|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AVTOSEDEZ ???????
18.10.2004 21:27:25   
ZARA

Katere avtosedeze imate (znamka)??
Kdaj ste detke iz lupinic preselile vanje???
Kateri se vam zdijo dobri!!!

hvala...paapaa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   AVTOSEDEZ ???????
18.10.2004 21:48:54   
Janeja
Maxi Cosi Priori!
Fuuuuuuul zadovoljni z njim. Ima fajn naklon, če otroček zaspi, kar pa pri našem ni pogosto, je preveč radoveden :)-:)-:)-
Kdaj smo ga prestavli? :ups: sem že pozabla, sorry.

Smo pa ravno ta mesec v Baby centru kupli jahača Bebe confort Hypsos in je tud super, sam za mal večje - od 15 kg naprej.

LP
Janeja

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   AVTOSEDEZ ???????
18.10.2004 21:54:11   
Mina1
Mi imamo celo linijo od MAXI COSIJA:

- Maxi City lupinica oz. po novem se reče Cabrio
- Maxi Cosi Priori in
- Maxi Cosi Rodi,

torej 3x:bravo::bravo::bravo: za kvaliteto, varnost in udobje. Ja, cenovno je pa tam med dražjimi, ampak...

Zdej je pa od :duda: odvisno, kdaj ga boš dala iz lupinice v ta večjega in tako naprej. Naše je že iz štarta velik fantek in smo ga prej presedlali v drugi, večji sedežek.

Trenutno imamo v enoprostorcu Rodija, v mali Pandi pa Priorija, tako, da se lahko škratek vozi v obeh lepo in varno.

pa-pa Mina1, konec 22t

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   AVTOSEDEZ ???????
18.10.2004 22:02:00   
Janeja
Tudi mi smo ves čas govorili, da bomo kupli Maxi cosi Rodi, ker smo s Priori-jem res zadovoljni. Ga mamo tud zdaj v drugem avtu.
Pol sem pa u BC vidla Bebe confort in mi je deloval dosti udobnejši od Rodi-ja. No sej je bla cena tud višja :zmeden2: , je pa menda zelo kvaliteten sam pri nas še znamka ni tolk poznana.
Prve izkušnje res pozitivne!


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   AVTOSEDEZ ???????
18.10.2004 22:16:49   
Ro-La
Mi imamo Kiddy life plus, zelo zadovoljni, v njem pa se furamo od Lanejevih še ne sedmih mesecev.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   AVTOSEDEZ ???????
18.10.2004 22:59:46   
mehurčica
Maxi Cosi Priori XP. David je zelo zadovoljen. Ima pa kronice narisane na njegovem kraljevem stolčku.:)
http://www.soncek.si/userdata/L/$$A_02A45EC9_213_4.jpg
Iz lupinice v tega smo ga dali pri 9 mesecih.

Lupčka srčkani Zari!:love::muca::miska:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   AVTOSEDEZ ???????
19.10.2004 9:24:54   
*maja
Mi imamo Maxi Cosi Priori in smo zelo zadovoljni. Kdaj smo ga prestavili iz lupinice? Mislim, da ko je bil malo starejši kot 6 mesecev.:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   AVTOSEDEZ ???????
19.10.2004 10:15:49   
beti 1
Kiddy life plus, prestavili smo ga pri devetih mesecih, ko je imel 9kg (čisto po merilih).
Smo ga meli prej en mesec v enem običajnem sedežu 0-18kg, ker se je v lupinici preveč dolgočasil, ker ni videl ven. Pa moram rečt, da je v Kiddy-u bolj zadovoljen in predvsem veliko lepše spi, mu nič glavica ne opleta (se pač vozimo po ovinkasti cesti, kaj moreš), kot mu je v lupinici in ta drugem sedežu. Pa še za Kiddya sem ziher, da je res trdno pritrjen in nima kam it. Pa tako varnega se počuti malček, ko ima tisto oporo čez trebuh in nogice.
lp
beti 1

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   AVTOSEDEZ ???????
19.10.2004 10:58:41   
ZARA
hvala vsem za odgovore...no Zara bo stara kmal 6 mes pa pocas razmisljam o nakupu...da bi jo pri enih 7-8ih mesecih prestavla???

