|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
22.7.2007 14:18:27   
kepica
Pingvinčica, tudi jaz razmišljam, kam bi šla na NS. V prvi nosečnosti sem bila pri dr. Klari Mihelič in sem bila zelo zadovoljna, ampak takrat še ni imela 3D. Ne vem ali ga sedaj že ima? Kam sedaj hodijo na 3D? Malo me cene zanimajo. Kot sem brala so nekje prav zasoljene. Bom pa sedaj najprej počakala na UZ v 8. tednu, da vidim kako pa kaj, potem se bom pa naročila na NS, ampak itak to pred 12. tednom ne pride v poštev, tako da se mi nič ne mudi.
Me pa veseli, da nisem edina, ki sem tako napihnjena. Sem mislila, da se samo meni to dogaja, da so že tako zgodaj vsi opazili, da se pri nas nekaj dogaja.
Naj vam ne bo preveč vročeuser posted image
lp,kepica

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Marčevke
22.7.2007 15:06:25   
Ana Luna
Kepica, za dr. Klaro Mihelič ne vem, jaz sem se naročila pri dr. Strahovi v Domžale. Cena je 60 eur. 3D tudi. 

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Marčevke
22.7.2007 19:49:35   
Nasy
Midva sva odpovedala dopust v Črni Gori ravno zaradiuser posted image . Šla pa naj bi že 26. ta mesec, kar nama je odsvetovala in G in osebna zdravnica. Upam, da si bova lahko privoščila kak dan v septembru kje bližje, najdlje kakšen Krk, če bo lepo vreme še, dlje si ne upam tvegat. Sem pa v bistvu kr vesela, da sva odpovedala, ker bi težko prenesla takšno vročino, kot je te dni.
Zdaj sem pa itak na bolniški in imam precej močan občutek, da bom dobila kakšno kontrolo domov. Nisem še povedela, zakaj sem doma, mi je tudi zdravnica odsvetovala.


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Marčevke
22.7.2007 19:51:27   
kepica
Ana Luna hvala za podatek. To pa je enaka cena, kot sem jaz dala pred 4 leti. Ni drago. Kako pa se ti je zdelo pri dr. Strahovi?n Si bila zadovoljna? 

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Marčevke
22.7.2007 20:15:09   
Pingvinčica
Tudi sama sem bila pri dr. Strahovi, pred slabimi tremi leti. Na NS bomo sedaj zopet šli k njej, za 3D pa še ne vem. Je še dovolj časauser posted image . Z pregledom pri Strahovi, sem bila zelo zadovoljna in tudi vse moje kolegice so bile. 

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Marčevke
23.7.2007 7:41:17   
Ana Luna
Kepica, ni kaj. Sicer pa še nisem bila na NS, samo naročila sem se (4.9.). Sem pa slišala same pohvale za dr. Strah, tako da mora bit res dobra.
Lep dan, marčice! Za naše male user posted image pa držimo pesti, da bodo tudi ta teden pridno rasle! user posted image  

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Marčevke
23.7.2007 8:18:41   
Nasy
Jaz tudi hodim k Strahovi, meni je super, res. Enkrat sem bila ful pozno naročena, pa kar še čakaš..sem bila med zadnjimi, ura se je bližala že pol sedmi zvečer. Ko sem stopila v ordinacijo, je sedela za mizo, tko nekam slabe volje. Jaz pa sem jo samo lepo pozdravila, sem ji rekla, kako ste, pa se je nasmehnila in rekla, a veste, da ste vi prva, ki me to danes vpraša..pol sva se pa smejali, klepetali..najbolj mi je smešno, ko te vika, pol pa reče, a vešuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Marčevke
23.7.2007 9:21:32   
kepica
Punce, a že kaj imena zbirate? Vem, da je še čas, ampak pri nas doma zdej ful debatiramo o tem in smo prišli do punčke Nike in fantka Anžeta ali Matica. Prvi je pa Nejc. Nejc in Anže ali Nejc in Maticuser posted image  Kaj pravite?
Ali boste ve vprašale za spol? Jaz prvič nisem in tudi sedaj ne bom. Zato, ker je tako fino biti v pričakovanju, katerega spola bo. Se bom pustila presenetit, da bom bolj pritiskala, ker bom firbčna, kaj bo ven prilezlouser posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Marčevke
23.7.2007 9:53:23   
max81
punčke Nike in fantka Anžeta ali Matica. Prvi je pa Nejc. Nejc in Anže ali Nejc in Matic Kaj pravite?


