|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj najraje jeste?
8.1.2008 10:41:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tweetek
Jaz sem mela pa take hecne v prvem trimestru - recimo mi cel dan ni pasal jest pol zvecer sem pa NUJNO rabla kitajsko user posted image ...


Ej, točno tako je bilo pri meni user posted image
 
Zdaj pa bi jedla VSEEEE, v najbolj norih kombinacijah user posted image  Še najbolj mi paše pesna solata - k vsemu user posted image

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj najraje jeste?
8.1.2008 11:31:35   
Naina
Jaz sem pa na zacetku ful jedla grozdje. Je bilo prav hudo, ce ga je slucajno zmanjkalo. Bruhala sem do sredine cetrtega meseca, ampak grozdja nikoli. Bil je edina hrana, ki sem jo lahko jedla, poleg segedina in kislega mleka. Potem mi je G rekel naj neham s temi kilami grozdja, zaradi teze in sladkorne. Potem me je pa prijelo, da sem postala obsedena s pomarancami in mandarinami. Se sedajle ne morem brez njih. Mora vedno biti zaloga v hladilniku.

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj najraje jeste?
8.1.2008 12:16:11   
jakoLUlana
noseca sem sele kratek cas pa ze imam najljubso hrano - pijaco -- vsak dan popijem od 700ml do 1L sveze stisnjenega soka pomaranc in mandarin. Ne morem se mu upret. A je to morda prevec? lahko naredim vec skode kot koristi, ce pretiravam?

(odgovor članu Naina)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj najraje jeste?
8.1.2008 14:24:32   
Naina
Pretiravati ni dobro z nobeno stvarjo. Zavedaj se, da je pomarancni sok tudi hrana, hrana pa seveda redi. Za zejo raje pij vodo (veliko, veliko vode), ker ti cisti telo in ne redi. Jaz sem si po tistih kilogramih grozdja postavila mejo tudi pri citrusih, ceprav se jim ne morem upreti. Najbolj mi pasejo zvecer, ko dobim napad lakote, zato si vsak dan nacrtno odmerim 2 pomaranci in 1 do 2 mandarini. Ce imam potrebo po citrusih cez dan, si olupim 1 mandarino, da zadostim zelji. Meni tako pase oz. sem se tako navadila. Je pa najbolje, da vprasas svojega G koliko je to zdravo.  

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj najraje jeste?
8.1.2008 15:15:51   
jakoLUlana
ja ja saj vem, da sadje tudi redi.. Ravno zato pa z kosilo pojem nekaj majhnega- kaksno solato ali le koscek piscanca in nato cez pol litra pomarancnega soka - tako pocasi, da uzivam user posted image ..
potem pa cez dan sadje do vecera - na kile sadja user posted image  - za vecerjo pa pac kar je - in za sladico spet ene 300ml pomarancnega soka.

V mesecu dni odkar sem POMARANCNI FANATIK se nisem nic zredila, tako da po moje ni panike...

Zanima me le kaj se lahko zgodi (ce sploh kaj) ob zauzitju velikih kolicin vitamina C... naj povem se to,da vsaj pol ure po tem ne zauzijem nic mlecnega, ker to vitamin unici....

(odgovor članu Naina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj najraje jeste?
9.1.2008 11:02:26   
Naina
Joj nebi vedla konkretnega odgovora na tvoje vprasanje. Pomarance imajo tudi precej folne kisline. Najbolje, da to vprasanje postavis komu, ki o tem ve kaj vec. Saj pravim - sem nora nanje, ne morem brez njih, vendar pa ne pretiravam in zraven jem noramalne kolicine raznolike hrane, ki je primerna za otroka v posameznem obdobju.

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj najraje jeste?
31.1.2008 11:18:21   
andrejaboris
hoj vsem skupaj! SEm Andreja in sem drugič noseča in mi je tako kot v 1. nosečnosti zzzeeelllooo slabo!!! Tako da se težko odločim, kaj naj jem, ker mi je po vsem slabo! Edino kar se mi lušta je sladoled Planica!! DRugo pač jem, ker nekaj moram jest!!!

Pa tut v prvi nosečnosti nisem imela psebnih želj, tak mogoče da se mi je keri dan kaj posebaj zluštalo.

SAmo to tak hitro mine in pomembno je le da so otroci zdravi!!

Lep dan vsem!user posted image

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj najraje jeste?
18.3.2008 7:47:42   
Mesečnica
V prvi nosečnosti sem imela prav obdobja, ko mi je dišala samo določena hrana, npr. nekaj dni sem jedla ribe, nekaj dni krompir ipd. Na koncu pa nisem mogla preživeti brez ananasa user posted image . Takoj po porodu ananasa nisem več mogla videti user posted image .

Zdaj, v drugi nosečnosti, sem trenutno še v obdobju slabosti (celodnevne user posted image ), pa mi še najbolj paše jagodni sok, razredčen z vodo. Od tega bi lahko živela user posted image , a se prisilim, da pojem še kaj drugega user posted image .

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj najraje jeste?
14.4.2008 13:30:39   
PikaB
Okus se mi precej menja. Na začetku segedin in meso, zdaj jem vegetarijanske paštete, paše mi skoraj vse, kar je mrzlo (priporočam mrzel kompot iz marelic  user posted image .
Trenutno uživam ob tatzikiju (solatni namaz s kumarami) na polnozrnatem kruhu.


(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj najraje jeste?
14.4.2008 14:33:49   
meeryana
Sladko....zadnje dni ČOKOLINO!

