|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Amniocinteza
20.7.2007 12:30:33   
Tina82
Ašun, hvala za čestitkeuser posted image .

Andreja, superuser posted image user posted image user posted image čestitke pa hvala tudi tebi. Ko pridem z morja, se pa spet oglasim.

Pozdravčki, Tinauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Amniocinteza
20.7.2007 12:34:19   
lana38
andreja2000user posted image user posted image user posted image , še tukaj super.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Tina82)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Amniocinteza
20.7.2007 12:45:50   
Mat3ja22
tina in andreja iskrene čestitke. sedaj si končno lahko oddahneta. mene pa do rezultatov loči še 1 ura in 20 min.


(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Amniocinteza
20.7.2007 12:49:26   
Tina82
Mat3ja, hvala za čestitke.

Držim pesti tudi zateuser posted image user posted image

Lep dan, Tina

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Amniocinteza
20.7.2007 12:57:29   
andreja2000
Mat3ja22 stiskam pest,da bo vse vredu.user posted image user posted image user posted image
Tina82 me veseli,da se boš še oglasila-zdaj pa se resnično naužij vsega lepega na user posted image


hvala  vam za čestitke!user posted image



_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Tina82)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Amniocinteza
20.7.2007 13:33:16   
pina-1
ANDREJA... ČESTITKE....user posted image user posted image user posted image
spremljam tvojo zgodbo od samega začetka in sem prov vesela da je vse v redu. sedaj pa končno lahko uživaš v nosečnosti

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Amniocinteza
20.7.2007 14:01:08   
ašun
user posted image user posted image user posted image Andreja čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Našiuser posted image user posted image user posted image  so pravi borci in se ne dajo. Glede solz pa te razumem.....jaz sem kar sedela in jokala, sploh nisem mogla povedat mojemu kaj piše. Pravi, da sem mu takrat skrajšala življenjeuser posted image .


Za vse ostale, ki še čakate na rezultate pa user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo in pogum!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Amniocinteza
20.7.2007 16:26:46   
Mat3ja22
prej sem poklicala v MBv laboratorij, pa so rekli da je vse vredu. da do tistih sprememb (neke itro al etro - nevem točno) ki so bile v eni od skupin na 4 kromosomu, je prišlo med samim gojenjem, končno sem pomirjena in lahko začnem uživati v nosečnosti tako kot si zaslužim. sicer so mi rekli, da če hoče mi lahko ponudijo še neke vrste posvetovanje ampak sem rekla da če je z izvidi vse vredu nočem več nobenih testo, čakanj na izvide in nič več.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Amniocinteza
20.7.2007 16:45:43   
andreja2000
Mat3ja22 se veselim s teboj user posted image user posted image user posted image  in sem zelo vesela zate.Res je čudovit občutek,ko izveš za dobre rezultate,pa uživaj v preostanku user posted image  in vse lepo za naprej! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Amniocinteza
20.7.2007 17:54:17   
ašun
Mat3ja22 super, zdaj si pomirjena. user posted image

Vsem želim čudovit preostanek nosečnosti, tiste pa ki čakate na izvide veliko potrplenja in srečen konec.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Amniocinteza
21.7.2007 9:49:46   
Lusa
Andreja-še tukaj čestitke za zdravo pupikouser posted image user posted image user posted image .

Mateja -me veseli ,da so izvidi ok.

Tina-tudi zateuser posted image

Lana-tudi ti boš rešena in se boš tako veselila.

Jaz pa sem še tako daleč.Še sploh AC nisem imela ,kaj šele tisto mučno čakanje.Še dobro ,da grem zdaj na odklop za cel teden in potem kmalu štart za LJ.

(odgovor članu Tina82)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Amniocinteza
21.7.2007 11:13:00   
andreja2000
Lusa hvala za čestitke.
Super,da greš malo na odklop in to bo tvoji duši gotovo dobro delo.Nikar si še ne delaj skrbi z AC,ker jih bo potem še itak dovolj.Probaj sedaj kar se da uživati,potem pa bomo s tabo v mislih na AC,stistiskale pesti in skupaj s tabo čakale dobre izvide.user posted image user posted image user posted image
Ne pusti slabim mislim,da prevečkrat zaidejov tvoje srce,naženi jih,odrini stran in misli ,kako bo z tvojim user posted image  vse vredu,da nosiš najbolj zdravega in najbolj močnega user posted image  pod srcem.Meni ta način nekako pomga,če prav je res,da ne čisto vedno,a neako lažje pa le je.
Želim ti vse lepo user posted image user posted image user posted image   pa uživaj na oddihu!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Amniocinteza
21.7.2007 14:33:40   
andreja2000
Ja,pa
tudi vsem ostalim puncam hvala za čestitke!user posted image user posted image user posted image
In hvala za vso podporo pri čakanju na izvide!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Amniocinteza
21.7.2007 16:29:52   
Mat3ja22
hvala vse za čestitke. 

