|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:29:13   
tonja
poopsie sem te prehitela za sekundo user posted image
joj, jaz danes ne bom nič zlikala pa še z možem sva na msn-ju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:29:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tonja

poopsie sem te prehitela za sekundo user posted image
joj, jaz danes ne bom nič zlikala pa še z možem sva na msn-ju


user posted image

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:30:57   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: tonja

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Mi smo pa spali kot vedno, se pravi od 20 do 6.30, pol pa še do 8. Tko da se jest glede zaspanosti ne morem pritožvat. Vsaj na Janeza ne morem zvalit krivde da sem zaspana, lahko jo pa na rr, ker če grem pozno spat je to zarad vas.

Pa jest bi se tud učlanla v klub žensk s žudovitimi partnerji.



Dobrodošla v klubu user posted image

Drugače pa pazi, da se Janez ne prehladi.
Tudi mi smo spali po cele noč dokler se ni prehladil, od prehlada naprej pa gre postopoma na boljše. Sedaj se zbujamo samo še enkrat na noč user posted image  user posted image  user posted image


Čez vikend smo bili pri babici in dediju v Prekmurju. Pa je bil tolk utrujen da je včeraj čez cel dan spal, zelo malo je bil buden, pa čez noč je tudi spal pa sedaj nadaljuje včerajšnji spalni maraton........



Sej je prehlajen. Prejšni teden se je prej zbujov. Ampak je prov posrečen, en dan se zbudi ob 3.30, pol pa vsak dan pol urce kasnej dokler ne pride na 6-7. Pa tko je blo že ene parkrat.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:34:26   
Anonimen
no jst se pol urce poslavljam...sem odvisnik od Beverly Hills-auser posted image (ponavljajo vse dele na TV3) in danes je prdzasnji del in MORAM pogledat...user posted image pa sem res stara 17 letuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:34:48   
tonja
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

IZVIRNO SPOROČILO: tonja

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Mi smo pa spali kot vedno, se pravi od 20 do 6.30, pol pa še do 8. Tko da se jest glede zaspanosti ne morem pritožvat. Vsaj na Janeza ne morem zvalit krivde da sem zaspana, lahko jo pa na rr, ker če grem pozno spat je to zarad vas.

Pa jest bi se tud učlanla v klub žensk s žudovitimi partnerji.



Dobrodošla v klubu user posted image

Drugače pa pazi, da se Janez ne prehladi.
Tudi mi smo spali po cele noč dokler se ni prehladil, od prehlada naprej pa gre postopoma na boljše. Sedaj se zbujamo samo še enkrat na noč user posted image  user posted image  user posted image


Čez vikend smo bili pri babici in dediju v Prekmurju. Pa je bil tolk utrujen da je včeraj čez cel dan spal, zelo malo je bil buden, pa čez noč je tudi spal pa sedaj nadaljuje včerajšnji spalni maraton........



Sej je prehlajen. Prejšni teden se je prej zbujov. Ampak je prov posrečen, en dan se zbudi ob 3.30, pol pa vsak dan pol urce kasnej dokler ne pride na 6-7. Pa tko je blo že ene parkrat.



Naš pa podaljšuje noč bolj počasi........upam da bomo prišli na stari tir.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:57:33   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: saskija

Pajac najprej čestitke za dolgo ljubezenuser posted image . Glede cepljenja sem mislila, da prečitam strokovne zadeve ne neka mnenja vseh mogočih ljudi, prečekiram tudi to ampak ne vzamem vse za sveto. Običajno povprašam še kakšnega pediatra kja si misli potem pa se odločim.

Ja tudi jaz sem bolj pri tastarih tukaj gor jih štejem že 33 z mojim možem sva skupaj 10 let pa morem rečt da zaenkrat se dobro razumeva, kolikor pač moški razumejo nas ženskeuser posted image .

Talika- zakaj pa ne ješ sadja in zelenjave, jaz jem recimo za zajtrk danes  recimo samo dva jabolka in nekaj krhljem mandarine pa kakšno suho slivo, tudi malice so sadne, pa veliko zelenjave pri kosilu pa ga nič ne napenja. sem tudi pri prejšnjih dveh tako delala in sem vedno bila zdrava med dojenjem. napenjajo aditivi, bela moka, beli sladkor, mleko, jajca...


