|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 15:30:19   
Anonimen
Saj nimamo namena met klime ves čas prižgane. Ampak trenutno je v sobi, kljub od jutra zprtim in zatemnjemnim oknom, 28,7 stopinje. Ponoči se pa ob odprtih balkonskih vratih ohladi na nekje 25-26 stopinj.
Bova klimo šaltala, da ohladi nekje na 24 stopinj, pol jo bova pa ugasnila.

Aha... Fajn predlog glede avta... Sicer pa sem se odločla, da probam nažicat seko, da posodi avto s klimo...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 17:52:22   
baja*
Groza, kaka hica je v našem stanovanjuuser posted image  Ziher prek 30. Sta šla user posted image  in user posted image  k babici, kjer se lažje diha (mi živimo v podstrešnem stanoavnju, ona pa spodaj in je full razlika). Drugače pa imam malega čez dan samo v Pamperski in bodju s kratkimi rokavčki pa še to je zgleda preveč. Naj že mine ta ferdamana vročina!user posted image  Bogi otročki, saj to je mučenje pa še na luft ne mormo tolko it kot bi radi.user posted image
Zvesta, mi pa imamo v četrtek pregled v Mb P (UZ glavice) ob 11:45 in mi je tudi ful bed, da mormo v taki vročini ven hodit. Sicer imamo klimo v avtu, a vseeno. Ga bo treba povit v tetra pleničke, že zaradi jajčke, da bo bolj stabilno not čičal. Te jajčke so meni prava polomija, kak dete čisto sključeno not ležiuser posted image
Freycha, hvala za vse infouser posted image . Sem slišala, da obstajajo tudi D3 kapljice, torej brez A-ja, ker v bistvu le slednji napenja. Bom poklicala dohterco, da vidim kaj bo rekla. Naš pa ima en kolk 1A, enega pa 1B in bomo te raje tudi čez dan, vsaj dopoldan povijali v tetra plenice. Bogi mali.
Corfu pozdravljena nazaj! Me veseli, da imaš tako pridno pupikouser posted image
Aja Majrim sem prebrala tisti članek. Zanimiva teorija.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 19:17:22   
Anonimen
Punce, kje vam piše kakšne kolke imajo vaši bebeki? Meni je Golobova samo povedala, da kolki so v redu, nič pa ne vem, ali so 1a, ali 1b ali kaj takega.

Baja*, se pa čisto strinjam s tabo glede teh jajčk. Meni vse skupaj še bolj nevarno zgleda, kot da bi to malo bitjece kaj ščitilo. Naša jajčka ima širše pasove kot naš bebek ramena. Saj mu jih sploh nadeti ne morem. Pa pod hrbtom ima 30 plenic, da si hrbtenice ne polomi, pa eno plenico ima zrolano med nogami, ker se spodnji knofek ne da gor potegnit. Katastrofa...

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 19:48:26   
Freycha
Zvesta, na dom si dobila odpustnico za malega in izvid kolkov, kjer ti piše oznako kolkov ter tudi kdaj imaš ponovni pregled pri ortopedu za njegove kolke. Meni je tudi dr. rekla, da so ok kolki, potem pa na izvidu piše, da so 1B. Sicer je to še vedno ok, jo pa malo zateguje, zato je boljše, da ima gor tistih ziljon plenic. Se mi pa mala sedaj še dodatno malo smili, ker že tako poliva, sedaj ima pa ob teh plenicah rit še višje od glave, pa še bolj poliva........user posted image  Ampak šta se mora, mora se - baje!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 21:06:27   
Anonimen
Nič nisem dobila odpustnice... Razen računa, da vidim kolko je zadeva stala, nisem dobila iz bolnice še nič. A mogoče zato, ker še hodiva na preglede v neonatalno ambulanto?

