|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolendarček
22.8.2007 15:41:05   
zorica
Punca prosim za pomoč.
Včeraj sem v službi na RR zasledila en ful dober programček, z čebelicami, nemški.

Sedaj pa ga ne najdem.Sploh se več ne spomnim na kateri temi je bil, pod iskanje pa mi napiše napaka na strani.Pa ful bi si rada nekaj pogledala.

Lepo bi prosila, če se katera spomni,...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolendarček
22.8.2007 15:45:26   
Anonimen
tukaj

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolendarček
22.8.2007 15:50:49   
zorica
 

Nati hvala lepa za trud, a zgleda da je ta računalnik res predpotopen, saj vidim le napis "tukaj" in nič večuser posted image

Pa vseeno hvala, bom probala kasneje doma na svojem


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolendarček
22.8.2007 15:55:37   
Anonimen
Nati hvala lepa za trud, a zgleda da je ta računalnik res predpotopen, saj vidim le napis "tukaj" in nič več


Klikni na "tukaj".

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolendarček
22.8.2007 15:57:23   
Anonimen
Pritisni na tukaj, pa ti bo pokazalo user posted image

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolendarček
22.8.2007 15:58:15   
LuNa73
http://www.urbia.de/services/eisprung/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolendarček
22.8.2007 15:59:11   
zorica
 

Kako sem lahko tako neuman ?!!!!!!!!user posted image

Hvala vam, gre!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolendarček
22.8.2007 16:08:56   
Tiara123
jaz sem zdaj vnesla podatke, ampak ne razumem tistih čebelic user posted image a to naj bi bili dnevi okrog ovulacije???

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolendarček
22.8.2007 16:15:47   
zorica
 

Ja čebelice s srčki so plodni dnevi.Ko je največ srčkov si najbolj plodna.


(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolendarček
22.8.2007 17:06:53   
MONIKQ
joj to je pa super zadevica, super, tako je simpatično prikazano, jaz sem tudi probalauser posted image user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolendarček
22.8.2007 17:57:15   
LuNa73
me pa zanima, če je mogoč katera v tem koledarčku probala mal spreminjat menstrualni ciklus (dneve).... jaz sem mal eksperimentirala (glede na to, da ga moja user posted image  zadnje case en mal serjeuser posted image ) pa mi skoz hodjo isti dnevi.... ce pa na RR probam mi izracun kaze drgac....user posted image

(odgovor članu MONIKQ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolendarček
22.8.2007 18:13:36   
tiana
oj!
tud js sm si pogledala tale koledarček.sam jst pojma nimam o nemščini zato bi prosila če je katera tko dobra pa mi razloži kaj vpišem v okenca???

hvalauser posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kolendarček
22.8.2007 18:17:47   
mukla
Zgoraj od leve proti desni najprej vpišeš prvi dan zadnje M, nato mesec, nato vpiši leto. Spodaj vpiši koliko dni traja cikel. Čisto spodaj vpišeš ime.
To je to.

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kolendarček
22.8.2007 18:20:04   
tiana
AAA super!hvala ti lepa!user posted image

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kolendarček
22.8.2007 18:57:39   
gajka
No, sedaj sem še jaz to probala. Zadevica je res simpatična. Sedaj pa še eno vprašanje glede tega. Kolikor je meni razvidno iz tega, je vsak mesec 4 dni pred ovulacijo večja možnost, da dobiš punčko, na dan ovulacije pa, da dobiš fantka?!? Imam prav?

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kolendarček
22.8.2007 18:58:56   
amy81
ja tako sem tudi jaz razumela to, ampak moja nemščina....

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kolendarček
22.8.2007 19:34:34   
kodrana
gajka in amy že tako obstaja ena teorija, da če imaš spolni odnos pred ovulacijo je večja verjetnost za punčko, ker so semenčeca ženskega spola bolj vstrajne, moške pa ne vztrajajo tako dolgo in prej odmrejo. če pa imaš odnos tik pred ovulacijo je večja verjetnost, da je je fant, ker so le ta semenčeca bolj hitra.
verjetno je po tej teoriji narejena tabela. upam, da sta razumeli kaj sem želela povedat?!

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu amy81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kolendarček
22.8.2007 20:13:38   
LuNa73
ja, ampak kaj bi še meni ena odgovorila prosim  na zgoraj postavleno vprašanje user posted image !

Kar se tiče punčk pa fantkov.... ja hvala bogu ni spet kaka v stilu jonasove metode...user posted image  Ja tko, kot si ti rekla kodrana user posted image .

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kolendarček
22.8.2007 20:16:37   
sonček33
zdej pa jest ne vem, a sem nora al kaj...vnesem vse podatke v koledar....ok, štekam...vrže ven tiste luštne čebelce s srčki in spet ok...samo kaj pa datum???????? meni kaže akcijo med 1. in 6. pomoje septembrom...ampak 1. september je sobota na tem koledarju pa sreda??????

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kolendarček
22.8.2007 20:20:02   
LuNa73
evo...še ena zmedena glede tega koledarčka..... user posted image  sonček33, midve mava pa iste dne O..... dej bodiu zlata pa mal preštimavaj dneve dolžine ciklusa.... user posted image

pa še to.... vpiši kdaj boš mela naslednjo M.... sem tud jst mal čudn gledala.,...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kolendarček
22.8.2007 20:25:22   
mukla
LuNa72, jst spreminjam dolžino cikla in se mi tudi ovulacija s tem spreminja. Če daljšam cikel, se mi O dnevi pomikajo naprej. Pri meni ni isto. Poskusi še enkrat.
sonček33, verjetn narobe gledaš. Če si vtipkala podatke za zadnjo M v avgustu, te vrže v avgust. Zgoraj desno imaš puščico v desno, ki te vrže na september. Pr men je 1. september v soboto, tko kot mora bit.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kolendarček
22.8.2007 20:25:59   
Kaja08
Ja jaz sem tudi malo spreminjala ciklus, pa mi vedno pride ovulacija na isti termin... No, ja, simpatične so pa vseeno te čebelce - sm sprintala in napopala na najino "oglasno desko" - da se ve, kdaj pospešeno user posted image  user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kolendarček
22.8.2007 20:28:27   
sonček33
mukla hvala, mi je uspelo:) joj jaz sem res butalka za te stvari...ampak zdej vem, kadj bo akcija...:)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kolendarček
22.8.2007 20:29:34   
LuNa73
mukla hvala! user posted image  Ampak še vseeno kr ostaja na istih dneh user posted image ! PA sej ni panike...

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kolendarček
22.8.2007 20:35:53   
mukla
LuNa73, zdej vem, zakaj ti skoz pride isto! Narobe gledaš, babika moja zlata! Če si vpisala prvi dan zadnje M v avgustu, te vrže v avgust in tiste čebelce ti kažejo preteklo O. Ti morš pol zgoraj desno kliknat, da te vrže v september. Probi še enkrat!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?