|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
9.7.2008 15:12:32   
Anonimen
Sem bila v taki situaciji, kaj sem naredila, ostala sem v zvezi, sex pa je bil že prvič fenomenalen. Imel je malo čez 20let. Danes je dober moč in oče in seveda še boljši ljubimec. Je edini moški v mojem življenju ki me je do sedaj sploh lahko zadovoljil, do njega me ni še nihče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
9.7.2008 22:29:31   
kopy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem bila v taki situaciji, kaj sem naredila, ostala sem v zvezi, sex pa je bil že prvič fenomenalen. Imel je malo čez 20let. Danes je dober moč in oče in seveda še boljši ljubimec. Je edini moški v mojem življenju ki me je do sedaj sploh lahko zadovoljil, do njega me ni še nihče.
No ja, časi se menjajo, ljudje pa tudi. Kolikor sem opazil, v današnjih časih ženske odbija, če se tip pri 20+ še niti poljubil ni, oz. se vsaki zdi samoumevno, da se je tip do 20-ega leta vsaj poljubljal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
10.7.2008 8:16:03   
ronja
Hm, meni se ne zdi tako važno, ali je že seksal ali ne, bolj mi je pomembno, če je že imel kako resno zvezo in če ni, zakaj je tako... Piflarji me pač nikoli niso preveč privlačili... Saj se da faks čisto lepo naredit ob pestrem spolnem živeljnju... Da se razumemo, nič se mi ne zdi narobe, če to nekoga ne moti, tudi 2 od 3 mojih fantov sta bila nedolžna pred menoj, 1 od njiju se celo poljubljal še ni pred 21tim letom, kolikor je mel, ko sva midva začela... Pa je bil seks čisto super!

Ampak meni se zdi, da se pozna, če je človek že imel kakšno vezo, enostavno se kakšne stvari naučiš - ne nujno v postelji (lahko pa tudi), ampak o tem, kaj to pomeni, da je treba nekomu povedat, da ga imaš rad, recimo... Zato sem na koncu ostala z edinim nedevičnim fantomuser posted image (res pa jih pred mano ni imel 50 ampak 1).

(odgovor članu kopy)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
10.7.2008 13:58:27   
kopy
Ronja, pri meni ne gre za to, da bi bil piflar, obkrožen z knjigami, pač pa zaradi malce težav pri navezovanju stikov.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
10.7.2008 14:05:11   
ronja
hihi, saj nisem mislila, da si ti piflar, ena je omenjala, da ima takega moža... Pa saj "za vsako metlo najde se štil" ali kako že pravijo.  Predvsem pa: nikoli ni prepozno! Saj ni treba, da se oženiš s to prvo punco, če se pa bosta, pa še toliko boljše! Lahko se hitro učiš in ne rabiš ene veze prej, da ugotoviš, kaj vse počenš narobe, lahko si že kar tako bolj zrel...

Ko sem bila mlajša, mi je bilo dokaj vseeno, če je imel fant kako pred menoj ali ne - zdaj, ko imam pa otroka in če bi morala še enrakt iskat partnerja, bi pa verjetno "iskala" nekoga svojih let - cca 30, torej. In če do takrat ne bi imel še nobene, bi se vprašala, zakaj ne. Če ne bi našla nobenega motečega odgovora, zakaj je temu tako, potem me verjetno ne bi motilo.

(odgovor članu kopy)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
11.7.2008 15:43:01   
db
Mislim da ni taka groza da je fant ali punca pri 24 še nedolžna ali pa da ni doživela poljuba,Mislim da je bolj zaskrbljajoče to da še skoraj otroci zgubijo nedolžnost pri 12 ali 15 letih in živijo skupaj s partnerjem kot prava družina. Meni osebno seks ni na prvem mestu mi je bolj pomembno kakšen je človek po notranjost,ker mislim da ločitev ni zaradi seksa ampak zaradi neodkritega pogovora med partnerji. sama sem bila pri 23 letih še nedolžna prav tako moj mož in morem reči bil je prvič za oba in sva se skupaj učila in oba skupaj rasteva vtem. Sva skupaj kar nekaj časa in ni mi žal da sem tako dolgo čakala ker je moj mož zlat in tudi sedaj ko imama krizo in nama ne rata da bi bilauser posted image  se podpirama in drživa skupaj neglede na okolico. Sej prepir pride ampak tudi odide ker se pogovrajma odkrito in si povema vse. Mislim,da je najbolj pomembno zaupanje in pogovr ter ljubezen če tega ni tudi noben seks ne reši problemov

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
17.7.2008 20:08:15   
Anonimen
ok jaz sem okrog 20.leta, z mojim sedanjim možem, je bil tako navdušen da je dobil devico, da me nio več izpustil. In sedaj po 10 letih sva še vedno bolj ali manj srečna in še vedno je on moj edini, upam da me ne zmeša kaj user posted image na stara letauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu db)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
4.1.2009 19:26:45   
Luks
folk...

100 ljudi 100 čudi...

100 žena 200 sisa user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Danes je težko bit budala....Konkurenca je pač prevelika

Tedenski plan.....Pregurat se od pondelka do petka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Nedolžen/nedolžna pri 25+
5.1.2009 19:32:19   
cotonella
Hmm... Jaz bi se prej vprašala kaj je narobe s takim, ki mora vsako sprobat, kot pa s tistim, ki je pri petindvajsetih še nedolžen...

(odgovor članu Luks)
Neposredna povezava do sporočila: 134
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?