|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
13.7.2007 20:46:09   
Anonimen
ooo super, kaka pozitivna energija in predvsem take lepe misli bivših marčevk. Kar verjeti ne morem, da kljub otročkom še vedno pošiljate take lepe želje, za nas, ki smo nove nosečke srečke.

Veliko veselja z vašimi otročički vam vsem skupaj želim tudi jaz !!!

(odgovor članu m a j c i k a)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke
13.7.2007 21:23:17   
mala zelena
Ana Luna, mi nismo še nikomur povedali in če niso sestre v ZD, ki me poznajo, razbobnale naprej (valjda niso - upam, da poklicna molčečnost kaj velja) veva poleg zdravstvenega osebja samo midva.

V službi bom šefici načeloma povedala po nuhalni - konec avgusta, da bodo lažje načrtovali delo za naprej, najožjim sodelavcem tudi takrat - potem se bo novica itak bliskovito širila user posted image , doma imamo pa že iz prve nosečnosti navado, da presenečamo precej pozno - obožujem presenečenja user posted image  Dokler se trebušček še ne vidi, ne razlagamo prav na široko.
Tokrat imam pa itak še dodatno skrb - grozeči splav, tako da mi ni do tega, da vsi vedo, če bo morda šlo kaj narobe.

Anonimna 5, zanimivo, kako so G različni pri postopanju ob grozečem splavu - jaz moram Dabroston 3x na dan jemat, počivat pa ne. No, ja. Oni že vedo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke
13.7.2007 21:29:34   
sonca
No, pa je prvi pregled za mano. Otroček je velik celih 5 mililmetrov in srček mu prav lepo bije. Ker pa še je premajhen, moram 1.8 ponovno na pregled, takrat bo tudi določil PDP. Pa tudi že prvo slikico imamo - moram pa povedat da je zelo lep, tako kot njegov bratec.

Dobrodošle vse nove marčevke, pozdravljam pa tudi stare.

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke
14.7.2007 8:38:45   
Anonimen
Jutro!
TUdi meni je test ravnokar pokazal +, sem presrečna, da nama je po več kot pol leta uspelo. Doma pa že imamo enega staro 2 leti. Prvi pregled imam 30.7. Do takrat pa bom anonimna. Upam da se nas nabere čim več. Ter seveda da vse donosimo zdrave z čim manj težav.


Jaz sem ta anonimna moj podpis bo do nadaljnega user posted image . Z malo sva se vrnili z morja. Znakov user posted image nimam nobenih, razn da mi ne paše pit kapučino, ki sem ga prej oboževala, pa tudi apetita nimam pravega. Pridno jem tifol in komaj čakam 30.7 da mi G potrdi da je vse ok. Fino je, tako kot pravi MarijaPo, da nas je veliko ki že imamo doma škratke in jih bomo skupaj navajale na novega člana in si izmenjavale izkušnje. upam da se nas nabere čim več.

Vsem, ki ste v tem času zagledale user posted image želim lepo in mirno user posted image , ter zdravo user posted image .

user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke
15.7.2007 10:53:25   
Anonimen
Spet jaz. Vidim da ostale marčevke nič kaj ne pišete, upam da se bomo do konca nosečnosti načvekale.
Moram vam povedati da sem bila ponoči na pregledu v bolnici, ker sem začela krvavet. G mi je naredila UZ in ovrgla moj strah da je kaj narobe. G.vrečka je velika 1 cm, plodeka pa še ni videt, kar naj bi bilo za to starost vredu? Ai je katera imela podobno izkušnjo. Naročila me je na kontrolo k mojemo G čez en teden in upam da bo takrat vidit tudi plodek. Že v prvi nosečnosti sem imela probleme z krvavitvami, zdaj pa spet. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke
15.7.2007 10:55:48   
mkonec
Pozdravljene "kolegice"!

Tudi jaz se vpisujem med marčevske srečke nosečke 2008,

mojo zgodbo pa si lahko preberete na http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1683700

25. 7. grem na pregled, pa takrat več.

