|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sperma
2.7.2007 12:44:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: srček

Zadeva je enostavno sluzasta!!!!!!!!!!!!!!


Recimo, kot če bi pogoltnil surovo jajce?


Hujše. Ker je zadeva zraven vsega še topla, sluzasta, neenakomerne strukture in o okusu bi se tudi dalo razpravljati. Po moje ima še kako okus, nek specifičen...po spermi pač. Včasih je bolj sladka od hrane, včasih čisto grenka...ampak v osnovi ima svoj okus in nebi mogla rečt da mi je všeč.
In tega se ne da primerjat z lizanjem ženske, ker vam tam nič sluzastega in toplega ne špricne z veliko hitrostjo direktno v grlo in to v velikih količinah in imate potem usta polna sluzi, ki naj bi jo konec vsega še pogoltnili.
Pa se poskušam ne preveč zgražat, v 90% mi pride ravno v usta, ker ga pač to max vzburja in pravi, da ves čas samo o temu razmišlja kam mi bo prišel. Ok, ga imam rada in naredim to zanj. Ampak da bi pa lahko rekla da je to meni v kak užitek ali veselje.....nop. Daleč od tega.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: sperma
2.7.2007 13:42:58   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: madela

A ženske tud z sexy pogledom uničuješ,al samo moške user posted image


Tudi ženske, verjemi miuser posted image .

Mina user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: sperma
2.7.2007 13:46:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

IZVIRNO SPOROČILO: madela

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: madela


Daj povej za kaj se gre,saj veš,da smo tukaj vsi sami firbčneži user posted image  


mislš perverznjaki? user posted image



Itakuser posted image


Saj vseeno,sam da zvem kaj novega,mogoče pa se česa še naučim!
Jaz pa nisem perverzna user posted image

ne ti pa res ne



Ah, dajte no ljudje....sam malo radovedni smo. To pa ni nič slabega...naravno in sproščeno user posted image

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: sperma
2.7.2007 13:49:46   
orhideja75
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: sperma
2.7.2007 13:50:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Itak user posted image


lej jo lej jo.. čist se užvela user posted image

dejte kej napisat umazanga no!!!


Lejga lejga Zahija...očitno si se ti tudi uživel user posted image user posted image  sej prav..deluješ mi kot normalen moški user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: sperma
2.7.2007 20:41:13   
Anonimen
Fuj,bljak bruhanje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: sperma
2.7.2007 20:50:32   
tanaja*
Pogoltnem ja... men je to ful sexy user posted image !

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: sperma
2.7.2007 22:21:13   
tjasa999
Jaz mu ga ful rada pofafam, ko vidim njegovo zadovoljstvo,ko mu pride. Na začetku se mi je še opravičeval, kadar mu je prišlo v usta, ker njegova bivša ni prav rada fafala in dobila v usta. Meni je všeč...ko mu pride v moja usta ali pa me pošprica po obrazu, joških.  user posted image

< Sporočilo je popravil tjasa999 -- 2.7.2007 22:22:16 >

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: sperma
2.7.2007 22:50:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tjasa999

Jaz mu ga ful rada pofafam, ko vidim njegovo zadovoljstvo,ko mu pride. Na začetku se mi je še opravičeval, kadar mu je prišlo v usta, ker njegova bivša ni prav rada fafala in dobila v usta. Meni je všeč...ko mu pride v moja usta ali pa me pošprica po obrazu, joških.  user posted image


Noooo ena redkih, ki pove naravnost, po pravici, brez sramu in da ni anonimna....bravo tjaša user posted image user posted image
Take rabmo!

(odgovor članu tjasa999)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: sperma
3.7.2007 11:46:49   
Anonimen
Opa, da se ne bomo narobe razumele, jaz to ful ful rada delam, se večkrat sama zraven spravim kot pa mi on rečeuser posted image . Dobi samo fafanje vsaj 4x tedensko, brez bu ali mu, ni mi, ne da se mi itd. Včasih kar od nekod vleti, 10 minut dela in ga že niuser posted image . Jaz pa kuhat daljeuser posted image . Samo tukaj govorimo o samo spermi in njenem okusu, za le-to pa se nebi dalo rečt da je ravno primerljiva s čokoladouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: sperma
3.7.2007 13:06:40   
nina.malina
IZVIRNO SPOROČILO: tjasa999

Jaz mu ga ful rada pofafam, ko vidim njegovo zadovoljstvo,ko mu pride. 


Tudi jaz!user posted image user posted image

Glede sperme pa kakor kdaj. Včasih v usta, po obrazu, joških,...., kakor pač nanese. Mi ni noben problem, če mu pride v usta, spermo pač pogoltnem.

