|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:32:48   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Žel mi je.Ne morm vrjet,da ti pišeš ta post.Kaj se je zgodilo(dalj časa sm bla odsotna,zato res nevem)?


Punca,drži se,in ostani močna.Ostani takšna,kot si.Vredno je živeti za to malo bitje,ki si mu podarila življenje.Naj bo to zanj popolno.Dobro vem,v kakšni bolečini si zdaj,kajti sama sem v dveh mesecih izgubila najprej otroka,nato še fanta.A sem preživela,čeprav je bolečina včasih močnejša od življenja.In moči,ki ti jo le to daje.Bodi močna.In jokaj,in izlij svojo bolečino,in kriči,in piši...dovoli čustvom,da najdejo pot navzven!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:36:54   
April
Če je res takšen kot praviš, potem si naredila edino kar je   za vaju s sinom najboljše. Verjamem, da boš tudi zmogla vse kar si boš zadala. Veliko lažje sama in ob ljudeh, ki te podpirajo, kot pa v slabem odnosu. En pomemben korak si že naredila. Zato zaupaj vase.user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:39:09   
April
 Aspirin Takih fantov se na srečo rešiš, ne pa da jih izgubiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:39:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova
Pisala sem že na partnerskih onosih, seveda pod anonimnostjo, ker me je bilo sram. Lahko rečem le to, da žal nisva bila za skupaj, jaz bolj zrela, on bolj otrok. To dvoje nikakor ne pride skupaj. In sedaj opazim, da sina nima rad, kot ga mora imeti vsak oče. Zato sem se odločila, da nehava, samo zaradi sina, da ne bo trpel takšnega očeta, kot je on!


Šele zdaj sem opazila,da si napisala svojo zgodbo.In tako žal mi je zate,punca...ZMOGLA BOŠ!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:40:19   
Anonimen
Gorazdova, kaj pa če je naekrat postalo vse drugače in se tvoj fant malo težje prilagaja na spremembe? Jaz vem, midva z možem sva se mesec dni tudi non stop kregala ker je naekrat postalo vse "drugače". Nisva imela časa zase, v središču je naenkrat nekdo drug. Inkar nekaj časa traja, da se navadiš na novega člana.

Nikoli ne bom razumela in tudi mož je prebral tvoj post in pravi: kako lahko obstaja nekdo, ki ne bi imel rad svojega otroka.

Midva se vedno spomniva na en stavek, ko nama je težko: ločiti se, iti narazen je najlažje. Ostati skupaj in se pobotati, pa je že umetnost.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:52:46   
Anonimen
Teja, si me pa nasmejala, in res je, kaj nam bo neki nesposoben tipček user posted image

Paštetka... Med nosečnostjo je rekel: imel ga bom rad šele takrat, ko se bo rodil.. Kako nič ne čutiš do otroka, ki biva v materinem trebuhu, to meni še zdaj ni jasno.. Med nosečnostjo, med prepiri, so vedno bili udarci od njega.. Tako, da to žal niso spremembe, takšen človek pač je.. Žal sem dolgo rabila, da sem zbrala pogum, da ga zapustim, ampak vendar, zapustila sem ga, to je pomembno, pomembno je, da bo moj sin živel v dobrem okolju, kjer ni kreganja, ...

Probala sva pa že, da bi vztrajala za Patricka, vendar.. Ne gre.. Če ne gre, pač ne gre...
Nima smisla vztrajati samo zaradi otroka, ker otrok bo vedno čutil, da nekaj ne štima..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:55:32   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Med nosečnostjo, med prepiri, so vedno bili udarci od njega..


o groza user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 19:58:07   
purple
Bravo Gorazdova. Bolje naprej sama, kot pa v slabi zvezi. Oče, ki ne zna imeti rad svojega otroka....ne, hvala. Drži se.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 20:04:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Med nosečnostjo, med prepiri, so vedno bili udarci od njega..


o groza user posted image


Res grozauser posted image

user posted image Za pogum in za edino pravilno rešitev situacijeuser posted image


(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 20:07:02   
Laubica
Ojej Gorazdovauser posted image sem čisto šokirana.
Veš sem otrok ločenih staršev in ni mi bilo lahko-jaz sem bila tudi dojenček ,ko sta se ločla
Vidva sta pa tudi tako mlada,sploh moški dolgo rabijo da dozorijo.Moj je bil 23l star pa mi ni bil v nevem kakšno pomoč ko sem rodila,do 4l mu sin sploh ni bil zanimiv,zdaj pa ga obožuje.
Ne vem mogoče sta se prehitro razšla,mogoče bi mu dala še malo časa da dozori in bosta vse uspešno zvozila.No jaz ti pametujem ko te sploh ne poznam ,samo želim tebi in Patriku vse lepo,resnično mi je hudo za vaju -razmisli

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 20:20:27   
Tejči
Moj je bil star 27, pa še ni dozorel..mu prijatelji in družba več pomeni kot družinauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 20:22:04   
ZARA
Jst bi samo to rekla, da SPOŠTUJEM vse samohranilke/-ce, ker to je pa res en dosežek, sploh če nimaš nikogar, ki bi se nanj zanesel. Verjetno je to v dani situaciji najboljša možna rešitev, sicer si pa še super mlada in je pred tabo še celo življenje. Brez raznih omejenih tepcev, seveda. Srečno, pupa.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 20:34:23   
Anonimen
To, da te je pa pretepal, pa ni opravičila.

