|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:08:54   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image  Ne maram sladoleda. Nobenega. Ker še niso naredili sladoleda z okusom pohanega sira. Pa tudi sicer...sovražim kondome.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:09:48   
Anonimen
Tanikaa ne veš kaj zamujaš! kolk ga bom dons zvečer potegnila.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:10:13   
Anonimen
Jaz bom ostala tam kjer sem....
Ti pa po mojem nisi normalna, če mu ga nočeš fafat, če mora met kondom.. Bogi, upam da se bo kaj hitro zresno in odšel k drugi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:10:57   
Bubamaraa
Gorazdova tale nakonc je pa prov kruta...sam se čist strinjam s teboj...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:11:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

evo jaz sem anonimna 2. jaz se strinjam z anonimno. meni spolni organi tudi nimajo prijetnega vonja. in, ko ga fafam svojemu mu dam go kondom z okusom vanilije, da lažje to počnem.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:12:16   
Anonimen
Ja pa če je res user posted image user posted image
Predno gre spat, si ga mora umit user posted image samo zato, da bi dobil seks... Jaz bi na njegovem mestu takoj šla...user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:12:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tanikaa ne veš kaj zamujaš! kolk ga bom dons zvečer potegnila.



Ti ne veš, kaj ti zamujaš. A si že kdaj lizala sladoled skozi steklo? Ker g. Predsednika tak obdeluješ, zato vprašam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:12:55   
Anonimen
No, tole bo spet postal en navaden čvek.user posted image Jaz vas pa resno sprašujem. Če bi dala v usta penis od koga, bi se počutila kot, da mu ližem prste na nogi.user posted image Penis mi je res grd. Kot kakšen črv.Fuj. Zato, ko sexam raje ne gledam- imam raje, če je luč ugasnjena.V sexu uživam, ampak samo, če ne razmišljam o tem, kako je trapasto, da on kar nekaj tišči vame.user posted image V bistvu je to zelo nesmiselno, glede na to, da trenutno ne misliva imeti otroka.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:13:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

On se nikoli ne heca. Daj si to že enkrat zapomnit. Skozi šalo pove resnico. In tak je prav. user posted image  Mogoče.


Aha... tko ja... user posted image user posted image

Ejjj anonimna.. a ves da ti po tvoji logiki po zilah tece sama umazanija?? user posted image  Lahk se umivas kukr hocs.. vedno si umazana..

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:13:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Ti ne veš, kaj ti zamujaš. A si že kdaj lizala sladoled skozi steklo? Ker g. Predsednika tak obdeluješ, zato vprašam.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:14:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No, tole bo spet postal en navaden čvek.user posted image Jaz vas pa resno sprašujem. Če bi dala v usta penis od koga, bi se počutila kot, da mu ližem prste na nogi.user posted image Penis mi je res grd. Kot kakšen črv.Fuj. Zato, ko sexam raje ne gledam- imam raje, če je luč ugasnjena.V sexu uživam, ampak samo, če ne razmišljam o tem, kako je trapasto, da on kar nekaj tišči vame.user posted image V bistvu je to zelo nesmiselno, glede na to, da trenutno ne misliva imeti otroka.


Ja potem pa postani NUNA!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:14:36   
Bubamaraa
Tanikaa kaj pa, če ti hoče anonimna sam dopovedat, da začni sladoled lizati....user posted image user posted image user posted image


Anonimna res nisi normalna...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:14:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No, tole bo spet postal en navaden čvek.user posted image Jaz vas pa resno sprašujem. Če bi dala v usta penis od koga, bi se počutila kot, da mu ližem prste na nogi.user posted image Penis mi je res grd. Kot kakšen črv.Fuj. Zato, ko sexam raje ne gledam- imam raje, če je luč ugasnjena.V sexu uživam, ampak samo, če ne razmišljam o tem, kako je trapasto, da on kar nekaj tišči vame.user posted image V bistvu je to zelo nesmiselno, glede na to, da trenutno ne misliva imeti otroka.


Da men to rece moja... Isti trenutek dobi naziv.. bivsa..  Ooo faak.. kaj ne poves... user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:15:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

. Če bi dala v usta penis od koga, bi se počutila kot, da mu ližem prste na nogi.user posted image Penis mi je res grd. Kot kakšen črv.Fuj.


Tok majhnega ima, praviš??????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:16:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova



Ja potem pa postani NUNA!



Pr nunah ne bo prezivela.. ker tam.. se sele LIZEEEEE... in ukusa mucine sokove... Seveda ce so bolj mlade nune..
Se zmer se ne hecam.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:17:33   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:17:48   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če bi dala v usta penis od koga, bi se počutila kot, da mu ližem prste na nogi.user posted image


Meni pa to ni user posted image . Včasih je tudi to del predigre. Probaj user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:18:38   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:20:32   
tanikaa
Ja, seksati brez da bi hotela otroka naredit pa je VELIK GREH. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:22:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ja, seksati brez da bi hotela otroka naredit pa je VELIK GREH. user posted image


Od kdaj?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:25:21   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če bi dala v usta penis od koga, bi se počutila kot, da mu ližem prste na nogi.user posted image Penis mi je res grd. Kot kakšen črv.


Anonimna, saj tudi prsti na nogah se lahko ližejo- prestavljaj si, da ližeš čokoladni sladoled. user posted image

Črv? Če obvladaš, je črv samo na začetku, potem pa se skoraj mora spremeniti v pitonauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:25:34   
tanikaa
Odkar so kreteni na tem svetu.user posted image  Mater, seks pod kavtrom, v temi, z zaprtimi očmi, fafanje s kondomom...ja, tudi jaz bi sovražila seks.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:26:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Črv? Če obvladaš, je črv samo na začetku, potem pa se skoraj mora spremeniti v pitonauser posted image



Ki naenkrat več nima placa v vanilijevem kondomu. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:27:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

. Če bi dala v usta penis od koga, bi se počutila kot, da mu ližem prste na nogi.user posted image Penis mi je res grd. Kot kakšen črv.Fuj.


Tok majhnega ima, praviš??????





Ne vem, če ima majhnega.18 cm se mi zdi kar dovolj.Mogoče celo preveč.user posted image Na črva me spominja, ker ko kožico dol potegne, se odpre tista luknja na penisu in se mi zdi kot kakšen črv, ki odpre usta.user posted image Fuj, res fuj. Ko pa seme izbrizga mi gre pa sploh na user posted image , ker me spomni na beljak od jajc- na jajca sem pa alergična.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj mislite
8.5.2007 20:28:20   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Ki naenkrat več nima placa v vanilijevem kondomu. user posted image



user posted image user posted image

Ne potem potrebuješ šotorsko platno- barva po okusu posameznikauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?