Hvala vsem!! Sicer si, kot sem že povedala, zadnje čase ne vzameva nič časa en za drugega... No upam, da bo ta veto na popoldanski in vikend internet izboljšal situacijo...

Saskija nisem mislila na tebe z onim postom, ampak bolj na splošno. Se strinjam s teboj.

Hrana: jaz tudi ne jem sadja in nekaj zelenjaveuser posted image user posted image user posted image . Pravzaprav od sadja jem samo banane in mi že na ušesa ven gledajo... Sem probala z jabolki. Sveže ali kompot nema veze zvija ga že ob naslednjem dojenju. Melona-zvija. Suhe slive-zvijajo. Kakiuser posted image - zadnjič mi je 6x kakal v uri in pol ob tem pa tečen za p... Zadnjič sem kuhala piščančjo juho in sem dala por- ma za znoret. O čebuli in paradižniku ne smem niti mislit.
Ma res ne vem. Saj sem zato prekinila z brezmlečno dieto, samo je bilo slabše in zdaj spet ne vem kaj bi jedla. Kruh in margarina mi na nos ven tolčeta. Ostane pa krompir, riž, polenta, testenine, piščanec, puran, teletina, kak zajec ... In iz dneva v dan enako... Pašto bi ful rada jedla, pa ko ne znam nič naredit brez paradižnika ali mleka in smetane...



_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:57:59   
Talika19
**** in Lanlan user posted image user posted image . To mora biti res težko, če imata s partnerjem težave ravno med nosečnostjo, ko smo že itak bolj čustveno občutljive kot drugače. Upam, da se vam je sedaj vse uredilo.
Gotovo pa pridejo večkrat v življenju krizne situacije, pa jih pač moramo nekako rešit.

Je pa res zanimivo, ko smo včasih tako jezne na svoje user posted image , potem pa slišiš od drugih kakšni so njihovi možje, pa si tako vesel, da je tvoj tak kot je. user posted image user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 11:01:35   
Talika19
A veste kaj sem sedaj naredila. Mali je zjutral spal samo ene 15 minut in je bil sedaj že ful utrujen. Ker zaradi mojega prehlada danes ne bova šla na sprehod, sem ga oblekla v pajaca, pokrila in dala v košek in ga odpeljala v spalnico, kjer je 15 stopinj, ker je že od zjutraj odprto okno. Upam, da bo mislil, da je zunaj na sprehodu. Zdaj pa da vidimo, kolk bo padel na mojo finto. user posted image user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 11:09:49   
pajac
 
IZVIRNO SPOROČILO: Talika19

A veste kaj sem sedaj naredila. Mali je zjutral spal samo ene 15 minut in je bil sedaj že ful utrujen. Ker zaradi mojega prehlada danes ne bova šla na sprehod, sem ga oblekla v pajaca, pokrila in dala v košek in ga odpeljala v spalnico, kjer je 15 stopinj, ker je že od zjutraj odprto okno. Upam, da bo mislil, da je zunaj na sprehodu. Zdaj pa da vidimo, kolk bo padel na mojo finto. user posted image user posted image


Poročaj!!!

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 11:17:59   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: LANLAN

No moj je imel veliko krizo ko sem bla noseča.Takrat sem si želela da ga nikol ne bi srečala.Ko so se mi pa kolegice odprle in povedale kakšni so njihovi desci pa vidim da je moj še pri taboljših
ja,pr men tud..deci pač...rajš ne povem kva j blo..


samo, da so se vam porihtali tile vaši možekiuser posted image .

seveda me kdaj razjezi,ampak  morem rečt ampak res iskreno, itak, da sem pristranska, ker je moj ampak vseeno...ni boljšega od njega..ker mi je samo on pokazal kaj  je ljubezen in res sem hvaležna, da sva skupaj in on je točno tak,ki sem si ga želela za možain očeta mojih otrokuser posted image user posted image . in tolk kolkr mi on pomaga je neverjetno...najbolj pri njem mi je oa všeč spoštljiv odnos in da ni mačističen kokr jst sem dec, men tega ni treba, pa privlačnost je na viškuuser posted image , ...no zdej bom pa nehala hvalt, ker sem že sam seb ogabnauser posted image


