|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
15.6.2007 11:24:16   
Zahi
aja.. pa še to..

boljše pri 14ih .. kot pri 30ih!! user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
15.6.2007 11:29:47   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1
pametna punca nika, samo ni mi jasno,  kako zdrži brez sexauser posted image

Dokler ne probaš, ni tako težko, ko enkrat probaš, pa ne moreš več brez... je meni enkrat, ko še nisem, povedal moj oče - ko sem ga spraševala, zakaj delajo ljudje tako famo iz tega in v smislu, da se mi nič ne mudiuser posted image Bi se kar strinjala... Odkar sem probala, ne vem, če je minil mesec, da ne bi...

piščanec, se strinjam, kakor komu paše. Vendar pa ne pomeni, da vsi, ki smo spali skup pred 25tim, smo se šli pa samo not pa ven... Ne vem, moji fantje so se vsi zelo potrudili (me pač niso hotli zgubit, heheuser posted image ), pa so bili vsi stari okoli 20 let... In sem recimo takrat ravno tako doživela orgazem... (no, priznam, da je zdaj še boljše, ker jih lahko več, ampak hočem rečt, da ni nujno, da je pa seks pri 20ih slab. Ne vem, meni že ni bil, sicer ne bi tega počela...) Pa mislim, da moj prvi seks ni bil  iz radovednosti, bolj kar iz strasti... Pa kakorkoli obrnem...

Hm, meni pa ni čisto nevažno, s kolikimi je pred mano... To se mi zdi del njegove osebnosti, kot kakorli drugega in me zanima. Ali je mel resne veze, ali se je hotel zdivjat... Nič od tega me ne bi motilo, bi pa hotela vedet. Se mi zdi, da imaš to pravico vedet o svojem partnerju, to je del njega...

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
15.6.2007 11:30:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

aja.. pa še to..

boljše pri 14ih .. kot pri 30ih!! user posted image


ah klinc je bols...do 30ga NC!! hehehe

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
15.6.2007 11:34:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa mislim, da moj prvi seks ni bil  iz radovednosti, bolj kar iz strasti... Pa kakorkoli obrnem...



no.. sex iz pohotnosti je vsekakor sex iz strasti.. pa kakorkoli obrneš user posted image  najboljši sexi so definitivno tisti na katere čakaš in čakaš.. in ko pride do tega.. je explozija user posted image  strast je pa vsekakor stvar za novo temo .. za ene je to to.. za druge pa drugo.. sicer pa.. nevermind.. sam da je blo dobr.. pa da ni blo pri 30ih? user posted image user posted image


Hm, meni pa ni čisto nevažno, s kolikimi je pred mano... To se mi zdi del njegove osebnosti, kot kakorli drugega in me zanima. Ali je mel resne veze, ali se je hotel zdivjat... Nič od tega me ne bi motilo, bi pa hotela vedet. Se mi zdi, da imaš to pravico vedet o svojem partnerju, to je del njega...



itak da ni važno.. kot tudi ni važno če je bla katera boljša od tebe.. (itak da bo rekel, da si najboljša.. ampak vseeno)..

se pa ne strinjam z drugim delom.. ne nimaš pravice vedeti, če ti partner tega ni pripravljen povedati.. če pa je.. pa tut fajn.. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
15.6.2007 11:44:59   
ronja
Zagovarjam stališče, da si partnerja zaupata in si lahko vse povesta (ni jima pa treba v smislu, da si morata poročat) - torej ne, da ga zaslišujem, ampak da SI SAM ŽELI mi povedat veliko o sebi, vključno s takimi malimi detajli... Ne bi bila rada s človekom, ki bi si mi želel take stvari skrivat. Ne zato, ker bi me sama zadeva toliko zanimala, ampak zato, ker se ne grem tega vašega not ven brez nekega zaupanjauser posted image

Uh, je važno, če je kaj, kar je bilo na prejšnji super, pa bi rad prinesel v naslednjo vezo, zakaj se ne bi učila? Nisem preponosna, da bi se učila od kogarkoli, ki zna nekaj boljše kot jaz... In obratno, če je kaj, česar ni maral, zakaj bi to delala še jaz? Meni se zdi ok, da si lahko sproščen glede teh stvari... Saj ne da v detajle zanaliziraš seks svojega ljubega in tvojih predhodnic, ampak da maš ene smernice, pa da veš, kaj se je z njim dogajalo, ko še ni bil s tabo.

