|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 13:26:06   
spelka12
oktavija me te mamo tud rade user posted image user posted image . Tudi okoli mene so vse (in to vse mlajše od mene) rojevale kot po traku. Sam da so jih moški pogledal so bile že noseče. Moj me je pa gledal, pa gledal, pa gledal pa nič user posted image . Ampak konec leta je pa res kr malo dolga. Če imaš vse dokumente bi bila pri rešku že naslednjo user posted image  lahko na vrsti. Drugače pa ful lepo, da imaš tako dobro g. in da ji zaupaš.
Kje ste danes vse?

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 13:27:22   
oktavija
Becky hvala za vspodbudo!user posted image user posted image user posted image

Špelči vem da je dolgo, ampak če pogledaš realno skoraj vsa dekleta ko jim pri Rešlu ali v LJ ne uspe pridejo v MB in postanejo srečkeuser posted image ... Saj ne da imam kaj proti komu, ampak bolj probat najboljše takoj kot pa prepozno....
Če bi zdaj šla Rešlu bi izgubila MB, in pri Rešlu nebi uspelo, bi spet eno leto čakala da pridem na vrsti v MB in v tem primeru bi se mi MB zavlekel na dve leti... Kakorkoli zdaj si ne bom več premišljala, grem v MB in pikauser posted image user posted image user posted image user posted image
Mogoče pa bova do takrat že kaj sama uštimalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  nikoli se neve....user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil oktavija -- 8.4.2008 13:33:31 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 13:37:23   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

erin a si mi kej mahala?user posted image  No a ni ubijalska fasada?
Tuuuukiiii smooooo. Komu bomo tete? Dej povej prosim, prooooooosim. A bo nečak al nečakinja? Kolk pa stane tale 3D? A ni kao ful drago?
No moja dva bebija sta danes stara polna 2 meseca user posted image . joj ka gre hitro. Pa če bosta neučakana kot mami bosta itak ful pohitela ven, pol bom pa še manj časa nosečka user posted image . Pa tolk se veselim ogrooomnega trebuha.
Danes sem prek interneta naročila angelsounds, da bom lahko poslušala srčni utrip pikcevuser posted image . Komaj čakam, da ga dobim. Ve ga pa nč kupovat, ga bom pol itak naprej prodala.user posted image
Včerej sva se z dragijam končno odločila, da v nedeljo poveva njegovim domačim, mojim pa pol čez teden. Sem že zdaj živčna.


Mahala, mahalauser posted image user posted image user posted image Sem premišljevala o tem kaj bi ti naredila če bi se ti kar tam nalimala user posted image user posted image user posted image

3DUZ sem pa lih ujela zadnji mesec ko je še 60€, s 1.5. bo 85€ mendauser posted image Se je pa res splačal it, sem ful vesela...

Aja.spol je pa....ah, bom pripopala slikco pa razberiteuser posted image user posted image

Čestitke za 2 mesecauser posted image user posted image user posted image Vsaj še 6 mesecev naj počakata, drugač pa itak če sta 2 da bosta hitreje pri tebiuser posted image
Angel sound pa pride v poštev najbolj prvih 5 mesecev, potem so pa itak že take brcike te pa povejo vse...boš videla kako zabavno bo ko ti bo trebuh skakaluser posted image

Reakcija vaših in njegovih bo pa itak dobra, še moja mami je bila vesela in ganjena (pa je zmajuser posted image user posted image user posted image ) kako zabavno bo šele pri tebiuser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 13:39:32   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

grejem enega pikeca.. je pa moj pikec lep in ima lepe moznosti! test pade 22. aprila... do takrat pa je na sporedu pocivanje in razvajanje user posted image


Čestitamuser posted image user posted image user posted image Le pocrkljaj ga user posted image ...itak da bo user posted image user posted image 22.4.user posted image user posted image user posted image VEM! A VERJAMEŠ tako kot sem ti naročila??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 14:20:24   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: Erin
Mahala, mahalauser posted image user posted image user posted image Sem premišljevala o tem kaj bi ti naredila če bi se ti kar tam nalimala user posted image user posted image user posted image
Maš res srečo, sva ravno v nedeljo opravla z dragim velik šoping, sigurno bi kej najdla za tebe, drugač bi pa palačinke spekla. To mi je tolk fino.user posted image

3DUZ sem pa lih ujela zadnji mesec ko je še 60€, s 1.5. bo 85€ mendauser posted image Se je pa res splačal it, sem ful vesela...
Aja samo tolk. To je pa isto kot nuhalna. Sem pa nekje prebrala, da je okol 135 ojrovuser posted image . Jp to bom šla pa jaz tudi. Sigurno.
Aja.spol je pa....ah, bom pripopala slikco pa razberiteuser posted image   user posted image
A dej nehi no prosim, še dojenčka komej najdem kaj šele lulčka al pipiko. Nehej nas matrat packa.user posted image

Čestitke za 2 mesecauser posted image user posted image user posted image Vsaj še 6 mesecev naj počakata, drugač pa itak če sta 2 da bosta hitreje pri tebiuser posted image
Angel sound pa pride v poštev najbolj prvih 5 mesecev, potem so pa itak že take brcike te pa povejo vse...boš videla kako zabavno bo ko ti bo trebuh skakaluser posted image
Sej zato sem ga pa kupila. Bo namesto televizije pa radia.

