|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
13.8.2007 17:02:14   
sasy20
Živjo,

tudi jaz sem danes dočakala mojo g da je prišla iz dopusta tako da sem naročena 24.8.07, komi čakam da vidim če je vse ok.
Tudi meni je na momente zelo slabo, občasno me popade huda lakota, drug moment pa mi spet ne paše nič.
Ja pravi nosečniški znaki so že tu in postala sem redna obiskovalka WC user posted image

Lepo se mejte
papa

(odgovor članu Klarisa28)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: aprilčice
13.8.2007 19:40:08   
Anonimen
Še enkrat se vam oglašam - anonimna 6 ali anonimna user posted image
Sem prav slabe volje, ker sem dobila datum za prvi pregled - 3.10, kar pomeni, da bom v 12. tednu user posted image . Najbrž ne bom toliko časa zdržala, zato bom šla na prvi pregled samoplačniško.
A je še katera, ki ima tako pozno pregled? Aja, imam še en predlog, če bi v seznam vpisale še, ali je to prvi, drugi otroček.

Božajete svoje bušije. Anonimna

(odgovor članu sasy20)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: aprilčice
13.8.2007 20:10:36   
MARUŠKA28
Jaz še tudi sploh nimam datuma. Prejšnji torek sem sama naredila šele test - 1 dan po ta zadnjem možnem roku za user posted image , potem sem še 3-4 dni počakala zdaj pa izvem da ja na dopustu. Upam, da ne bom šele oktobra dobila rok?!? jaz bi (bom) na tvojem mestu zahtevala malo prej rok?!? 1. pregled v 12 tednu se mi zdi pa mal pozno. Samo vem ja, da se tudi to dogaja- imam tudi sama že nekaj neprijetnih izkušenj na tem področju in prijetnih tako, da vem kaj se vse da če se hoče oz. če posreduje kakšna vIP oseba.
Toliko samo v čvekanje, ne da bi zdaj spodbujala kakšne prepire. Povprašaš lahko še vedno z lepo besedo, če se le ne da to kaj prej opravit.

To je moja 1. noseč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: aprilčice
13.8.2007 21:31:08   
Anonimen
Se popolnoma strinjam z MARUŠKO28. Anonimen NUJNO zahtevaj pregled v 9.tednu, to je zadnji rok, ker v 12.tednu se dela že nuhalna.

Drugače je pa to tudi moja 1.nosečnost.

(odgovor članu MARUŠKA28)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: aprilčice
13.8.2007 22:41:32   
Anonimen
Tukaj A5 user posted image

Še vedno ni user posted image  Danes je prvi dan zamude, če gledam najdaljši cikel. Verjetno bom jutri naredila test. Čeprav se mi sploh ne mudi, kot se mi je prvič Je pa res, kot je ena napisala, ni važno če imaš že kakšnega otroka, vzemirjenje je isto tudi drugič.

Moji znaki - pogosto sem na wc-ju, apetit se mi je povečal, občasna vrtoglavica in slabost, utrujenost kak dan bolj, kak dan manj. Imam pa zelo povečan beli tok. Ne vem no, ne teče ravno v potoku user posted image  ampak ker ga običajno nimam, je tokrat povečan. Ga ima še katera?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: aprilčice
14.8.2007 7:26:53   
tejka**
Čao punce,
pri meni se stanje ne spreminja, v četrtek imam že drugi pregled (na prvem je bil viden samo mehurček in da mi potrdi nosečnost rabi videti še zarodekuser posted image ...so tile g. tako različni da kr groza)
Drugače pa me muči občasno pritisk, občasno imam občutek kot da menza prihaja, malo me križ boli...ja pa lena, lena sem (to me najbolj ubija, ker nisem navajena).

Uživajteuser posted image ...v četrtek pa javim kaj bo novega

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: aprilčice
14.8.2007 7:36:53   
tejka**
Pa še to...včeraj sem morala vzeti lekadol, ker me je tako fejst zmučil zobar...mislite, da je to kaj narobe? (drugače nisem jedec tablet, samo to včeraj je bilo pa groza)user posted image

(odgovor članu tejka**)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: aprilčice
14.8.2007 8:01:26   
Katja 271
Aprilčice 2008:
 
PDP ??.04. - naša črtica koraka, GP 10.08.
PDP ??.04. - tejka** , GP 09.08.
PDP ??.04. - nikica18, GP 18.09.
PDP ??.04. - aisha84
PDP 03.04. - majazmaja, GP 27.08.
PDP 03.04. - matejka .., GP 24.08.