(odgovor članu tjasa999)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: sperma
3.7.2007 13:12:11   
dvojcek33
user posted image user posted image user posted image ne smem več te teme brat , se ne morem na posel skoncentrirat..... user posted image user posted image

(odgovor članu nina.malina)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: sperma
5.7.2007 15:12:03   
Anonimen
Mene pa nekaj zanima: kolk časa rabi vaš, da mu pride, ko mu ga fafate? Ker pri mojmu včasih med dolgotrajnim fafanjem postane tič bolj mehek in ga samo z usti ne morem gor spravit in si potem pomagam kar z roko. A delam jaz kaj narobe?


 

(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: sperma
5.7.2007 16:33:25   
najina pikica*
sperma ja no tut pogovtnt jo je včasih treba,ko sva oba tok razrajcana in hot da enostavno nimam cajta vn plunt user posted image ....je pa odvisno kaj je prej jedu,nism glih navdušena če ima okus po kakem česnu al pa čebuli.....pali pa ananas!user posted image
drgač pa fafanje....JA sestaven del športa!.....k da on nebi men hotu moje z usti oz jezikom obdelat.....sej znorim!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: sperma
5.7.2007 16:52:36   
nInAzWeRiNa
srček se strinjam s tabo, men tut ni problem zadovoljit svojga moškega ampak nikjer pa ne piše da morm zato spermo jest-men pač ni in hvala bogu moj temu ne oporeka...user posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: sperma
5.7.2007 16:55:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa nekaj zanima: kolk časa rabi vaš, da mu pride, ko mu ga fafate? Ker pri mojmu včasih med dolgotrajnim fafanjem postane tič bolj mehek in ga samo z usti ne morem gor spravit in si potem pomagam kar z roko. A delam jaz kaj narobe?


Bolj se potrudi,si ziher da mu paše??













(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: sperma
5.7.2007 16:57:36   
Anonimen
veste, kaj mi je najbolj za lase privlečena fora...ko nekateri moški pravijo, da če je ne pogoltneš, da se ne počutijo sprejete...faaak kako lame...tg, da moj ni med njimi...čeprav kdaj to tud sede, ampak ne vedno

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: sperma
5.7.2007 18:10:12   
Anonimen
Kater ti je to reku? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: sperma
5.7.2007 22:06:52   
Anonimen
kva te pa briga user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: sperma
6.7.2007 8:44:17   
Anonimen
Sam je pa res.. da to pise se mi zdi da v tisti bukvi.. zenske so drugacne.. al kako ze je naslov.. Al pa v tisti.. ahh ne vem zdej naslovov.. ker nisem bral nobene od teh.... sem pa to prebral na lunin foromu ze 5 let nazaj.. je bla taksna tema..

Je pa vsekakor fajn.. ce se partnerja kdaj tud oralno obdelata.. ceprav pac ne pojesta teh zadev.. :)) Ti nima gklih veze..
Ce pa je enmu bad orlalnu.. drug pa to pogresa.. pa pocas rata kriza..


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: sperma
6.7.2007 14:07:34   
Anonimen
no evo, vidš...a ni to totalno blesavo...nimajo vsi močnega želodca

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: sperma
6.7.2007 14:44:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

veste, kaj mi je najbolj za lase privlečena fora...ko nekateri moški pravijo, da če je ne pogoltneš, da se ne počutijo sprejete...faaak kako lame...tg, da moj ni med njimi...čeprav kdaj to tud sede, ampak ne vedno


Mojmu pa ful sede, če pogoltnem njegovo spermo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: sperma
6.7.2007 17:05:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

veste, kaj mi je najbolj za lase privlečena fora...ko nekateri moški pravijo, da če je ne pogoltneš, da se ne počutijo sprejete...faaak kako lame...tg, da moj ni med njimi...čeprav kdaj to tud sede, ampak ne vedno


Mojmu pa ful sede, če pogoltnem njegovo spermo.


ja hura zanj...

pravim samo, da to ni pokazatelj, ali imaš nekoga rad ali ne...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: sperma
6.7.2007 19:58:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ja hura zanj...

pravim samo, da to ni pokazatelj, ali imaš nekoga rad ali ne...


Res ni.. ker jst na primer nimam nic od tega.. ce ona to pogoltne.. mam pa neki od tega.. ce mi ga obdela do tiste tocke.. al pa tud ni nujno do tiste tocke..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: sperma
6.7.2007 20:01:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

no evo, vidš...a ni to totalno blesavo...nimajo vsi močnega želodca


A rabis mocan zelodec za tole? user posted image user posted image

A to gledas iz tega stalisca.. da ti pol 3 milijonska armada paradira po zelodcu in isce oploditveno jajcko.. ki pa je zal ne najde.. Joke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?