|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
25.5.2007 13:47:23   
Ancy
tega se v bistvu sploh ne da rešt... to je k boomarang, gre mal stran sam pride spet hitr nazaj....... user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
25.5.2007 14:16:39   
Taula
tega se v bistvu sploh ne da rešt... to je k boomarang, gre mal stran sam pride spet hitr nazaj.......


Ma meni se to dogaja zadnje čase non stop.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
25.5.2007 23:01:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
26.5.2007 17:53:48   
pikica*13*
Ancy, samo krema canesten ni dovolj, ker si namažeš samo zunanje spolovilo, v vagino pa ne!!!!! Zato ti ni pomagalo, obvezno je treba dodat še vaginalne svečke ali globule ki si jih moraš vstavit čez noč čim globje!!!!!

Pa upam da se čimprej rešiš tega user posted image !!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
26.5.2007 18:33:53   
trojči
To je od seksa. Če ne seksam, nimam, če seksam, mam. V naravi samice seksajo vsake tolko, me ženske pa....kakor katera. Ni čudno, da se naravno ravnovesje poruši.

(odgovor članu pikica*13*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
26.5.2007 18:54:22   
Anonimen
k vsem tem nasvetom bi dodala še:
- ne uporabljat always vložkov, ker so idealni za razvoj glivic
- meni pomaga krema MULTI GYN
- od intimnih mil pa mi najbolj ustreza BIONSEN
- likanje spodnjega perila

sem sprobala že vse od A do Ž, saj je bil to moj zelo velik problem.
potem pa sem imela konizacijo (operacijo materničnega vratu), in od takrat je veliko bolje. če me že začne srbeti, pomagajo zgoraj naštete kreme in mila. pa obvezno bombažni vložki, ala vir.
glede na to, da te peče po sexu, reci partnerju da naj se prej umije. tudi to smo sprakticirali. če uporabljata kondome, jih zamenjaj, saj obstaja ful različnih vrst.
eni ženski pomaga nekaj, drugi nekaj drugega. probavaj stvari, nekaj ti bo že ustrezalo in pomagalo.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
26.5.2007 19:29:23   
trojči
Point je bil v tem, da tiste, ki sploh ne seksajo, vnetij nimajo. Tiste ki ful, pa jih imajo skoz. Samo to sem želela povedati. O higieni raje ne bi, ker itak, da se vsak umije, preden gre v postlo, ne? No ja, mogoče bi si blo treba spolovila prej globinsko in površinsko dezinfecirat, da ne bi na "poškodovano" kožo aili bolje rečeno občutljivo, nanašali niti pikice vseh živih možnih vzrokov okužb.

< Sporočilo je popravil trojči -- 26.5.2007 19:32:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
27.5.2007 10:19:16   
Ancy
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*13*

Ancy, samo krema canesten ni dovolj, ker si namažeš samo zunanje spolovilo, v vagino pa ne!!!!! Zato ti ni pomagalo, obvezno je treba dodat še vaginalne svečke ali globule ki si jih moraš vstavit čez noč čim globje!!!!!

Pa upam da se čimprej rešiš tega user posted image !!



a te svečke se da kupit tudi brez recepta, pri naši ginekologinji je takšna čakalna vrsta da bom na vrsti ravno do novega leta.

ps: a se to izgovarja kot Kanestena ali s c-jem ?

(odgovor članu pikica*13*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
27.5.2007 11:10:35   
Anonimen
K kot kanesten.

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
27.5.2007 12:42:39   
Ancy
hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
27.5.2007 17:22:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

a te svečke se da kupit tudi brez recepta

Ne, ne da se jih. Čeprav sem že slišala, da je nekaterim puncam kljub temu uspelo jih kupit brez recepta. Verjetno odvisno od lekarne in lekarnarice. Imajo pa nekaj "podobnega" od Galenskega laboratorija, kar se pa kupi brez recepta.

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
27.5.2007 17:57:14   
pikica*13*
Ja se jih da!!!! Boraxglicerol globule (videt so kot žele) in Vagisan svečke  boš dobila v lekarni brez recepta. Moraš pa jih vzet najmanj 5 ali 7 dni (nisem sigurna), če tudi vsi simptomi že izginejo, sicer se bodo glivice ponovno prekomerno razmnožile! Istočasno pa naj se partner maže z Cabestenom, da ne pride do pinkponk efekta.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
27.5.2007 18:00:07   
pikica*13*
Ja, ta Boraxglicerol globule so od Mariborskega galenskega laboratorija, zato se jih ne dobi povsod (ker ne vem od kod si), Vagisan imajo pa po vsej Sloveniji.

(odgovor članu pikica*13*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
27.5.2007 18:22:52   
Anonimen
Jaz sem govorila o Canesten vaginaletah.