o glej glej, a sva mi2 isti osebi, doma imava punčko Niko, za fantka pa kolebam med istimi imeni kot tiuser posted image user posted image user posted image user posted image ......no sej na koncu bo pa nekaj drugegauser posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Marčevke
23.7.2007 9:57:29   
Nasy
Midva imava že precej let izbrana imena. Nekoč mi je bilo lepo ime za punčko Tara(ja, po nadaljevanki Vrnitev v paradiž), mi je še sedaj, samo imajo pri mojmu doma psičko s takim imenom, tko da to odpade. Všeč nama je Kaja,morda Nika, za fantka pa Aleks, Anej..si sploh še ne upam o tem razmišljat, če povem prav po pravici.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Marčevke
23.7.2007 10:06:06   
kepica
max81, če ne drugega, sva vsaj iz istega konca user posted image  Sporoči, kako sta se odločila, da bomo imeli lažjo izbirouser posted image  Mene je kr vlečt začelo k Anžetu, mož je pa tut čist nor na to ime, tako da ne vem, če nismo že izbraliuser posted image  V bistvu sem bila jaz tista zaradi katere smo omahovali. Na Niko sem pa itak čist nora, tko da bo kar pri tem ostalo.
V prvi nosečnosti se pa za fantka sploh nisva mogla zmenit in sva se do konca kregala, ker je bil men zelo všeč Luka, možu pa nikakor ne, potem sem jaz popustila in imava sedaj Nejca. Za punčko sva pa najprej imela Taja, potem pa sva prešla na Laro, potem pa imen sploh potrebovali nismo, ker je bil fantekuser posted image
Tokrat navijam za punčko ampak imena sva pa ravno tako morala oba izbrat in zgleda, da sva ju kar hitro izbrala. Ja, bo že držalo, da pri vsakem naslednjem otroku manj komplicirašuser posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Marčevke
23.7.2007 10:26:51   
Pingvinčica
Pri nas bi bil tudi v prvo če bi bil user posted image verjetno Anže. Zdaj pa res še nimam pojma kaj bo. 

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Marčevke
23.7.2007 10:54:03   
valči 3
Tudi jaz sem v petek prvič videla mojo pikico - je že kr velika - 15mm (8t). Od same sreče smo rajali zadnje tri dni, čisto sem pozabila na ves svet. Spominjam se kako je bilo v prvo, in mi gre takoj na smeh.

Morm priznat, da me že čisto razganja - kljub temu, da mi je neskončno slabo in me peče zgaga, se hrani komaj upram. In potem ni nič boljše... Ampak verjamem, da bo tudi to prešlo...

Punce, ste kaj v službi že povedale? Tiste, ki ste na bolniški? Jaz danes ravno začenjam tritedenski dopust, imeli smo pa čisto drugačne plane kot se je sedaj izcmilo. Še dobro da sem na dopustu ker bi v moji službi v tej vročini tako težko zdržala (klima ne deluje najboljše user posted image . Morm priznat, da mi bo kr mal težko povedat - sem edina mamica med ženskami...
Kakšen nasvet? Sicer se mi bo pa po dopustu - če bo šlo tako naprej - itak z aviona videlo, da sem noseča ha ha user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Marčevke
23.7.2007 11:01:44   
Ana Luna
Mi pa glede imen ne bomo komplicirali. Med študijem ruščine sem se zaljubila v Tolstojevo Karenino ... Tako da,
če bo punčka, bo Ana, če bo fantek, bo pa Lev. Oči se pa kar strinja. user posted image

(odgovor članu valči 3)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Marčevke
23.7.2007 11:36:22   
Nasy
Jaz nisem še povedala v službi. Sem pa že nekaj časa na bolniški, po moje, jih bo kap..povedala bom, ne vem, kdaj..zdravnica je rekla, še mal počakat, ker bom morda na bolniški kr do konca. Ne bodo glih veseli.. 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu valči 3)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Marčevke
23.7.2007 11:49:03   
kepica
Jaz sem pa šefici povedala prvi dan, ker mi je vse mesece neuspehov stala ob strani in sem vedela, da komaj čaka, da bo kaj, tako da sva obe skakali od veselja, ko sem ji povedala. Vesta tudi dve moji sodelavki, ostalim pa še nisem povedala, čeprav sta me dve že razkrinkali, ker se mi že malo pozna in tega sedaj v poletnih cunjicah ne moreš skrituser posted image  So bili pa vsi, ki so do sedaj izvedeli, zelo veseli, ker vejo, kako dolgo sva delala na tem.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Marčevke
23.7.2007 14:03:57   
valči 3
Kako lepo.
Jaz pa ne morem povedat, takšen cmok imam v grlu da je kaj. Šefi so pa sami moški...
Sej bom najdla način, samo morm še mal pretuhtat.

