|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 182 [183] 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avguštine
10.7.2009 12:42:01   
beba76
Trmasta je naša tudi, samo nič ne zaleže, ker me ne gane spljoh. Včasih ma kake popadke doma in se valja po tleh in cmizdi zraven, mi pa hladnokrvno hodimo mimo - zaj sem že večje otroke naučila, da naj se ne ozirajo nanjo. Pol pa čez čas pride čist dobre volje med nas. Taki triletniki so glede trme itak pravi asi, ker si mislijo, da pa oni vejo nekaj novega in bodo s tem ne vem kaj izsilili. Pri nas žal ne.
Kaj vaši malčki palčki so še kaj v pleničkah? Naša je od lanskega avgusta popolnima suha, podnevi in ponoči user posted image

Petek je, še malo pa grem domov in dva dni ležim in ne delam nič. Menda, ja user posted image

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: avguštine
10.7.2009 13:08:17   
beba76
Utrinki z Bola na Braču v mesecu maju

user posted image

user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: avguštine
16.7.2009 12:50:38   
goda13
lepe slikceuser posted image . Rastejo tile naši avgustovčkiuser posted image

beba pr nas je trma že en lep čas, samo ga sploh pustiva prmiru, pol pa nehauser posted image . Merim ga sama, ta na prbližno nardim, pa pomoje kakšen cm manjuser posted image .


Jaz imam pa dopustuser posted image res, da več al manj službeno delaven, ampak vseeno paše bit doma.

Bambina se pa nič ne oglasiuser posted image . Res, da sva na facebooku, pa vse izvemuser posted image .A je še katera na FB?

Zdej pa letim, ker imam sestanek

lep dan

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: avguštine
16.7.2009 13:05:35   
beba76
Jaz grem pa jutri na dopust... Gremo v Biograd v prikolico in že komaj čakamo user posted image user posted image user posted image
Mogoče pa pridem domov user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   [Brisano sporočilo]
16.7.2009 14:09:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beba76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: avguštine
16.7.2009 15:57:26   
goda13

IZVIRNO SPOROČILO: beba76

Jaz grem pa jutri na dopust... Gremo v Biograd v prikolico in že komaj čakamo user posted image user posted image user posted image
Mogoče pa pridem domov user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Lepo se imejte.

A pol lahko pričakujemo lepe novice, ko pridete nazajuser posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: avguštine
16.7.2009 15:58:29   
goda13

IZVIRNO SPOROČILO: bambina

Ojla!

Evo še mene. Smo bili od 1.7. do 11.7. na morju. Sej sem pokukala na rr ampak na avguštine sem čisto pozabila, sedaj mi je pa tako fajn, ker sem imela kar nekaj za prebrat. Drugače smo ok, delavno čeprav se mi zdi, da je poletje šele začelo.




A ste se imeli fajn? Mi gremo šele septembra,sam me letos sploh ne vleče na morje

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   [Brisano sporočilo]
17.7.2009 13:48:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: avguštine
4.8.2009 14:04:07   
beba76
Evo, končno si lahko utrgam malo časa; me je vso delo počakalo in je kar malo kriza...
Imeli smo se čudovito, user posted image  pa nisem, ker smo letos nekaj slabo user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  Sicer se me rado prime, a tokrat ni blo nič. Mogoče kdaj drugič - več sreče prihodnjič.
Zadnji teden avgusta gremo še enkrat - sami in upam, da bo vsaj tako vreme, kot je bilo sedaj, pa še gužve ne bo. Zdaj smo namreč bili z enimi kolegi, ki imajo dve punčki in so se otroci kar fajtali. Moram pa se pohvalit, da sem smučala na vodi. No ni bilo še lih profesionalno, en kos pa sem se peljala. Občutek je fenomenalen! Komaj čakam, da spet stopim na skije user posted image  Ja, pa Gal je splaval user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tia pa je bila prava mala morska deklica, največ v vodi. Sicer še z rokavčki a se ni in ni naveličala. Bom ob priliki kako slikico prilimala.
Bambina, s kom mate pa prikolo skupaj? Pa kje? Mi smo v Biogradu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: avguštine
13.8.2009 10:12:24   
goda13
NIK VSE NAJBOLJŠE ZA 3. ROJSTNI DAN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: avguštine
14.8.2009 7:22:53   
goda13
Vse najboljše Maša user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   [Brisano sporočilo]
16.8.2009 23:35:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4562
   [Brisano sporočilo]
16.8.2009 23:37:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: avguštine
17.8.2009 8:55:06   
goda13

