|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera znamka vozička je naj?
16.7.2007 22:05:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Pa še eno bajdovej kveščen...za tiste, ki imate prestižne Stokke posteljce, ki kao rastejo z otrokom. Sem namreč blond in ne razumem...a jogi tudi raste s posteljco ali moraš vsakih par mesecev drugega kupiti. user posted image


novega, si cer posteljica nebi bila prestižnauser posted image user posted image user posted image

seveda, če jo maš tak dolgo user posted image

če ne kupiš prej še kake bolj prestižne variante HABA user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Katera znamka vozička je naj?
18.7.2007 8:48:50   
Strawberrie Cherrie
Rija, ampak, če HABA posteljico dobesedno kopiraš, daš jo naredit mizarju, ki ti je tast, platnene dele pa ti šivilja sešije, in zgleda skoraj kot HABA, stane pa 300€, a potem velja? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Katera znamka vozička je naj?
18.7.2007 15:48:08   
Anonimen
Zdaj pa še hočem videt kakšno slikico teh čudežnih posteljic, da vidim česa nikoli ne bom imelauser posted image user posted image user posted image .....

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Katera znamka vozička je naj?
18.7.2007 16:34:47   
Strawberrie Cherrie
Stokke ali Haba? Stokke posteljico ima Rija,verjetno tudi kak link , Habo si pa poglej na haba.de

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Katera znamka vozička je naj?
18.7.2007 16:35:26   
Strawberrie Cherrie
Haba - http://www.haba.de/uploads/pics/emo_moebel_08.jpg

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Katera znamka vozička je naj?
18.7.2007 18:27:44   
mišk
Wau, ful lepa! Taka fajna kičasta. Taka ku mora bit!user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Katera znamka vozička je naj?
18.7.2007 18:52:52   
Strawberrie Cherrie
Ja, ampak za tale sestav odšteješ okoli 4000€ ... potem je šele kičasta, ko račun zraven prilepiš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Katera znamka vozička je naj?
18.7.2007 19:12:44   
Anonimen
In kaj za user posted image  je sedaj tukaj vredno 4000 evrov? Kičasto do skrajnosti.....
Seveda moje skromno mnenje....

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Katera znamka vozička je naj?
18.7.2007 19:22:46   
Strawberrie Cherrie
No, oprosti, srček, ampak meni je osebno program od Habe zelo lep. Otrok potrebuje igrivo sobico, kjer se lahko igra, mu je pri srcu, v kateri je rad. Meni so grde sobice, kjer je skupaj zbito par iverk, za deklico rdeče, za fanta modre barve. Ena obična posteljnina in 2 lučki, pa se domišljija zaključi.

Haba ima program, kjer domišljija nima meja -> od ladjic, hišk, tropskega gozda, visečih mrež, vesoljskih ladij, delavnic. Resda so kičaste, ampak ne poznam otroka, ki mu to ne bi bilo všeč!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Katera znamka vozička je naj?
18.7.2007 19:23:59   
Strawberrie Cherrie
user posted image , tole sem tako lepo napisala, da bi mi lahko dali kak procent od prodaje user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Katera znamka vozička je naj?
18.7.2007 21:58:33   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Haba ima program, kjer domišljija nima meja -> od ladjic, hišk, tropskega gozda, visečih mrež, vesoljskih ladij, delavnic. Resda so kičaste, ampak ne poznam otroka, ki mu to ne bi bilo všeč!



Jaz poznam tudi odrasle, ki jim je to zeeeelooo všeč user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Katera znamka vozička je naj?
19.7.2007 12:00:21   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris
Stokke posteljico ima Rija,verjetno tudi kak link ,


rija ma še samo link user posted image user posted image user posted image  

http://www.stokke.com/functionality.asp?na=AT&la=AT&div=C&nr=01&p=Sleepi

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Katera znamka vozička je naj?
19.7.2007 12:06:25   
rija
LP: te pa daj ti tvojemu tastu ono posteljo v obliki gusarske ladje pokaži, pa naj mi predračun naredi.....jaz pa bom tebi že kako ugodno blago zrihtala user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Katera znamka vozička je naj?
19.7.2007 13:19:56   
Strawberrie Cherrie
Glede na to, da dela po naročilu, kamot user posted image user posted image user posted image
Prideš lepo en dan na Koroško in se vse zmeniš. A maš kako tako blago, ki bi mi prišlo v uporabo pri šivanju stehice za posteljico, tudi na voljo?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Katera znamka vozička je naj?
19.7.2007 13:36:19   
zirafa76
Kaj bi tale Stokke bil primeren za dvojcke od rojstva??Imam problem pri nabavi postelje,tale pa izgleda vredu...Imam tudi prostorsko stisko, torej moram imeti samo eno....user posted image

pozneje se selimo, pol bo ze..ampak sedaj....

