|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naprava za poslušanje plodovega utripa
16.8.2007 10:25:06   
ive
Pozdravljene punce,
prosla bi vas, če mi lahko poveste kako se imenuje naprava za poslušanje plodovega utripa, kje se jo da nabaviti in če je sploh kaj za kaj. mam rizično nosečnost in bi se bolje počutla, če bi lahko usak dan poslušala bitje srca mojega user posted image .

hvala lepa ter lep dan!

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 16.8.2007 16:29:54 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč, prosim!
16.8.2007 10:38:15   
AnaB.
Tudi sama sem bolj na začetku nosečnosti razmišljala o tej napravi. Potem pa sem bila v 25. tednu hospitalizirana zaradi krvavitve, možne placente previe ter možnosti prezgodnjega poroda. Tam sem imela vsak dan CTG, vmes pa smo srček poslušali še s to napravico. Hvala bogu, da so se stvari lepo umirile, težav praktično nimam več, le počivati moram bolj kot pa sicer. Kaj sploh hočem povedat ... iz te izkušnje sem namreč ugotovila, da te te naprave naredijo še veliko bolj živčnega in na trnih. Ker bo npr. tvoj baby lepo ninal, ti ga ne boš čutila, in bo že panika - joj, se ne premika. Ne vem, poskusi raje pogruntat na kakšen način se bo tvoj baby sigurno premaknil. Pri meni se obvezno premakne, pa ni važno ali je dan ali sredi noči, ko se s hrbta obrnem na bok. Pod trebuh si podstavim roko in ga čisto vedno lepo čutim. Res pa je, da mali tudi sicer bolj malo spi in se zelo veliko premika.

To je samo moja izkušnja, ki mogoče pri tebi ne bo delovala, želim ti samo to, da bi imela čim manj stresno user posted image , saj sama dobro vem, kaj to pomeni.



_____________________________

Mamica sem! Kako lepo!

(odgovor članu ive)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč, prosim!
16.8.2007 10:45:36   
Azzurra
To bi lahko bil Angel Sounds, prodajajo ga v Baby centru in stane nekaj čez 60 eur.
Sicer ga nimam, tako da ti več kot to ne znam povedat.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč, prosim!
16.8.2007 10:48:51   
scubadiver
O angel soundu je bilo že ogromno napisano, malo pobrskaj po forumu.

Je pa super, iz prve roke.. jaz poslušam otročička od dvnajstega tedna naprej in se krasno sliši. Sedaj ga ne poslušam več vsak večer ker itak otročiček pridno brca, ampak ko me kaj zaskrbi, ga pa seveda spet uporabim.
Meni ni žal denarja.


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč, prosim!
16.8.2007 11:55:04   
nana35
Imajo prav glede A.soundsa,le da stane 70 evrov,imajo pa ga v Baby centru in Pikapolonici.Vsaj za te dve trgovini vem,edino če se je kaj pocenil ne vem,pa ne bi rekla.
Sama poslušam vsak dan pa ne le enkrat in se zelo lepo sliši in več ko je tednov noseč.prej in bolje ga najdeš.Ko se navadiš kje iskati.Srček se zelo lepo sliši pa seveda premikanje (plavanje)otročka se tudi sliši,kot neko šviganje sem in tja.
Meni ni žal da sem ga kupila,res poslušam od 13 tedna naprej (zdaj sem v 19t) in je res super.Kadarkoli me kaj zaskrbi ali začutim,da ga moram slišati ga poslušam.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč, prosim!
16.8.2007 13:57:17   
Klaudia
http://www.novilea.si/slo.aspx?language=SLO
tukaj je cena 53,40€, samo ga trenutno nimajo na zalogi. Malo spremljaj, ker pride zelo ceneje.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč, prosim!
16.8.2007 14:02:13   
suzanamai
mislim da je najbolje, da se obrneš direktno na zastopnika http://www.angelsounds.si
jaz sem pri njih naročila angelcare blazino in jo dobila z 10% popustom, kar je dosti ceneje kot povsod drugod, pa še brezplačno so mi jo dostavili.
Drugače pa je njihova cena
69,65 eur (z DDV) oz. 16.690,93 sit (z DDV)
+ DARILNI BON MiaPharma V VREDNOSTI 30 EUR
+ BREZPLAČNO VAM POšLJEMO NA DOM, LAHKO TUDI KOT DARILO.
 