Isto kot me zanima, kako je mel otroštvo, kaj mu je bilo všeč, kake igrce se je igral, katere pesmice je pel, kaj ga je prizadelo, kaj se mu je vtisnilo v spomin,... vse to je del njega, prav tako vse prejšnje veze in avanture. Rada ga mam z vsem tem skup, ker je to on. Zato me tudi vse to zanima (al sem firbec, a neuser posted image )

Pa saj pravim, do zdaj itak nisem mela problemov s tem, ker smo bili prej prijatelji in sem o vseh te stvari že prej vedela (in oni o meni). Zato sem jim pa lahko zaupala, se sprostila in nisem mela problemov v spolnosti - tak da se je to tudi njim splačalo, se mi zdiuser posted image Vem,da pri večini potekajo stvari drugače, vendar sama nisem bila nikoli na tem in si nekak ne morem predstavljat, kako to gre, ko še nič ne veš o človeku...Si predstavljam avanturo za eno noč, ne pa začetka resne zveze. Ne zdi se mi pa to nič narobe, samo sama si ne znam predstavljat, kako bi to potekalo (pa fant še manj, kot pravi)

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
15.6.2007 12:23:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Uh, je važno, če je kaj, kar je bilo na prejšnji super, pa bi rad prinesel v naslednjo vezo, zakaj se ne bi učila? Nisem preponosna, da bi se učila od kogarkoli, ki zna nekaj boljše kot jaz... In obratno, če je kaj, česar ni maral, zakaj bi to delala še jaz? Meni se zdi ok, da si lahko sproščen glede teh stvari... Saj ne da v detajle zanaliziraš seks svojega ljubega in tvojih predhodnic, ampak da maš ene smernice, pa da veš, kaj se je z njim dogajalo, ko še ni bil s tabo.



in pol mi vas ne razumemo? user posted image

če misliš, da ti je povedal vse iz prejšnjih vez.. se KREPKO motiš... kakšen del že.. vsega pa še zdaleč ne.. tako pač je.. sej ni nič slabega..
ampak moški tega ne razlagamo svojim partnericam.. vse je rahlo zavito s pentljo..
noben dec pa ne bo razlagal svoji, kako je blo fajn sexat s kako bivšo.. žal ne gre tko user posted image


Isto kot me zanima, kako je mel otroštvo, kaj mu je bilo všeč, kake igrce se je igral, katere pesmice je pel, kaj ga je prizadelo, kaj se mu je vtisnilo v spomin,... vse to je del njega, prav tako vse prejšnje veze in avanture. Rada ga mam z vsem tem skup, ker je to on. Zato me tudi vse to zanima (al sem firbec, a neuser posted image )


ne primerjaj sexa z bivšimi pa pesmice z otroštva user posted image


Pa saj pravim, do zdaj itak nisem mela problemov s tem, ker smo bili prej prijatelji in sem o vseh te stvari že prej vedela (in oni o meni). Zato sem jim pa lahko zaupala, se sprostila in nisem mela problemov v spolnosti - tak da se je to tudi njim splačalo, se mi zdiuser posted image Vem,da pri večini potekajo stvari drugače, vendar sama nisem bila nikoli na tem in si nekak ne morem predstavljat, kako to gre, ko še nič ne veš o človeku...Si predstavljam avanturo za eno noč, ne pa začetka resne zveze. Ne zdi se mi pa to nič narobe, samo sama si ne znam predstavljat, kako bi to potekalo (pa fant še manj, kot pravi)



nobene veze ne moreš začet da poznaš partnerja v nulo.. celo življenje se spoznavamo... to ni stvar nekaj urne debate..

sej veš kaj pravijo.. vsak dan nekaj novega.. veš pa od začetka v kero smer greš.. to pa jasno..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
15.6.2007 12:39:45   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
če misliš, da ti je povedal vse iz prejšnjih vez.. se KREPKO motiš... kakšen del že.. vsega pa še zdaleč ne.. tako pač je.. sej ni nič slabega..
ampak moški tega ne razlagamo svojim partnericam.. vse je rahlo zavito s pentljo..
noben dec pa ne bo razlagal svoji, kako je blo fajn sexat s kako bivšo.. žal ne gre tko user posted image


