|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Amniocinteza
18.6.2007 17:20:35   
lana38
nemrakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , res sem vesela, da je vse OK. Sem že danes dopoldan gledala, če si kje objavila veselo novico, ker sem se spomnila nate in tvoje čakanje pošte.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Amniocinteza
18.6.2007 19:36:49   
Anonimen
nemrak - Č E S T I T K E user posted image user posted image user posted image  Sedaj pa mirno do konca nosečnostiuser posted image

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Amniocinteza
19.6.2007 10:00:16   
andreja2000
nemrak user posted image  še enkrat iskrene čestitke!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Amniocinteza
19.6.2007 15:39:28   
ašun
Nemrak ČESTITKE!!!user posted image user posted image user posted image

Ko pa dobiš izvid pa prosim povej kaj pričakuješ. Kaj hočem, sem pač firbčnauser posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Amniocinteza
22.6.2007 11:45:07   
nemrak
user posted image user posted image ,
ašun, si pa res radovedna.user posted image

No, včeraj je le prišlo pismo in dobili bomo še eno user posted image .
Končno bom zadihala, saj je danes za mano še morfologija.
Hvala za spodbudo!!! user posted image user posted image

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Amniocinteza
22.6.2007 13:17:17   
ašun
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
ašun, si pa res radovedna.user posted image

No, včeraj je le prišlo pismo in dobili bomo še eno user posted image .
Končno bom zadihala, saj je danes za mano še morfologija.
Hvala za spodbudo!!! user posted image user posted image


čestitke za žemljicouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Amniocinteza
22.6.2007 13:20:39   
ašun
Naslednji teden ima pa Andreja poseg.
Že stiskam pesti, da bo poseg potekal brez zapletov in da bo z pikico vse ok.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Amniocinteza
22.6.2007 15:38:30   
andreja2000
ašun  hvala,res lepo,da misliš name.Ja, v torek imam AC.


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Amniocinteza
22.6.2007 20:39:39   
lana38
andreja2000, v torek ti stiskamo pesti za AC in seveda tudi dober rezultat.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Amniocinteza
29.6.2007 21:22:42   
andreja2000
Hvala za pestke! AC je za mano,pred mano pa mučni dnevi čakanja na izvid.


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Amniocinteza
29.6.2007 21:46:27   
ašun
Joj Andreja sem videla tvoje ime in se sploh nisem upala odpreti tvojega posta ker je še prekmalu za dobro novico.
Sem se zdaj oddahnila!
Sem mislila nate v torek. Si bila v lj porodnišnici ? Kako se pa zdaj počutiš? Mene je kar nekaj dni bolelo na mestu vboda.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Amniocinteza
30.6.2007 9:57:11   
katka37
 Tudi mene čaka AC zaradi starosti. Jo res delajo samo v LJ? Ob kateri uri pa ponavadi naročajo in kdaj ste večina šle domov? Sem namreč s štajerskega konca in me bo moj peljal, pa bi rada vedela, koliko časa približno me bo moral čakati, da ve, kam se bo ta čas dal.

Ste bile v bolniški 4 dni?

Sama vprašanja, zdaj me mučijo te stvari, potem pa še čakanje na izvide. G mi je rekel, da bom šla na AC septembra, pa se že zdaj ukvarjam s tem.

Vsem vam, ki ste doživljale po AC takšne žalostne trenutke- res mi je iskreno žal, da se vam je to zgodilo in vam želim čim več lepih trenutkov v prihodnosti.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Amniocinteza
30.6.2007 12:07:45   
lana38
katka37, vedno si naročen ob 8.15. Potem pa te vpišejo na sprejemu v pritličju. Ko si vpisana, greš v 4. nadstropje na F oddelek. Tam čakaš v čakalnici kakšno uro, potem te še enkrat  vpišejo in greš nazaj v čakalnico. Čez približno pol ure začnejo s posegi. Poseg je gotov v 5-10 minutah. Mislim, da jih opravijo vsak dan 5. Potem pa tem v sobi odležiš 3 ure. Dobiš kosilo in navodila za domov. Počivati moraš doma še 3 dni. Tam ti tudi dajo potrdilo za 3 dni bolniške. Meni pa je lani moj G dal en teden bolniške. Zdaj sem pa tako v bolniški že od začetka user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Amniocinteza
30.6.2007 12:10:06   
lana38
Pozabila sem napisati, da AC delajo tudi v MB in PO. V MB se mi zdi, da jo delajo samo enkrat na teden. Tudi jaz sem iz Štajerske, kot vidiš v mojem profilu. Moj G na vse posege pošilja v LJ. Pa tudi sama mislim, da imajo v LJ več izkušenj, ker opravijo več teh posegov.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Amniocinteza
30.6.2007 15:21:16   
andreja2000
ašun    ja,bila sem v LJ porodnišnici,če prav sem iz štajrske.Ker AC v MB delajo le enkrat tedensko,se mi je zdelo,da imao v Lj več iskušenj in sem šla tja.
Počutim se dobro,mesto vboda pa me je rahlo bolelo le tisti dan.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Amniocinteza
30.6.2007 15:37:08   
katka37
Lana38, hvala za odgovor, če se ne motim, sem nekje zasledila, da je tudi tvoj G dr. Lukman.
Mi lahko daš še nasvet, kako se najhitreje pride do bolnice, kateri izvoz in ulice po LJ in kdaj si krenila od doma, da si prišla pravočasno, če se mogoče spomniš. Če so gužve kot je bila včasih na Ptuju-groza. Sicer bom tudi sama pogledala po načrtu LJ, vseeno pa kak nasvet prav pride.