(odgovor članu pikica*13*)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
27.5.2007 19:10:30   
Ancy
Saj bom poklicala ginekologinjo, samo vprašanje kdaj bom prišla na vrsto. Pa saj, če v lekarni vprašam če se lahko dobijo kakšne brez recepta mi more itak povedaT user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
27.5.2007 22:05:11   
ali***
Pri moji ginekologinji če poveš da imaš probleme hitro naročijo user posted image . povej jim za težave!

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
28.5.2007 14:37:35   
Ancy
Sem dons poklicala v ordinacijo, pa sm rekla, če bi lahko dobila recept za vaginaletke. Je rekla, da to kar tko napišejo, da ginekologinja nima časa se s pregledi al kaj ukvarjat (dela samo 4 ure na dan) al sem pa vsaj jaz tako to razumela. Stara sem že 18 let pa še nisem bila na pregledu, mami mi je rekla, da naj pokličem, ta v zdr.domu mi pa reče, da do 20.leta ne delajo 1.pregledov (to unih, k si na mizi).... kr neki. kwa pa če je kej narobe z mano npr. ? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ali***)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
28.5.2007 15:03:40   
MarijaPo
Tudi jaz imam ta problem in tudi jaz uporabljam lactacid femina emulzijo, to ni isto kot navadno lactacid femina milo. In pa med kurami s kanestenom, uporabljam vagisan. Vsekakor pa pomaga tist z bombaznimi neoprijetimi oblacili.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
29.5.2007 21:25:27   
Avri
Punce, hvala za odlične ideje, posebno Seven, za tisti link. Jaz nikoli nisem imela težav dokler nisem spoznala svojega in zdaj se s to nadlogo ubadam že 7 let.  user posted image

Vse sma že sprobala, zdravila sma se oba in je vse ok dokler ne skočima med rjuhe, potem pa ves postopek jovo na novo. Sem zadnjič Pušenjaka na forum vprašala zakaj samo po seksu in mi ni znal odgovoriti. user posted image  

No, zdaj pa imam spet upanje. Upam, da kaj zaleže. user posted image

Lp




< Sporočilo je popravil Avri -- 29.5.2007 21:27:30 >

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
29.5.2007 22:58:39   
Ancy
Jaz sem zdaj dobila te vaginalne tabletke - pa me samo zanima - a to more tko vn lezt? jz ma čist umazane hlačke od tega? a ni point da to notr ostane ???

(odgovor članu Avri)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
30.5.2007 22:55:03   
Anonimen
Ancy, leze ven. Ne moreš pomagati drugače, kot da si menjaš vložke. Pa daj si jih samo zvečer pred spanjem notri, pa bo.

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
6.6.2007 9:58:25   
modrooka
Jaz sem imela isti problem. Po porodu mi je ginekolog predlagal kontracepcijske tabletke, ki jih do takrat nikoli nisem jemala.
In potem se je začel križev pot s temi glivicami. In se je končal, ko sem po enem letu jemanja tabletk končno spoznala, da so one krive za vse to, kar prestajam.

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
6.6.2007 10:49:10   
purple
Imam pogosta vnetja,z tabletami ali brez.Pomaga mi samo krema Klimicin,včasih pa še tista ne.Glede pregledov pred 20.letom pa ni res,saj te morajo pregledat preden postaneš spolno aktivna.Kaj pa kontracepcija?

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
6.6.2007 10:50:18   
purple
Jaz sem bila prvič na mizi pri petnajstih.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
6.6.2007 11:24:29   
Ancy
Jaz sem šla prvič h ginekologinji pri 16-ih.... in mi je z UZ pregledala mal po trebuščku če je notri vse kul, potem me je spraševala o boleznih, ki sem jih že mela in mi predpisala KT. Je rekla, da po enem letu rednih spolnih odnosev naj pridem na pregled......
No, in potem je imela ginekologinja hudo nesrečo, pa tudi zdaj ma baje raka al neki, nevem točno, ker noben nič ne ve in dela samo 4 ure na dan in še to baje sprejema samo nosečke...... Taqko da tabletke in vse recepte (za glivice npr.) izdajata sestra ali pa babca, ki sta tam v ambulanti zaposleni.......... No, podpiše recept verjetno zdravnica. Pa sem ji rekla, da mi je ginekologinja sama rekla, da po enem letu naj pridem na pregled..... no in zdaj je že 2 leti, jaz pa še vedno nisem bila, in očitno bom šele pri 20ih..... saj me je po svoje ful strah, kaj če je kaj narobe, ker ena prijateljica baje nikoli ne bo mogla imet otrok, ker ji je KT predpisala pa jih sploh ne bi mela in ma zdej tm notri celo zmešnjavo in vse uničeno al neki tacga....................
Sicer pa itak grem z oktobrom 2007 študirat v Lj in si bom verjetno tam našla kašnega ginekologa, če se bo dalo...... ker se mi res zdi malo tko- da sem že 18 pa pol pa še nisem šla pa pregled imam pa že 2 leti rednih odnosov. Mami mi je tud rekla, da morm it - sam kaj če pravjo da ne ???? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?