LP


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke
15.7.2007 11:03:17   
Anonimen
jaz imam pregled šele 10.8., tako da niti nimam nič pametnega za napisati, saj se mi nič ne dogaja kot pri prejšnjih nosečnostih, ni mi slabo, še kava mi paše, skratka kot da ne bi bila noseča skoraj, razen da sem malo bolj utrujena.

Tako da šele čez en mesec bomo videli kaj bo povedala zdravnica, no upam da bo vse v redu, saj bo,ker mora biti!

(odgovor članu mkonec)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke
15.7.2007 11:43:26   
ursi84

MARČEVKE 2008  (pdp,ime, nosečnost...):

1.3
  Ursi84 user posted image
3.3  mala zelena user posted image +user posted image
6.3  sonca user posted image +user posted image
       MarijaPO user posted image +user posted image
8.3  krfjolca user posted image +user posted image
      Anonimna 4 user posted image
9.3  Anonimna 3 user posted image +user posted image
10.3  rebeca user posted image
15.3 PATRICIJA_22 user posted image
       puhica user posted image
       AnaLuna user posted image

?.....  Anonimna 2 user posted image
?..... Anonimna 5 user posted image
?.....  DIANA 5 user posted image user posted image user posted image +user posted image
?..... mkonec user posted image


Zaenkrat nas je 15 nosečk. Upam, da se nam kaj kmalu še katera pridruži in da nas bo zelo veliko....
Punce, upam, da nisem katero izpustila, če sem, me pa prosim opomnite. OK.
Lepo uživajte v vikendu in se še kej tipkamo



_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke
15.7.2007 12:33:35   
mala zelena
Ursi84, pri meni popravi PDP - ko je G merila pikico, je izračunala, naj bi rodila 29.2.2008.

Sicer je februar, ampak ostajam kar pri marčevkah - ker sem tu štartala.

mkonec, prebrala tvojo zgodbo. Ful ful držim pesti, da se bo vse dobro nadaljevalo. srečno user posted image
user posted image , tudi zate  ful držim pesti.

Jaz še vedno upam na najbolše - rjavkast izcedek se je trenutno nehal in naj se ne vrne!!! Pridno jem Dabroston in se niti ne sekiram preveč, le ne WC-ju skoraj pod lupo pogledam papir, ko se obrišem user posted image

< Sporočilo je popravil mala zelena -- 15.7.2007 12:47:25 >

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke
15.7.2007 13:11:02   
ursi84
MARČEVKE 2008  (pdp,ime, nosečnost...):



29.2  mala zelena user posted image +user posted image


1.3  Urši84 user posted image
6.3  sonca user posted image +user posted image
       MarijaPO user posted image +user posted image
8.3  krfjolca user posted image +user posted image
      Anonimna 4 user posted image
9.3  Anonimna 3 user posted image +user posted image
10.3  rebeca user posted image
15.3 PATRICIJA_22 user posted image
       puhica user posted image
       AnaLuna user posted image

?.....  Anonimna 2 user posted image
?..... Anonimna 5 user posted image
?.....  DIANA 5 user posted image user posted image user posted image +user posted image
?..... mkonec user posted image


Zaenkrat nas je 15 nosečk. Upam, da se nam kaj kmalu še katera pridruži in da nas bo zelo veliko....
Punce, upam, da nisem katero izpustila, če sem, me pa prosim opomnite. OK.
Lepo uživajte v vikendu in se še kej tipkamo




_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke
16.7.2007 8:08:18   
Ana Luna
Živjo, punce! Mi smo imeli zanimiv vikend. Bila sva pri mojih doma in jima naznanila veselo novico. V trenutku, ko sem izgovorila zadnji stavek uvodnega monologa (da drugo leto v začetku pomladi pričakujemo novega člana), so me zalile solze ... In potem še mamo in malo tudi tato ... Čustveno totalno nabit moment. Nisem si predtavljala, kako bosta sprejela. Predsvem sem se bala, da bi mama doživela podoben šok kot takrat, ko sva povedala, da se poročiva. (Zdelo se ji je še prezgodaj ...) No, pa sta oba zelo vesela in se že veselita, da bosta babi in dedi!
(Tudi ostali moji žlahti sva že razbobnala in prav nič ne obžalujem! Nazdravili smo in vsi so nama zaploskali.)  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke
16.7.2007 8:34:40   
MarijaPo
Ana Luna - vse kar lahko recem je, da sem ti fovs.
Moja mama je reagirala z: Ojoj, kako bomo pa to zmogli. :(
Tasca pa z: Pa ne se enega.
Zdaj ne vem, a sva res tok grozna starsa Evi, da so vsi slabe volje zaradi novega clana.