Poopsie, to je pa kot pri nama. Edina razlika, da mi je bil na začetku ko sva se spoznalA totalno grduser posted image  Pol je pa alkohol naredu svojeuser posted image  Pa zvezdni utrinek in razgled na kamniške alpe iz ceste Trzin- Mengeš.user posted image
Pa ko ti je nekdo tok všeč karakterno ga vidiš drugače. Men sploh ni jasen zakaj mi moj na začetku ni biv všeč, k je pa tok lepuser posted image  In tud vizualno točno zo k sem iskala: suh, plavook, blondinc, sam mal je mejhen za moj popoln idealuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 11:22:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: LANLAN

No moj je imel veliko krizo ko sem bla noseča.Takrat sem si želela da ga nikol ne bi srečala.Ko so se mi pa kolegice odprle in povedale kakšni so njihovi desci pa vidim da je moj še pri taboljših
ja,pr men tud..deci pač...rajš ne povem kva j blo..


samo, da so se vam porihtali tile vaši možekiuser posted image .

seveda me kdaj razjezi,ampak  morem rečt ampak res iskreno, itak, da sem pristranska, ker je moj ampak vseeno...ni boljšega od njega..ker mi je samo on pokazal kaj  je ljubezen in res sem hvaležna, da sva skupaj in on je točno tak,ki sem si ga želela za možain očeta mojih otrokuser posted image user posted image . in tolk kolkr mi on pomaga je neverjetno...najbolj pri njem mi je oa všeč spoštljiv odnos in da ni mačističen kokr jst sem dec, men tega ni treba, pa privlačnost je na viškuuser posted image , ...no zdej bom pa nehala hvalt, ker sem že sam seb ogabnauser posted image


Poopsie, to je pa kot pri nama. Edina razlika, da mi je bil na začetku ko sva se spoznalA totalno grduser posted image  Pol je pa alkohol naredu svojeuser posted image  Pa zvezdni utrinek in razgled na kamniške alpe iz ceste Trzin- Mengeš.user posted image
Pa ko ti je nekdo tok všeč karakterno ga vidiš drugače. Men sploh ni jasen zakaj mi moj na začetku ni biv všeč, k je pa tok lepuser posted image  In tud vizualno točno zo k sem iskala: suh, plavook, blondinc, sam mal je mejhen za moj popoln idealuser posted image


user posted image user posted image spet si me nasmejala

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 11:25:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: LANLAN

No moj je imel veliko krizo ko sem bla noseča.Takrat sem si želela da ga nikol ne bi srečala.Ko so se mi pa kolegice odprle in povedale kakšni so njihovi desci pa vidim da je moj še pri taboljših
ja,pr men tud..deci pač...rajš ne povem kva j blo..


samo, da so se vam porihtali tile vaši možekiuser posted image .

seveda me kdaj razjezi,ampak  morem rečt ampak res iskreno, itak, da sem pristranska, ker je moj ampak vseeno...ni boljšega od njega..ker mi je samo on pokazal kaj  je ljubezen in res sem hvaležna, da sva skupaj in on je točno tak,ki sem si ga želela za možain očeta mojih otrokuser posted image user posted image . in tolk kolkr mi on pomaga je neverjetno...najbolj pri njem mi je oa všeč spoštljiv odnos in da ni mačističen kokr jst sem dec, men tega ni treba, pa privlačnost je na viškuuser posted image , ...no zdej bom pa nehala hvalt, ker sem že sam seb ogabnauser posted image