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 21:38:50   
Anonimen
Corfu, dobrodošla!user posted image Komaj čakam na tvojo porodno zgodbo! Me tako firbec matra, kako je bilo! EA je pa res zakon. Me veseli, da si jo imela.user posted image

Freycha, pri Špeli se je polivanje umirilo šele, ko smo konkretno uvedli gosto hrano, prej pa je bila katastrofa! Tako da malo računaj tudi s tem. Mogoče ne bo po mesecu dveh še ok.
Tamali pa podloži vzglavje, da bo malo manj polivala. Jaz sem kar pod jogi zložila eno brisačo, da je bilo vzglavje malenkost dvignjeno.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 21:48:32   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Nič nisem dobila odpustnice... Razen računa, da vidim kolko je zadeva stala, nisem dobila iz bolnice še nič. A mogoče zato, ker še hodiva na preglede v neonatalno ambulanto?


čaki mal..... a so mu delali UZ zvokov? Če ja, potem bi morala dobiti izvid na dom. Mogoče pa res nisi dobila zato, ker še hodiš v ambulanto. Ti pa predlagam, da pač povprašaš naslednjič, ko boš tam.....

tašonka, računam tudi na to ja....... upam, da se ji bo "vratar" prej k sebi spravil......
Mi smo ji tudi ležišče že dvignili in je malo boljše. Ampak problem je, ko se dojiva, ker še vedno leže dojim, da mi poliva med hranjenjem (seveda mi zalije pol joške) ali pa med podiranjem kupčka......... Sem pa ugotovila, da je popoldan slabše, kot zjutraj. Je tudi bolj tečna popoldan in tudi več joka, to pa samo še vzpodbudi polivanje..... Mah bomo že, sej ni take krize, ker vidim, da lepo napreduje s kilažo. Bolj je tečno, ker jo ravno oblečem, pa mi v se pobruha in porabi dnevno celo goro cot....... Hvala bogu jo sedaj široko povijam (no za široko povinanje ni nič hvala bogu), pa ji dajem bodije 62 številka, da ni vsa nategnjena, teh imam pa že za razprodajo, ker mi vsi kupujejo eno številko večje cote, mali je pa celo od H&M 50 dovolj velika user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 22:03:59   
Anonimen
Joj, sej tole polivanje je res tečno, meni se je kar mešalo. Veš kaj sem si nabavila, da je nisem cel čas samo preoblačila. V Intersparu sem našla slinčke, ki so za oblečt. V bistvu rokave natakneš in spredaj je bolj kot predpasniček, ne slinček, tako veliko je. Zadaj hrbet je odkrit, samo za vratom se na ježka zapne. Je pa zgornja stran frotirasta, da tekočina ne zdrsi, spodaj je pa plastificirano, da ne premoči. Meni so zakon! Edino zdajle v tej vročini znajo bit mal kruti. Če ti samo po obroku poliva, potem ni panike, meni je pa non stop, nimam pojma, od česa je zrasla, v glavnem cel čas sem jo imela v teh slinčkih. Sem pa cunje prišparala in lažje je bilo slinček zamenjat kot celo preoblečt.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 22:20:07   
baja*
Zvesta jaz sem dobila odpustnico ter izvid kolkov pred kontrolo v neonatalni ambulanti, ca. 4,5 dni po odpustu. Zgleda da so nekaj zamutili. Pokliči v bolnico al pa v petek vprašaj zakaj je še nisi dobila.
Freycha kaj Dito povijaš prav na široko (3 tetra plenice) al fiziološko (2 plenici)? Jaz dam samo 2 plenici. Nič pa nisem opazila,da bi malega kaj zategovalo na desni strani, kjer je kolk 1B.

Jaz sem tudi pod posteljico položila dve knjigi, da sem dvignila vzglavje odkar mali poliva. Ampak mu zgleda ni všeč, ker vedno zleze čisto dol, tako da na koncu leži na ravnem.user posted image Ful se že premetava po postelji. Parkrat je že ležal čisto prečno, enkrat se je celo z glavico dotikal palc od postelje. Skrajni čas, da dam tisto obrobo gor.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Julijke 2007
17.7.2007 22:49:17   
Freycha
Baja* ja, samo v dve plenici jo povijam (torej povijalna, zmajček in ena notranja), ker je tako predlagala tudi dr. Saj mislim, da se s prostim očesom mogoče niti ne da videti. Pri Diti se vidi zato, ker ji noge potegne k obrazu, ker je bila tako skoraj vseh 9. mesecev.........

