|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laično napovedovanje spola
21.5.2007 12:27:56   
živa
Hoj!

Malce me dajejo nosečnostni hormoni, zato me dražijo izjave v smislu "ti boš pa imela fantka," ki mi jih posredujejo vse mogoče znanke in prijateljice. Nekatere tudi potem, ko jim izrecno povem, da nočem vedeti spola otroka. Ker "one pač vidijo" - ali glede na trebušček (noseča sem komaj 4 mesece, trebušček se mi sicer že vidi, ampak toliko pa menda spet ne) ali pa glede na mojo "osebnost" ipd.

Skratka, jaz bi bila nadvse rada presenečena, za spol nisem in ne bom vprašala, tako pa se mi zdi, da mi v bistvu kradejo presenečenje, če bo res fantek. Po drugi strani pa me izjave morda motijo zato, ker imamo enega fanta že doma in bi mi bilo fletno imet še punčko, da se preizkusim v vzgoji istega spola user posted image .   

No, malo sem se morala izpovedat in vsaj sama s sabo počvekat o tem "perečem problemu" user posted image .

Lp,

živa  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 12:31:44   
Blacky30
Lahko je samo fantek ali punčka. Ene kolegice bodo zagotovo imele prav. Bistvo je, da ti do poroda ne boš vedela, katere imajo prav. Presenečenje bo zate ostalo enako, če bodo one ugibale ali ne.user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 12:33:34   
Anonimen
Meni so šle še bolj na živce izjave v prvi nosečnosti, ko so mi že 2x povedali, da bo punčka, pa so me razne tete hotele prepričat, da bo fantek. Da so se sigurno zmotili.
Ker sem imela tako in tako obliko trebuha, pa polt, pa ne vem kaj še vse.

Res ne razumem, zakaj imajo eni tako veselje ugibat in pametovat. Mogoče zato, ker obstajata samo 2 spola, pa vejo, da imajo 50% možnosti, da zadanejo. Če bi blo 6 različnih spolov, si najbrž nebi upale bit tko pametne. user posted image



(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 12:36:09   
Anonimen
To se je meni tudi dogajalo,skoraj vsak je  napovedoval kaj bo. V večini da bo fantek tako, da sem bila prepričana, da bomo imeli fantka, ko sem pa rodila je bila pa punčkauser posted image .

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 13:25:31   
živa
Blacky30, ne samo ene kolegice, da bi imele prav, lahko imajo kar vse - meni sploh še nobena ni napovedala punčke!!!

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 14:02:46   
Mikica
To napovedovanje na podlagi oblike trebuha, koliko mozoljev imaš, user posted image  ipd je meni totalno mim.
Meni so vsi napovedovali punčko...pa imamo zdravega fantiča.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 14:04:40   
sonce78
Meni vsi napovedujejo, da bo punčka (polt, pa v obraz se mi vidi, pa neki čudi izračuni o starosti mame in atija in podobne balalajke), so mi pa že 4X preko UZ trije različni ginekologi povedali, da bo fantek user posted image

Važno, da bodo naši user posted image  zdravi prijokali na svet!

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 14:26:12   
lunca2
Midva z user posted image sva vprašala za spol in je na UZ rekel, da bo fantek. Bomo videli! Drugače nama je vseeno kaj je le da je user posted image zdrav.
Tudi meni so na začetku napovedovali kaj bo ampak jaz v te stvari nič ne verjamem. 100% je ko rodiš in vidiš kaj je al je user posted image alli pa user posted image .user posted image


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 14:41:14   
tejči77
Meni tudi gredo na živce vsa ta pametovanja o spolu. Kar bo, bo. Sicer pa midva že veva kaj bo. Še bolj mi gredo na živce ko pametujejo o mojem trebuhu in kakšen bi  moral biti in kdaj bom rodila ter podobne. Včasih te res lahko kar mal potare vse skupaj, če nisi glih po JUSU - halooo, JUSA že zdavnaj več ni, nismo vsi enaki!!! Nekateri znajo bit še celo zelo netaktni, me smo pa tako občutljive.
Treba je vse skupaj preslišat, pa bo kar bolje. Mogoče vse skupaj na smešno preusmerit, bolje se je nasmejat in čez pet minut pozabit, kot pa se jezit.
lp

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 15:55:01   
Anonimen
user posted image  Zanimivo, meni nihče niti ne upa karkoli prerokovat, še nihče mi ni nič pripomnil o spolu, pa sem v 24 tednuuser posted image . Vem pa že od NS da bo user posted image , potem je še moja g potrdila pri 19t, no sedaj pri 23t na morfologiji se je pa skrivaluser posted image . Kdorkoli vpraša če želim vedeti spol mu kar takoj povem da bo fantek in je stvar rešena.
Mi pa gre bolj na jetra ko me pol vsi sprašujejo kako mu bom dala ime in potem po možnosti še razne svoje bedaste predloge povejo. Kot da bi jih kdo kaj vprašaluser posted image .
Zato sedaj po novem povem katerega spola je in še ime zraven pribijem. Znajti se je trebauser posted image .