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč, prosim!
16.8.2007 16:20:18   
scubadiver
suzanamai ali to blazino že uporabljate? Si zadovoljna? sem tudi jaz razmišljala, se mi zdi super. Sam ne poznam pa nobene ki bi jo imela. 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč, prosim!
16.8.2007 17:21:14   
suzanamai
ne še, še čakamo dojenčka. Ampak je to stvar za katero sem takoj rekla, da jo moram imet pa če je ne vem kaj. Namreč pri prvem sem se vseskozi zbujala in preverjala dihanje, še danes ko včasih tako mirno spi, me panika grabi, pa je že 9 let star. Drugače pa mi jih je kar nekaj priporočilo blazino, če drugega ne, bom bolj  mirno spala. Vzela sem tisto, ki ima še babyfon funkcijo. Izgleda super, stestirali smo jo in sem navdušena.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč, prosim!
16.8.2007 17:54:03   
scubadiver
priporočile pa ti jo verjetno punce ki jo imajo? 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč, prosim!
16.8.2007 20:19:40   
Ilije
AngelSound je super user posted image user posted image user posted image . Jaz sem ga naročila preko novilee (http://www.novilea.si/slo.aspx?language=SLO), ker je bil občutno cenejši kot v kakšni otroški trgovinici. 

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomoč, prosim!
16.8.2007 21:48:15   
katka37
AS je res super, sicer sem ga kupila v baby centru po višji ceni, pa mi ni žal, je lepo poslušati srčka. Pravkar sem tudi ugotovila, kako snemaš na računalnik, sem posnela bitje svojega srca, je finta. Ko pa ga ne rabiš več, pa AS pač za malo nižjo ceno prodaš.

Pa lp

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pomoč, prosim!
17.8.2007 7:19:48   
nana35
Pri novilei je res AS cenejši ampak jih nimajo in to že kak dober mesec in pol,ker sem ga jaz tam naročila,čez nekaj dni pa so mi sporočili,da jih je zmanjkalo in do danes še ni prišlo nič novega.No,mogoče je,ampak dva dni nazaj sem pogledala,pa še niso imeli.Zato sem ga šla raje kupit,dala sem sicer 10 evrov več,ampak sem ga imela takoj,pa tudi nisem hotela biti tako dolgo v negotovosti,kako je moj otročiček in hvala bogu da sem ga kupila,kajti zdaj se moj otročiček že počasi "oglaša" in ga bom zdaj itak čutila.Prej pa ko ga nisem,pa AS tudi nisem imela,pa nisem bila vedela in ne čutila še.Ja točno 6 tednov je odkar sem ga naročila(in tudi odpovedala seveda),kajti poslušam ga od 13 t,zdaj pa bo polnih 19 t kar sem noseča.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pomoč, prosim!
30.7.2010 18:00:52   
Anonimen
KUPIM: Aparat AngelSounds user posted image Ali mogoče kdo prodaja?

(odgovor članu nana35)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pomoč, prosim!
1.8.2010 13:04:25   
KlaraMay
Čeprav sem čisto na začetku, tudi jaz iščem Angelsound aparat user posted image


_____________________________

KlaraMay - Srečna Aprilčica 2011 in Aprilčica 2012 :-)
http://forum.bucibuci.com (pridi pogledat !!!!!)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pomoč, prosim!
1.8.2010 13:18:24   
Anonimen
tukaj jih je kar nekaj na izbiro, pazi samo na poštnino, da je čimmanjša ali pa je celo NI!

http://shop.ebay.com/i.html?LH_SALE_CURRENCY=7&LH_PayPal=1&LH_AvailTo=182&_kw=fetal%20doppler&_dmd=1&_fcid=182&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_stpos=&gbr=1

ali pa direkt na:

http://cgi.ebay.com/Baby-Sound-Heartbeat-Fetal-Doppler-Angelsounds-F-/160438294866?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_71&hash=item255ade1952

srečno pri nakupu in tudi pri poslušanju srčka!

(odgovor članu KlaraMay)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pomoč, prosim!
1.8.2010 22:28:37   
rea27
jaz vama prodam angel sound..katerikoli..hehe, prva pride, prva melje hehehheeh :) Ne, resno..prodam!
Če je katera interesent - več na zs!


čau

_____________________________

rea27


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?