PDP 04.04. - anonimna 2
PDP 05.04. - tejč 29, GP 28.08.
PDP 07.04. - Vesnyca
PDP 07.04. - Klarisa28
PDP 07.04. - jazabel, GP 27.08.
PDP 11.04. - tosja, GP 23.08.
PDP 11.04. - lindy, GP 20.09.
PDP 11.04. - resnično srečna
PDP 11.04. - srečna miška
PDP 12.04. - Katja 271, user posted image  GP 11.09.
PDP 14.04. - Ketrin,
GP 29.08.
PDP 14.04. - Vesnyca, user posted image GP 05.09.
PDP 14.04. - pinka1, GP 23.08.
PDP 15.04. - MARUŠKA28 user posted image
PDP 16.04. - sasy, GP 24.08.
PDP 16.04. - Anonimna 6, user posted image user posted image user posted image GP 03.10.
 
Anonimne 1, 3, 4, 5, brez zamere, ker vas ni na seznamu ampak jst vas ne dohajam user posted image  Dejte se prosim še enkrat napisat z vsemi podatki, pa vas bom dala na seznam. OK? Drugače bomo pa počakale, da boste razkrile svojo identiteto.
A6 - pregled v 12. tednu je definitivno prepozen. To je mogla kej narobe izračunat. Ti kar pokliči in se zmeni ta datum vsaj v 9-10 tednu. Po mojih izkušnjah z ginekologi je pa tako, da lepa beseda lepo mesto najde.
tejka, kako je z lekadoli nimam pojma. Kaj pa na "navodilih za uporabo" piše za nosečke?

(odgovor članu tejka**)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: aprilčice
14.8.2007 8:32:16   
Anonimen
A4 tule. user posted image

Katja nič se ne sekiraj, če me še nisi dala na seznam, saj v bistvu niti še ne vem točno PDP - ja. Takoj po pregledu pri G se bom javila s svojim nickom, pa me boš takrat dala gor, velja?

Kako ste drugače? Mene tako zelo zaprtje muči...

(odgovor članu Katja 271)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: aprilčice
14.8.2007 8:40:24   
Klarisa28
Živjo punce,

to bo moja druga nosečnost, kar pa se tiče jemanja tablet med nosečnostjo, sem v prvi vprašala G in malo na forumih prebrala, da se lahko vzame 4 Lekadole na dan, da ni problema (seveda če je to potrbno). G mi je svetovala, da Aspirina naj raje ne jemljem, ne vem točno zakaj, nekaj v zvezi s krvjo. Jest bi na tvojem mestu kar svojo G vprašala, ali pa na med.over.net vpraši. Jest sem zarad mojih težav v prvi user posted image , večrat kej vprašala in sem odgovor kr hitro dobla.

Čao

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: aprilčice
14.8.2007 9:07:41   
Ketrin
Jutro punce!
Meni so tudi rekli, da lahko vzameš lekadol. Aspirina pa raje ne, se mi zdi da strjuje ali pa redči kri. Tko da, če si včeraj vzela samo enega, po moje to ni nobene panike.

Drugače pa je to tudi moja prva nosečnost.

papa

(odgovor članu Klarisa28)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: aprilčice
14.8.2007 9:21:32   
Anonimen
Dobro jutro vsem aprilčicam.

Kar se tiče lekadola, če je hudo lahko mirno kakšnega vzameš, preverjeno. Tako da brez skrbi!!!!

Drugače pa Katja 271, na seznamu aprilčic je 2x napisana Vesnyca, tako da to bo sigurno pomota, samo jaz 1x moram biti, in to tisti DPD 14.04.2008.

tejka** v katerem tednu pa si oz.kdaj si imela zadnjo M da imaš že sedaj pregled, se mi zdi kar kmalu?!
Jaz sem imela zadnjo M 09.07. in sem sedaj v 6.tednu. prejšnji teden sem plačala samoplačniško, da vidim če se vidi vrečka in če je v maternici in je vse ok, ampak za vse ostalo, plodek in srček je pa seveda prekmalu. Pregled imam 05.09. (v 9.tednu) in je rekla da se bo pa takrat videlo že vse.