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke
16.7.2007 9:28:32   
Anonimen
Jaz sem tista anonimna z user posted image , moj PDP je 11.3.2008. Domačim še nisva povedala, bova v petek po pregledu če bo vse ok.

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke
16.7.2007 9:40:32   
Anonimen
Pri meni moraš tudi še dva user posted image user posted image  prpopat ...ta bo 3 user posted image

Drugače se počutim v redu...pridne bodte - po pregledu napišem kaj več.

Anonimna 4

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke
16.7.2007 10:56:59   
ursi84
MARČEVKE 2008  (pdp,ime, nosečnost...):



29.2:  mala zelena user posted image +user posted image


1.3: Urši84 user posted image
6.3: sonca user posted image +user posted image
       MarijaPO user posted image +user posted image
8.3: krfjolca user posted image +user posted image
       Anonimna 4 user posted image user posted image +user posted image
9.3: Anonimna 3 user posted image +user posted image
10.3: rebeca user posted image
11.3: Anonimna 2 user posted image
15.3: PATRICIJA_22 user posted image
         puhica user posted image
         AnaLuna user posted image


?..... Anonimna 5 user posted image
?.....  DIANA 5 user posted image user posted image user posted image +user posted image
?..... mkonec user posted image


Zaenkrat nas je 15 nosečk user posted image . Upam, da se nam kaj kmalu še katera pridruži in da nas bo zelo veliko....


_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke
16.7.2007 13:23:32   
Ana Luna
MarijaPo, ne sekiraj se! Verjetno so tut tvoji zelo veseli, pa tašča tut ... Sam da ljudje v šoku različno odreagirajo. Eni  jokajo, drugi ploskajo, tretji se ustrašijo. Pri meni gre za prvo nosečnost in tut moji starši bodo dobili prvega vnučka/vnukinjo. To je in zame in za njih nekaj novega. Verjetno pa bo drugače, ko bom to povedala drugič, tretjič ...
Otročka imaš navsezadnje zaradi sebe, a ne? Bodi vesela, da bo tvoja Eva dobila družbo! 

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke
16.7.2007 17:38:29   
kepica
Ojla punce!
Tudi jaz se vam po 20 mesecih truda končno pridružujem. Včeraj sem po dolgih mesecih čakanja le zagledala user posted image Doma že imam enega nagajivčka, starega 3 leta in 3 mesece, ki že komaj čaka dojenčka. RR mi je naračunal, naj bi imela PDP 21.3.2008. Na pregled pa se bom naročila jutri. Kakšnih posebnih znakov za enkrat še nimam, razen letanja na wc.

Lep nosečniški pozdrav,
kepica

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke
16.7.2007 18:36:38   
Anonimen
ej bejbe, hitro me popravite user posted image

jaz imam user posted image user posted image  plus noseča sem user posted image , se pravi čakamo tretjega

nismo pa trije plus noseča, joj to bi bilo pa fejst preveč user posted image bi me kar kap, no razen če bodo dvojčki se bom pa morala sprijazniti

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke
16.7.2007 18:38:23   
Anonimen
Pa nehite biti anonimne, je čisto brezveze, sej bo vse okey, se je težko pogovarjati z anonimno 1,5,3,4,2 se mi vse pomešauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke
16.7.2007 19:17:23   
ive
ojla punce,
tud jst se loh zapišem k vam, saj imam rok 18.3.2008 in srčno upam, da nam bo ratalo, saj je za menoj že en ss.
lep dan oz večer vam želim v tej vročini!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke
16.7.2007 19:27:54   
mala zelena
Ana Luna, super! To je pa kot v filmu user posted image