IZVIRNO SPOROČILO: bambina

IZVIRNO SPOROČILO: goda13



ravno danes so šli po prikolico, ma sej veš z največjim user posted image  v familiji, si lahko predstavljaš kdo bi to bil? letos smo jo peljali v medulin. drugo lepo pa ne vem kam nas bo zanesla pot.


si predstavljam, ja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: avguštine
17.8.2009 9:41:10   
beba76
Z zamudo, a iz srca...

 user posted image user posted image Nik in Maša VSE NAJBOLJŠE!!user posted image
 
Bambina, jaz si sicer predstavljam - z našega stališča; ne vem pa, če je pri vas tudi tako. Variant je namreč več...

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 15:56:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beba76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: avguštine
17.8.2009 20:59:46   
issa
vsem avgustovčkom (ki so že ali še bodo imeli)  vseeee najboljšeeeeeeeeeeee!!user posted image user posted image
tudi od mene, z malo zamudo (pri nekaterih)!!user posted image user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: avguštine
2.9.2009 8:34:18   
beba76
Evo nas z dopusta, ki je bil se drugo, kot to, saj nam je Tia četrti dan zakuhala in z vročino med 39 in 40 smo pol pač vztrajali do konca. Ker smo šli na dopust z Ospenom, sem bila ziher, da z njo ne bo težav, pol pa... V torek zjutraj je dobila zadnjo dozo antibiotika (vneto grlo in malo uhice), v četrtek popoldan pa se je spet začelo. Ker je na vprašanje če jo boli grlo vedno odgovorila ne, ji grla niti pogledala nisem, saj je bilo skoraj nemogoče, da jo boli glede na to, da je lih končala u Ospenom. No in pol sem ji v grlo pogledala šele v soboto; groza! mandlji vse beli, bezgavke zatečene, vročina pa itak 40 in čez.
Tam smo šli do zdravnika, ki ji je spet predpisal antibiotik ala Ospen, vendar je ta tak ogabnega okusa, da je mali vse slabo, ko ji samo omenimo, da mora vzet sirup. In zdaj sem se z našo dr. zmenila, da spet dobimo Ospen. In glede na top, da je angina za angino (prva kao neprebolela), nas čakajo preiskave pri kardiologu zaradi srčnih zaklopk, pa seveda krvna sk+lika in bog ve, kaj še.
In tako smo rojstni dan, ki ga je imela v ponedeljek (packe, vse ste pozabile user posted image ) preživeli ob vročini. Včeraj je že bilo malo bolje, danes pa že gremo delat luknice za uhančke, ki si jih je zaželela za roj. dan. Pa vijolični morajo biti user posted image
Evo, mogla sem se vam "zjokat", več cajta pa nimam, ker me je v službi vse počakalo in je guuuuužžžžžžžžvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: avguštine
10.9.2009 22:30:52   
sončnica13
Pozdravček!
Najlepša hvala za čestitke Niku ob rojstnem dnevu. Tudi mi2 vsem avguštinom želiva vse naj, naj,....pozno ampak iz user posted image .
Sem se čez poletje ful učila, ker sem delala v avgustu in v še prejšnji teden maturo. zdaj lahko z veseljem povem, da sem jo uspešno tudi opravila.
tako, da letos tud na morju nisem bila-no eno nedeljo smo v Koper skočil.

za nazaj vas še nisem prebrala in obljubim, da bom. sem pa opazila, da se nam je po dolgem času javila beba user posted image user posted image user posted image .
s 1. sept. imam tudi novo službouser posted image -v vrtcu in sem res srečna, da delam to kar me veseli.

lepo se imejte!


(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: avguštine
11.9.2009 10:28:25   
beba76
Sončnica user posted image user posted image user posted image user posted image  za novo službo! Upam, da ti je všeč, zdaj si menda že kar utečena...

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: avguštine
30.9.2009 13:08:10   
stuhica
no evo sem vas komi najdla punce čvekarske.. sem že čist pozabila kje se nahajate.. pa na avgustovkah gledam samo zatišje no tud tuki tako  da.. a sem rekla da vseeno  vas pozdravim .. aja a prošnjo ima tud če ma ktera čas gre lahk slikico pogledat na Mis Buške... pa seveda če hoče lahko odda kak glas zame...  pa seveda se javm zdej ka sem vas najdla  še dobr da mi je issa napisal akakšen naslov imate čveke...

