|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Je možno, da mi ne dajo krstnega lista
5.7.2007 12:51:41   
bt08
Ok hvala,nisem vedla da to obstaja,ker imamo res cool župnika in se nikoli o teh stvareh nismo pogovarjali,kaj rabimo in kaj ne,kaj dobimo in podobno.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Je možno, da mi ne dajo krstnega lista
5.7.2007 23:46:38   
ema79
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Kako pa da nista poročena, če smem pofirbcat? Sem mislila da je koruzništvo in nezakonski otroci domena nas nevernikovuser posted image . Sem pa presenečena, da so kljub nezakonski zvezi (gledano skozi oči cerkve je to kar precejšen greh, a ni?) krstili otročka. Moja teta se je morala lepo poročiti, pa še tisti schnell kurs zakramente opravit, potem je lahko pa otroke krstila.


Tudi midva nisva poročena. Moj je ločen in prva beseda, ki nama jo je namenil župnik je bila, da otrok ni nič kriv. Oba sva verna in sva jo želela krstiti. Vse kar sva morala obljubit je bilo, da jo bova vzgajala v veri. Sej drgač pa otroka itak ne greš krstit, če ga ne želiš vzgajat tako, a ne?

Mi smo dobili potrdilo, družinsko knjižico pa na žalost dobiš samo ob cerkveni poroki in kasneje se vanjo vpiše še krst otroka.


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Je možno, da mi ne dajo krstnega lista
6.7.2007 20:07:27   
Colt
Ema, tole so spet modre besede, katere bo na žalost malo katera razumela user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Je možno, da mi ne dajo krstnega lista
6.7.2007 22:01:40   
Nisaa
oj! tuki na temu forumu vpraš duhovnika http://www.iskreni.net/forum/,sm jst tud k nisem vedla da se lohk poročiš samo s krstom prez obhajila in bime!!Mi smo dobli pri krstu   potrdilo kdaj pa kje in kdo ga je krstil  vse skupi je blo v ovitkus trdimi platnicami takega kot ga dobiš za birmo in obhajilo ,jst mislm da tuki ni nobene veze poroka ker mi tud nismo poročeni...


_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Je možno, da mi ne dajo krstnega lista
9.7.2007 9:22:27   
atanja
Pri nas imamo pa očitno ful vredu župnika. Ker mu ni blo problema krstit. Midva tudi nisva poročena in k sem ga vprašala če je to problem je reku da kje pa sem to slišala.

In tud napisu naju je na eno družinsko kartico ker želi narediti popis da bo se vidl da smo družina. pa moj je čisti nevernik, sam sem jaz želela da ga krstiva.
Res pa da ga ne bi če bi župnik kompliciral.

(odgovor članu Nisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?