|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
13.11.2007 7:31:56   
Bubamaraa
nikical dobrodošla.....user posted image user posted image user posted image


Nataši kala je zelo draga in sem jo sama glih zarad cene črtala, ker bi vse skupi prišlo preveč drago....

drugače je pa za mesec avgust sončnica zakon..je moja prijateljica imela vse v znamenju sončnice in je bilo tako lepoooooooo...... pa še sama jih lahk poseješ in narediš pred hišo dekoracijo kar sama.....

jaz bom pomoje  šla v četrtek v Naj nevesto....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: poroka 2008
13.11.2007 7:38:46   
NATAŠI
sončnice so mi že skos všeč tako da so v ožjem izboru in nasploh rumena barva... ampak ravno šopek iz sončnic si pa ne znam predstavljati...

romana a si se naročila v NAJ NEVESTI? Ker je fino da si naročena in si takrat vzamejo čas le za tebe, ker drugače je tako tako... Jaz sem si tam izbrala favoritko LOLO ...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: poroka 2008
13.11.2007 7:50:41   
FLASK_A
Barbara in Romana, jaz sem tut tam pri nevesticahuser posted image  Sej mam isti nick tut...
No, vglavnem, imava benduser posted image user posted image user posted image  (je bil dokaj poceni gede na ostale ponudnike), prstane sva si ogledala. En modelček mi je takoooo všeč, ampak pišuka, vse je tko drago! Bom šla še drugam pošnofat, drugače imava pa zbrano.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: poroka 2008
13.11.2007 7:51:35   
FLASK_A
Nataši, men so tut sončnice všeč, ampak na začetek junija to res ne gre... Ali pačuser posted image  Nevem, se bom pri cvetličarju pozanimala...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: poroka 2008
13.11.2007 7:55:15   
NATAŠI
nikical in kje sta gledala prstane? Midva sva jih v zlararni Celje in so nore cene- no tisti ki so naba bili všeč, tudi 1.000 eur- platina pa briljanti itd... .joj ... bova imela pa v belem zlatu.

sem dobila zaročni prstan iz belega zlata in z briljantnim kamenčkom .. je takooo lep user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: poroka 2008
13.11.2007 8:32:47   
FLASK_A
Nataši, Zlatarna Celje ima isti model kot Močnik, je pa nekje 350- 500 EUR, odvisno od teže. Želiva si pa širokega pa čist enostavnega, belo zlato... Tko da pomoje ne bo problema kej takega najt...

tale nama je blazno všeč:
user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: poroka 2008
13.11.2007 9:06:34   
NATAŠI
zelo lep user posted image  user posted image .... taka varianta je tudi nama, le da bo mogoče kamenček pravi

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: poroka 2008
13.11.2007 9:31:10   
Bubamaraa
snčnice so ful lepe... in šopek je bil od moje prijateljice prečudovit....user posted image user posted image user posted image

midva mava prstane od mje stare mame... jih poslikam in prilepim... sta pa iz rumenega zlata in platine... ful lepa...vsaj nama....user posted image

pol bom pa dons poklicala v Naj nevesto in se kr naročila.... ker me bo moja prijateljica peljala, ki bo moja poročna priča....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: poroka 2008
13.11.2007 11:50:42   
NATAŠI
romana platina je menda full cenjena in posledično tudi draga... prilepi slikce

v Naj nevesto pa le pokliči ker ko sva prišle midve s kolegico so lepo vrata zaklenili in smo šle gor na vrh in imele čas le zase in je bilo res FULL FULL dobr. Zato vem da je dobr poklicat user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: poroka 2008
13.11.2007 13:00:24   
Bubamaraa
evo punce hvala za nasvet...... sem zmenjena v četrtek ob 17.00 v Naj nevesti.....user posted image user posted image user posted image


prstane nesem pa očistiti in na novo vgravirati..sem mislila že prejšnji teden, ko sem glih šla v LJ pa sem jih pozabila doma... Takoj ko jih dobim jih vam prilepim....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: poroka 2008
13.11.2007 13:21:42   
NATAŠI
romana poročaj kako bo šlo... full dobri občutki, a ne? Iz katerega konca pa si

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: poroka 2008
13.11.2007 13:37:14   
Bubamaraa
ja res so dobri občutki.......jst sm tolk not padla, da sploh ne morem verjet... a ste ve tud???user posted image


sem pa iz Zasavja točneje iz Zagorja....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: poroka 2008
13.11.2007 13:45:30   
NATAŠI
o tud jaz sem not padla ... boš vidla ko boš oblekla obleko pa še super prodajalke so tko da boš full dobr !!!

Zanimivo da greš na ta konc na probo, ali imate v vašem koncu tudi kaj poročnih salonov?


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: poroka 2008
13.11.2007 14:02:17   
Bubamaraa
pri nas nimamo nobenega salona..... včasih se mi zdi, da je bil na Mlinšah pa baje ni bilo že takrat nobene izbire.....user posted image


kaj pa vaši bodoči možje??? si jo bodo kupili al sposodili????user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: poroka 2008
13.11.2007 14:34:46   
bt08
Uuuu sta ble pa pridne pri čvekanju!Lepo saj ko gor pridem je kej pametnega prebrat.

Midva sva tud prstane že rezervirala,sam nimam slikice nikjer ne najdem podobnihuser posted image ,da bi vama pokazala.Hotla sem jih pa s telefonam slikat,pa se ni vidlo čist nč,tko da morem do maja čakatuser posted image .

