|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 13:33:59   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: srček

IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Če bi se lahko še enkrat rodila, bi s sexom počakala vsaj do 20.leta, ker sex pri zelo mladih ti lahko pusti nepopravljive posledice.


A zato sem pol jaz tak čuden osebekuser posted image user posted image user posted image . Ki uživa med seksom in ne pozna tabujevuser posted image . No, če sem zato čudna, pol sprejmem poslediceuser posted image .


ko bi blo več takih čudakov kot sva midva.. bi bil svet lepši user posted image  in manj krščanski user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 13:35:21   
Mina1
ko bi blo več takih čudakov kot sva midva.. bi bil svet lepši in manj krščanski


še en čudak tuleuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 13:36:35   
baguSka
matr..... kamorkol pogledam, sami cudaki...... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 13:41:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

matr..... kamorkol pogledam, sami cudaki...... user posted image user posted image user posted image user posted image


pomoje je treba obrnit polja user posted image

čudni so tisti ki ne sexajo.. torej le ene par user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.6.2007 14:52:25   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

No, normalno ravno ni...v teh časih, ko so že pri 14 in še manj spolno aktivni...

p.s. Se pa bojim, da takšen človek, ki je sprobal vanilijev sladoled, si bo enkrat zaželel še jagodnega, pa čokolodanega, pa ....., da ne bom vseh sort naštevala. Na kratko, najbrž ne bi bila zadnja v njegovem življenju.


O je, je normalno, vse je normalno. 300 ljudi, 300 čudi.

Jaz pa poznam nekoga, ki sem mu prva in zadnja, ha ha ha. user posted image


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
19.6.2007 0:16:13   
Colt
Zahi, jaz pa mislim da imaš težavo. In tej težavi se lahko reče ''krščanofobija''. Povsod, v vsaki temi in vsaki besedi vidiš krščanstvo in to ti megli razum, prižge nestrpnost, predsodke in zamegljeno sovraštvo.
Kar je pravzaprav škoda, saj bi lahko sicer kaj pametnega napisal...tako pa se tvoje fluskile ponavadi začnejo in končajo s strahom do krščanstva, vernih itd. In tudi če ti slučajno uspe napisat znotraj teh fluskul kaj pametnega...potem vse pokvariš s končno besedno retoriko v stilu ''bojmo se krščanstva''. Jaz pa ti pravim da se  ne rabiš bati, vsaj tretjina foruma je kristjanov in vsi seksamo, se mamo radi, uživamo...tako kot ti.

Proč s predsodki in strahom. Ti bo lažje user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
19.6.2007 2:34:45   
mojca345
wow! ta je pa huda, veš ! moja soseda sicer ni 25, je pa oz. bo 22 let stara, pa tudi še ni. tko, da men osebno je to čudno. jaz sem prvič pri 17-ih, pa naj bi bilo že to pozno, kao. ampak jest sem hotla nekoga, k me bo ljubil in ki bo tudi prvič in to z mano. :)

kaj se špara za poroko al kaj ? al je to neka cerkvena finta ? no, jest proti cerkvi definitivno sem, tko, da mi to že nebi dišalo. drgač pa pomoj ečist odvisno od tebe, če je on pač še devica a kako, sej nisem dober razumela. odvisn od partnerja. reicmo jaz ne bi bila za te finte več. to so take otroške fore za mene. sej so lepe in ljubezenske, ampak jaz bi se sigurn počutila v vlogi "mamice", ki pelje čez breg svojega sinčka. nope, ni za mene to. jaz rabim enga k me bo prijel tko kot je treba, ne pa da ga bom jaz učila da ima sploh roko in da ima tamalga.

sej se vsi spomnemo kako je bilo ko smo začel z tem. posebni občutki, nepozabni ker so pač bili prvi. no, men se vsekakor ne lušta bit več na začetku. pol smo pa večji del odnosa samo seksal in se imeli lepo, ne ! pol so prišli prvi blemi, pa smo to kar preseksal na dlgo in široko, nič se preveč ubadal z temkako in kaj.

odvisn od partnerja kako na to gleda in kakšna je sploh ta oseba, ki še ni seksala.

