|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje likate?
19.7.2007 14:56:30   
tajtaja
Likam samo srajce in še to tu in tam. Si jih običajno kar mož sam. Vse ostalo pa raje sušim v stroju, čeprav je zunaj vroče.
Moj moto je, da tudi likalnik rabi elektriko isto kot sušilec. In tako raje sproti iz sušilca zlagam, kot pa da obešam, pobiram, likam, zlagam...

Dosti za govorit, kaj šele za delat...user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kje likate?
19.7.2007 15:22:27   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Likam samo srajce in še to tu in tam. Si jih običajno kar mož sam. Vse ostalo pa raje sušim v stroju, čeprav je zunaj vroče.
Moj moto je, da tudi likalnik rabi elektriko isto kot sušilec. In tako raje sproti iz sušilca zlagam, kot pa da obešam, pobiram, likam, zlagam...

Dosti za govorit, kaj šele za delat...user posted image



Se strinjam. Če že moram likati, potem obvezno pred TV-jem.

Imam pa še vseeno mal slabe vesti zaradi sušilca, ziher ponuca veliko energije in povečuje CO2 v zraku...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kje likate?
19.7.2007 15:29:05   
Anonimen
srajce zadnje čase, ko se jih nabere kakih 15-20, opereme doma potem pa jih nesem v čistilnico na likanje...

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kje likate?
20.7.2007 7:16:47   
tina104
Likam samo kake srajce in kar je res zmečkano. Dobro, da moj dragi skoraj ne nosi srajcuser posted image  Če že moram, likam v delovni sobi.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kje likate?
20.7.2007 7:55:43   
orhideja75
mi imamo tudi en prostor za likalnico in to je ful potuha. Se cotke nabirajo na mizi in pač zaprem vrata, ko kdo pride, da se ne vidi kako rada likam.
Imam pa zdele ene 3 stroje za zlikat, pa eden se že suši, drugi bo pa za obest, ko pridem domov. se pravi, da skupaj 5 strojev.
Bi pa rabila eno za likat! A mogoče katera pozna kakšno tako gospo, ki bi hodila samo likat. Ostalo mi kar znese. No sej bi mi tole likanje tudi zneslo, ampak se mi ne da. Sej, ko se spravim, potem vse zlikam, ampak se spravit likat. To je že praznik.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kje likate?
20.7.2007 8:13:52   
MarijaPo
Mi ne likamo. Ze kaksnih 7 let ne.
Odkar so odkrili elastan, kupujem obleke, ki so oprijete in ne rabijo likanja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kje likate?
20.7.2007 8:55:59   
Nika v službi
user posted image , si predstavljam mojega gospoda v elastan srajci in kravati! No tudi sebe v elastanu si ne predstavljam najboljeuser posted image user posted image

Fino, Marija Po, da si tako lepo poenostavite zadeve, nekateri pa moramo žal nositi kdaj pa kdaj tudi srajce, bluze, kostime, obleke in podobno navlako, ki pa jo je treba zlikati. Ni druge.

Tudi jaz občasno uporabim servis čistilnice, s to razliko, da mi opravijo komplet storitev - pranje + likanje. Imam Mercator in Labod čistilnico čez cesto od službe in je hudo prikladno....

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kje likate?
20.7.2007 9:10:43   
Nasy
jaz si tud mojga ne predstavljam user posted image v službenih cunjah iz elastana, kaj bi jih spet po zobeh vlačiliuser posted image
ravno sinoči si moj privleče likalno mizo na balkon ob devetih zvečer in si je zlikal 3 srajceuser posted image jaz drugače v normalnih temperaturah rada likam, sploh pozimi


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kje likate?
20.7.2007 11:21:17   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: ema79

Jst imam pa posebej likalnico v pritljičju in je tako prijetno hladno.


Jaz tudi.

Hvala bogu... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kje likate?
20.7.2007 11:21:59   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

Mi ne likamo. Ze kaksnih 7 let ne.
Odkar so odkrili elastan, kupujem obleke, ki so oprijete in ne rabijo likanja.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kje likate?
20.7.2007 14:39:57   
malecka
JAZ TUD ZELO MAL PEGLAM, ZA RAZLIKO OD MOJE TAŠČE KI TUD POSTELJNINO PEGLA user posted image . Upssss, velile črke, 

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kje likate?
20.7.2007 15:20:22   
Nika v službi
Mi tudi likamo posteljnino, logiš.user posted image

Razen tiste, ki je zmečkanka.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kje likate?
21.7.2007 12:16:46   
KBM
Jaz likam v dnevni!user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kje likate?
21.7.2007 12:25:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

da ravno iščem eno k bi mi na vsake kvatre pršla mal popeglat


A si jo že našla?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?