Upam, da se boš lahko kmalu pobrala, in da bo vajina pot s Patrikom naprej s cvetjem posutauser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 20:39:41   
Anonimen
Držim pesti Gorazdova zatein za sineka.
Ma pusti dedca saj ni edini.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 21:01:29   
Anonimen
Tole je pa zdajle precejšen šok, ker sem par dni nazaj zasledila, da si napisala, da si želi kmalu še enega otroka. Svetovat ti žal ne znam, ker nisem ostala brez partnerja, vem pa, da ti bojo (bomo) punce tukaj na RR v oporo, pa verjetno tudi tvoja družina. Drži se.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 21:10:02   
Anonimen
želim ti srečo res!!!!!drži se!!!user posted image user posted image in tudi za sinka seveda!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 21:12:00   
Anonimen
Drži se. Naj ti mali Patrick daje moč in voljo za naprej.user posted image user posted image
OBČUDUJEM ženske, ki si ne dovolijo udarcev, ker v taki vezi ni prihodnosti.Prav si se odločila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
29.7.2007 21:14:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 21:24:19   
arielca
Če te je pretepal, potem nimaš kaj razmišljati...

Če pa so bili 'udarci' verbalni (kot pravi BAGI), potem bi jaz vsemu skupaj dala malo časa. Ženske nosečnost doživljamo veliko bolj intenzivno (čutimo malo pikico, vsak njen premik, hormoni so podivjani, telo se spreminja ...), po porodu se v celoti posvetimo otroku (dojenje, nega, skrb, ...) in se moški počutijo odveč, zapostavljene, manjvredne, predvsem pa imajo občutek, da so nepotrebni in nepomembni (kar je hud šok za moški ego).

Vsekakor potrebuješ precej moči, zdravega razuma in podpore ljudi, ki te imajo radi. user posted image  zate in za tvojega sončka in user posted image  za srečo!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 21:32:00   
ursi
Enega izmed najtežjih korakov si že naredila, ko si ga zapustila. user posted image  V kolikor to dejanje ni bilo pravilno, se bo kmalu pokazalo. Če si bo kmalu želel nazaj k obema se vedno najde pot in volja. V kolikor pa je bolje tako, kot je sedaj, pa ti želim veliko srečnih trenutkov s svojim sinčkom in tudi v povsem zasebnem življenju. user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 21:35:51   
Anonimen
Midva sva šla narazen,kakšen mesec nazaj.Živiva še skupaj....do mojega poroda bom še tu...potem pa .....se bom mogla znajti.
On seveda ni za to,ampak si takega skupnega življenja ne predstavljam.
Kako bo,ti bom pa potem napisala,ko se bom prebijala naprejuser posted image

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 21:39:39   
Strawberrie Cherrie
Zelo mi je žal,da se je to zgodilo.user posted image

Me pa zanima, kaj se je zgodilouser posted image Ker sem zasledila, da si dostikrat razlagala, kako tvoj hrani otročka in podobno. user posted image Če ti ni težko povedati.

Če te je pa fizično udaril, ni važno, kdaj, pa HB, da si ga pustila!

Drugače moraš pa vedeti, da je po porodu ženska še vedno natrpana s hormoni. Ritem se ji spremeni, telo proizvaja mleko, njena čutila so drugače usmerjena. Moški tega ne doživlja, oz.otroka prvih par dni ne doživlja tako intenzivno. Pa ne mislim, da ga nima rad in verjamem, da ima tudi tvoj Patricka zelo rad. Mogoče res samo potrebuje čas, da se navadi na spremembe. Mi2 sva imela prve 3mesece po porodu zelo hude dni. Neprespanost, hormonska neuravnovešenost, vse da kapljico vode na olje, pa se verjetno vsi pari malo spričkajo. Ženskam gre na živce to, da se jim zdi, da nič ne naredijo, da so za vse same...pač v glavnem tipične zadeve.
Mogoče in želim si, da bi bilo samo to.

Koliko je pa tvoj pubec kaj star?

< Sporočilo je popravil london_paris -- 29.7.2007 21:40:37 >

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 21:40:22   
blue sky
Gorazdova, niti sanjalo se mi ni kakšen "pekel" si preživljala, saj si se mi vedno zdela tako srečna in polna energije user posted image . Občudujem te, da si zbrala pogum in zapustila tega kretena, ki ni sposoben imeti svojega lastnega otroka ... res žalostno user posted image . Bodi močna user posted image  in uživaj v cartanju s Patrickom.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 21:40:38   
Strawberrie Cherrie
**** tudi zate en ogromen objem user posted image , pa da se vse uštima tudi pri tebi user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
29.7.2007 21:40:45   
nabiralka
Tudi jaz sem brala tvoje poste in si mi vedno delovala zelo optimistična, navezana na partnerja in super punca. Me je kar malo šok ko sem to prebrala. Ampak veš kaj se mi zdi; se kar strinjam z ostalimi in mislim, da si prav ravnala in en user posted image zate ker si tako pogumna. Verjamem da si potrebovala več časa, ampak v svoje odločitve ne dvomi. Če si veliko premišljevala o tem, si videla da se vzorci ponavljajo in se nisi odločila kar čez noč, potem že sama veš, da pri odločanju nisi bila površna.
Moram pa ti napisati, da je super, da za teboj stoji družina. V težkih trenutkih ti bodo prav prišli. Ti pa trenutno svojo ljubezen posvečaj le sinku in ne pozabi si kakšne minutke utrgati tudi zase, za  premišljevanje in razvajanje svoje duše.
Pogumna si in želim ti vse dobro. Vedi pa, da je še čisto po vsakem dežju posijalo sonce!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?