|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 15:13:40   
mika
Mislim, da se iz te zgodbe lahko nekaj naučimo. Namreč zahtevati od zdravnikov, da nas jemljejo resno. Če boli, zahtevat pregled - bolje bit tečen, kot pa mrtev pacient.


krfijolca, točno tako. ko je moja mama šla rodit sestro 11let kasneje, je vnaprej povedala, kaj se ji je zgodilo prvič in bognedaj, da se ponovi. ko je rodila, je spet niso upoštevali, pa se je začela dret, naj takoj pride porodničar.
a veste, kaj je porodničar rekel? 'ki je zdaj tista ko se dere?' potem jih je šele slišal od nje...........

punce, ne se pusti zapacat


(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 15:37:13   
mama54
Moje sožalje.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 15:43:57   
žmož
Iskreno sožalje družini in vsem bližnjim!

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 16:21:05   
Disney
Iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 18:02:04   
Slončica
Iskreno sožalje pa naj živi spomin na njo pri očku in sinčkuuser posted image

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 18:46:22   
amaya
grozauser posted image user posted image user posted image ...sinček je ostal brez mamiceuser posted image user posted image user posted image ...in mama brez hčerkeuser posted image user posted image user posted image
pa da se to še vedno dogaja...groza

Sožalje vsem svojcem. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 20:33:32   
LARIKA
Iskreno sožalje možu in njeni družini. Žalostno, da sinček nikoli ne bo imel priložnosti spoznati svoje mamice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 20:43:57   
Anonimen
Ojoj...............user posted image  user posted image

(odgovor članu LARIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 20:47:21   
siskamiska
Iskrene sožalje družini in njenim bližnjim. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 20:47:39   
Naja31
Hudo mi je user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 20:51:58   
ona
Meni se kar trga ob taki tragični novici in ne morem verjet,da se lahko to zgodi v teh časih.je pa mogoče tudi to,da je Postojnska porodnišnica prenatrpana in osebje tudi,ampak vseeno ni smrt dekleta opravičena!!
to se nikakor ne bi smelo dogajatuser posted image user posted image
Iskreno sožalje njeni družini user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 20:54:58   
Urša
Moje iskreno sožalje družini.user posted image user posted image user posted image
Zdaj sem se spomnila na mojo prijateljico, ko je rodila in od bolečin jokala, da jo v trebuhu boli, trga, pa je niso resno jemali...''Gospa, rodili ste, to je normalno.'' Enkrat je imel njen mož dovolj in je čisto znorel na dohtarje, naj že nekaj naredijo! Seveda je imela notranje krvavitve-direkt v opercijsko! K sreči se je srečno končalo, samo če se ne bi...nimam besed.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 21:20:42   
majda12
Joj solze mi kar lijejo,user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 21:48:18   
GoYa
zelo žalostno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 21:56:41   
Sandra*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žalostno

Iskreno sožalje!



(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mlade mamice ni več
14.5.2007 23:44:36   
vika1
Iskreno sožalje...

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mlade mamice ni več
15.5.2007 0:04:12   
frrrr
iskreno sožalje! user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Mlade mamice ni več
15.5.2007 5:08:27   
Tanyka
Žalostno,.................user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Mlade mamice ni več
16.5.2007 11:36:46   
KC
Joj,groza.Iskreno sožalje družini!Kar na jok mi gre.

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mlade mamice ni več
16.5.2007 12:58:27   
Marjana77
Usoda zna biti res krutauser posted image user posted image Moje sožalje.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KC)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mlade mamice ni več
16.5.2007 13:29:44   
delfinčica
Moje sožalje njeni družini in vsem, ki ste jo poznali. Še posebej njenemu sončku, ki bo moral živeti brez mamice, ki mu je podarila življenje.

