|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a je res tolk težko???
25.7.2007 8:16:50   
ElaM
http://www.stat.si/imena_redko_imena_crke.asp
Na tem linku lahko vidite, da je domišljija staršev res brezmejna.user posted image
Izvzeta so muslimanska imena, da se razume.


_____________________________

:)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a je res tolk težko???
25.7.2007 11:00:55   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

... pravi mož naj bo Las Vegas user posted image   

A to se bi naj skupaj pisalo Lasvegas ali ločeno? user posted image


sem ga vprašala, pa je rekel, da seveda tako kot se napiše Brusli ali Jamesdin, torej skupaj. user posted image


user posted image   ja ja saj se mi je zdelo user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a je res tolk težko???
28.7.2007 9:46:51   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Še dobro, če bi bil fant, bi moral biti Zoro. user posted image

user posted image

Tak se je meni obrnilo. Imela sem izbrano ime Jana za punčko, za fantka pa nisem imela pojma kaj bi bil. Nobeno ime mi ni bilo  všeč. Pa je prišel fantek in iz Jane je nastal Jani user posted image
Hitro smo rešli problem user posted image

No vidiš, LuLu. user posted image  Samo pri tebi zveni čist normalno, pri meni bi pa Zoro malce izstopal user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a je res tolk težko???
28.7.2007 12:48:53   
Sash
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja imena svojih otrok je res lahko težko izbrat. Čeprav midva nisva imela problemov. Jaz sem izbrala za fanta, moj pa za punčko. Potem pa je bil problem rešen in sva čakala katero ime je prišlo v "finale".



_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a je res tolk težko???
28.7.2007 22:49:13   
sonchica
NE user posted image To nama sploh ni delalo težav user posted image

_____________________________



(odgovor članu Sash)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a je res tolk težko???
28.7.2007 22:53:56   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

No vidiš, LuLu. user posted image  Samo pri tebi zveni čist normalno, pri meni bi pa Zoro malce izstopal user posted image


Pa saj bi si našel prave prijatelje Bruslija, pa Jamesdina, pa bi bili prava strah vzbujajoča banda user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a je res tolk težko???
29.7.2007 16:44:49   
naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: Zasanjana

Če bi jaz sama izbirala ime za otroka, bi ga imel v manj kot minuti.  Ampak je seveda treba upoštevat tud partnerjeve želje, pri nas se tukaj zatakne, ker imava čist drugačen okus za imena. Zato so potem polemike.

------------------------------------------------

Se popolnoma strinjam. ud pri nama je tako. Sicer za user posted image  sva se uspela dogovort, za user posted image  (na kar pa zdaj bolj kaže) pa še ne in bo še trajal nekaj časa, da se uskladiva.

Mislim, da je pa kar luštno prebrat te razpravice o imenih. Sicer pas je to stvar vsakega posameznika, kaj bo pisal in kaj bral na foromu.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a je res tolk težko???
29.7.2007 17:19:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

pravi mož naj bo Las Vegas user posted image  a me zdaj razumete zakaj zbirama še druge ideje?


user posted image  user posted image


(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a je res tolk težko???
29.7.2007 19:03:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zasanjana

Če bi jaz sama izbirala ime za otroka, bi ga imel v manj kot minuti.user posted image  Ampak je seveda treba upoštevat tud partnerjeve želje, pri nas se tukaj zatakne, ker imava čist drugačen okus za imena. Zato so potem polemike.



Pri nama je enako in ne vem kako bo... user posted image  Bliža se PDP, midva pa ne najdeva skupnega jezika.

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a je res tolk težko???
29.7.2007 22:04:56   
birdy
Če je težko se odločit za ime otroka? ITAK!
Sej, če se odločaš sam ni težko, ampak če se še s partnerjem pa je!
Obstaja pa rešitev v tem primeru, za enega otroka pove očka ime, za drugega pa mamica. Pol je pa hudič če sde odločta sam za enga otrokauser posted image
Majo pa eni res taka čudna imena, da kar mal pogledaš. Samo sej to je ubistvu njihova stvar. Ker "normalnost" imena je tud od časa odvisna. Na primer: včasih je bil ime Janez najbolj pogost, pa običajen. Danes praktično malih otrok s tem imenom ni več. 
Skratka, ne obremenjujte seuser posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a je res tolk težko???
29.7.2007 22:42:33   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

hehe, naša nesojena pupa naj bi bila Viva (ime je določila naša Zarja). ker bo, kot vse kaže fantek, pravi mož naj bo Las Vegas user posted image  a me zdaj razumete zakaj zbirama še druge ideje?


ojej, šele zdaj vidim, da sem napisala ZBIRAMA user posted image  no, tak je vpliv štajerksega dela rr na lublanske srajce user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a je res tolk težko???
31.7.2007 12:21:00   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Pa saj bi si našel prave prijatelje Bruslija, pa Jamesdina, pa bi bili prava strah vzbujajoča banda user posted image  

No, če bom kdaj imela trojčke, so pa lahko Brusli, Jamezdin in Zoro user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a je res tolk težko???
31.7.2007 20:51:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Še dobro, če bi bil fant, bi moral biti Zoro. user posted image

user posted image

Tak se je meni obrnilo. Imela sem izbrano ime Jana za punčko, za fantka pa nisem imela pojma kaj bi bil. Nobeno ime mi ni bilo  všeč. Pa je prišel fantek in iz Jane je nastal Jani user posted image
Hitro smo rešli problem user posted image

No vidiš, LuLu. user posted image  Samo pri tebi zveni čist normalno, pri meni bi pa Zoro malce izstopal user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a je res tolk težko???
31.7.2007 22:48:11   
Anonimen
Ja, izbira imena je delikatna zadeva. In zato je za vsakega starša težavna - najprej se morata strinjati partnerja, potem je fajn, če je ime všečno tudi okolici...

Z imenom otroka zaznamuješ. In ni hujšega kot otrok, ki je nesrečen zaradi imena. Prejšnjič je ravno bila debata o tem, kdo je zadovoljen s svojim imenom... Malce si jo oglejte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
1.8.2007 12:52:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a je res tolk težko???
3.8.2007 12:52:02   
*lea*
Ja imena svojih otrok je res lahko težko izbrat. Čeprav midva nisva imela problemov. Jaz sem izbrala za fanta, moj pa za punčko.


pri nama je bilo ravno obratno: on je imel za fanta izbrano ime, jaz pa za punčko. Kaj naj rečem: bitko sem izgubila, vojne še ne. Še ni prepozno za izenačenje...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?