|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj najraje jeste?
7.7.2008 12:47:48   
Hope2
-Prva dva meseca juhe obvezno goveja ali z zmiksano zelenjavo ter krompir, krompir, krompir, vsak dan krompir na več načinov (pred nosečnostjo sem ga jedla 1x na mesec mogoče)
-Druga dva meseca samo pečeno meso, čimbolj mastno (mastno od olja, ne maščoba v mesu) in vse kar lahko skuhaš iz mletega mesa (bolonjeze omake, lazanje, čevapi, pleske....) s čim bolj paradajzovo omako (tudi tega nisem prej marala).
-Velik česna- surovega ob kosu kruha ali pa v hrani
-Velik sadja: prej grozdje, marelice, mango, granatno jabolko, banane,  zdaj samo breskve, lubenica, banane.
-Kislo zelje

Najbolj pa se mi luštajo in se mi že meša ob misli na pizze, hamburgerje, bel kruh, pršut, salame, paštete, tortice, pecivo.... pa ne smem zaradi alergijuser posted image

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kaj najraje jeste?
11.7.2008 10:36:14   
*nina*
men se ful lušta toplih sendvičev, pečenice...zelje zabeljeno z ocvirki...krompir, murkin zos, kitajska hrana še posebej kislo pekoča juhauser posted image mah vete kaj men se vse lušta skoz in skozuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kaj najraje jeste?
11.7.2008 11:35:25   
witto
pire krompir in špinača,pizza......pa makaroni hmmmmm na 1000 in en načinuser posted image , lubenica in breskve. Preden sem naredila test,sem ene dva tedna vsak večer jedla sladoleduser posted image , zdaj, ga videt ne moremuser posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kaj najraje jeste?
15.7.2008 10:46:12   
sanelaa
hm, pri meni je tudi tako, da se mi okus kar pomeša. En dan bi cel dan jedla samo solato, pa veliko krompirja, predvsem pečenega in pomfrija. Uglavnem pa jem veliko soalte in sadja, brez nektarin in lubenice zdaj poleti enostavno ne morem. tega bi lahko pojedla na tone. Tudi čokolinota zdaj pojem kar velikooooooo......

Izogibam se sicer bolj kislim stvarem oz. stvarem, po katerih me peče zgaga.

Načeloma pa tako kot vse nosečke......ko se mi nekaj zlušta, to moram dobit, pa ni važno koliko je ura.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kaj najraje jeste?
22.7.2008 10:13:10   
khurde
Prvi mesec in pol, ko še nisem vedela, da sem noseča, sem PRI VSEM jedla tržaško omako (česen, peteršilj, olivno olje, sol) ... dajala sem si na kruh za zajtrk, kosilo, večerjo in jedla le to, mešala sem jo v navadni jogurt, šla je v solato ... POVSOD! Potem so mi nenormalno pasale zelenjavne juhe na način moje stare mame, samo kaj, ko si mi jih ni dalo vsak dan delati, tiste z vrečke, ko sem iskala lažji način za kuho, sem lahko le zlila stran.
Grozno mi smrdi pa pica. Prej sem jo kar pogosto jedla, sedaj je pa niti zavohati ne morem.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kaj najraje jeste?
22.7.2008 11:42:33   
m333
ojla punce

a je katera tukaj ali ni nobene

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kaj najraje jeste?
22.7.2008 11:43:29   
m333
nova sem na forumu in me zanima kr nekaj stvari


(odgovor članu m333)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kaj najraje jeste?
22.7.2008 14:10:01   
Shuka
Men se pa najbolj lušta po sendvičihuser posted image user posted image user posted image
Ostalo pa s težavo jem, se morm prov prisilit, sam sendvie bi jedlauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu m333)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kaj najraje jeste?
22.7.2008 18:22:36   
julika
men se vsak mesec nečesa drugega lušta.trenutno vsak dan pojem najmanj eno tortico pa kruh z margarino in džemom.me zanima kaj bo naslednji mesec na vrstiuser posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kaj najraje jeste?
24.7.2008 13:46:31   
acitak
js bi ubijala za pomfri pa pizzo

pol bom pa bajsa... ha ha ha

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kaj najraje jeste?
29.7.2008 21:46:17   
glen
v 1.user posted image korenje(surovo)in zadnji mesec čevapi in čoko.tortica,vsak večeruser posted image
Zdaj sem še na začetku in se mi ful luštajo NEKTARINE

(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kaj najraje jeste?
6.8.2008 17:13:41   
pike
Zdravo,
jaz pa zdaj že 3 tedne za zajtrk jem margarino in marelični džem oz. marmelado. Prej marmelade nisem prav pogosto jedla. Je pa tudi res, da se mi mogoče vsak dan kaka točno določena stvar lušta al je to radič s krompirjem al pa dobra sočna pica, jao me je kar strah kaj še bo z apetitom do 11.12.2008. Zdaj sem v 21. tednu in pridobila +4,5 kg.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kaj najraje jeste?
9.8.2008 20:45:10   
blackcoffee
..tri mesece pred zanositvijo sem jedla full 'zdravo' hrano.. nič mesa, zelo malo mlečnih izdelkov, v voku sem si kuhala, pa pridno žitarice jedla od rjavega riža, prosa, amaranta, ajde...  pa domač korenčkov sok pila skor vsak dan, pa grenjivke jedla, pa kalčke... skratka...
potem - ko sem zanosila, je nastopil preobrat. 2x na teden lepinja pa pizze pa vso sranje - da ne govorim o majonezi, ki sem jo kar z žlico zajemala iz literskega kozarca... pa suhe salame, pršut pa kitajska hrana... pa pekoče zadeve, nad katerimi nisem bila nikoli navdušena.. user posted image
'zdrave' hrane videt nisem mogla do konca 4. meseca. groza!
tudi po korenčkovem soku nisem imela nobenih luštov.
sem se že spraševala kaj je z menoj narobe in kako morem bit tak 'neodgovorna' do otročička. res, prav slabo vest sem imela glede tega!
edino kar mi nista pasala čokolada in kava. tudi po sladoledu nisem imela nobenih želja. user posted image
zdaj sem ok. jem bolj uravnoteženo, pa še čokolado maznem kdaj pa kdaj. user posted image

