|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj naj storim?
14.6.2007 13:46:30   
Anonimen
Ok, sem malo ostro nastopila tukaj, Anonimna se opravičujem, če sem te kaj užalila...

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ampak ti pa res nisi resna!Če ne bi vedla da si stara 19 let, bi se na mestu anonimne malo zamislila, tako pa...



In kaj imajo leta tukaj??? Daj, če si res tak pogumna, piši pod svojim nickom, jaz se vsaj ne skrivam.. Hvala user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj naj storim?
14.6.2007 14:27:03   
ledenka
kaj drugega kot terapijo ti ne vem svetovati... ne vem, zakaj ne riskirata tega denarja in nabavita viagro (če že ima recept). to bi pomagalo tudi pri tem, da se on bolj sprosti pri seksu in postane bolj samozavesten.

še druga varijanta - naj za tebe poskrbi po njegovem izlivu - saj je več možnosti za dosego tvojega orgazma user posted image  pa ni treba pri tem uporabljat igrač, če noče

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj naj storim?
14.6.2007 14:38:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

jutranja erekcija ni noben pokazatelj.. jutranja erekcija nastane zaradi obremenjenega mehurja..



aja? jst sem pa mislila, da zaradi tega, ker je nivo testosterona zjutri ful visok

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj naj storim?
14.6.2007 14:51:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka


aja? jst sem pa mislila, da zaradi tega, ker je nivo testosterona zjutri ful visok


erekcija zjutraj je načeloma zaradi tega, ker te po domače tiši scat.. če pa zvečer nisi fasu.. je pa lahko tut zarad tega, ker si ravno imel kake fine sanje user posted image

testosteron je pa zmeraj visok user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj naj storim?
14.6.2007 14:56:31   
piščanc
po 4 letih ti sprašuješ kaj storiti user posted image  ali te ni nikoli zrajcal in zlizal, brez dejanske penetracije? sicer pa mu to lahko tudi sama poveš in nakažeš - zdajle jaz tebe, potem pa ti mene.

sex ni samo not in ven

in ja pri 30-tih devičnih, mama mu rihta ženo. malo je zavrt, zato pa so tudi problemi glede erekcije. psihiater bi znal tudi pomagati.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj naj storim?
14.6.2007 15:21:37   
ronja
Ne hitita, bodi nežna z njim in se magari dogovorita, da kak večer NE BOSATA seksala, ampak se samo cartala, da dasta ta pritisk stran in se samo nežno crkljata. Da ne bo povezoval predigre s tem, da se pa zdaj od njega pričakuje, da je ves trd...
Pa mogoče te lahko kdaj zadovolji tudi kako drugače... To bi mu mogoče tudi dvignilo samozavest, da bi vedela, da ni vse v njegovem korenjaku in da dober seks ni odvisen samo od tega, koliko mu stoji... Bo mogče spet malo zmanjšalo pritisk... Vsekakor boljše kot varanje (verjetno bi bilo tudi on za...) Magari te najprej zadovolji oralno in potem nahitro še opravi svoje, če pač to zdaj tako delata... Bosta vsaj oba zadovoljena...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj naj storim?
14.6.2007 18:38:13   
Anonimen
Mogoče bi res pomagalo, če bi ga prepričala, da se večkrat gresta seks brez penetracije, da imata samo dolgo predigro in ga ne bo rabilo skrbet glede erekcije.
Sicer sem pa tudi sama mnenja, da res rabi strokovno pomoč, ker očitno ima zelo hude probleme s spolnostjo v glavi. Pa še za eno knjigo sem slišala, da je odlična, samo priznam, da je osebno ne poznam in bom lahko tudi mimo usekala z nasvetom - od dr. Marjana Košička, Moški v škripcih.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj naj storim?
14.6.2007 20:50:03   
Anonimen
Psiholog?