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Katera znamka vozička je naj?
19.7.2007 14:29:29   
ursikazala
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

kot da kupuješ avto za pet let Pa to ni res.

ja, seveda je treba pogledat, da je vse v redu in tako kot mora biti. Se strinjam.

_____________________________



Navsezadnje pa, kdo sploh rabi voziček!!!? Če je človeku vse okol vozičkov tko mim nej pa froca u rokah nos!user posted image user posted image user posted image user posted image  Back to the nature!!user posted image user posted image user posted image  
Pa kosmate podpajske!user posted image


da ne boš mislila, zadnjič na Bledu sem videla mlado gospodično s prav dolgimi dlakcami pod pajsko... user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Katera znamka vozička je naj?
19.7.2007 14:45:02   
ursikazala
...menda, če hočeš biti IN in se sprehajati okoli Mačka v nedeljo v Ljubljani, moraš imeti Bugaboo, oranžno-rdečega ali pa kako 'ČIST SVOJO' kombinacijo user posted image


Mi pa smo se odločili kar za Quinny-ja (Speedy SX), ker sva dobila košaro in lupinico zastonj, pa nama gre gor. In to takega z lansko barvo (čeprav koštala je tolk kot letošnjauser posted image ).
Je pa sto ljudi - sto čudi. Meni so tudi rekle... jah, Quinny, vsaka tadruga ga ima... Pa mi dol visi, važno da se meni zdi funkcionalen in luškan. Komaj čakam, da ga sprobamouser posted image


(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Katera znamka vozička je naj?
19.7.2007 14:47:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ursikazala

...menda, če hočeš biti IN in se sprehajati okoli Mačka v nedeljo v Ljubljani, moraš imeti Bugaboo, oranžno-rdečega ali pa kako 'ČIST SVOJO' kombinacijo user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ta je pa dobra user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursikazala)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Katera znamka vozička je naj?
10.8.2007 14:37:20   
skuštrana
Saj se meni tudi ne zdi fancy, je pa nenavaden in ravno to je tisto, kar me vleče k temu vozičku. A mi lahko, prosim, poveš, v kateri trgovini si ga naročila. So na voljo vse barve, ki so predstavljene na njihovi spletni strani? Si naročila tudi košaro?


Eh, jaz sem bolj počasne, zmedene in pozabljive sorte - sploh sedaj v nosečnosti user posted image , tako da sploh nisem videla tegale vprašanja..Do danesuser posted image

Mutsyja sem jaz nabavla v Zg. Ja, imajo vse barve, pravzaprav naročiš in potem čakaš, da pride pošiljka in ko dobijo te pokličejo. Je pa čisto neobvezno, ni ti treba pustit nobenega denarja vnaprej. Jaz sem vzela podvozje, športni del, adaptorje za Maxi cosi lupinico ter traveller lupinico, ki je lahko tudi košara ( se spusti čisto v ležeč položaj).


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Nikki78)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Katera znamka vozička je naj?
10.8.2007 19:21:59   
Anonimen
Punce bom kar tukaj zastavila eno vprašanje, da ne bom nove teme odpirala...

Mene zanima če mi tiste mamice ki imajo voziček PP GT3 priporočajo nakup tega vozička?
Jaz sem se kar zaljubila v njega ko sem ga videlauser posted image user posted image

Vem da je velik(me ne moti, imamo prostor), vem da je drag, zanima me predvsem funkcionalnost.

Hvala za odgovoreuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Katera znamka vozička je naj?
10.8.2007 19:22:52   
Anonimen
aja za novorojenčka pa bi kupila košaro Navetta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Katera znamka vozička je naj?
10.8.2007 20:10:10   
bilbo
Midva imava PP AT4, enak samo model kot GT3, samo 4 kolesa. Voziček je lep, dobro se vozi, ima pa slabo lastnost, ko se zloži je full velik, komaj ga dobiva v Scenica!!!!user posted image user posted image , ampak glavno da gre noter v avtouser posted image . minus je tudi to da ga komaj dobim iz avta saj je kar težek. Sedaj sva začela uporabljat Mutsy Spiderja za v mesto, saj drugače popenim pri prelganju vozička iz avta.
Je pa lep zato sva ga tudi kupila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Katera znamka vozička je naj?
11.8.2007 14:52:15   
Anonimen
hvala bilbo!

A res? To tudi obstaja s štirimi kolesi?? Nisem vedela, ker imam drugače raje vozičke na štiri kolesa.

Kaj lahko vidim kakšno slikico, PROSIM LEPO?user posted image

(odgovor članu bilbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Katera znamka vozička je naj?
11.8.2007 20:25:16   
bilbo
poglej link:
http://www.albeebaby.com/pegpeat4stin.html

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Katera znamka vozička je naj?
11.8.2007 22:05:26   
Anonimen
Ja ta je tudi lepuser posted image

Kaj se na tega tudi košara Navetta pritrdi?

(odgovor članu bilbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?