Ja, mi smo podstavili pod peno v zibelki najprej eno staro Petrovo majico, pa potem dve, da se lepo dviguje. Kot sem rekla, to nam pomaga in v zibki še najmanj poliva (občasno se ji malo sesirjenega mleka pocedi iz ust, ampak to ni kriza).
Joj Baja, moja mala je v P enkrat tako z glavo zadeva v tiste železne palice od posteljce, v katerih spijo malčki, da sem kar skočila (kljub bolečim šivom) pokonci in v trenutku so me oblile solze. Ona je pa spala naprej, kot da nič ni bilo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Julijke 2007
18.7.2007 11:41:44   
baja*
Hojla! Madona je dolgčas tu gor, se vidi, da ni pa ni pravega cajtauser posted image .

Včeraj me je mali (prvič) posraluser posted image user posted image . In to dvakrat! Kaj si nor, kak je neslo.user posted image user posted image user posted image  Popoldne pa je kakal taki bolj zeleni drekec (drugače je bil bolj rumenkast); je to ok? Mogoče sem kaj takega pojedla....
Tiste, ki izključno dojite, dajete v tej vročini vašim user posted image  kaj za pit? Vem, da kao 6 mesecev ni treba nič dodajat, samo v taki vročini se mi zdi, da so otročki mogoče malo bolj žejni. Kaj pa vemuser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Julijke 2007
18.7.2007 11:56:07   
Kety
Pozdravljene mamice!

Mogoče se me ne spomnite več, sem tudi julijka in smo 3.7. rodili čudovitega fantka Filipa, 10 dni pred PDP-jem. Porod je bil hiter in nisem bila nič rezana, dobila sem dva mala šivčka, ker je šlo vse tako hitro, ampak kot da ni nič.

Sem čisto slučajno pokukala, če kaj debatirate po porodu in sem vas našla. Sem pa prebrala samo zadnjo stran, ker tudi jaz nimam pretirano veliko časa (imam doma še 23 mesecev starega fantiča + delo z računovodstvom, ki ne počaka).

Filip je ful priden in spi od obroka do obroka. V celem dnevu je buden kaki 2 uri, joka skoraj nič, uživa ko ga previjam in kopam, tako da je prav luštno. Tudi starejši bratec ga je lepo sprejel in ga ima neskončno rad. Bi se skoz stiskal k njemu. Dojimo se super upam, da bo šlo tako naprej. Pri porodu je utrpel buškico (hematom) in smo malo bolj zlatenčni, ampak se rehabilitira!

Berem, da vse nekaj široko povijate. Meni so rekli v porodnišnici, da ni treba, da zato delajo UZ, da jih ne bi matrali v tej vročini. Ima pa kolke 1a in 1b. Zdej sem pa še jaz v dilemi. Mogoče bi ga povijala samo ponoči?!?!

Zelenkast kakec pa ni nič nenavadnega. Včasih, če jih dajejo kaki krčki ali pa jih malo zašraufa, malo bolj zelenkasto kakajo. Ni nič narobe!

Srečno!

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Julijke 2007
18.7.2007 12:09:17   
Freycha
Meni je patronažna rekla, da če je malo zelen ni panike, samo da ni čisto zelen (kot je bil mekonij recimo) user posted image samo pomoje ni panike. Vprašaj patronažno, če ti še hodi.....