Mehurcica... tud detku fletku Davidu lubcka na ucka!!!

paapaa

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   AVTOSEDEZ ???????
20.10.2004 13:42:45   
ZARA
pozabla sm vprasat... kolk ste kej placale za sedeze???

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   AVTOSEDEZ ???????
20.10.2004 14:32:09   
Ro-La
Kiddy life plus pride okrog 49.000 tolarčkov.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   AVTOSEDEZ ???????
20.10.2004 15:19:51   
dory
Oi,

nas mulc je pri treh mescih prerasu lupinco..zdej mamo sicer maxi cosija od 9-18kg na sposojo..jest pa bom kmal kupla tistga od 9-35kg..se mi zdi skoda zapravlat dvojno...ker niso tko pocen

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   AVTOSEDEZ ???????
23.10.2004 21:40:24   
viv_
Roemer King - pri Schmidu je bil na akciji okrog 70.000 Sit - zadovoljni smo maksimalno. V njem smo od 7 meseca, ampak imamo zaenkrat še dodatno oporo za glavo (ker je Mirna taka kot mami, da med vožnjo rada spi, pa da glavica ne opleta na vse strani).

Srečno vožnjo!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   AVTOSEDEZ ???????
23.10.2004 22:47:01   
ZARA
a joj... viv a tolk denarja stane Roemer King ??
Ma sam je pa hud,sploh cena mal prevec za moj mali zepek...bomo se vidl...:zmeden:...

Vsem ostalim hvala za info's...
Nocko :zaspan: ...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   AVTOSEDEZ ???????
24.10.2004 10:09:11   
viv_
zara,

pojdi malo pogledat po trgovinah. Mi smo probal dati Mirno v trgovini v Maxi Cosi, v tega Roemerja pa še v enega pa je tukaj najbolje sedela, tako da smo se potem odločili za tega. Imamo pa srečo, prababiva pokriva "promet", je kupila že lupinico, tukaj je pa nekaj prispevala zraven :bravo: Hvala prababi :rozica:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   AVTOSEDEZ ???????
24.10.2004 17:33:46   
viv_
joj Zara, se opravičujem!!!!:ups: Zmotila sem se! Bil je okrok 40.000 Sit. lepše, a ne? :bravo: Pri schmidu je še vedno v akciji, pride 195 Eur in 5% popusta na gotovino. Cena, ki sem jo napisala je pa za isofix.

Še enkrat oprosti in lep pozdrav!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   AVTOSEDEZ ???????
24.10.2004 18:07:56   
ZARA
no ja... to bi se pa ze dal kej narest pa pogovarjat...pa se mama bo mal prstavla piskrcek 8) bo pa mogoc kej ratal...
Hvala viv... kr mal sm boljse volje...Isofix...hmmm... :zmeden2: se nikol slisala!!!???

ajd,K.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   AVTOSEDEZ ???????
24.10.2004 19:16:31   
viv_
Oj,

isofix je varianta, ko imaš v avtu predpripravo za montiranje avtosedeža (ni potrebna montaža z varnostnim pasom ampak so že na karoserijo pod zadnjim sedežem pritrjene posebne kljuke). Je zelo uporabno če prestavljaš sedež iz enega avta v drug.

lp,

sporoči kaj boste kupili!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   AVTOSEDEZ ???????
24.10.2004 19:33:07   
ZARA
ej viv... kje pa se kup tak avto :)-:)-???

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   AVTOSEDEZ ???????
24.10.2004 22:26:21   
viv_
Novejši letniki večinoma to imajo...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?