|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 22:49:58   
žanai
Ojla!

Ne se sekirat. Če se v nosečnosti zdravo in pestro prehranjuješ in se ob tem rediš ne smeš imeti slabe vesti. Jaz sem se v 1. nosečnosti zredila 18kg. Od tega prve 3 mesece 4kg zaradi slabosti.

Pol leta po porodu sem izgubila 13 kg, 5 kg pa sem spravila dol z Montignacovo dieto v 1 mesecu. Je edina dieta, kjer veliko ješ in shujšaš. Ob tempu, ki sem ga imela si nisem mogla privoščiti, da bi bila lačna.

Pa dober tek! user posted image


(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
16.5.2007 8:30:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žanai)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
16.5.2007 8:39:18   
t*e*j*k*a
No vidim, da nisem edina revica ki se redi že na začetku. Upam, da se bo po tretjem mesecu res nehalo s tem apetitom.
PA še neki, včeraj zvečer ko sem prišla iz službe sem bila noramlno fulll lačna in sem si naredila samo en sendvič z zelenjavo in ga pojem sem valda bila še kr lačna pa sem rekla NE in nisem več jedla.
Danes zjutraj se pa tehtam in ugotovim, da imam več kg kot včeraj zjutraj (sicer minimalno ampak vseeno včeraj 59 danes 59,1) tako da....

Lepo se imejte in pridno jejte!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz vsekakor bom!!!!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
16.5.2007 20:02:42   
AnaB.
Res se ne smeš preveč obremenjevat s težo - ne tehtaj se vsak dan, ker ni realno (zaradi vode v telesu, urejenosti prebave ...). Določi si en dan v tednu in se tehtaj vedno! zjutraj na tešče ob približno istem času. Tako boš videla pravo sliko, koliko si ali nisi pridobila.
Sicer sem pa tudi jaz v prven trimesečju pridobila 3-4 kg; sem imela hude napade lakote in sem morala imeti vedno, kaj za jesti s sabo. Jem vedno zdravo (veliko sadja in zelenjave, jogurte, musli in belo meso, občasno tudi rdeče). Sedaj sem v 19t/5d in imam točno 5 kg več kot pred nosečnostjo.
Jej ko si lačna, a jej z glavo, pa bo vse user posted image .

Lepo user posted image !

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
24.5.2007 1:22:05   
Anonimen
Jaz sem 36.teden, pa sem se do zdaj zredila samo 7 kg.. Če boš pa mela nenormalno težo, ti bo G itak povedal...

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
24.5.2007 7:10:48   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem na začetku šla dol kakšen kg, potem se do 24tedna nisem zredila nič, 27,28 teden sem imela +4kg, rodit sem šla z nekaj čez 20kg, zdaj imam pa -22kg od tistega kar sem šla rodit user posted image user posted image user posted image
Je pa skorajda pravilo, da se suhe ženske dosti bolj zredijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
24.5.2007 11:18:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
24.5.2007 12:11:36   
tintin
Jaz sem se do 15.tedna zredila za eno kilo.
Jem pa čist normalno, paše mi kislo (nav. jogurti, solata, kislo sadje - češnje, jagode....), sladko pa niti ne. Upam, da bo tako do konca.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
24.5.2007 13:28:14   
Ajvy
Jst sem na samem začetku nosečnosti shujšala, zaradi stalne slabosti, tako sem v 4 mesecih nosečnosti pridobila natanko kg in pol... no, sedaj mi gre pa mnogo bolje in se sploh ne sekiram, ker se še vedno spomnim kolk sem pretrpela prve mesece...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
24.5.2007 22:28:28   
Anonimen
he zgleda da podiram rekorde, v prvih devetih tednih nosečnosti sem se zredila za 6 kguser posted image user posted image pa sploh vedla nisem da sem noseča, ker sem itak mela vso zmešano menstruacijo, posumla sem zato ker sem se tolk debelit začelauser posted image
no, zdej v 34 tednu sm pridelala 15 kg, tepejo me oni od štarta, drgač nebi blo panike......kolk mislite da mi še ne uide do koncauser posted image

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
24.5.2007 22:31:04   
adota
sm kar malo pomirjena! user posted image  sm v 8t in sla za 4kg gor! za hrano sploh ni problem,vse bi pojedla kar vidim! upam,da bo res bolje po 12t,pa da bo vrocina tista,ko mi tud sladko ne bo vec tako disalo! pa hvala bogu je zdej dosti razlicnega sadja in zelenjave za kupit! superca!user posted image
  lepo,mirnouser posted image  cisto vsem!!!!!!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
24.5.2007 22:51:23   
Ajvy
Jst pravim bodite vesele, da sploh lahko jeste, jst sm bila že tako lačna, da sem prav jokala zaradi lakote... pa mi nihče ni mogel nič pomagat, ker je itak vse ven letelo..
Tak da jejte...

(odgovor članu adota)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?