|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
12.8.2007 20:56:17   
Anonimen
Za mehko košaro je vprašala anonimna.
 
Jaz pa sem ji odgovarjala za košaro Navetta, ki obstaja le v trdi izvedbi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
12.8.2007 21:01:27   
sandra85
js pa ga bom kar v naročju na sprednjem sedežu imelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HECAM SE!!!

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
12.8.2007 21:01:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Te bodo babe v kurniku raztrgale user posted image  Sej sploh ni važn, če si dala zraven razlago važn, da si napisala "mehka košara"


Pa še to. Anonimni sem tudi napisala, da z mehko košaro nikakor NE v avto.
Drugič preberi vse lepo počasi. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
12.8.2007 21:02:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

js pa ga bom kar v naročju na sprednjem sedežu imelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HECAM SE!!!


Ja pa še vozila boš. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
12.8.2007 21:05:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

js pa ga bom kar v naročju na sprednjem sedežu imelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HECAM SE!!!


Ja pa še vozila boš. user posted image  user posted image  user posted image


ja pa še dojila ga boš zraven, v eni roki pa še čik držala v drugi pa piksno s pirom, da bo bolj mleko teklo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
12.8.2007 21:06:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

js pa ga bom kar v naročju na sprednjem sedežu imelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HECAM SE!!!


Ja pa še vozila boš. user posted image  user posted image  user posted image


ja pa še dojila ga boš zraven, v eni roki pa še čik držala v drugi pa piksno s pirom, da bo bolj mleko teklo


Pa na mobitel ne pozabi. user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
12.8.2007 21:09:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

js pa ga bom kar v naročju na sprednjem sedežu imelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HECAM SE!!!


Ja pa še vozila boš. user posted image  user posted image  user posted image


ja pa še dojila ga boš zraven, v eni roki pa še čik držala v drugi pa piksno s pirom, da bo bolj mleko teklo


Pa na mobitel ne pozabi. user posted image  user posted image  user posted image  


Otroka boš pa imela k sebi s ketno zavezanega, ki visi od pirsinga na jošku do popka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
12.8.2007 21:41:21   
2.2.
meni so rekli da iz porodnišnice ne dajo otroka če ni v lupinici user posted image .
mi osebno imamo lupinico samo sem se tudi spraševala če mora res biti izkjučno v lupinici????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
12.8.2007 22:13:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
12.8.2007 22:38:56   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

meni so rekli da iz porodnišnice ne dajo otroka če ni v lupinici user posted image .

In to kontrolira kdo? Vratar?

Sicer pa, škoda denarja za to Navetto, če imaš doma PP Primo viaggio sedež. Pod ritjo fajn podloži, npr. s kako veliko brisačo, pa ne bo otrok nič sključen. Mi smo kar kak mesec imeli tako podloženo tamalo.
Drugače pa boljše 15 minut sključen, kot priliman na šipi - se opravičujem za grobost.user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
12.8.2007 23:15:27   
mamuška
Za v avto je edina rešitev LUPINCA. Btw Navetta je sicer zakonsko dovoljena, imela pa je izredno slabe rezultate na testih, v istem rangu kot najbolj ž no-name lupince za 30 eur. Dajmo ločit varnost, ki je v avtu najvažnejša, ter afnarijo, ko se otroci namestu v vozičku prevažajo v lupini. V avtu lupina JA!, izven avta lupina NE!  Že res, da je naveta z avto kitom pritrjena na sedež, kako je pa dojenček vpet v Naveto? Ima Naveta pasove? Jaz najnovejše Naveta ne poznam, prejšnje jih niso imele. Vseeno pa dojenek v Naveti leži bočno na smer vožnje in je bistveno bolj izpostavljen vsem silam trka, kot v lupini, ki je obrnjena kontra smer vožnje. Zame za v avto dileme ni - edina možna varianta prevoza je lupinca. Izven avta pa tudi ni variante, da bi otrok ležal v lupini - vse drugo je bistveno oblj zdravo in primerno, kot lupina. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
12.8.2007 23:45:31   
Slončica
Kljub vsem argumentom ZA lupinico bo marsikatera odpeljala otročka v košari,na rokah..pa še nč narobe se jim ne bo zdelo..zato a se splača??Ženska že ve da je to narobe,zato pa je anonimna ker jo je sram..mene bi blo tud da bi tkole razmišljala

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
13.8.2007 6:52:35   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Slončica
Kljub vsem argumentom ZA lupinico bo marsikatera odpeljala otročka v košari,na rokah..pa še nč narobe se jim ne bo zdelo..zato a se splača??Ženska že ve da je to narobe,zato pa je anonimna ker jo je sram..mene bi blo tud da bi tkole razmišljala

Ne rabiš bit anonimen, da tako razmišljaš. Tako razmišlja tudi moja sodelavka, ki je po osnovni izobrazbi medicinska sestra, z 10 let izkušenj v zdravstvu in mi je že rekla, da mi bo ona posodila to mehko košaro, da bom otroka peljala iz porodnišnice. Sploh je nisem zastopila o čem ona govori. Da bo stvar še bolj nora je njen mož zdravnik.user posted image
Jaz še vedno vztrajam na lupinici.