LP vsem, držim pesti za vse, ki čakate na rezultate AC

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Amniocinteza
30.6.2007 20:42:17   
lana38
Mi2 greva vedno na izvoz LJ-vzhod. V prevem semaforiziranem križišču zaviješ desno in se pelje ravno 2-3 km. Prideš na Zaloško cesto. Na koncu je KC. Porodnišnica ja ne tvoji desni, če prideš iz te smeri, taka rjavo-rdeča stavba.
A je tudi tvoj G dr. Lukman? Od kod pa si?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Amniocinteza
30.6.2007 20:45:02   
lana38
Aja, šla sva zjutraj okrog 5h in sva bila malo pred 7h tam. Takrat še najdeš kakšen parkirni prostor. Kasneje pa je zelo problem za parkirati. BOlje, da si prej tam, pa pač počakaš, kod da zamudiš.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Amniocinteza
30.6.2007 22:05:48   
katka37
Sem iz okolice Ptuja, 12 km stran  proti Ormožu.

Boš morala do poroda ostati v bolniški? Si tudi že marsikaj žalostnega doživela, jaz sem imela enkrat SS, pa je bilo dovolj hudo, kako je šele na UPN. Pa le pogumno naprej do decembra.

Najlepša hvala za informacije, si mi zelo pomagala.

LP

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Amniocinteza
30.6.2007 22:06:44   
katka37
Aja, pozabila- ja, Lukman je moj G že 16 let.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Amniocinteza
1.7.2007 10:30:23   
lana38
Tudi moj G je dr. Lukman že 16 let. Poznam te kraje proti Ormožu. Od tam je doma moj šef. Pravzaprav je lastnik firme. Morda ga celo poznaš. Celo user posted image  bom morala biti v bolniški.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Amniocinteza
1.7.2007 19:36:24   
Mat3ja22
jaz sem bila na AC v četrtek v MB. zenkrat moram reči da razen mučnega čakanja ( od  8 pa do 13 ko sm mi naredili poseg) nimam kaj reči proti njim in njihovem delu. V čet smo bile naročene 3 in vse smo poseg lepo prestale. res je, da boli ko ti gredo z iglo v plodovnica, pa tudi še kakšen dan po tistem, ampak mislim da so v MB prav tako usposobljeni za AC kot v LJ. ker tam jo verjetno  ne dela samo en ginekolog, da bi zato lahko imel več izkušenj. nevem no takšno je moje mnenje. sicer sem sem si sama izbrala LJ ali MB mi je moj ginekolog dal prosto izbiro. pa mislim da se v MB tudi manj časa čaka na rezultate ti naj bi bili čez 14 dni do maksimalno 3 tedne, vsaj meni so tako rekli. v LJ pa jih večina čaka najmanj 3 tedne ponavadi pa kar cel mesec.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Amniocinteza
2.7.2007 10:14:24   
lana38
V MB ne delajo kariotipizacije, ampak se vzorec plodovnice pošlje v LJ v genetski laboratorij. V LJ vsak dan opravijo 5-6 posegov AC, kar je sigurno več. Ti isti G, ki opravljajo AC v porodnišnici LJ, jo opravljajo tudi v Dravljah v zavodu Medgen. Torej imajo vsekakor več izkušenj, ker opravijo dnevno okrog 10 posegov, kar je pa bistveno več kot 3 na teden.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Amniocinteza
6.7.2007 16:32:16   
ašun
Andreja kako si kaj? Upam, da si dneve krajšaš kje na morju.

Še vedno držim pesti zate in za vse ostale!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Amniocinteza
14.7.2007 18:41:23   
lana38
Evo tudi jaz sem prestala samo AC. Včeraj in danes sem več ali manj počivala. Pa še kakšen dan bom. Želim si, da me nihče ne pokliče in dobim po pošti dober izvid. Malo me boli mesto vboda, drugače pa sem OK. Upam, da moj user posted image  tudi.
andreja2000, tudi tebi želim, da kmalu dobiš to lepo pismo iz LJ. Zdaj si že na dobri poti, kajti kmalu bodo že 3 tedni, odkar si bila na AC.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?