|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: otrokove ime po prednikih
8.8.2007 20:36:22   
helloKitty
Goran Ivaniševič (tenisač) ma tud:
mamo Gorano
očeta Srđana
in sestro Srđano

Ne vem zakaj sm si to zapomnla, sam sm mogla napisatuser posted image

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: otrokove ime po prednikih
9.8.2007 20:57:52   
**NiNa**
Jaz bi pa dala sinu ime Matevž, ker mi je to ime že zeloo dolgo všeč, pa je čisto slučajno tudi dedku od mojega moža bilo tako ime. Če bom kdaj imela sinčka mu bom dala tako ime, ampak bom takoj vsem povedala, da mi je ime všeč in ni to zato, ker je bilo pač že dedku tako ime. Možu je ime tudi zelo všeč, ker dedka sploh ni poznal.
Jaz vem kako je če imaš v bližnjem sorodstvu 6 Francev user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: otrokove ime po prednikih
9.8.2007 22:09:54   
valči
Moj sin ima isto ime,kot od mojega moža brat,pa od dedija brat,pa od moža dedek,pa...Ne vem koliko rodov že teče to ime Mihael.Drugi otrok je hčera,ki je dobila nepodedovano ime-Lara,sedaj,ko čakam tretjegauser posted image ,pa je mž prišel na idejo,da če bi bil si,bi lahko bil po njem,ali moško ime,ki je v familiji.Pač so do sedaj šla iz roda v rod moška imena,ampak že z prvim imamo težave.Kateri Miha?Odpiranje pošte...

In ni šans,jaz vstrajam,da bom dala jaz ime po svoji želji,pa če se vsi na trepalnice postavijouser posted image Ne,in pika,kaj bom imela od tega,me bodo domači bolj ceniliuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: otrokove ime po prednikih
9.8.2007 22:30:18   
Sandrin
digi a si bila ti vrzdenčanka, zdaj pa si logačanka? Si hodila na szš v Lj? če si (ime in starost se ujemajo) potlej se poznava

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: otrokove ime po prednikih
10.8.2007 12:14:12   
viv_
Meni je pa to všeč, če je ime všečno...

Pa sej sem že 100x pisala... Po moževi strani so vsi do 100 let nazaj Gabrijeli in če bi mel fantka, bi bil Gabrijel.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: otrokove ime po prednikih
10.8.2007 13:40:01   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

digi a si bila ti vrzdenčanka, zdaj pa si logačanka? Si hodila na szš v Lj? če si (ime in starost se ujemajo) potlej se poznava


Ne ni tista, ker ona ima hčerkico, ta tukaj pa fantka.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: otrokove ime po prednikih
10.8.2007 13:45:20   
digi
IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

digi a si bila ti
IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

digi a si bila ti vrzdenčanka, zdaj pa si logačanka? Si hodila na szš v Lj? če si (ime in starost se ujemajo) potlej se poznava



Ne ni tista, ker ona ima hčerkico, ta tukaj pa fantka. 

vrzdenčanka, zdaj pa si logačanka? Si hodila na szš v Lj? če si (ime in starost se ujemajo) potlej se poznava


Ne ni tista, ker ona ima hčerkico, ta tukaj pa fantka.


Točno tako, jaz sem iz okolica Ptuja, bi pa z veseljem spoznala to drugo Lojzkouser posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: otrokove ime po prednikih
12.8.2007 16:56:16   
mala pikica
Meni to tudi ni všeč. Mogoče po kakšni prababici ali pradedku, po dedku ali babici, ali pa po starših, to pa ne pride v poštev.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: otrokove ime po prednikih
12.8.2007 23:45:06   
solatja
moj dedek je bil Janez, njegov sin Ivan in njegov sin Jani...

isto ime, ampak druga varianta, ,ki ne bode takoj v oči. to mi je še kr všeč. Sama pa tega ne bi naredila


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: otrokove ime po prednikih
13.8.2007 22:46:24   
Zamima
jaz bi nardila edino tako, da ima otrok dva imena in da je tadrugo (po katerem ga itak ne bi klicali user posted image ) tisto ime od prednikov user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?