Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
So , zanima me kje ste kupile posteljnino za vaše (kaj vse je spadalo v posteljnino) + cena. Jaz tega prav nič ne razumem. Kaj spada zdraven no. Hvala.
To je čisto različno. Lahko kupiš tak komplet, kjer dobiš vse: kovter, vzglavnik, prevleke za oboje+obloga za ob stenah posteljice. Lahko pa kupiš standard komplet: prevleke za kovter, vzglavnik, rjuho. Mi smo kupili v BC, samo lahko kupiš tudi kje drugje. So pa precej pre-drage stvari. Če imaš šivalni, lahko marsikaj zasiješ sama.
_____________________________
Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.
Cel komplet v BC stane tudi 10€ in več - odvisno. mi smo celotno posteljnino dobili za darilo, tako da nismo imeli stroškov s tem. Kot pa je že Eya napisala, si lahko marsikaj sešiješ sama.
Cena kompletov je okoli 120EUR (mislim da malce več). Je pa odvisno katero velikost boš kupovala. Jaz imam posteljo 140x70 in seveda večji kovter pa se pri nas dobi zelo malo posteljnin, pa še te niso ravno najlepše. Dobiš pa v Avstriji v Kiki ful lepe posteljnine (baldahin, prevleka za kovter in povšter in tisto oblazinjeno stranico za na posteljo) za 50-60 Eur. To je samo za informacijo, ker sama imam v Sloveniji na voljo približno tri različne modele, ki nikakor niso tako lepi kot v Avstriji.
_____________________________
Moji otroci - moja sreča Neli- 4.8.2007 Kristi- 8.2.2009 Lev- 3.12.2010
midva sva kupila v toysrusu že pred novim letom. prevleka za kovter + prevleka za vzglavnik + obroba + baldahin je bilo vse skupaj 75€. kovterček in vzglavnik sta bila skupaj nekaj čez 40€. baldahina nisva kupovala!
Punce tu na forumu so mi svetovale naj si posteljnino ter tudi jogi za kosek narocim pri Zibki (http://www.odejca-sp.si/) in moram reci da sem zelo zadovoljna Poglej na linku zgoraj ce ti je kaj vsec; lahko narocis po spletu ali pa se oglasis na Brezovici pri njih, ce si iz okolice LJ.
Moja hči (23 mesecev) uporablja dudo samo ponoči, ko gre spat. V vrtcu so jo od dude odvajali s popoldanskim počitkom, zato mislim, da je čas, da se dude popolnoma znebimo. Kako ste otroku pomagali, da se je znebil dude?