|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
16.6.2007 9:47:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj se vidi plod oz. utrip?
16.6.2007 10:45:55   
Tanayya29
živjo!jaz sem imela prvi uz pri 7 tednih, in se je urtip že videl..nekje tam pri 6h tednih naj bi se že videl, je pa čisto odvisno..to mi je rekel tudi ginekolog..nič ne skrbi...user posted image če ne pa te ponavadi naroči čez 14 dni,in takrat se zagotovo vidi..
pozdravčekuser posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj se vidi plod oz. utrip?
16.6.2007 11:14:36   
nizy
Jaz sem bila včeraj ,pa je G rekel 6-7 tednov ,da srček tud že utripa. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj se vidi plod oz. utrip?
30.6.2007 16:42:39   
lolita700
jst sem bila na prvem uz v 5tednu in se je videla samo gestacijska vrečka in rumenjak.na naslednjega sem naročena v 10 tednu in takrat bi moral srček že biti..


komaj čakam!!!!!!

vsem user posted image user posted image user posted image user posted image pa  želim lepo in zdravo nosečnost!!!!

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj se vidi plod oz. utrip?
30.6.2007 19:32:49   
pupika27
jaz sem bila na prvem pregledu pri 7tednih in tri dni pa se je lepo videl utrip hodim pa k dr.šučurju na ptuju

(odgovor članu lolita700)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj se vidi plod oz. utrip?
2.7.2007 10:07:38   
nadja01
V 6. tednu sem na UZ vidla utrip moje pikice... 

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?