Jaz sem mali hotela dati zadnjič flaško s čajem, pa ga ni hotela piti. Je pa res, da je sedaj malo več časa na joški (oz. bolj pogosto), kot je bila te dni. verjetno zaradi vročine. Pa zaradi širokega povijanja se mi kar smili, ampak hvala bogu imamo klimo in vsaj malo temperiramo stanovanje, da ni prehudo. Čez 26 stopinj nam še ni šlo....... Pa tudi vlage zaradi tega ni take.

Kety čestitke za Filipauser posted image  moja je tudi tako pridna - več ali manj user posted image

Danes sem se celo spravila malo pospravljati in likati. Kopalnica in WC sta bila že taka, da me je bilo kar sram, če je kdo zašel v ta dva prostora. Tudi polikala sem plenice, sedaj bom pa mrknila počivati dokler se mala sraka ne zbudi.

Aja, eno vprašanje: a vam otročki tudi že dvigujejo glavice? Naša je čisto zmešana. Ko jo imamo na rami za podiranje kupčka se mala opre z rokami v ramo in dvigne glavico in pogleda levo, desno, ali sam obrne glavo, ali pa se z usti zaletava v ramo, kar hoče povedati, da je še lačna. Tudi ko jo dam na trebuščka, da ji z oljem namažem hrbet in ji ga malo zmasiram, se z rokicami opre na previjalno in dviguje glavico.... Samo meni se to full zgodaj zdi za dva tedna starega otročkauser posted image  

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Julijke 2007
18.7.2007 12:49:50   
baja*
Naš je tudi začel ful hitro dvigati glavico. Babice in prababice se kar čudijo in pravijo, da naša in prejšnje generacije še niso bile tak aktivne. Vse se nekam hitro razvija (npr. zanimiva je tudi "statistika" pri julijkah kolko otrok se je rodilo pred PDP-jem - mogoče se bo pa skozi evolucijo nosečnost skrajšala tam na 8 mesecev, otročki ne bojo rabli več, kaj veš).
Aja pa Rene se z nogicami tak odriva kot ena žabica. Sicer pa je vse to normalno -v posvetovalnici pregleda te reflekse; proba tudi kak otroček "hodi" ko ga drži pokonci - ful hecno zgledauser posted image . Mali je šel kot neki vesoljc; če so bolj lačni pa baje kar šprintajouser posted image .

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Julijke 2007
18.7.2007 12:50:13   
corfu
Moja tudi dviguje glavico, se zaletava v ramo...to ni nič takega. Večino dneva prespi, ponoči se zbuja na 2,5-4 ure, čisto odvisno. Zelo je pridna, mi je čez dan kar dolgcajt. Danes sem šla pod tuš, se pobrila, naredila piling, nalakirala nohte...se počutim kot novauser posted image  kako je pasalouser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Julijke 2007
18.7.2007 12:50:43   
baja*
Kety pozdravljena in čestitke za Filipa!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Julijke 2007
18.7.2007 14:34:53   
Freycha
Očitno smo res tako napredovali v vseh teh letih ja...user posted image user posted image  Čez nekaj 10. let se bodo naši otročki rodili, pa bodo že govoriti znali, pa hoditi, pa podpisati se bodo tudi že znaliuser posted image

Mene je danes nasmejala MB porodnišnica. V nedeljo 8.7. sem bila izpuščena iz bolnice in malecki so napisali, da je imela odpustno težo 3560. Kar seveda ni res, ker je imela naša malčica pri odpustu (sem bila zraven, ko so jo zjutraj tehtali) "le" 3360g. Očitno se je dr. zmotila, ko je prepisovala podatke. Ko sem ugotovila, da je odpustna teža napačna, sem začela težiti, da naj mi izdajo novo odpustnico s pravo težo, da mi ne bi slučajno na prvi posvetovalnici težili, koliko malo je pridobila. Pa dobim danes novo odpustnico s pravo težo, spodaj pa z roko dopisano, da naj se oglasim čez en teden v porodnišnici na pregledu, ker je bila odpustna teža premajhna user posted image user posted image user posted image  user posted image Še dobro, da so se zmotili, da sem lahko šla domov, sicer bi me pomoje silili, da moram mali dajati dodatek, pa še notri bi bog ve koliko časa visela...... No, mala ima pa danes 3670g, kar je že več kot je bila porodna teža in lepo napreduje.....user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Julijke 2007
18.7.2007 14:41:50   
Anonimen
Kety... čestitke za Filipa!