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
17.7.2007 21:17:07   
kopy
Jaz sem star 22, pa sem še nedolžen.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
17.7.2007 21:25:36   
Anonimen
In kaj je s tem narobe? Boš že našel dekle s katero boš okusil prve posteljne užitke.user posted image

(odgovor članu kopy)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
17.7.2007 21:52:33   
Anonimen
JA KAJ JE NAROBE,ČE JE PRI 22-TIH NEDOLŽNA?Po mojem nič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.7.2007 0:30:07   
Colt
Prav zanimivo mi je brati, kako so sistem življenja, tempo bivanja in narekovani trendi iz strani medijev in multinacionalk, lepo sproducirali mnenja nekaterih. Torej če čakaš na pravo/pravega si že čuden. Če čakaš na nekoga ki ga boš LJUBIL si že čuden. Če želiš svojo najglobjo intimo podariti nekomu v katerem se boš videl v vsej lepoti si že čuden?

Idiotsko ovčarsko razmišljanje!!! Samo zato se dol dat ker ''to delajo vsi''? Ker je to kao moderno? Ker je to ''in''? Ma kakšna fluskula par excellence!

Človek Božji, naredi tako kot ti narekujejo srce, um in duša. Pa boš srečen celo življenje in imel nepozabno lep spomin do zadnjega diha.

Ampak žal so za to ovčke ki sledijo trenutnim trendom in ne razmišljajo s svojo glavo žal prikrajšani.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
18.7.2007 0:37:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
najboljši sexi so definitivno tisti na katere čakaš in čakaš.. in ko pride do tega.. je explozija

Oh, ja... user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
28.7.2007 22:18:09   
Tiček
To bi mi bilo pa v častuser posted image . DA SEM PRVI

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
11.1.2008 22:02:38   
kopy
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

kaj se špara za poroko al kaj ? al je to neka cerkvena finta ?
odvisn od partnerja kako na to gleda in kakšna je sploh ta oseba, ki še ni seksala.
Sem devičnik, pa ni posredi nobena cerkev, in se ne šparam za poroko. In je nekdo čudak, če je pri 15-ih devičnik/ica, ja seveda. Pa z mano ni nič narobe, kot tudi ne z mojim izgledom, precej deklet mi je reklo, da sem lušten.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
11.1.2008 22:37:25   
Anonimen
Kopy ti se nč ne sekiri, moj je bil tud tolk star, ko jo je prvič čutiluser posted image , pa je prav fajn dedc, so ga prej bejbe dosti oblegale. Mi je pa prav fajn, ko sva vse užitke odkrivala skupaj (tudi meni je bil prvi) in jih odkrivava še danes po toliko letih...

(odgovor članu kopy)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
12.1.2008 9:17:18   
Bety upa
Kaj bi rekel Rugel na vse to?!?!user posted image user posted image

Anonimna.....Jaz pa ne mislim, da je karkoli narobe s tvojim partnerjem, ker do 25.leta ni aktivno seksal. Masturbirat je siglurno začel ob pravem času. Če je on eden od redkih intelektualcev, ki študirajo zaradi svojega zanimanja in ne zaradi položaja in plače, potem je stvar jasna. Naval testosterona in seksualno energijo (ki je gromozantska) lahko uporabiš kot gorivo za kaj drugega. Dvomim, da se takšna oseba sploh kdaj poda na pot prevar, laži... In na koncu je našel tebe, ki mu v popolnosti ustrezaš. Lepo!!!

Seksualnost ni nekaj, kar je tako lepo, da si budala, če ne začneš čimprej. To ste že same ugotovile, da je pri 14.letih še prezgodaj za razumevanje le-tega.