Pozdravček vsem, danes bomo lažje delal ker je jutri praznik in smo doma user posted image user posted image

(odgovor članu Ketrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: aprilčice
14.8.2007 9:27:28   
sinskaT
Podravljene vse srečke nosečke! Sem čisto frišna na forumu nosečnost, kar še malo dvomim ali sem resuser posted image . 3 testi BC mini so pokazal dve črtici ampak, druga zelo rahla. Zdaj vsi pravijo,d a je to to, znaki so vsi "nosečniški", zamuda M, na wc hodim skor na 2 uriuser posted image madonish! Že cel teden filing da bo M, špikanje itd., malo mi je slabo, hrana mi pa ful ne paše. Sporočim drugi teden, bi moglo bit že dovolj nos. hormona, da bi bla orenk user posted image user posted image .
Zadnja user posted image tečka je bila 20.7., PDP še ne vem, vse je še tako nerealno.

Vse dobro želim vam in vašim pikicam!

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: aprilčice
14.8.2007 9:31:18   
tejka**
"vesnyca", mislim, da je postopek pri meni takšen zaradi tega, ker sem imela endometriozo in sem na čakalni za umetno, ki bi jo imela oktobra.

Sicer tudi sama razmišljam ali ni prekmalu spet ta četrtek...po drugi strani pa imam pregled v Lj 29. avg., kar bi bilo verjetno bolje in ta UZ preskočim.

user posted image  ne vem kaj bom...po drugi strani me pa zanima kakšna bi bila tedenska sprememba...če bi bila potem bi mi nosečnost potrdila (baje pa lahko zarodek v enem tednu zraste kr precej)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: aprilčice
14.8.2007 9:32:29   
tejka**
Sorry, sem pozabila napisati, da sem imela zadnjouser posted image  30.06.

(odgovor članu tejka**)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: aprilčice
14.8.2007 9:46:06   
Katja 271
Aprilčice 2008:
 
PDP ??.04. - naša črtica koraka, GP 10.08.
PDP ??.04. - nikica18, GP 18.09.
PDP ??.04. - aisha84
PDP 03.04. - majazmaja, GP 27.08.
PDP 03.04. - matejka .., GP 24.08.

PDP 04.04. - anonimna 2
PDP 05.04. - tejč 29, GP 28.08.
PDP 07.04. - Klarisa28, user posted image user posted image
PDP 07.04. - jazabel, GP 27.08.
PDP 07.04. - tejka** , GP 29.08.
PDP 11.04. - tosja, GP 23.08.
PDP 11.04. - lindy, GP 20.09.
PDP 11.04. - resnično srečna
PDP 11.04. - srečna miška
PDP 12.04. - Katja 271, user posted image  GP 11.09.
PDP 14.04. - Ketrin, user posted image
GP 29.08.
PDP 14.04. - Vesnyca, user posted image GP 05.09.
PDP 14.04. - pinka1, GP 23.08.
PDP 15.04. - MARUŠKA28 user posted image
PDP 16.04. - sasy, GP 24.08.
PDP 16.04. - Anonimna 6, user posted image user posted image user posted image GP 03.10.
PDP 27.04. - sinskaT

Vesnyca, hvala za popravek. Sem ravno začela študirat kateri PDP je tapravi.

SinskaT, če so trije testi pokazali nosečnost, potem si nosečka. Čestitam! Tvoj PDP je pa po enostavnem računanju 27.04. (prišteješ 7 dni in odšteješ 3 mesece od zadnje M). Itak je pa ta PDP samo približen. Redko katera rodi na ta dan. 

tejka, upam, da ne zameriš če še tebi določim PDP user posted image  Sej jih bomo po prvem pregledu spreminjale.

jou punce, kaj čem, jst mam preveč časa. Oz. se mi ne da čist nič delat. Pa se mi na pisalni mizi že kupi nabirajo... user posted image user posted image   Bom že...