(odgovor članu tejči77)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 16:12:27   
ronja
Meni so čisto vsi, po vseh mogočih znakih, napovedovali fantka, pa bo punčka (garantirano, se je res lepo videlo). Ne oziraj se na to!

ni mi pa šlo na jetra, mogoče zato, ker sem želela vedet spol. NIsem pa nikogar resno jemala z njihovimi pripombami:) Naj majo svoje veseljeuser posted image


< Sporočilo je popravil ronja -- 21.5.2007 16:14:03 >

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 17:02:54   
Anonimen
Jaz mam "baje" fantka, pa govorijo eni, da bo punčka, eni pa da bo fantek.. In jaz se samo smejim, ker vsak se lahko zmoti in bo pri porodu drugačen spol od tistega, kar je povedal ginekolog.. Ma, če pa imajo prav, ni važno, pri porodu bo drugače, če bo fantek, bo vseeno spol presenečenje.. LP

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: laično napovedovanje spola
21.5.2007 18:54:39   
maks
Mene tudi to ugibanje malo moti-sploh kadar moje razpoloženje malo niha. Se mi zdi, vsaj pri meni, da ker želiva biti glede spola presenečena, tako je bilo tudi v prvi user posted image , še rajši ugibajo kaj bo! In če mi že ravno prvič ni šlo tko zlo na živce, mi gre zdaj malenkost bolje. Včasih je že zaradi teh  ugibanj lažje, da jim kar poveš-sam tko kot nekatere pravite, še takrat se najdejo tisti, ki trdijo nasprotno. Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: laično napovedovanje spola
22.5.2007 16:57:00   
ronja
Hehe, maks, še težje je! Zdaj če rečem, "Ne, veste, pa je punčka," pa me začnejo prepričevat, da sigurno ne, da vejo, da je fantek, ker mam tak trebušček, ker mam lepo kožo, ker mam goste lase, ker še vedno bruham,... skratka, prav hecno jeuser posted image . jaz jim pustim veselje, pa rečem, no, saj bomo videli ob porodu (pa čeprav sem 100%, da bo punčka, ker sem šla na 3D in se je res lepo videla njena žemljica, tako da sva s fantom rekla, da če bi bil fantek, naju živ bog ne prepriča, da se spol določi ob spočetju, heheuser posted image )

Mogoče me ne moti zato, ker mi je bilo na začetku res čisto vseeno, kaj bo, čeprav zdaj pa hočem punčko in bi me rahlo kap, če bi bil fantek, heheuser posted image

(odgovor članu maks)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: laično napovedovanje spola
23.5.2007 12:42:12   
Ajvy
Meni gre tudi to napovedovanje malce na živec, ker se mi zdi, da potem večina sugestira spol, pol pa kr nekak pričakuješ taistega... vseeno pa bo presenečenje, ker UZ potrdila nimamo in ga tudi ne želimo imeti- važno, da nam reče : vse je v redu, ostalo se mi sploh ne zdi pomembno

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: laično napovedovanje spola
23.5.2007 18:25:29   
sandra85
js ti bom sam tak povedala
meni so vsi do 6. meseca govorili,da bova imela puncko 100%, da ni dvoma, da se mi vidi, da bla bla bla user posted image
pa smo na 3d uz vidli vlkega lulcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsi so bli sokirani, ker so bli tako prepricani da bouser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: laično napovedovanje spola
23.5.2007 18:51:12   
Anonimen
Niste edine, ki vam gre vse to prepričevanje drugih na živce. Mene že domači spravljajo ob živce. Vsi mi govorijo, da bo user posted image , čeprav midva ne želiva vedet spola - še 10 dni imam do roka. No sicer sama pri sebi imam že od prvega dne občutek da bo user posted image , čeprav mi pa tega nihče ni potrdil. Mi je pa čisto vseeno kaj bo, da bo le vse ok z njim.
Eni so res pametni. Pa kaj čmo naj imajo veselje. Pri meni bodo kmalu dali mir - še malo user posted image . Pol bodo pa valda spet vsi tisti, ki so kao uganili, pametni da so imeli prav.
Ahhh jaa

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: laično napovedovanje spola
23.5.2007 21:21:54   
ašun
Meni tudi vsi pametujejo, da bom imela fantka. Ker nizko nosim, imam čisto kožo,.....
Jaz pa vem, da je punčkauser posted image . Bila sem na Ac in je izvid 100%

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: laično napovedovanje spola
23.5.2007 23:02:55   
Ajvy
Jst pravim, ko se enkrat rodi, nobene debate ni več kdo bo, ampak se več kot jasno vidi kdo je... in tega presenečenja se veselim....

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?