Poopsie, to je pa kot pri nama. Edina razlika, da mi je bil na začetku ko sva se spoznalA totalno grduser posted image  Pol je pa alkohol naredu svojeuser posted image  Pa zvezdni utrinek in razgled na kamniške alpe iz ceste Trzin- Mengeš.user posted image
Pa ko ti je nekdo tok všeč karakterno ga vidiš drugače. Men sploh ni jasen zakaj mi moj na začetku ni biv všeč, k je pa tok lepuser posted image  In tud vizualno točno zo k sem iskala: suh, plavook, blondinc, sam mal je mejhen za moj popoln idealuser posted image


user posted image user posted image spet si me nasmejala


drugače se pa strinjam s teboj.

no, ko sva se midva z mojim spoznala mi je bil pa že na prvi pogled tooolk všeč, da so sami srčki iz mojih učk leteluser posted image user posted image , čist tkoleuser posted image , pa z njegovih tud.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 11:45:20   
Talika19
IZVIRNO SPOROČILO: LadyB

Dobro jutro, danes sem pa jaz izjemoma prva!!

Mi smo mel noro noč user posted image . Tin se je zbujal na eno uro, al pa pol. Uglavnem jaz sem skor celo noč bila budna. Zdj nevem, nikol se nisem sekirala al mam mleko al ne, zdj me pa je začel skrbet, kaj če sem brez pa  je lačen, pa se je zarad tega zbujal, ker visel mi je skoz na joški. Druga možnost je da mu je blo vroče, ker sva nocoj centralno pustila pržgano, sam deloval mi ni. Joj res nevem kaj je blo nocoj, k to se nama je prvič zgodil. Zdj je pa itak že od šestih buden in je full dobrovoljček, pa mi ne zgleda da bi mu kej manjkal. Jaz sm pa čist zgonjena. Zdele si bom šla probat stisnt s črpalko da vidim če mam dost mleka.



Koliko stopinj sta pa imela v sobi? Lahko, da mu je bilo vroče in je bil žejen. Otroci dejansko bolje spijo, če je bolj hladno (od 18-20 stopinj).

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 11:51:22   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: LANLAN

No moj je imel veliko krizo ko sem bla noseča.Takrat sem si želela da ga nikol ne bi srečala.Ko so se mi pa kolegice odprle in povedale kakšni so njihovi desci pa vidim da je moj še pri taboljših
ja,pr men tud..deci pač...rajš ne povem kva j blo..


samo, da so se vam porihtali tile vaši možekiuser posted image .

seveda me kdaj razjezi,ampak  morem rečt ampak res iskreno, itak, da sem pristranska, ker je moj ampak vseeno...ni boljšega od njega..ker mi je samo on pokazal kaj  je ljubezen in res sem hvaležna, da sva skupaj in on je točno tak,ki sem si ga želela za možain očeta mojih otrokuser posted image user posted image . in tolk kolkr mi on pomaga je neverjetno...najbolj pri njem mi je oa všeč spoštljiv odnos in da ni mačističen kokr jst sem dec, men tega ni treba, pa privlačnost je na viškuuser posted image , ...no zdej bom pa nehala hvalt, ker sem že sam seb ogabnauser posted image


Poopsie, to je pa kot pri nama. Edina razlika, da mi je bil na začetku ko sva se spoznalA totalno grduser posted image  Pol je pa alkohol naredu svojeuser posted image  Pa zvezdni utrinek in razgled na kamniške alpe iz ceste Trzin- Mengeš.user posted image
Pa ko ti je nekdo tok všeč karakterno ga vidiš drugače. Men sploh ni jasen zakaj mi moj na začetku ni biv všeč, k je pa tok lepuser posted image  In tud vizualno točno zo k sem iskala: suh, plavook, blondinc, sam mal je mejhen za moj popoln idealuser posted image


user posted image user posted image spet si me nasmejala


drugače se pa strinjam s teboj.

no, ko sva se midva z mojim spoznala mi je bil pa že na prvi pogled tooolk všeč, da so sami srčki iz mojih učk leteluser posted image user posted image , čist tkoleuser posted image , pa z njegovih tud.