MarijaPo, ne se preveč sekirat. Bom sporočila, kako bodo pri nas reagirali enkrat septembra, ko imam namen povedat, če se bo vse srečno izteklo in če se ne bo trebuh preveč videl že prej. Pri prvi so bili seveda vsi navdušeni, zdaj me pa tudi zanimajo komentarji, glede na to, da bo šele 9m stara.
Po moje nihče ne pričakuje, da sva imela namen tako hitro imet še enega. Ha, ha, to bo komentarjev user posted image

(odgovor članu ive)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke
16.7.2007 20:01:16   
puhica13
Drage so user posted image ( kolk se to fajn sliši a ne ). kdaj imate namen povedati bližnjim in prijateljem , da ste user posted image . Mislim jaz imam do pregleda še več kot 3. tedne in nama z mojim se bo zmešalo, ker ne bova zdržala do takrat. Pa še povrhu je sedaj čas piknikov in dogajanj, in dejansko se bo pomojem takoj videlo, ko ne bom nič takega jedla in pila, da bodo vsi posumili. nebi pa rada vidla da naju ujamejo nepripravljene, zato razmišljam če bi povedala kar prej. kaj pa ve menite o tem?? user posted image  

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke
16.7.2007 20:09:16   
dadica
Ker sem se v prejšnji temi zatipkla in se izdala (babja brzinauser posted image ),se vam sedaj tudi tukaj javim. sem anonimna 3, tako. Po mojih izračunih imam rok 9.3.2008 in imam doma že enega fantka.NA samoplačniški Uz grem v četrtek v fontano, ker gremo na morje in želim biti prepričana da je vse OK.
Redni pregled pa imam 8.8.ob osmih.Kaj več vam javim ko mali škrat zaspi.

lp dadica

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke
16.7.2007 21:50:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

Ana Luna - vse kar lahko recem je, da sem ti fovs.
Moja mama je reagirala z: Ojoj, kako bomo pa to zmogli. :(
Tasca pa z: Pa ne se enega.
Zdaj ne vem, a sva res tok grozna starsa Evi, da so vsi slabe volje zaradi novega clana.


Midva pa sva na morju naredila test in sva na kartice za starše napisala (pisala je kao naša punčka) da bo dobila spomladi bratca ali sestrico... tašča je bila presrečna, moja oče tudi mamo je malce zaskrbelo predvsem zaradi mene, ampak zadnjič pri kosilu je že spraševala kakšno ime bova dala...tako da veselje je popolno.. povedala sem še najboljši prijateljici drugim pa bom po prvem pregledu ki ga imam  v četrtek...

Počutim pa se še kar dobro, tu pa tam mi je slabo, sem pa ful ful utrujena... verjetno tudi zato, ker je naša user posted image začela kobacati in je ful aktivna, nič noče spati, in z njo ne spi tud imamicauser posted image ... zaradi tega imam tudi ob naporu malce rjavega izcedka... sem ga imela tudi v prvi nosečnosti pa je bilo vse ok.. .upam da bo tudi tokrat tako...

Joj, komaj čakam četrtek...

Anonimna3

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke
16.7.2007 21:51:44   
mala zelena
Puhica13, če te ne mika ravno vsem povedat, si na piknikih lahko kaj izmisliš - da imaš težave z želodcem npr., kar se tiče pijače pa, da jemlješ ene tablete za želodec in to definitivno ni združljivo z alkoholom user posted image

Mene po eni strani mika komu povedat, po drugi strani pa uživam, če čimdlje nosečnost skrivam.
Edino zoprno je to, da se v drugo kar hitro vidi trebuh - pa sploh ne od nosečnosti, ampak od napihnjenega črevesja - imam trebušne mišice še ohlapne, potem se pa tako lepo napihne vse skupaj - sploh zvečer. Ajd, prednost pa je, da me ne tišči kot me je v prvi nosečnosti. Vsaka stvar je za nekaj dobra user posted image

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?