So pa tudi moški, ki pozno začnejo aktivno občevati z žensko samo zato, ker mislijo, da so nesposobni žensko pridobiti. In ko jim to uspe, alo alo.... Pa je primerjava otroka s sladoledom edina ta prava....Hočejo poskusiti tudi druge okuse.....Kar zopet izhaja iz občutka manjše vrednosti. In če bo prišla kakšna bejba, ki jim bo dala vedeti, da niso preveč dobri ljubimci....ajooooj...zopet padec v globino in strah...Potem dobijo eno, ki bo z njimi uživala v tej dejavnosti in se poročijo z njo čimprej, da jim ne uide..user posted image user posted image

Mislim, pa da obstajajo tudi take sorte človeških samcev, ki ženski natvezijo, da niso še nikoli seksali in potem ženska dobi željo, da bo le ona prva, prava in jedina......Pa sledi šok, da si on želi tudi druge sladolede okusiti....user posted image

Kombinacij je veliko....Ženske pa smo mački v tem...Tudi če nam je prvič, smo izkušene ljubimke, kaj ne?!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
12.1.2008 10:31:35   
kopy
Mene bolj skrbi, kaj bo, ko bo šlo zares. Namreč, če punci oz. ženski povem, da še nisem seksal, jo lahko to odbije, če se bom pa zlagal, torej, da sem že seksal, bo pa najbrž obveljala "laž ima kratke noge."user posted image

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
12.1.2008 11:27:49   
Bety upa
Moje mnenje je.....user posted image

Ko boš dobil punco bodo stvari stekle same po sebi in vnaprej ni treba prav nič razmišljati kaj če in kako bo.user posted image ...S punco pa ne greš takoj v posteljo hopa cupa, se razume. user posted image

V pravem odnosu je ona prvo tvoja prijateljica, s katero ti je prijetno v družbi, se pogovarjata in začutiš, da je tudi tvoj najboljši prijatelj. Dobil boš željo povedati ji čisto vse in prepričan boš, da bo ona razumela in da si samo njo čakal ves čas. Ob taki ženski si tako vzburjen, da falit ne moreš.user posted image

In če je resnično tista prava....tudi razumela bo...in vse drugo bo nepomembno.user posted image

In če mogoče ni.....pa je itak boljše, da gre....user posted image

Srečno!user posted image

(odgovor članu kopy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
12.1.2008 12:22:20   
Anonimen
raje bi bila z nekom, ki jih je imel 50, kot da je pri 25ih se devicnik..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
12.1.2008 12:31:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kopy

Mene bolj skrbi, kaj bo, ko bo šlo zares. Namreč, če punci oz. ženski povem, da še nisem seksal, jo lahko to odbije, če se bom pa zlagal, torej, da sem že seksal, bo pa najbrž obveljala "laž ima kratke noge."user posted image


saj ne vem, a zdaj je tako, da ko dobiš punco, ji moraš dat poročilo, kolikokrat si ali nisiuser posted image  
če boš srečal tapravo, te itak ne bo spraševala, če pa ji bo to tako zelo pomembno, pa ji poveš po pravici, ker je itak očitno, da ona ni prava zate. Ne razumem, da bi šel v posteljo z žensko, za katero bi vedel, da te nebi marala, če ji poveš po pravici kdo si....

(odgovor članu kopy)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
12.1.2008 14:19:14   
kopy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

raje bi bila z nekom, ki jih je imel 50, kot da je pri 25ih se devicnik..
No comment.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
12.1.2008 19:29:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kopy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

raje bi bila z nekom, ki jih je imel 50, kot da je pri 25ih se devicnik..
No comment.



zakaj pa potem komentiras?

(odgovor članu kopy)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
12.1.2008 19:32:49   
madela
Men je pa tu full seksi,da lahko nekoga,ki še je nedolžen prvič popelješ v svet užitkov,pa nima veze koliko je star. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
13.1.2008 15:40:38   
gregstrx
Človek božji, FLOSKULA in ne fluskula ... user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
13.1.2008 18:25:25   
kai1
Mislim, da ni nič narobe če je oseba pri 25 še devica/ devičnik.
Narobe se mi pa zdi, da otroci pri 14. letih sexajo. user posted image



(odgovor članu gregstrx)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?