|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
24.8.2007 19:50:21   
slamoreza
Končno še nekdo, ki naglas reče, da tole res ni romatično obdobje. Sem v 19. tednu, nč ne spim, skoz mi je slabo, boli me vse od a do ž. Širim se v vse mogoče smeri (pa sploh nimam velikega trebuha). Sem že parkrat vmes svojemu dragemu rekla (tudi med bruhanjem), da tole ni zame, pa če bo kmalu konec. Čevlji so me že vsi ožulili, meča mam kot slon, rit kot hippo, pa tono celulita, edino kar me rešuje so besede mojega "meni se zdi da se ti ne rediš dovoljuser posted image .

(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
24.8.2007 22:58:47   
Nasy
Ma kaj boste jamrale, babnce, kako se širite, jaz sem se lepo slikala, pa me v avatarju vidte..no, a nisem seksiuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu slamoreza)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
25.8.2007 9:30:03   
slamoreza
Počutje je danes znatno boljše, sem se zbudila čist navdušena nad svojim trebuščkomuser posted image . Kaj je to kul? No pa seveda ne morem z nikomer delit svojega navdušenja, ker so vsi neki zaposleni. No ja, danes je res kul dan!!!!!! Juhu!!!user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
25.8.2007 10:01:28   
zirafa76
user posted image user posted image ..ja to pa je res..jaz pricakujem dvauser posted image user posted image , da o trebuhu ne govorim, noge imam skoz v luftu, po 15min hoje sopiham kot stara lokomotiva, dva dni nazaj sem imela spet dezevni danuser posted image user posted image ..kr tako, vsaj koza me se se drzi vredu..mogoce pa le pomaga kaj tisto vecletno mazanje z kremami in zavbami..strije se cakam, obseg 107cm
Vcasih se mi zdi, da vse nima smisla, vse mi pade doluser posted image , volja do nosecnosti izgine in jocem, da tako ne gre naprej....user posted image
da ne govorim, da sem ful pozabljiva, nocne more pa lahko prenesem na filmska platna..sigurno bi dobila oskarja...user posted image user posted image
Ampak kaj cmo...bo ze boljse..enkrat pa ja more minit teh devet mesecevuser posted image

Ampak veste kaj me pa razkuri????Da v vse reklame za nosecniska oblacila dajo suhice z prelepim umetnim trebuhom....user posted image user posted image Sej mogoce katera zgleda tako, ampak nekateri pa res pretiravajo.....


no pa LEEEEEEEEEPPPP DANuser posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu slamoreza)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
25.8.2007 10:34:35   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

Ampak veste kaj me pa razkuri????Da v vse reklame za nosecniska oblacila dajo suhice z prelepim umetnim trebuhom....user posted image user posted image Sej mogoce katera zgleda tako, ampak nekateri pa res pretiravajo.....


no pa LEEEEEEEEEPPPP DANuser posted image user posted image


Temu sem se pa res nasmejala.user posted image  Točno tako, nikjer nobenega sledu o odvečnih kilah, zabuhlosti, flekasti koži, vse so tako lepe in sijoče, da so že prav osladne.user posted image  Kar smo še me, z zatečenimi nogami, podbradki, strijami in vsem kar sodi zraven.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
25.8.2007 15:59:57   
Nasy
..in nobena ni mozoljasta, nobeni ne rastejo kocine 5x hitreje k ponavadi, vse imajo gladko kožo, bleščeč nasmeh, sijoče in gladke lase..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
25.8.2007 20:07:26   
Svet
Veš kok te štekam!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
25.8.2007 21:13:17   
zirafa76
Najboljse so se vedno reklame za spodnje perilouser posted image user posted image  Tako lep komplet na sliki, seveda se prilega kot ulit po tistih malih joskahuser posted image  , trebuh ponavadi ni na sliki, ce pa je pa itak tak "umeten", gatke cudovite..za bodoce mamice..
Pa pridem tja, probam, vse visi od strani, ceprav je stevilka velika, pa ni sledu o lepem oprijemu modrca...user posted image . da o spodnjem delu sploh ne azglabljam..

Se boljsa pa je moda za novopecene mamice..po porodu!!!!user posted image user posted image Ko verjamem da se vse visi okrog tebe, koza za znoret..tam pa napeta ritka, gladka koza, takoj cudoviti boki....porkadususer posted image user posted image , kje prodajajo te cudezne cote???

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
25.8.2007 21:24:55   
TANTRA
Sem v tretjič noseča, sedaj v 8 mesecu, sita trebuha, sama sebi se zdim kot slon. Ko gledam druge se mi zdijo kar nekam suhi....Pol mi pa še kakšen reče, saj te ni toliko skupaj ...(jaz pa si mislim, da slečem bi ga kap)....user posted image

Da ne govorim o sexualnem življenju, ko mora moj najbrž zamižati in si predstavljati kak odlomek iz kakega filma medtem ko se pririva k meni, da končno najde tisto kar išče....

Ni kaj smo kar revčke... Koža kipi od celulita, teža na tehtnici vsak dan večja,
vse za eno samo srečo v našem trebuščku user posted image ...

A ste za to, da bi nam morala država plačati odškodnino, da imamo sploh otroke in to takšno, da bi nam zadostovalo za vse najdražje tretmane in lepotne operacije po porodu....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
25.8.2007 21:26:39   
Anonimen
Se opravičujem, samo zdajle sem se pa res nasmejala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TANTRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
25.8.2007 21:56:43   
zirafa76
ja, varijanta kot zvezdnice Holywooda..14 dni po porodu....cira cara iz cednega  user posted image  v prelepouser posted image
Se strinjam z odskodnino!!!!jaz bi mogla krepko zapravit za popravilo mojga izgledauser posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
26.8.2007 10:13:16   
Tejcha
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Se opravičujem, samo zdajle sem se pa res nasmejala. user posted image user posted image user posted image


Tud js!!!


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
26.8.2007 10:20:01   
lemavrica
Se popolnma strinjam. Tudi sama imam podobne občutkr, sploh sedaj na koncu ko sem že vsega počasi sita. Pa se niti nisem ne vem koliko zredila in tudi koža se je pri meni med nosečnostjo 100% izboljšala. Bi pa zato spet rada spala na trebuhu, oblekla še kaj druzga kot široko nosečniško majico, oblekla kavbojke,...
Ena je napisla da je začela kar jokat na WC-ju na začetku ko ji je bilo slabo, mene je ta slabost spravljala ob živce in se bila totalno na koncu zarad teh težav.
Tko da tudi jaz bi rada vidla tistega ki si je zmislil da naj bi nosečnice žarele in bile nasplošno najbolj zadovoljna bitja pod soncem.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?