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Julijke 2007
18.7.2007 15:48:08   
baja*
Ja Freycha, pravi souser posted image . Pa sigurno v P ne bi tako lepo napredovale, kot sta doma. Tam znajo preveč frusirati. Jaz sem že bila čisto fertik glede hranjenja. Že ko sem na daleč zagledala med. sestro z vago, me je stisnilo; sem se je že prav bala.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Julijke 2007
19.7.2007 1:18:11   
NoviOčka
Lep pozdrav mamice, nespečni novopečeni očka tukaj user posted image

Danes sta moji punci prišli domov, rodili pa smo 14. julija, sedem dni po roku. Za prvič smo zadeve zelo solidno oddelali in na mojo "starejšo" sem res ponosen. "Tamala" pa je razred zase in če se lahko pridružim eni izmed mamic (oz. prababic) zgoraj - to kar danes počno otročki je popolnoma neverjetno. Pohvaliti moram sobotno dežurno ekipo v LJ porodnišnici, nažalost pa sem pozabil ime glavne babice, ki je bila sploh ena a.

Nekaj malega se hecamo z dojenjem - zadnjih 24 ur je sicer OK, je pa danes tamala zaštrajkala z desno dojko in upam da bo jutri patronažna hitro svetovala. Tistih 15 minut joka preden je kako uro nazaj zaspala, je očija čisto prestrašilo in sedaj sem tukaj. Na tleh na balkonu, cigaret za cigareto in laptop v naročju. Par balkonov stran joka nek drugi dojenček pa mi je kar malo hudo za njih in upam, da bomo mi hitro prebrodili te težavice, ki nas tarejo.

Glede na to da vas bom 100% še kaj potreboval, se še kaj oglasim. Kako poročilo o napredku in podobno user posted image  Zaenkrat pa sem potreboval samo tole - malo spustiti ventil ter vas pohvaliti za vse kar ste naredile do sedaj.

Lp, T.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Julijke 2007
19.7.2007 8:50:11   
baja*
Dobrodošel NoviOčka in seveda čestitke družinici za punčko!! user posted image user posted image user posted image  Kako pa ji je ime (če ni skrivnost)? Seveda boste prebrodili začetne težaviceuser posted image , saj se človek kar hitro navadi. Potem pa se bodo pojavile že noveuser posted image . Tako pač to je, ampak hvala bogu zraven sodi še veliko majhnih in velikih radosti, ki nam pogrejejo naše srčke!

Jaz pa se v zadnjih dnevih spet matram z dojenjem. Rada bi se namreč losala nastavka pa ne ratauser posted image . Pred vsakim podojem probava brez, a mali ne zna fajn zgrabit. Če pa že zgrabi pa malo vleče pa spet spusti, pol pa se jovo na novo matrama. Ker postane celi rdeč in živčen zraven, mu vlada da ponudim z nastavkom. Kaj pa te čemuser posted image . Upam, da ni prepozno in se še da rešit!

Ob desetih šibamo v MB na UZ glavice. Upam, da bo vse ok! Ne, VEM, da bo vse ok!!user posted image

Tejči77, kako je z Lariso? Upam,da je že doma!

Lep dan!

(odgovor članu NoviOčka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Julijke 2007
19.7.2007 9:20:55   
*maja
Evo se vam še jaz pridružim tukaj, sicer ni toliko časa kot prej ampak vsake toliko pa vendarle uspem kaj pogledat tudi sem gor.