Grozno, da se takšne stvari dogajajo. Jasno, da vsako boli po porodu, mene je tudi, ampak ko vidiš, da žensko nenormalno boli... ne vem, no. Moram pa povedat, sicer res s tem tragičnim dogodkom nima veze, da so pred dvema mesecema v postojnski porodnišnici, kjer sem rodila, dva dni kasneje vsi skakali okoli mene, ker sem rekla, da se slabo počutim in da se mi vrti. Je prišla zdravnica, me takoj pregledala, naročila EKG (pri meni je šlo za sum na zaplet s srcem) in sama prišla k meni z izvidi.

(odgovor članu Marjana77)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Mlade mamice ni več
16.5.2007 13:48:55   
Peli
Šele danes sm opazila tole temo in moram rečt da mi je zelo hudo. Upam da bosta ati in user posted image lepo znašla brez mamice.
Kolikor sem jaz izvedela je prišel strdek, in naj bi bila večer pred tragedijo še vsa vesela in navdušena nad user posted image , je pa imela težak porod, matrala naj bi se 2 dni ni pa bila čez rok! Zmotili naj bi se ji v roku niti še ni imela svojih popadkov - porod so sprožili v porodnišnici, nazadnje je rodila z vakumom.
Še zdej ne morm dojet da je kar umrla.
Kaj takega res ne pričakuješ od poroda, vsaj ne v današnjih časih.

Žal mi je da sm se lahko prišla samo še poslovit od nje...user posted image

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mlade mamice ni več
16.5.2007 19:45:39   
draja
Groza user posted image user posted image user posted image . Iskreno sožalje sinčku, očku in vsem njenim. Sploh ne morem verjeti, dojeti,...

Sama sem pred 6. tedni rodila v PO - so mi naredili CR, ker je imela mala popkovino ovito okrog vratu in ji je utrip nevarno padal. Za CR so se odločili praktično takoj, saj je vse skupaj pri meni trajalo le 5 ur, mala pa je bila tako kljub vsemu rojena v odlični kondiciji, tako da jaz sem vesela, da sem šla v PO in sem jim hvaležna za vse. Redkokje bi se tako hitro odločili za CR (mi je sama patronažna rekla, da hvala bogu da nisem šla v LJ). Kar pa je treba poudariti je, da so bile vizite nikakve - zdravnik je pridrvel noter,pritisnil na trebuh in oddrvel ven, brez da bi ga lahko kaj vprašala. En dan sem ga nekaj vprašala glede šivov pa mi je odgovarjal med odhajanjem iz sobe in niti ni pustil časa za kakšno podvprašanje, ampak naslednji dan mi je prekipelo in sem zahtevala, da mi pogledajo šive in so mi jih brez ugovorov in grdih pogledov, tako da punce POSTAVITE SE ZASE in vprašajte vse kar vas zanima in zahtevajte odgovor.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mlade mamice ni več
16.5.2007 22:11:46   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Meni se kar trga ob taki tragični novici in ne morem verjet,da se lahko to zgodi v teh časih.je pa mogoče tudi to,da je Postojnska porodnišnica prenatrpana in osebje tudi,ampak vseeno ni smrt dekleta opravičena!!
to se nikakor ne bi smelo dogajatuser posted image user posted image
Iskreno sožalje njeni družini user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Na žalost kljub vsej sodobni medicini še vedno drži, da so mlade mamice še 6 tednov z eno nogo v grobu. In to neglede na kraj. Pred leti so v NM v 1 tednu umrle 3. Se mimogrede kaj zaplete. Meni je mtka šele februarja povedala, da je bilo tudi pri meni kritično. Ji je povedala kolegica, ki je molila, da bi se vse srečno končalo (pritisk 40, atonija maternice, izguba več kot pol litra krvi). So že mislili vse skupaj ven pobrat, pa so k sreči arcnije prijele. Nič čudnega, da je mtka samo jokala, ko sva prišla domov. Samo če pomisliš, da otroček brez mamice raste....user posted image user posted image user posted image user posted image . Sožalje družini

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mlade mamice ni več
17.5.2007 0:16:35   
turbo
user posted image

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?