Zakaj pa ne.Zakaj bi ti bilo težko govoriti o tem popolnemu tujcu?Raje tujcu kot znancu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj naj storim?
14.6.2007 23:16:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

sorry.. ampak tip ma resne težave sam s sabo.. če mu pri 30ih mama zrihta punco.. je to skor shrljivo (glejte film Little Children)..




Ni ravno tako hudo,kot si napisal. Spoznali smo se na eni družinski zabavi(moj sorodnik in njegova sorodnica sta poročena) Z mojimi starši smo klepetali z njegovo mamo,ki je imela veliko željo,da pridemo k njej na obisk,pol pa je mene prosila za številko.user posted image
Pa potem,ko je zvedela,da sva z njenim sinkom skupaj,sem dobila prepoved hodit k njej na obiskuser posted image ,pa ne za dolgouser posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj naj storim?
14.6.2007 23:24:55   
Anonimen
Po moje imate kar prav in bova res morala stopit do kakega strokovnjaka.
Sama pa  sem v teh štirih letih najinih-njegovih težav poskusila že vse opisano. Na žalost neuspešno,čeprav se oba trudiva izboljšat. Pravi,da zmeraj razmišlja,če mu bo uspelo obdržat erekcijo in bolj ko o tem razmišlja slabše je. Odklopit pa se pravi,da ne more,ker ga preveč muči in jezi vse skupaj.
Druga stvar je pa ta,da sem tudi jaz začela krepko obupavat nad situacijo in si sploh ne želim več intimnosti z njim,ker vem da bom spet razočarana,on pa tudi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj naj storim?
14.6.2007 23:26:46   
Marogica
ANonimna, mislim, da tako, kot so že nekatere napisale, bi bilo dobro, da gresta oba ali pa samo tvoj mož k psihologu. Dostikrat je resnično lažje govoriti tujcu in to podkovanemu v "znanju", ki ga vidva potrebujeta. Izgubiti nimata ničesar, lahko samo pomaga...

Resnično mislim, da se njegova spolna zavrtost da rešiti oz. odpraviti samo na tak način.

Pa še pohvala tebi, da mu stojiš ob strani. Resnično ni enostavno in lahko, ker bi se vsak človek najprej počutil tako, kot ti-da ga ne privlačiš dovolj. Kar je najbrž tudi zate pomenilo (ali pa še pomeni) določene psihične pritiske. Zato vama želim, da se "vajin" problem čimprej reši. Zate in za tvojega moža pa enouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 9:45:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ni ravno tako hudo,kot si napisal. Spoznali smo se na eni družinski zabavi(moj sorodnik in njegova sorodnica sta poročena) Z mojimi starši smo klepetali z njegovo mamo,ki je imela veliko željo,da pridemo k njej na obisk,pol pa je mene prosila za številko.user posted image
Pa potem,ko je zvedela,da sva z njenim sinkom skupaj,sem dobila prepoved hodit k njej na obiskuser posted image ,pa ne za dolgouser posted image



no.. povem ti samo to, da nekak danes ni normalno do 30ga brez sexa.. mogoče v kaki uber-verni družini.. ampak načeloma je to znak, da ima človek kake probleme sam s sabo.. kar se sedaj tudi kaže pri sexu.. vse je v glavi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 9:46:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Po moje imate kar prav in bova res morala stopit do kakega strokovnjaka.
Sama pa  sem v teh štirih letih najinih-njegovih težav poskusila že vse opisano. Na žalost neuspešno,čeprav se oba trudiva izboljšat. Pravi,da zmeraj razmišlja,če mu bo uspelo obdržat erekcijo in bolj ko o tem razmišlja slabše je. Odklopit pa se pravi,da ne more,ker ga preveč muči in jezi vse skupaj.
Druga stvar je pa ta,da sem tudi jaz začela krepko obupavat nad situacijo in si sploh ne želim več intimnosti z njim,ker vem da bom spet razočarana,on pa tudi.