Punce daj povejte ima še katera težave s svojim user posted image , ker je prevelik zaspanček in skoraj nič ne poje. Midve se poskušava dojit na tri ure in vleče tam po 15 min na eni strani in ne poje nič mogoče 20 ml, po flaši popije mojega mleka cca. 40 ml (no danes zjutraj nama je uspelo celo 50 ml user posted image ), ostalo pa ponavadi polije (spumpam si okoli 60-70 ml). No problem pa je v teži, ker ji namesto da bi jo pridobivala ji pada. Jaz sem že čisto obupala, sploh ne vem več kaj naj (kdo bi si mislil, da po treh otrocih, še vedno obupujem user posted image ). Učeraj zvečer je imela 40 g več kot prejšni dan, danes zjutraj pa kar 120 g manj user posted image . No danes spet pride patronažna pa bomo videli, kako pa kaj naprej.

Kar se pa kolkov tiče smo mi v P imeli UZ in so kolki 2A in moramo na široko povijati, kontrolo pa imava tam pri 6-8 tednov. Bomo videli kako bo, sicer pa so vsi naši imeli tak izvid, pa je bilo na koncu vse OK.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Julijke 2007
19.7.2007 9:25:37   
Freycha
Dobrodošel NoviOčka! Ti kar čisti ventile, me jih tudi. Jaz jih bom malo kasneje, samo da tebi odpišem do konca. Imam pa zate eno vprašanje. Kaj je bila mamica že prej tu na furumu pod julijkam? če je bila, nam boš zaupal, kak nick ima? če pa ne, pa tudi ni važno.... glavno je, da si ti tu in da se boš še kaj javljal. Če boš imel pa vprašanje ali boš moral spet spucati ventile, pa kar.

Ampak sedaj se pa meni mudi že moje ventile pucat, sorry user posted image

Že drugo noč se mala zbuja na eno uro in se hoče ali dojit ali pa cartat. Najraje kar oboje. In jo najprej nahranim, potem jo nosim po stanovanju, da se ja fino zriga, da bi čimmanj polivala, jo po eni uri končno dam spat, pa mi spi max uro in pol in potem spet jok in spet jovo na novo... danes zjutraj jo je pa potem začelo še nekaj šraufati (je tudi najudva s Petrom) in je jokala toliko časa, dokler nisva oba obupala in jo dala v najino posteljo spat. Seveda od takrat naprej ni ne duha ne sluha o napenjanju, lakoti ali polivanju. Mala spi kot top. Se bojim, da sem jo s tem, ko jo hranim na postelji že razvadila, da bi ona spala na postelji, ker če jo pustim tam najmanj poliva, največ spi in najmanj jo krči dajejo......

No in če sem si kaj rekla, sem si rekla, da mala ne bo spala pri nama v postelji, ker se tudi jaz ne morem naspati. Samo zadnje dni sem pa tako zaspana, da brez problema spim, čeprav se me tišči in me občasno brcne in se obrne itd......
user posted image user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Julijke 2007
19.7.2007 9:32:28   
*maja
Ah Freycha ne sekiraj se zaradi tega, ker spi pri vama v postelji. Če spi sedaj to še ne pomeni, da bo tudi potem, ko bo večja. Če je to edini način ponoči, da spi, potem je bolje tako, kot, da se grete celo noč. Na koncu bo ona tečna zaradi ne spanja , vidva pa tudi user posted image .

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Julijke 2007
19.7.2007 10:45:51   
corfu
Dober dan

Kako ste, fino neprespane? Midve sva imeli proti jutru malo napenjanja in kakanja, zdaj pa spi kot angelčekuser posted image , jaz pa čakam patronažno, ker danes je na vrsti kopanjeuser posted image user posted image user posted image  Jaz hvala bogu nimam težav z dojenjem in Manca je očitno zadovoljna. Jaz jo tudi ponoči dojim sede in jo nato vrnem v njeno posteljico, res je malo bolj naporno, ampak meni se je pri sinu to obrestovalo, upam, da bo tudi tokrat tako. Res pa je, da moram, biti čez dan malo manj pridna, če ne zna biti noč, kljub temu, da je malo pridna zelo naporna.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?