Lepe sončne dni vam želim, baje v prihodnjih dneh ne bo tako peklensko vroče.
Mi jo bomo kar za tri dni v Istro popihali.
Ostanite v cvetju.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Marčevke
23.7.2007 15:30:28   
Arabela
Jaz pa sem zadnje dni tako utrujena, da se mi še čvekat ne da... nekaj je kriva vročina, pa naša mala je ful aktivna in ne da miru...
Mi je pa rjavi izcedek izginil aodkar jemljem Dabroston... so se pa začele pojavljati slabosti... user posted image user posted image user posted image .. pa bom o že potrpeli samo da bo vs eok...


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu valči 3)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Marčevke
23.7.2007 15:52:54   
Anonimen
Ana Luna, brezveze da plačuješ, saj se zdaj še nič ne vidi, saj boš v avgustu vse izvedela. Verjetno je to tvoj prvi user posted image , ampak samo denar boš zapravljala ali ga ne bi raje za kakšno luštno cunjico....no kakor veš. Jaz grem res 10.8. na pregled ampak takrat se bo vsaj že videlo

kar je pa je, saj ne moreš ničesar spremeniti, tudi če greš privat. Če se razvija kaj je okey, če ti ni namenjeno pa nimaš kaj, no to je pač moje mnenje

jaz morja zato ne bi odpovedovala, čakaj saj si šele v 6 tednu ali kako že....ne vem zakaj ne bi šla na morje, razen če misliš da boš imela rizično nosečnost, samo brezveze, ej punce čimmanj komplicirati, kar mene poslušajte ko imam že veliko otrokuser posted image

rok mi je pa zdaj en drug datum 12.3. izračunal, no sicer sem pa prvič rodila 5 tednov prej, drugič pa 10 dni prej, tako da ziher da spet ne bom na rok

(odgovor članu Arabela)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Marčevke
23.7.2007 19:04:01   
sonca
Pozdravljene!

Meni je tudi neskončno slabo, vsem sem že povedala, da sem noseča in tudi na morju smo že bili. Ponovni pregled imam 1.8, to pa zato, ker je reko da bo sedaj lažje določil PDP, ker je na prvem pregledu bil velik 5 mm. No saj to je že naslednji teden in se že zelo veselim.
Tudi jaz se hrani ne morem upreti, čeprav mi je pol še bolj slabo user posted image . Zredila se nisem še nič, ampak trebuh mam pa tak napihjen, takega sem menda mela v petem mesecu nosečnosti prej.
No se še tak pišemo,

aja še to, mene ful špika, celo peče me že take bolečine imam občasno, je to normalno, ker pri prvi tega ni bilo in ali se še kateri to dogaja?