strokovnjak ne bo naredil nič... model more razpucat v glavi.. probita z medikamenti.. viagre, guarane, kave.. ne vem.. nekaj da se mu v glavi zbriše njegova zadrtost.. nej proba travo.. po tem se fajn sexa.. v glavi odklopi vse "probleme"..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 9:49:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka


aja? jst sem pa mislila, da zaradi tega, ker je nivo testosterona zjutri ful visok


erekcija zjutraj je načeloma zaradi tega, ker te po domače tiši scat.. če pa zvečer nisi fasu.. je pa lahko tut zarad tega, ker si ravno imel kake fine sanje user posted image

testosteron je pa zmeraj visok user posted image


caki caki, bom jst strokovnjaka mal povprasala hehe...da nas ne bos slucajno krive vere ucil...

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 9:51:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

caki caki, bom jst strokovnjaka mal povprasala hehe...da nas ne bos slucajno krive vere ucil...


evo.. strokovnjak odgovarja.. danes zjutraj sem jo imel.. sem šel scat.. pa je blo OK user posted image

nisem bil horny ne nič.. samo stal je k kamn..

eto.. iz prve roke.. brez znastvenikov ipd. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 10:24:29   
Anonimen
ja itak , k si pa testosteron ven poscal user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 10:31:54   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ja itak , k si pa testosteron ven poscal user posted image


sej ga zdele spet pijem user posted image  zvečer bo pokal k pr norcih..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 10:55:02   
ronja
Zahi, saj ti ne oporekam, samo mi nekaj ne gre v račun: fantje majo namreč dostikrat probleme "it scat" z erekcijo... Kak je potem ta posledica tega, da te tišči scat?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 10:57:13   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zahi, saj ti ne oporekam, samo mi nekaj ne gre v račun: fantje majo namreč dostikrat probleme "it scat" z erekcijo... Kak je potem ta posledica tega, da te tišči scat?


probleme s scanjem imaš takrat ko si vzburjen.. če ti pa stoji zarad jutranjega "scanja".. potem to ni problem..

ampak ne pametvat preveč.. tko pač je in jebi ga user posted image  jutranje erekcije so v 80-90% zarad tišanja mehurja.. ostalih 10-20% pa zaradi tega, če si kaj čudnega sanjal pred bujenjem user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 11:33:12   
ronja
Zakaj ma pa pol moj lubi tut zjutri probleme it scat?user posted image user posted image Nič ne pametujem, čist resno me je zanimalo, ker vem, da se je parkrat pritoževal, da ga tišči, pa ne more, pa je vrata zapru, da me ni vidu, itd...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 11:35:47   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zakaj ma pa pol moj lubi tut zjutri probleme it scat?user posted image user posted image Nič ne pametujem, čist resno me je zanimalo, ker vem, da se je parkrat pritoževal, da ga tišči, pa ne more, pa je vrata zapru, da me ni vidu, itd...


če ima vedno probleme.. potem bo pomagal urolog..

če je pa zjutraj zmeraj vzburjen.. potem pa že ni dobil zadost prejšnji večer user posted image  it's a fact..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 11:47:38   
ronja
Vedno ne, sam če sem budnauser posted image

Drugi del je pa definitivno res... Revček, saj vem, samo nimam kaj naredit - doctor's orders... Saj se mu bom odkupla po poroduuser posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 12:17:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Revček, saj vem, samo nimam kaj naredit -



si res tok brez idej? ti pomagam? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 12:41:33   
ronja
hehe, to ne, ampak vseeno ni čisto isto...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj naj storim?
15.6.2007 15:30:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

jutranje erekcije so v 80-90% zarad tišanja mehurja.. ostalih 10-20% pa zaradi tega, če si kaj čudnega sanjal pred bujenjem user posted image


Hmjam... tole pa bo ptrebno preverit..

Ker ce je clovek pod stresom se zaneslivo ne zbudi s trdim.. Mehur pa ima vseeno poln..

Torej to ni cisto tako.. user posted image


(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?