Sta pa po lbel pol rumen zlato,pa en  vijugice so gor,nama sta takoj v oči padla,je pa kolekcija za leto 2008.Pokažem ko dobim,mal dalj bo trajalo...

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: poroka 2008
13.11.2007 14:38:46   
FLASK_A
Bravo Romanauser posted image user posted image  Upam, da boš našla kaj pametnega.. Ja, jaz bom padla not, ko bom obleko na sebi vidla, ker trenutno mi je vse tko novo pa čudno... Tak smešen občutekuser posted image  Kot da ne bi šlo zameuser posted image
Imam pa problem, s kom it obleko gledat- a grem lahko kar samauser posted image  A je šla kera sama al ste vse imele s sabo mamo ali pa kolegico?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: poroka 2008
13.11.2007 19:16:22   
Serendipity
Ojla punce!!!!

No, midva sva tudi začela migat - sva ceeelooo rezervirala plac za fešto user posted image , se meniva s skupino za muziko, jaz si ogledujem prstane, sanjarim o obleki ... Uh, sem tudi kar not padla! Fantastico!

Vse novopečene bodoče neveste - user posted image  dobrodošle! Fajn ste razvnele čvek!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: poroka 2008
13.11.2007 19:24:09   
Bubamaraa
nikica z menoj gre moja najboljša prijateljica, ki bo tudi moja poročna pričaaaa.......user posted image user posted image user posted image


sem dons nesla prstane v zlatarno......tko, da jih naslednji petek dobim in jih vam poslikam in pripopam slikooooo.....user posted image user posted image user posted image


kolk men dogaja glede poroke.....me  majo pomoje vsi poln kufer.....user posted image user posted image


tmtmmttmmmmm......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: poroka 2008
13.11.2007 19:36:52   
MarijaPo
Bravo punce! Prav fovs sem vam, poroka je res super dogodek in najboljse so priprave, tako da nic se nazaj drzat, ampak izzivite vsak dogodek priprav s polno zlico, tud ce vas bo imel kdo poln kufr (v resnici so vam samo fovs).

Jaz sem se porocila leta 05 in najbolj mi je bilo vsec fotografiranje v studiu (sva sla takoj od frizerja in make upa tja, da sva zgledala na slikah se kolikor toliko sveza). No, tam je bilo super, ker naju je una fotografinja nastimala v razne poze in meni je bilo to skrajno smesno, ampak slike so bile pa zakon! Pa zurka je bila tud super, ko mislis, da ti bodo noge odpadle od utrujenosti, ampak kar ne mores, da ne bi plesal.

Punce, uzivajte!! :)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: poroka 2008
13.11.2007 20:58:31   
Bubamaraa
MarijaPo hvala za tako lepe željeeee.......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: poroka 2008
14.11.2007 7:11:57   
NATAŠI
jutro

no moj user posted image  bo imel kupljeno obleko.

barbara in v kateri zlatarni sta kupila prstana? Midva še nič ne "zares" ne kupujeva le ogledujeva se jih.... Bom pa počakala na sejem poroka v celju ki bo enkrat al februarja ali marca in tam dobiš tudi bon za popust.

nikical jaz sem šla s kolegico ki bo tudi drugo leto nevesta tako da sva bile obe na probi. je pa moja sestrična sama hodila okrog in je rekla da je čist ok


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: poroka 2008
14.11.2007 10:55:33   
bt08
Ojla!

No kok je fajn brat ko se mal več napiše,pred parimi mesci bi pa kmal imela samogovor.

Nataši ne vem točn kako se reče zlatarju,ni ne vem kako znan,je sestrična od mojga je zrihtala in nama bo dal znižane oz brez DDV-ja,ker sva šla kr na dom oz v delavnico ki jo ima doma.Za 150€ so cenej kot če bi šla k njemu v zlatarno.

Sejem pa pravjo da je boljš it v Hotel Union da je skor boljši kot pa sejem,ne vem.Vrjetno bova midva tud šla mal firbcat,kr na oboje bova šla.Mislim pa da je kmal po novem letu začetku januarja da bo v Unionu.



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: poroka 2008
14.11.2007 11:21:51   
NATAŠI
o full sta dobr dobila prstančke, se pa že pozna

sporoči kdaj bo v Unionu

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: poroka 2008
14.11.2007 11:42:19   
FLASK_A
Hoj!
Joj, kolk fajn cena prstančkov! Ful dobro! No, pri nama se je spremenila datum. Ne poročiva se 7. ampak 14.6.- in sicer zaradi sremembe ansambla (7.niso imeli frej).
Evo najnovejše in POTRJENO: civilna poroka 14.6.08, ansambel, fotograf, gostilna. Kaj češ lepšega, če se vse klapauser posted image  Je pa trenutno vse tako, kot sva si želela- to je najlepše. Po obleko bom šla pa kar sama, bom se že znajdla- itak vem sama, kaj mi je všeč in kej neuser posted image
LP vsem nevesticamuser posted image user posted image

Sej bi naredila naš seznamček- pa se bojim, da bo imela katera kaj protiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: poroka 2008
14.11.2007 11:54:31   
Bubamaraa
nikica jaz sem te glih mislila prositi, če se ti da narediti seznam, ko si ga na Naj poroki naredila.....user posted image user posted image user posted image ..ja pa kar nared  ga za vse nevesteeeeeeeeeeeee.......user posted image

vglavnem meni so tudi prele uradno sporočili, da se poročiva 26.4.2008 ob 15.00 v Zdravilišču laško.....user posted image user posted image user posted image


kolk sem vesela.....user posted image user posted image user posted image

bi kar plesala tle v pisarni, če bi bila sama not....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?