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
13.8.2007 9:02:52   
Pobalami
Itak da lupinica.

Drugače pa sem jaz imela zelo globoko lupinico in je imel tamal do četrtega meseca peno pod rito.  Ko smo ga peljali iz porodnišnice pa je imel pod rito dekico in še par plenic, da ni bil preveč skrčen.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
13.8.2007 11:46:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Se res iskreno opravičujem, ker sem res površno prebrala in sem pomešala anonimno in tebe tianna. Nisem pa sigurna, če znaš prebrati med vrsticmi moj post user posted image


Nič hudega. user posted image
Sem še enkrat prebrala tvoj post. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
13.8.2007 11:48:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamuška
Že res, da je naveta z avto kitom pritrjena na sedež, kako je pa dojenček vpet v Naveto? Ima Naveta pasove?


Na prejšni strani sem prilepila slikico. Tudi user posted image  je zavarovan v Navetti, ne pa samo Navetta vpeta v sedež. Vse to pa moraš dokupiti.

(odgovor članu mamuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
13.8.2007 11:52:23   
Anonimen
Aja, še to. Kljub vsemu napisanemu, še enkrat:

Anonimna, nikakor NE z mehko košaro v avto!

Glede Navette in Kit Auto pa sem samo želela povedati, da pač obstaja tudi ta možnost. (+ citirala sem o varnosti z AMZS- ja).
Kljub vsemu pa sem mnenja, da je lupinica najbolj varna za v avto. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
13.8.2007 12:10:07   
pika30
Jaz sem šla iz porodnišnice z lupinico.
Nikakor pa ne smeš uporabljat mehke košare,te so uporabljali včasih,ni mi jasno kako so takrat razmišlali starši ko so user posted image  dali v mehko košaro in v potem v avto.Groza.
Velja samo lupinica ali trda košara od bilo katerega proizvajalca,ki ima dodane pasove in ustrezen certifikat.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
13.8.2007 13:59:09   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: pika30
Jaz sem šla iz porodnišnice z lupinico.
Nikakor pa ne smeš uporabljat mehke košare,te so uporabljali včasih,ni mi jasno kako so takrat razmišlali starši ko so user posted image  dali v mehko košaro in v potem v avto.Groza.
Velja samo lupinica ali trda košara od bilo katerega proizvajalca,ki ima dodane pasove in ustrezen certifikat.

Ko sem se jaz rodila so lahko samo sanjali kaj sploh to je lupinica. Druge varinate kot mehka košara ni bilo, no lahko bi otroka držala mama v naročju. Nobena od obeh variant danes niti slučajno ni sprejemljiva. Časi se pač spreminjajo.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
13.8.2007 15:40:39   
aurora6
   Amm kaj pa to da ga lahko imas v lupinici najvec pol ure?????

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
14.8.2007 17:23:51   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

js pa ga bom kar v naročju na sprednjem sedežu imelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HECAM SE!!!


Ja pa še vozila boš. user posted image  user posted image  user posted image


ja pa še dojila ga boš zraven, v eni roki pa še čik držala v drugi pa piksno s pirom, da bo bolj mleko teklo


Pa na mobitel ne pozabi. user posted image  user posted image  user posted image  



Mogoče bi blo pa varnejše, če bi rodile doma... pa bi kakšna stara mama pomagala! Problem transporta iz porodnišnice gladko odpade! :)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
14.8.2007 23:24:07   
brina2006
Kaj pa če imaš od poridnišnice do doma 1uro 30min??????????????????????????????

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
14.8.2007 23:43:37   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

js pa ga bom kar v naročju na sprednjem sedežu imelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HECAM SE!!!


Ja pa še vozila boš. user posted image  user posted image  user posted image


ja pa še dojila ga boš zraven, v eni roki pa še čik držala v drugi pa piksno s pirom, da bo bolj mleko teklo


Ja, ve se hecate, moj pa je res enkrat videl sredi Lj eno za volanom, je vozila, v naročju pa otroka, ki se je dojil user posted image user posted image user posted image  Res, še pir in cigaret sta ji manjkalauser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
14.8.2007 23:46:38   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: brina2006

Kaj pa če imaš od poridnišnice do doma 1uro 30min??????????????????????????????



Vmes ustaviš, otroka mogoče nahraniš, po potrebi previješ, daš ležat na kako dekico na hrbet ali bok, tako za 15 min, da se prelufta, potem pa naprej...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Domov iz porodnišnice (košara ali lupinica)
15.8.2007 10:04:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brina2006

Kaj pa če imaš od poridnišnice do doma 1uro 30min??????????????????????????????



ne kompliciraj. če se zbudi in bo lačna ustaviš in jo nahraniš oz. previješ, če pa ne, pa mu tudi nič ne bo.

(odgovor članu brina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?