Itak da ne mislim tega! Sem napisala, da bi rada, da mi pove veliko o sebi, ne pa vse! Vsega tudi jaz ne povemuser posted image , povem pa veliko, vsaj njemu... Pa tudi drugim precej, sem odprto bitje. Ma, saj pravim, da ne greš v ne vem kake detajle, če ti je bilo pa kaj všeč, pa miki, povej, I wanna do it even betteruser posted image ... Saj si sam napisal ŽAL ne gre tako. Torej bi v bistvu bilo fajn, da bi šlo... In če bi recimo partnerka bla res tok flegma glede tega, da ji to res ne bi bil problem poslušat, potem zakaj ne bi probal? ne vem, jaz ne ločujem tak zelo, da bi bil pa seks nekaj čisto ekstra, povsod se učimo...


ne primerjaj sexa z bivšimi pa pesmice z otroštva user posted image

A ni luštna primerjava?user posted image Meni se zdi, da seks pojmujemo preveč nenaravno, to je del nas, kot vse ostalo. Je sicer pomembnejši kot kaj drugega, vendar če bi ga jemali bolj naravno, bi bilo vse lažje... Mogoče je to zaradi najinega študija, da ga tak jemljevauser posted image


nobene veze ne moreš začet da poznaš partnerja v nulo.. celo življenje se spoznavamo... to ni stvar nekaj urne debate..


Ne, itak da ga ne mislim poznat v nulo! Samo tavažne stvari, da recimo veš, predno začneš, sicer sem za tudi zelo spontane zadeve, samo si ne predstavljam, kako to gre, ker pač še nisem bila v tej situaciji. Ampak se mi ne zdi nič narobe!

Saj ga še po 8ih letih ne poznam v nulo, še vedno me lahko ful preseneti! In še vedno za kake stvari ne vem, kako bo odreagiral! Mi je pa všeč, da vem veliko o njem in obratno, seveda. Všeč nama je, da veva, kaj bo drugi rekel, kaj je komu všeč, itd... ne vem, naredi eno tako intimo, da se lahko samo pogledava, pa že veva, kaj drugi misli (to bi bil tjazi vesel, če bi tole prebraluser posted image , z njegovimi pogledi v učkeuser posted image )


sej veš kaj pravijo.. vsak dan nekaj novega.. veš pa od začetka v kero smer greš.. to pa jasno..


Ja, saj, in pri teh smernicah ti lahko partner pomaga jih določit, če ti pove, kaj mu je bilo v preteklosti všeč in kaj ne - na vseh področjih... Zakaj bi se zgubljala, če ni treba?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
16.6.2007 21:25:13   
najina pikica*
uf si sploh ne morem predstavljati,da nedolžnost pri 25+ še obstaja user posted image ....pohvale vredno ali pa tudi ne!o tem bi se dalo razglebljati na dolgo in na široko.....jst sm mnenja da vsak za sebe že ve kdaj,pr kolkih letih in s kolkimi.....eni se v to podamo prej drugi kasneje,pripravljeni ali pa tudi ne!
sm pa jst tut tega načela,da naj bi mi partner vsaj nekaj povedal o njegovih oz mojihg predhodnicah,govorim splošno!!!tisti detalji kako,kokrat in na kak način sta se angavla me glih ne zanima in mislim,da moramo partnerju in on nam(obojestransko)pustiti vsaj malo zasebnosti tako o preteklosti prav tako pa tudi o sedanjosti.....user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
16.6.2007 21:45:36   
Anonimen
Jaz pa sem mislila,da je bil župnik,ki je iztopil ven.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
17.6.2007 15:13:21   
Anonimen
Imam sošolko na faksu, ki je pri 24-ih še nedolžna. Poznam tipa, ki je izgubil nedolžnost pri 28-ih in sedaj s svojo prvo srečno poročen. Jaz sem jo izgubila pri 14-ih in sem še vedno živauser posted image . Seksala sem z 4 fanti/moškimi do sedaj in čisto vsi so bili nedolžni in jim je bilo z mano prvič. Stari pa so bili vsi 18 in 19 let. Meni je to bilo všeč in v čast.
In čisto vse od tega se mi zdi normalno. Samo meni se tako zdi vse kar se tiče seksa normalno, sam da je akcijauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
17.6.2007 15:38:33   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: srček

In čisto vse od tega se mi zdi normalno. Samo meni se tako zdi vse kar se tiče seksa normalno, sam da je akcijauser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 9:29:10   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: najina pikica*

pohvale vredno ali pa tudi ne!o tem bi se dalo razglebljati na dolgo in na široko.....


dandanes vsekakor NE.. pohvale vredno to ni.. to je pokazatelj, da s človekom nekaj ne štima.. preposto..