Mojmu so tud tko srčki iz učk leteluser posted image , jst sem se pa skrivala pred njim. Še zdej sem začudena in hkrati ful vesela, da sem mu vseen takrat dala mojo cifrouser posted image

Aja, Talika, čestitke za obletnicouser posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 11:52:38   
birdy
Ups, se oproščam, Pajc čestitkeuser posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 11:56:11   
birdy
Drgač je pa Neli danes končno spet mal dalj spala. Do mal čez tri, se pravi od zadnjega dojenja ene štiri ure. Glee na to, da smo mel že konstantno največ dve ure pred prvim hranjenjem kar vredu.
LadyB, ma nč ni narobe, ziher maš dost mleka, pač pride tko. Bi pa tud jst pomislila, da če je vroče da je mogoče žejen. Zdej kadar mamo ful vroče v bajti pa hoče papat ji kr čajček dam pa skor vedno pomaga. Kadar pa ne jo dam pa spet na jošk.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 11:57:04   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Ups, se oproščam, Pajc čestitkeuser posted image user posted image


Pa kaj je danes z mano? Pajc?user posted image  Pajac sem mislilauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 11:59:08   
birdy
Jst sem pa včeri začela se prehranjevat po Montignacu. Pa upam da mi bo uspelo kaj shujšat. Sem že sama sebe naveličana s temi kilami, pa celulitom,... Sej vem, brez telovadbe vseeno ne bo nič.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 12:05:09   
Talika19
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Jst sem pa včeri začela se prehranjevat po Montignacu. Pa upam da mi bo uspelo kaj shujšat. Sem že sama sebe naveličana s temi kilami, pa celulitom,... Sej vem, brez telovadbe vseeno ne bo nič.


A veš kaj je pa našemu ful všeč. Se začne tako smejat, celo že naglas.
Imaš ga v naročju, lepo v lupinci, potem pa se zibaš iz ene noge na drugo, pa drugo iztegneš. Med tem pa seveda njega lepo zibaš. Pa paziš na mišice medeničnega dna, pa rito stisneš itd.
No ša če delam na pol počepe z njim v naročju, je isto ful vesel.
Probajte, pa bo zabava za njo pa telovadba zate. Pa še kaj podobnega si lahko zmisliš.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 12:21:09   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Jst sem pa včeri začela se prehranjevat po Montignacu. Pa upam da mi bo uspelo kaj shujšat. Sem že sama sebe naveličana s temi kilami, pa celulitom,... Sej vem, brez telovadbe vseeno ne bo nič.


Kakšna pa je ta dijeta? Neki sem že brala, pa povsod sam pišejo kaj bojo jedle, nikjer pa ne piše nič konkretnega.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 12:23:11   
abc100
Janez je končno zaspal, upam da vsaj za urco. Je že dvakrat zaspal sam za ene pol urce, pa je kmal spet zaspan.  Dones nisem šla nič ven, ker se neki slabo počutim, mogoče bom šla popoldne, če bo lepo vreme.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 12:23:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Jst sem pa včeri začela se prehranjevat po Montignacu. Pa upam da mi bo uspelo kaj shujšat. Sem že sama sebe naveličana s temi kilami, pa celulitom,... Sej vem, brez telovadbe vseeno ne bo nič.


jst morm tud par kg spravt dol, ki so mi ostali od poroda ampak se mi tolk ne dauser posted image ..no zdej sem vsej nehala jest kruh, pa vpisala se bom na telovadbo

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 12:24:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Janez je končno zaspal, upam da vsaj za urco. Je že dvakrat zaspal sam za ene pol urce, pa je kmal spet zaspan.  Dones nisem šla nič ven, ker se neki slabo počutim, mogoče bom šla popoldne, če bo lepo vreme.


jst še pa kr čakam, da Tjaška zaspi

(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 12:34:32   
abc100
Janez je prejšen teden opazil svoje noge. Tok je smešen, skoz jih gleda, pol pa mal prstke na nogi premakne, pol pa tok čudn pogleda.

A vaši še roke v usta tlačjo? Janez je čist obseden. 4 prste si not tlač, pol pa bruhne. Al si pa hoče kr  celo pest v usta dat.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 12:39:43   
abc100
Punce, bližamo se 200 strani, tako da nam bodo kmal zaklenil temo. Dejmo si kakšeno izverno ime spomnit.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?