(odgovor članu PikaB)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj najraje jeste?
14.4.2008 15:58:37   
Motoristka
Samo JAGODE!!!!!!!!!!!

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj najraje jeste?
14.4.2008 16:36:25   
kristinaj
v prvo so se mi zagabile ribe, sedaj pa skoraj nič, izogibam se le kuhanemu in pečenemu pršutu...surov pa še kako paše......

pa še to...normalno sem nora na čokolado in sladoled, sedaj pa čokolatini samevajo v omari in skrinja je polna sladoleda.......

obakrat mi pa zelo diši rdeče vino, pivo in cuba libre.......

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj najraje jeste?
14.4.2008 23:47:50   
wonderland
:) meni pa gre na bruhanje, ko pomislim na jogurtov preliv na solati....fuuuuj. Prej pa sem ga obozevala. Nimam nekih posebnih cudnih navad,  samo za kruh, testenine in suhe salame bi ubijala. Aja in kakav mi je nenormalno dober postal. Pa lusta se mi kebaba, vendar se temu trudim upreti z vsemi stirimi. Do se daj je se nekak slo...upam, da zdrzim do konca!

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj najraje jeste?
17.4.2008 7:54:50   
karmen83
Meni pa že skoz paše sladko, ampak odkar sem noseča, me fant sploh ne sme več pustit v trgovino, ker bi domov prinesla vse zaloge kinder čokolade pa sladoleda - in tega (ko me prime) tudi pospravila v enormnih količinah... Drugače pa bi ubijala za sveže pečene žemljice z maslom, česnom in paradižnikom, če pa se le da, se lotim tudi vložene paprike... NJAMI! user posted image  Sicer mi je vse to dišalo že prej, ampak odkar sem noseča, bi samo jedla, jedla in jedla, saj ne vem, kaj mi je user posted image  Saj ne, da jem za dva - prej bi rekla, da jem za vseh sedem, kar nas je pri hiši... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj najraje jeste?
17.4.2008 12:08:31   
Oaza
Meni pa VSE smrdi!!! Nič mi ne paše. Moram se silit, da kaj pojem. To je še zdaj v začetku verjetno tako, kasneje mi bo pa še preveč pasalo.user posted image

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj najraje jeste?
22.4.2008 10:20:45   
mojsoncek
Meni pa trenutno ful pase paradiznik, ki ne sme biti zrel. Jem pa ga kot jabolko, ker mi v solati s kisom ne pase.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj najraje jeste?
22.4.2008 10:37:48   
nima
Meni se pa kar očke zasvetijo ko vidim zelje...pa repo....pa regrat...pa vse vrste solat.......mnjamiiiiii....Meso mi smrdi tko da se silim z njim da ga vsaj malo dobim vase. za veliko noč so se vsi basali s šunko jaz sem pa mlatla lubenico user posted image

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj najraje jeste?
23.4.2008 12:55:13   
ključek
jaz sem pa manijak na jagode. vsak dan pojem eno košarico. user posted image  se mi na tržnici že kar smeji in pripravi najboljšo košarico. user posted image
je lahko kaj narobe, ker jih tok pojem??

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj najraje jeste?
8.5.2008 23:07:01   
Annny
Ne, razen, če so nafilane s pesticidi...user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj najraje jeste?
19.5.2008 12:38:58   
srki
Vse jem, kot pred nosečnostjo. Nič ne smrdi, nič bolj ne diši.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj najraje jeste?
19.5.2008 18:43:38   
uršika***
Meni pa paše kruh. Brez njega nebi mogla živeti. Pa kakšna juhica, pa mleko. Zaenkrat. Kaj pa še bo, pa sporočim

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj najraje jeste?
22.5.2008 8:20:57   
tackica
jaz rada jem vse, kar sem pred nosečnostjo- dobra kosila z mesom, sadje, zelenjava, navadni jogurti, piškoti, zelo rada imam juheuser posted image

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj najraje jeste?
23.5.2008 0:57:35   
Margareta
sredi zime sem po Ljubljani obvezno hodila s krofom v torbici, zraven pa jedla sladoled.
V drugi nosečnosti - pa vsak dan zelena solata s krompirjem - pa ne vem zakaj.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu tackica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj najraje jeste?
1.7.2008 18:32:19   
VRTNICA84
Ojla!

Meni pa v user posted image  najbolj diši pica, fižola, sadje, kumare in pomfri.

Ne morem pa jest hamburgerja iz Mc donalda in na sploh mletega mesa. Pa tudi jedi iz žara mi ne dišijo kaj preveč.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj najraje jeste?
7.7.2008 11:14:27   
titi3
Meni tudi pizza, pa paradižnik!

Moj me bo nekam poslal, če mu še danes naredim kaj s paradižnikom! user posted image


Včasih tudi pomfri, ampak ne sme bit preveč masten.

Sem prebrala, da potekajo raziskave, ki bi potrdile, da si ženska v nosečnosti želi ravno tisto česar ji takrat primanjkuje. Po tej teoriji potrebujem vitamin C in kalcij. Občasno pa fosfor iz krompirja.

Jaz imam drugače ful težav s kislino že od prej. Jem pa samo tako hrano, ki ni mastna in kisla. Osebna zdravnica mi je rekla, da zgleda, da se je telo tako privadilo, da si želi samo tisto hrano, ki mi ne škodi.  To mi je razlagala že par let nazaj, ko še nisem bila noseča.

Mogoče pa je kaj na tem!


_____________________________

"A man can be destroyed but not defeated."

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?