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 9.8.2008 20:52:37 >

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kaj najraje jeste?
9.8.2008 21:47:55   
ANA_P
meni paše vse. Pojem dvakrat več kot prej, svoje dela, da sem bila celo nosečnost doma in včasih jedla tudi iz dolgčasauser posted image .
Edino kar je res, da toliko hamburgerjev kot sem pojedla v nosečnosti jih prej nisem v 5 letih skupaj. 2 na mesec ziher. Drugače sploh  nisem ljubitelj hamburgejev.
Pizzo pa sem jedla samo 1x v 9 mesecih,se mi nikoli ne zlušta po njej, pred nosečnostjo pa ziher 2 x mesečno.
To je edina razlika

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kaj najraje jeste?
16.8.2008 17:44:10   
Grahec
Ma, jaz imam tudi svoje fore zdaj glede hrane. Res mi ful paše gorčica namazana na kruh!
user posted image user posted image user posted image

Ma, mislim, da če si privoščim košček kruha z žličko gorčice na teden ne bo glih kake katastrofe, a ne???

Drugače, mi pa sladko sploh ne paša (niti sladkan čaj...) in ne vem zakaj mi je zdaj sladoled prav ogaben. Pojem pa veliko jogurta (mleko slabo prenašam, jogurti pa so OK) in tudi meni paša grozdje in sadje na sploh, ampak ne v prevelikih količinah.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kaj najraje jeste?
21.8.2008 11:58:36   
brkn83
No meni nekako paše jesti vse ampak v malih količinah. Nekako pa imam najraje sadje - predvsem grozdje, nektarine, lubenico in melono. No za kako banano se sicer še posilim, druga pa trenutno ne.

Drugače pa pojem izredno malo mesa, sam kak mali košček pa mi je že dovolj. Predvsem pa imam zdej zelo rada zelenjavne jedi, pa krompir na 100 načinov in seveda tudi brez testenin ne morem.

Sladkarij se mi sploh ne lušta, razen sladoleda.


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kaj najraje jeste?
4.9.2008 16:07:48   
SRCCEK
V prvi nosečnosti sem bla nora na viki kremo! Sedaj pa nič posebnega, edino mesa ne morem vidt, kakšnega zrezka, al pa rebrca pečena-fujjj. Čudi me, da nimam kake posebne želje za posebno hrano, res. Mogoče pa to še pride za mano? user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kaj najraje jeste?
4.9.2008 16:16:48   
tassika
jaz bi pa jedla samo ribe na 1000 načinov, paštete in pa vsa zelenjava, čisto me je pa minilo jesti sladkarije, sladoled (prej sem ga pojedla ogromne količine), pa tudi sadje mi ne gre najboljeuser posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kaj najraje jeste?
4.9.2008 16:42:00   
Anonimen
Pire krompir in omaka iz bučk ... njami!

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kaj najraje jeste?
4.9.2008 16:49:22   
Ajvy
meso, meso ,meso, pohanje, cvrtje, pohanje, cvrtje...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kaj najraje jeste?
5.9.2008 10:50:52   
pikaro
jaz pa ne prenesem piščančjega mesa - ni šans, pa sladko mi tudi ne gre,še sploh vode z okusom
drugače mi pa ful paše kruh,testenine,krompir

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kaj najraje jeste?
11.9.2008 10:33:36   
Lalica1
V prvi user posted image  sem morala vsak dan pojesti vsaj dve kepici sladoleda (tudi hčerka sedaj zelo rada je sladoled), pasala pa mi je tudi zelena paprika.
Sedaj user posted image  pa nimam nobene posebne želje. Vsaj zaenkrat še ne. Bomo videli. Najraje pa bom če mi ne bo tako slabo celih 9 mesecev kot mi je bilo prvič.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kaj najraje jeste?
17.9.2008 17:04:22   
Najki
vedno jogurt 3,2 od lj. mlekarne, mi dnevno zagusta vsaj pol litra, sicer pa tud zarad kalcija telo samo spomni nanj. sm pa zaradi velikih konzumiranih kolicin presaltala na lahkega, ceprav ni isti gust.

drgac pa uzivam v grozdju in radicu al pa drugem presnem sadju in zelenjavi. moram rect da mi kuhana zelenjava prav ne pase zadnje case (ohrovt, spinaca, blitva...) razen kuhan krompir. meso gre prav z gustom po grlu, sam ga ne jem pogosto. aja pa juhce! sicer bi pa tud normalno najrajs sam juhce pa solato jedla XD.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kaj najraje jeste?
17.9.2008 18:42:37   
ajam27
Vsak dan najmanj 0.5l navadnega jogurta. In pa kislo zelje na 100 in 1 način.

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kaj najraje jeste?
18.10.2008 13:33:38   
massylou
Jaz imam pa ravno fazo ajvarja, poli salame in ameriške solate iz delikatese.
user posted image

Pa ful mi diši ocvrta hrana. Pa prej nisem nikoli kaj dosti cvrtega jedla.

< Sporočilo je popravil massylou -- 18.10.2008 13:35:16 >

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?