živimo v takih časih, ko se sex začne že pri 13-14ih letih.. če pri 25+ ne sexaš.. potem je nekaj s tabo narobe.. ali je to čustveno ali fizično..

ampak definitivno ni normalno.. zavrtost je velik problem.. in seveda vera, ki uči neumnosti, da se pred poroko ne sexa.. potem je pa vsak 3 par ločen po parih letih..

vsekakor je potrebno otroke naučit okoli sexa že pri rani mladosti.. da se odprejo na tem področju in vejo kaj delajo.. ne pa da se jim skriva.. in potem sami experimentirajo brez kakršnega koli znanja..

skratka.. nedolžnost 25+... ni fajn user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 9:52:17   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

dandanes vsekakor NE.. pohvale vredno to ni.. to je pokazatelj, da s človekom nekaj ne štima.. preposto..

živimo v takih časih, ko se sex začne že pri 13-14ih letih.. če pri 25+ ne sexaš.. potem je nekaj s tabo narobe.. ali je to čustveno ali fizično..

Popolna traparija. Nekaj narobe? Mislim, kake pišeš....potemtakem je normalno da se punce dol dajejo ko so še DEKLICE in še pred polnoletnostjo v ginekoloških ambulantah pobijajo nedolžna bitja? Vidiš, to pa je druga stran ''normalnosti'' ki jo tako goreče zagovarjaš.


ampak definitivno ni normalno.. zavrtost je velik problem.. in seveda vera, ki uči neumnosti, da se pred poroko ne sexa.. potem je pa vsak 3 par ločen po parih letih..
Vsak 3ji par je ločen zaradi vere torej....višek genialnosti. Ok, ti zagovarjaš nasprotje pogleda vernika na spolnost, torej naj se seksa vsepovprek, brez omejitev in s komurkoli. Sicer razumem da pogleda ki ga tako pljuvaš pač ne razumeš, pa vendar gre ta pogled precej bolj v smer spoštovanja človeka, partnerja kot CELOTNO osebo in ne kot objekt gole strasti na živalskem nivoju, kot ga prikazujejo nekateri.
Verjamem pa da je to težko razumeti, sploh če so predsodki preveliki.

Je pa res da se je treba z otroci pogovarjat in jim razložit stvari....samo današnji ''moderni'' starši imajo še manj časa kot tisti bolj tradicionalni včasih. Očitno raje vidijo da ''gre hčer ven, se zgoni, nekajkrat splavi'' in se tako lepo nauči o ''edini bistveni in pomembni stvari na svetu''.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 9:57:56   
Taula
živimo v takih časih, ko se sex začne že pri 13-14ih letih.. če pri 25+ ne sexaš.. potem je nekaj s tabo narobe.. ali je to čustveno ali fizično


user posted image  Meni je to čisto mimo in raje vidim da seksajo pri 25 in več kot pri 14. Halo. Pri 13,14 nisi zrel za seks.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 10:00:25   
Anonimen
Če bi se lahko še enkrat rodila, bi s sexom počakala vsaj do 20.leta, ker sex pri zelo mladih ti lahko pusti nepopravljive posledice.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 10:04:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Colt


Popolna traparija. Nekaj narobe? Mislim, kake pišeš....potemtakem je normalno da se punce dol dajejo ko so še DEKLICE in še pred polnoletnostjo v ginekoloških ambulantah pobijajo nedolžna bitja? Vidiš, to pa je druga stran ''normalnosti'' ki jo tako goreče zagovarjaš.



predstavil si popolnoma drug problem, ki nima veze s to temo.. polnoletnost je meja, ki so jo "izumili" pred davnimi časi.. danes je polnoletnost postavljena precej nižje..

problem, ki si ga pa predstavil, je pa odraz, da se o sexu ne uči že prej.. in se ta sex skriva pred najstniki, kot nevem kaj..

če bi se odkrito pogovarjali.. bi otroci vedeli tudi za posledice, ki to nosi.. ampak to je drug problem..


