|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
8.7.2008 14:52:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
8.7.2008 23:56:22   
Annny
Glede Quinny-ja me zanima tole:ali ga bo katera uporabljala že za dojenčka brez Dreami košare?Ker se spusti v ležeči položaj, bi se ga mogoče dalo za zimske dojenčke uporabljati z zimsko vrečo?? In mogoče katera ve, kako se kaj praktično obnese barva 'sand'? Se hitro umaže itd.?? Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
9.7.2008 0:02:27   
Annny
Glede Dreamija sprašujem zato, ker smo mi pri prejšnjem otroku tudi imeli kombinacijo Quinny+Dreami in je bil potem voziček res tooooo much težak (smo doma bolj 'v hribovju'user posted image  ).Če bi bila zimska vreča primerna tudi za novorojenčka, bi bilo to idealno...Žal pa res nimam več občutka za to, zato sprašujem novopečene uporabnice, da mi daste kakšen pameten nasvetuser posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
9.7.2008 7:20:06   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Annny
[align] In mogoče katera ve, kako se kaj praktično obnese barva 'sand'? Se hitro umaže itd.?? Lp


Glede prvega ti ne znam pomagat ker smo imeli košaro. Imamo pa 3xl barve sand. Se vozimo po barju in gozdovih, pa je zaenkrat umazan samo lok spredaj. Ker ga mala namaže s piškoti user posted image . Se pa itak celotni voziček da slečt in vržt v pralni stroj user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
9.7.2008 9:13:12   
Kranjcanka
Ko sem jaz kupovala, mi je prodajalka svetovala, naj vzamem kosaro, ker je dete pozimi v njej bolj zasciteno. Rodila sem pa novembra, tako, da je bila do spomladi v uporabi. Ce bi rodila poleti je pa mogoce ne bi.

Lp

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
9.7.2008 9:14:10   
AnciM
Mi košare ne bomo imeli, ker imam PDP začetek septembra. Tiste varnostne pasove bom pokrila z bolj debelo dekico ali pa kar z zimsko vrečo, da bo mali res popolnoma vodoraven in se ne bo zapletal mednje. Mislim, da je novorojenček premajhen, da bi ga pripenjala noter. Kako pa bo zadovoljen ti pa šele takrat lahko sporočim.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
9.7.2008 9:19:33   
kristinaj
glej na praktičnost in ne na lepoto........

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
9.7.2008 9:34:37   
Splet.Ka
Mi imamo Quinnyja 3xl comfort barve sand. Ga ne zamenjam za noben voziček, niti po modelu niti po barvi. Kakšne packice se ne poznajo zelo.

Je pa pri tem vozičku praktično to, da se športni del lahko skoraj vodoravno da in ni treba posebej kupovati košare. Mi smo imeli samo zimsko vrečo. In v vsakem položaju se zgornji del da obrniti naprej ali nazaj, kar se meni zdi super. Tudi ko je punčka že sedela in je pihala burja, smo jo obrnili k sebi in šli na sprehod in je bila v zavetju.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
9.7.2008 10:55:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka

Mi imamo Quinnyja 3xl comfort barve sand. Ga ne zamenjam za noben voziček, niti po modelu niti po barvi. Kakšne packice se ne poznajo zelo.




Se podpišem. user posted image

Umazan je samo lok, ker je non stop naslonjen na njem in se ogromno slini. Ampak obrišem z mokro krpo in gre takoj dol. Super je! user posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
9.7.2008 11:51:42   
Splet.Ka
Pa lok se enostavno sname in se ga da hitro oprat in posušit.user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
9.7.2008 20:03:33   
Lea2007
Jaz sem pa vzela Janeja...Sicer o izkušnjah še ne morem govoit, mi je pa bila na prvem mestu teža vozička, ker veliko potujemo z avtom in avionom, tko, odvisno kak je način življenja posamezne družinice.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
9.7.2008 20:06:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

glej na praktičnost in ne na lepoto........