(odgovor članu tejka**)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: aprilčice
14.8.2007 10:00:43   
mišeka
Pozdravljene aprilčice!

v nedeljo sva zuser posted image  ugotovila, da bova aprila prvič postala starša. Tudi jaz ne morem čakat svojega pregleda do 11.9., pa me zanima kje v lj je samoplačniški UZ? ker ne morem in nemoreč čakat

Iskrene čestitke vsem srečkam user posted image pa čim lepšihuser posted image

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: aprilčice
14.8.2007 10:02:44   
Anonimen
Katja 271 tudi meni se že v službi prav kupi nabirajo na mizi, no sej če katera dela v računovodstvu potem ve kako je touser posted image user posted image user posted image , ali pa v komerciali nin podobno, saj je isto pisarniška dela pač, hihih.

tejka** verjetno imaš res pregled tako zgodaj kot si napisala veš, če te je naročila kar pojdi, sam ne se ustraši če ne bo sprememb, čeprav lahko pa bi že bile veš, tko da kar mirno user posted image

Upam da bom danes kaj lažje delala že ob misli da je jutri frej dan.

Ampak punce moje, pride dan, ko sem pa totalno, ampak res totalno neproduktivna v službi, boljš da bi šla domov mal spančkat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katja 271)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: aprilčice
14.8.2007 10:03:26   
tejč29
Punce jaz sem čisto out od slabosti in bruhanja....ima še katera hude težave user posted image  Pa imam kar visok prag tolerance za raznorazne bolečine in slabosti, ker sem imela user posted image  ful močne, boleče z vročino in slabostjo...

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: aprilčice
14.8.2007 10:04:43   
Anonimen
mišeka kamorkoli greš ali pokličeš in rečeš da bi prišla na pregled samoplačniško, povsod boš prišla takoj na vrsto, tko da kar na delo user posted image  Pa čestitke...

Vesna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: aprilčice
14.8.2007 10:18:24   
Katja 271
Tejč29, o ti revička. A si probala blažit slabost in bruhanja s kakšnimi krekerji?
Pravijo, da pomaga če ješ večkrat na dan po malo. Oziroma, da zgrizeš kak kreker še preden vstaneš iz postelje in tako zaposliš želodec. Ijooo...upam da bo kmalu minilo! Upam vsaj, da si doma in ne v službi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: aprilčice
14.8.2007 10:24:44   
tejč29
Katja 271 hvala za tolažbo...na žalost sem ravno v službi in še huje je to da nisem še povedala in me vsi sprašujejo če imam virozo....
Se tolažim s tem da mi je slabo z ralogom...in to najlepšim, kar jih je lahko...user posted image

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: aprilčice
14.8.2007 10:27:25   
Ketrin
Hi, hi, hi! Očitno smo res vse na istem glede neproduktivnosti.... Jz tud kr neki skoz sanjam in sem čist brez veze v službi.... Pa kupčki pisarniških papirjev tudi rastejo user posted image  Ampak se sploh ne sikiram! user posted image

mišeka in sinskaT ČESTITKE!!!!

Katja 271, ti si res super, ko takole ažurno popravljaš tale seznam..... user posted image

Tejč29 ti si pa res čist boga!? Si še vedno v službi al si vzela dopust ali bolniško? Drži se!!!!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: aprilčice
14.8.2007 10:34:13   
Anonimen
Ej, punce, ful ste prijazne, ko me spodbujate, naj si prej zrihtam pregled, ampak ne bo šlo. V Leonišču, kamor hodim, je pač tako stanje.  Sem bila na mailu z mojim G dr. Pušenjakom in me je potolažil, da naj grem pač prej na samoplačniškega in si tudi uredim pregled za nuhalno svetlino. Za vse tiste, ki ste prvič noseče, je dobro, da si čim prej zrihtate datum, ker je to v 12. oz. 13. tednu. Jaz bom šla v ZZ Dravlje.

Tejč29, držim pesti, da te čim prej minejo hude slabosti in bruhanje. user posted image user posted image  Res poskušaj čim večkrat dati kaj v usta, bo sigurno pomagalo.

Katja271, tebi pa čestitke, ko tako lepo skrbiš za seznam user posted image

Mišeka, jaz bom šla samoplačniško k dr. Jerman Kačič, ordinacijo ima poleg ZD Center, na Metelkovi. Jaz bom danes poklicala in se naročila, ker jaz imam pa pregled šeeeleeee 3.10.

O, kako je fino, ker je jutri praznik ...

(odgovor članu tejč29)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: aprilčice
14.8.2007 10:36:25   
tejč29
Ketrin kar vztrajam v službi...imamo pač gužvo in si ne morem privoščit dopusta al bolniške... če bo pa še huje pa bom o tem razmislila.... Jutri pa počivat domauser posted image

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?