Vsak 3ji par je ločen zaradi vere torej....višek genialnosti. Ok, ti zagovarjaš nasprotje pogleda vernika na spolnost, torej naj se seksa vsepovprek, brez omejitev in s komurkoli. Sicer razumem da pogleda ki ga tako pljuvaš pač ne razumeš, pa vendar gre ta pogled precej bolj v smer spoštovanja človeka, partnerja kot CELOTNO osebo in ne kot objekt gole strasti na živalskem nivoju, kot ga prikazujejo nekateri.
Verjamem pa da je to težko razumeti, sploh če so predsodki preveliki.

Je pa res da se je treba z otroci pogovarjat in jim razložit stvari....samo današnji ''moderni'' starši imajo še manj časa kot tisti bolj tradicionalni včasih. Očitno raje vidijo da ''gre hčer ven, se zgoni, nekajkrat splavi'' in se tako lepo nauči o ''edini bistveni in pomembni stvari na svetu''.



ne zaradi vere.. je pa vera velik dejavnik neumnosti, ki se pojavljajo dandanes..

sexa se naj vse poprek, dokler je taka želja.. sex je del spoznavanja.. socializacije.. učenja o odnosih ipd..

tako kot gledaš ti so gledali pred 30-50 leti.. vendar sem mnenja da je sex del človeka.. in sex NI umazana stvar, katere se tako bojiš.. ampak je del narave v kateri živimo.. sex v mladosti je predvsem nabiranje izkušenj.. socializacije.. odnosov ipd.. če človek ne da tega skozi.. potem je spolno zavrt..

vem da bo tole ogenj v strehi.. vendar... vsi ljudje, ki so imeli samo enega partnerja v življenju... imajo potem velike probleme s tem.. vprašanje "kako je z drugim" postaja vse večje in večje.. in potem prihaja do varanj..

in ja.. časa je vse manj.. šole so pa zanič.. seveda je na starših da se pogovarjajo o teh stvareh.. vendar je v večini primerov problem v otroku, ki se takih stvari pač noče pogovarjat s starši.. tukaj bi morale nastopiti šole in imeti intenzivne ure spolne vzgoje, kot enakovreden predmet.. saj je to zelo pomembna stvar v življenju..

vendar tega ni.. in se potem hčerka "parkrat" zgoni, da se nauči...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 10:06:32   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

živimo v takih časih, ko se sex začne že pri 13-14ih letih.. če pri 25+ ne sexaš.. potem je nekaj s tabo narobe.. ali je to čustveno ali fizično


user posted image  Meni je to čisto mimo in raje vidim da seksajo pri 25 in več kot pri 14. Halo. Pri 13,14 nisi zrel za seks.user posted image


zrel si takrat ko se počutiš zrelega.. ne takrat ko ti nekdo reče da si zrel..

mogoče je tebi mimo.. tvojim otrokom pa ne bo.. tvojim staršem mogoče tudi ni bilo "normalno", da se sexa pri 21h.. vendar.. ta meja pač pada.. ne zatiskajte si oči user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 10:07:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Če bi se lahko še enkrat rodila, bi s sexom počakala vsaj do 20.leta, ker sex pri zelo mladih ti lahko pusti nepopravljive posledice.


mogoče si zaradi tega takšnega mnenja.. vendar nismo vsi imeli negativnih izkušenj.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 10:15:02   
Colt
Zahi, a jaz se bojim seksa? user posted image user posted image user posted image Ja, od vsega hudega se stiskam v kot, z odejico prek oči user posted image user posted image Mislim da se ti kaka soforumašica glasno smeji tej ideji user posted image user posted image

Ok, ti propagiraš seks med otroci. V redu. Isto propagirajo mediji, liberalnost brez mej, vse za lasten egoistični užitek. Ampak zate je človek enostavno žival ki se mora goniti do onemoglosti, ne glede na vse ostale ''stranske učinke''. Zame pa je človek mnogo več, neskončno več...ki ni samo gola živalska sila, temveč telesno, duševno in duhovno bitje. Kdo je sedaj ozkogled in prestrašen?




_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 10:16:09   
Taula
zrel si takrat ko se počutiš zrelega.. ne takrat ko ti nekdo reče da si zrel..