Že več kot eno leto gledamo na lepoto in konec koncev tudi praktičnost. user posted image  Tale tema je iz naftalina potegnjena. user posted image

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
10.7.2008 8:35:25   
Annny
Ojla, no, včeraj smo končno preizkusili še Quinnyja Comforta (že prej smo tudi Jane). Moji osebni vtisi..-Jane je res peresno lahek voziček. Zdi se mi zeloo širok (kar je za večjega otroka dobro) in zmotilo me je to, da če sem ga malo stresla levo-desno, se je zelo zibal in deloval ne preveč trdno, bolj 'plastično'. Ne vem, mogoče je bilo naključje in je bil pač tak voziček razstavljen v Pikapolonici.Če bi se odločila za Jane, bi (ker bo najprej za novorojenčka) vzela kombinacijo s trdo košaro Capazo Pro, ne pa Matrix-a (al kako se že reče), ki je kombinacija lupinice in košare (deluje namreč štorasto in neuporabno, za v avto ga gotovo ne bi uporabljala, ker se mi ga ne bi dalo prestavljati).V glavnem velik plus tu je nizka teža. -Quinny 3xl Comfort. Moram reči, da sem bila tukaj zelo skeptična glede teže 15 kg (sliši se veliko); ampak ko sem voziček peljala, se mi je zdel tako vodljiv, da se je teža kar 'porazgubila'. V glavnem, vodljivost je zame osebno res odlična.Mislim, da se razstavi lažje kot Jane (edino, kar je, da je treba vzeti sedež dol). Všeč mi je, ker se sedež obrača v obe strani, če si pač tako zaželiš (sploh je to fajn, če je dojenček v zimski vreči in gleda proti tebi). Všeč mi je bila tudi tista usnjena prevleka na ročaju, ki se lahko odpne in sname (nisem vprašala, ali imajo vsi vozički to zraven??). Tudi cena se mi zdi nizka (v primerjavi z nekaterimi drugimi, na terenu pol manj uporabnimi vozički)..tako da mislim, da za razmerje med ceno in kvaliteto res dobiš veliko. Moram reči, da se mi voziček zdi ZELO stabilen, nobenega stresenja ipd., trdne izdelave. Ni sicer neki space-look (kot je popularno zadnje čase), ampak mi je to bolj všeč, ker rabimo nekaj zanesljivega za uporabljat in vozit in to je res na prvem mestu. Hvala za vse vaše izkušnje, so zelo pomagale. Mislim, da bomo vseeno vzeli kar Quinnyja- se mi zdi, da zame osebno tu ni kaj veliko za razmišljatuser posted image  Vzela bi pa barvo sand, ki mi je najlepša, ali navy, kjer se 'svinjarija' ne pozna prevečuser posted image (črna je precej depresivna- sem videla razstavljeno, rdeča pa zame nekoliko vpadljiva, ne bi imela). Lepo se imejte!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
10.7.2008 10:11:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Annny
Mislim, da bomo vseeno vzeli kar Quinnyja- se mi zdi, da zame osebno tu ni kaj veliko za razmišljatuser posted image  Vzela bi pa barvo sand, ki mi je najlepša, ali navy, kjer se 'svinjarija' ne pozna prevečuser posted image (črna je precej depresivna- sem videla razstavljeno, rdeča pa zame nekoliko vpadljiva, ne bi imela).


Dobra odločitev! user posted image

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
10.7.2008 11:43:47   
AnciM
Tako sem tudi jaz razmišljala in zato kupila Quinnya. Moj je navy barve . Mogoče na prvi pogled deluje nekoliko temno, ampak je pa zelo neobčutljiva barva. Komaj čakam na prvi sprehod. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
11.7.2008 23:47:48   
pupika27
mi imamo jane slalom pro in je zakon ne bi ga zamenjala zanoben drug voziček

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
12.7.2008 0:28:51   
Annny
Mi smo pa danes kupili Quinnyjauser posted image  Vzeli smo barvo navy. Še razmišljam, ali bi vzela zimsko vrečo..verjetno se bom vseeno odločila kar za Dreami košaro (za zimskega dojenčka), ki pa bo bež (sand) ali rdeča, tako za malo spremembe.V glavnem, fuuul zadovoljna z nakupom. Pa-pa!

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?