej, če ti paše.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: enojajcni dvojcki in strah
30.5.2007 9:35:55   
emaa
Jesica dojenje ne pomaga, še vedno dojim enega (noče zmanjkati, sem prav huda), kile sem pa še vedno na +2. Ja no naši otroci nas morajo nekaj stati.

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: enojajcni dvojcki in strah
30.5.2007 11:39:42   
tatam
Rada bi samo sporočila Jesici,da tisti mit,da z dojenjem zgubljaš kg sploh ne drži.Trenutno dojim še oba,ponoči spim kake 4-5 ur,jem ko je čas-bolj malo,pa imam še vedno enako kg kot ob prihodu domov.Zredila sem se 30 kg,25 jih je šlo že v bolnici,5 pa se me jih drži kot klop!!
Pa tudi prvi dvakrat sem dojila več kot leto dni,shujšala pa potem,ko je bil mlajši star 3 leta.
Nisem se ravno preveč sekirala,a sedaj ko se bliža poletje,kopalke...mi ni ravno vseeno!Ne bi pa rada mleka zgubila,tak da bom le počakala s hujšanjem!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: enojajcni dvojcki in strah
30.5.2007 21:41:28   
Jesica
Ha, ha! Men so vse mamice tko možgane oprale. Jaz imam še vedno 7 kg več, pa nekako mislim tako kot ti. Bo že šlo dol. Sedaj ko se bliža poletje, pa tud meni ni vseeno. Sam hujšati se mi pa tud ne da. Madona, sej smo dvojčke rodile. Teh kil si pa res ne smemo očitat.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?