Drugače pa mi rastemo aAlvin je letos začel z  vrtec uvajanje je šlo brez problemčkov, jaz sem ponovno v pričakovanju... začetk novembra  02.11 imam rok oz. 30.10 pa sej tm nekje okorg prvega novembra user posted image user posted image

v glavnem drugače se štimamo super, sem končala šolo, vpisla sem se naprej na magisterij... mi za 1 letnik manjkata le dva izpita ( no en user posted image  izpit je celo pogoj) tako da sebom ponovno mogla vpisat v prvi letnik in pol pač prošnjo za opravljanje izpitov za drugi letnik... ah bomo že če smo že tole spedenal in diplomiral bomo magistriral tud...

Zdej spola ne vem nismo nič vprašal mam tak filing da bo fantek... ne vem...no če bi bila punčka bi bil naš neizmerno vesel pomoje... no vsi skupaj tud jest...

v službi sem me d bolniško celo dobila odpoved in potem na pritožbo preklic prepovedi cela štala ni kej...
Tako da sem do drugega leta na porodniškem pol pa na zavodu ... Upam da bo to ena ornk brca v RIT da se spravm najdt boljšo službo saj je že skrajni čas....

lepo se imejt pa se še kaj tipkamo zdej ko imam malce več časa  ... samo upam da se ktera kaj javi...

stuhica - še vedno dolgolaska user posted image  zaenkrat... user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: avguštine
23.10.2009 11:35:38   
beba76
Kaj smo se polenile, al pa nimamo več časa, al kaj je zaj to?? Tu pa tam še kera kaj napiše, drugače pa tema...
In zdaj tudi jaz ne vem, kaj naj pišem, ker se nobena nič ne javi, pri nas je vse po starem...
stuhica, uči se, da kaj iz tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: avguštine
27.10.2009 17:30:45   
issa
pozdravljene!!
no pa celo kaj tu pa tam kaj napiše katera!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
hmm.. ja tudi jaz sem začela študirat!!! predšolsko,..tako da so mi vsi rekli da bo z prakso v vrtcu težko tako da sem kar že prošnje poslala, se nikoli ne ve kak kako dolgo bodo rabli,, zdaj so pa mi že dva vrtca odgovorila pozitivno!!user posted image user posted image user posted image user posted image samo v enega hodi moj mali, pa mislim da ravno zaradi tega nem šla v tistega...user posted image user posted image user posted image drugače pa mislim da bom nekak mogla kombinirat, ker še delam prek študenca, in ker so obroki za faks kar zajetni morem še malo delat preden grem na prakso (ker praksa itak verjetno ni plačana,..ali pač?) ,..mislite da me  bodo počakal do januarja?

hehe drugače sončnica13,čestitammmmm!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
stuhica se bo,,,tega enga boš pa že naredla!!!! držim pesti!!!!!!!!!user posted image

ja malo smo se pa res polenle,....

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: avguštine
31.10.2009 21:13:09   
sončnica13
Pozdrav!

Stuhica-kar korajžno s študijem in laheh porod ti želim
issa-kam si se pa vpisala? ob delu, al redno? Pa hvala za čestitke user posted image

Jest sn res ful vesela, da sn dobila to službo in zdaj sam uživam!

A katera kaj ve-je stuhica že rodila?

je kateri vaš avguštin že imel pregled pri psihologinju-pri 3-eh letih?
Mi smo ga ta teden in je bil tisti dan res zelo dobre volje in je brez problema sodeloval in lepo reševal naloge.
Mi je pa bilo ful smešno, ko ga je vprašala kaj pada zunaj, pa ji je odgovoril, da nič-itak, ko je bilo pa sončno user posted image . Potem ga je mogla pa vprašat kaj pada, če je slabo vreme in je vedel.

No, lepo se imejte, pa javite se kaj!

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: avguštine
2.11.2009 21:38:58   
sončnica13
No, gledam, če nas je že prestavilo na drugo stran pa še nič?!?!?!?!

Kaj nobena nič ne pogleda kaj se tu dogaja?


(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 182 [183] 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 182 [183] 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?