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Amniocinteza
22.7.2007 17:29:07   
soni
vsem puncam čestitam ! user posted image user posted image user posted image Sama vem, kako je to, ker sem ravno to doživljala prejšnji mesec pri svojih dvojčkih.

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Amniocinteza
31.7.2007 22:24:42   
muzika
Najprej čestitke vsem, ki jih je osrečil dober izvid. user posted image

Jaz na ac še čakam in jo imam kot Lusa 6. 8. 07. Malo me je strah, ampak po vašem pisanju sodeč to ne bo preveč hudo. Bolj kot bolečine me muči  tistih 0,8 % možnosti za ss po ac, ampak glede na leta bom vseeno šla. Malo ste me tudi prestrašile glede izkušenj z ac v različnih bolnišnicah, saj grem jaz na ac v Mb. Upam, da bo vse ok.
Pa še to: je lahko pri ac prisoten tudi mož?

Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Amniocinteza
31.7.2007 23:07:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muzika

Pa še to: je lahko pri ac prisoten tudi mož?



Kolikor jaz vem, ne. Saj je vsega tako hitro konec, da nima nobenega smisla. Pa konec koncev je AC v bistvu operativni poseg - ti na postelji, pokrita z sterlinimi rjuhami, na eni strani postelje G, ki opravlja poseg, na drugi strani sestra, ki asistira. Tako, da tudi prostora ni še za očka. No, vsaj v Lj. je tako.

(odgovor članu muzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Amniocinteza
31.7.2007 23:11:16   
rija
Ne more biti. Je pa lahko takoj po posegu v tisti sobi......ko počivaš. Mi smo se tam z eno gospo prav fino zabavali user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Amniocinteza
1.8.2007 0:28:10   
katka37
Pozdravljene po dolgem času.

Danes sem prišla z dopusta, sem vas kar pogrešala.

Čestitam vsem, ki ste dobile dobre izvide, tistim pa, ki še čakate, pa držim pesti.

Lana38, naj ti čas do izvidov čimprej mine. Jaz imam jutri pregled in bomo videli za AC, šla pa bom verjetno kar v MB, sem ugotovila, da ne prenašam dobro vožnje.

LP vsem

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Amniocinteza
1.8.2007 11:55:31   
Tina82
Lusa, hvala za čestitkeuser posted image .

Bom držala pesti tudi zateuser posted image user posted image

Lep dan, Tina

_____________________________

8. 12. se nama bo rodila punčka

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Amniocinteza
1.8.2007 12:01:09   
andreja2000
punce,vse,ki čakate na AC ali izvide,vam močno stiskam pesti in pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Tina82)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Amniocinteza
2.8.2007 10:48:21   
ašun
Punce tudi jaz za vse vas stiskam pestiuser posted image .

Jaz se že počasi pripravljam na prihod štorklje. Čas gre res hitro naprej, nedolgo pred tem sem sama čakala izvideuser posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Amniocinteza
2.8.2007 13:52:54   
soni
Jaz sem bila na AC v Postojni, pa je bil moj mož z menoj v sobi, ko so mi opravili AC. Čeprav hitro mine, je moževa podpora zlata vredna.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Amniocinteza
3.8.2007 20:45:29   
malamedika
pozdravljene punce tud jaz sem ena izmed vas ,ki čaka na izvide AC naj povem da je to moj 4 sonček zato  upam ,da je vse O.K me pa to čakanje spravlja v strah  pa še nekaj me zanima ali je katera od vas imela povečano NSampak nosna kost je pa bla vidna   .Hvala za odgovore

lp

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Amniocinteza
4.8.2007 15:04:26   
andreja2000
malamedika  tudi zate močno stiskam pesti,da pridejo izvidi po pošti,kar se pa tiče NS jaz sicer nisem bila,pa ti bo katera druga gotovo znala kaj povedat!
Srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?