uživajte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Marčevke
23.7.2007 21:07:23   
Nasy
Diana, midva sva morje odpovedala po nasvetu zdravnice in G. Mislim, da stavek : "Če si tega otroka res želita..jaz nebi reskirala na vajinem mestu", pove vse. Na urgenci je G rekla, da lahko greva, če res imava jajca..in skomignila. Sicer se vsaka odloči po svoje ampak jaz si ne predstavljam, da bi nekje po Balkanu morala hodit po bolnicah, do tega mi že tukaj ni ampak če gre kaj narobe, pa vseeno bolj zaupam našim zdravnikom.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Marčevke
23.7.2007 21:56:39   
kepica
Jaz sem pa danes celo popoldne prespala kot polh. Ne vem, kaj bom ponoči delala. Po kosilu sem bila tako utrujena, da sem se samo zvalila na kavč in zaspala kot ubita. Aja, prej sem še izklopila klimo, da me ne bi zeblouser posted image Se je prov fino ogrelo na 28 stopinj in sem bila najbolj zadovoljnauser posted image Groza. Jutri sem si pripravila dolge hlače za v službo, pa če se mi vsi smejijo. Mene pač zebe in pikauser posted image
Mi je bilo pa prejle prvič slabo user posted image Sem šla potem pod hladen tuš (brrrr) in je pomagalo. Upam, da  mi ne bo zjutraj slabo.user posted image Ampak če potem pomislm na mojo kepico je takoj bolje in si mislim, če moram za dobro moje kepice tole dati skozi, je pa res malenkost. In se že bolje počutimuser posted image  
Drugače sem se pa zredila kot pujs. Nikoli še nisem imela toliko kg, razen v 1. nosečnosti. No, te kg sem prinesla še z morja, ampak vseeno. Dol 100% ne bodo šli. Sem danes ugotavljala, da  če se ohladi, nimam nč za oblečt. Pa ja ne bom šla že pred 10 tednom v šopinguser posted image V prvi nosečnosti sem nosečniške hlače prvič oblekla v 16 tednu.
Ali ste kaj razmišljale, kam bi šle v šoping. Jaz bom šla kar v Avstrijo. Ali mogoče katera ve, ali imajo v Celovcu v mestu v HM nosečniške cunjice ali jih imajo samo v HM v Sudparku? Pa v C&A se tudi baje splača it pogledat. Če ima katera kaj več informacij, kar na dan z njimi. Kot kaže, jih bom kmalu potrebovalauser posted image user posted image
Uh, sem se razpisala. Se vidi, da mi je dolgčas.

Lep pozdrav vsem,
kepica

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Marčevke
23.7.2007 23:49:21   
Nasy
Jaz že lep čas popoldan zaspim, pa prej nikoli nisem. No zdaj mi malo nagajata slabost in ta vročina, ki jo mal težko prenašam. Zebe me malokdaj, le preden zaspim.Sem se že veselila, da je konec jutranje slabosti pa se je ta le preselila na večer. Malo me muči še zaprtje, pomagam si z Donatom, veliko sadja, tekočine..drugače pa je pri meni s hrano tako, da veliko stvari, ki sem jih prej oboževala, mi sedaj smrdijo in silijo v slabost-npr. čokolada. Ene stvari, ki sem jih pa prej jedla morda 1-2x na leto, mi pa zdaj dišijo..na primer krofi, feferoniuser posted image moj se samo smeje zraven, ko najprej pojem krof, pol pa sem kmalu pr kislih feferonihuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Marčevke
24.7.2007 7:10:52   
kepica
Tudi meni se to s hrano dogaja. V nedeljo na pikniku sploh nisem jedla mesa ampak celo skledo paradižnika s feto, čez pa flancateuser posted image  Drugače pa sem pred nosečnostjo pojedla na tone čokolade. Obvezno vsak dan nekaj čokoladnega, sedaj pa se mi ob misli na čokolado obrne želodecuser posted image  No, vsaj od tega se ne bom redila. Ali niso ene vraže, če ti ne paše sladko, da bo punčkauser posted image Jaz se takoj strinjamuser posted image
Drugače sem pa jutro začela brez slabosti in držim pesti, da tudi tako ostane.
Naj vam bo čimmanj slabouser posted image
lp,kepica

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Marčevke
24.7.2007 8:12:07   
Arabela
IZVIRNO SPOROČILO: kepica

Tudi meni se to s hrano dogaja. V nedeljo na pikniku sploh nisem jedla mesa ampak celo skledo paradižnika s feto, čez pa flancateuser posted image  Drugače pa sem pred nosečnostjo pojedla na tone čokolade. Obvezno vsak dan nekaj čokoladnega, sedaj pa se mi ob misli na čokolado obrne želodecuser posted image  No, vsaj od tega se ne bom redila. Ali niso ene vraže, če ti ne paše sladko, da bo punčkauser posted image Jaz se takoj strinjamuser posted image
Drugače sem pa jutro začela brez slabosti in držim pesti, da tudi tako ostane.
Naj vam bo čimmanj slabouser posted image
lp,kepica


Pri meni je popolnoma isto... na pikniku so se vsi z mesom basali, meni pa je šlo gor, ampak dišalo pa je, ampak nisem mogla nič vasae spravit..
S čokolado sem tudi na istem... ja in v prvo smo res dobili punčko, pa čokolade sploh nisem mogla videt...user posted image user posted image user posted image .. ampak zredila pa sem se vseeno...

no doslej kile še stojijo na svojem mestu...

Lep dan vam želim.. jaz pičim ven na sprehod dokler še ni vroče...


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?