A ti si bil zrel pri 13 za seks? Normalen razvoj otroka ne poteka tako da si zrel.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 10:19:47   
Anonimen
Madonca, spet se moram strinjati user posted image user posted image
Zahi morda mi starejši razmišljamo drugače, to mislim predvsem nase.Morda boš čez par let mislil drugače, čeprav ima vsak pravico živeti, kakor mu paše, za ene je sex na prvem mestu, za druge je pa pomembnejše kaj drugega.Pa da ne bo izpadlo, da sem hladna in da ne potrebujem sexa, seveda ga, samo ni na prvem mestu.user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 10:40:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Zahi, a jaz se bojim seksa? user posted image user posted image user posted image Ja, od vsega hudega se stiskam v kot, z odejico prek oči user posted image user posted image Mislim da se ti kaka soforumašica glasno smeji tej ideji user posted image user posted image

Ok, ti propagiraš seks med otroci. V redu. Isto propagirajo mediji, liberalnost brez mej, vse za lasten egoistični užitek. Ampak zate je človek enostavno žival ki se mora goniti do onemoglosti, ne glede na vse ostale ''stranske učinke''. Zame pa je človek mnogo več, neskončno več...ki ni samo gola živalska sila, temveč telesno, duševno in duhovno bitje. Kdo je sedaj ozkogled in prestrašen?



vidim da ti ni jasno še tole čist...

ja.. liberalnost brez meja.. če ti paše pri 16ih sexat 2x dnevno.. pa sexaj.. če ti paše menjavat partnerje.. delaj to.. vsakemu kar paše..

neka napisana pravila o spolnosti si pa lahko vtakneš saj veš kam.. če je teb sex v breme.. potem ok.. mogoče nekomu drugemu ni..

in ja.. človek je žival s potrebami.. pa si zatiskaj oči kot želiš.. vendar so tvoji nagoni človeški.. če se zaradi tega sovražiš pa tut fajn.. psihiatrija je polna takih ljudi..

stranski učinki tega početja so pa odraz neizobraženosti mladine okoli tega..

in ja.. človek je mnogo več.. vendar ne moreš mimo svojih potreb.. torej si le žival? če te pa vera straši, da le nisi žival.. potem pa uživaj v temi user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 10:43:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

zrel si takrat ko se počutiš zrelega.. ne takrat ko ti nekdo reče da si zrel..


A ti si bil zrel pri 13 za seks? Normalen razvoj otroka ne poteka tako da si zrel.


jaz sem se počutil zrel za sex pri 14-15ih.. in sem čisto normalen user posted image

še več.. nabral sem si mnogo mnogo izkušenj.. katere mi sedaj pridejo pošteno prav.. brez njih bi bil sedaj malo zmeden ob določenih situacijah, ki prihajajo med partnerji..

in ne govorim samo o sexu.. za sabo potegne to precej stvari.. in ne samo sex.. tist ki vidi sex samo kot sex.. je zelo ozkogleden.. sex je način socializacije.. ritual med dvema osebama.. duhovno in fizično zlitje.. razumevanje potreb.. čut za potrebe partnerja ipd..

in tega ne moreš nabrat s "sexom po poroki".. sorry..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 10:46:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Zahi morda mi starejši razmišljamo drugače, to mislim predvsem nase.Morda boš čez par let mislil drugače, čeprav ima vsak pravico živeti, kakor mu paše, za ene je sex na prvem mestu, za druge je pa pomembnejše kaj drugega.Pa da ne bo izpadlo, da sem hladna in da ne potrebujem sexa, seveda ga, samo ni na prvem mestu.user posted image


mogoče starješi razmišljate drugače.. ste iz stare šole.. in stare šole so učile prav to.. zato mislim, da je precej ljudu zavrtih v tem pogledu.. neke liberalnosti tukaj ni.. in s tem pride do problemov kot so "nedolžnost pri 25+"...

in ne.. sex zame ni na prvem mestu.. je šele na kakem 5-6em mestu.. samo če bi bil slab.. bi bil pa takoj na prvem mestu.. in bi bil pogoj, da neko zvezo zaključim..

mi je pa žal za vse tiste, ki gledate na sex samo kot nekaj "nepomembnega" v zvezi.. in ste raje nezadovoljeni kot pa da bi imeli partnerja kateri vas pošteno zadovolji..

sex je najbolj pomembni ritual v vsaki zvezi.. in je samoumneven dokler štima.. če ne štima.. je taka zveza žalostna..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 13:28:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Če bi se lahko še enkrat rodila, bi s sexom počakala vsaj do 20.leta, ker sex pri zelo mladih ti lahko pusti nepopravljive posledice.


A zato sem pol jaz tak čuden osebekuser posted image user posted image user posted image . Ki uživa med seksom in ne pozna tabujevuser posted image . No, če sem zato čudna, pol sprejmem poslediceuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?