Reakcija vaših in njegovih bo pa itak dobra, še moja mami je bila vesela in ganjena (pa je zmajuser posted image user posted image user posted image ) kako zabavno bo šele pri tebiuser posted image
Jp z beniko mava že rešilca na stand-byuuser posted image user posted image  za mojo mami. Je tak čustven škorpionček. Bolj me skrbi za taščo. Ni ravno čustven človek in me kr malo skrbi kako bo.


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 14:34:25   
Erin
Ne skrbi, je moja mami tud kot en ledenik pa je lepo sprejela...kdo pa ne bi bil vesel svojih potomcev?user posted image
Glede 3d uz je pa to tko, ne vem koliko računajo če sta dva user posted image user posted image , ena pri avgustovkah je rekla da je dražji (bo mela 2) pa še sedaj vsi dražijo 100/h tok da res ne vem koliko te bo zneslo ko boš ti imela UZuser posted image Upam da čimmanj... V KR porodnišnici stane sedaj 80€, v domžalah-Kalliste bo od 1.5. naprej 85 €, nekje imajo pa tudi po 60€...ko boš v tistih tednih fajn cene in kvaliteto ki jo za to dobiš preglej pa ponudnike...ene tako hvalijo Postojno da sem že premišljevala da bi šla kar tja...no samo sem potem izvedela  za Kalliste in sem ful zadovoljna, res.

No tukaj je pa še slikca....
user posted image

Se kaj vidi?  Noooooooo, saj vidite ane, ena nogica, pa vzadej druga pa vmes nekaj jajčastega in en štilčekuser posted image ...

Ja, fanta bomo imel -100%...moj user posted image je presrečen, jaz pa malo v šoku saj mi je moja Gin 2x rekla da kaže na punčko in sem bila že čisto prepričana v to...no samo da sedaj vem...sem takoj kupila MODRE hlačkeuser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 14:41:31   
sonček33
Erin, superca za fantka. Jupi.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 14:49:53   
nf
Erin super za fantka čestitke! Čeprou ta slikca meni čist nič ne pove user posted image , še nogic ne vidim, kaj šele kej druzga user posted image
Ledenka, joj kako lepo, da ga imaš že v sebi. zdaj pa samo čuvat in se razvajat user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 16:00:03   
ledenka
Erin, se dobro, da si povedala user posted image  k lahko bi blo kar koli na tej slikci user posted image  cestitam za user posted image  user posted image  sej je modra barva tud kjut!

Spelci, bos videla, da bo fajn odziv user posted image  a pri tvojem bo to taprvi vnuk? mislim pri tastu in tasci user posted image  

Oktavija, kaj pa ce gres na prvi pregled k Reskotu samoplacnisko? oz. tvoj gre na spermiogram, potem pa se se pogovorite, kako in kaj. stnae te ravno enih 40 evrckov, kar niti ni dosti. po taprvem pregledu v MB bos se kar dolgo cakala. pa nekaj je pri Reskotu - ko prides tja, si na vrsti takrat, ko si narocen. v MB cakas pa ko...

Soncek, kako kaj spike? ce rabis se kak nasvetek glede organizacije poroke, kar povej - si dobro zapomnim tisto, kar mi na raznih porokah in slavjih ni bilo vsec user posted image  

nf, kaj pa je pri tebi novega? si se vedno na K?

trinity, ti zelim, da bi bilo grlo cim prej ok! si probala Isla Moos? jaz prisegam na to user posted image  mene pa kaselj matra... sem bila zelo prehlajena, pa se kar vlece...

Se*, punca moja draga, upam, da ti je danes spet posijalo sonce! user posted image  

murkica, storklje ocitno rabijo Garmin user posted image

luncika, a je vase obsedeno stanje mimo? user posted image

pikica, kdaj pa vidva spet zacneta?

bumbum, upam, da bova skupaj kupovali vozicke user posted image  

becky, se cisto strinjam, da marsikdo ne pove, koliko casa je delal na user posted image  vem za kar nekaj parov, ko se jim je kao ponesreclo... pol pa zves, da ze par let niso uporabljali kontracepcije, pa so se sli pazi-nepazi user posted image  

grethy, fino, da vemo, ce bom kdaj rabla fotografa user posted image  kako gre tvoje spikanje?

benika, hvala za pestke!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 16:24:39   
nf
Uff Ledenka, zdej si jih pa obdelala user posted image  Jaz sem kul, trenutno sem clean, brez kemije in itak da bo ratalo user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 16:28:16   
ledenka
user posted image  nf, tako se govori user posted image  prvomajski so tak super cvetoc cas,ravno prav za delanje otrocickov user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 16:33:09   
Erin
user posted image

A SE SEDAJ KAJ BOLJE ZNAJDETE?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 16:34:47   
Erin
Aja pa še 2 slikici sta v mojem albumu - profil in pa ko se gre mali skrivalcauser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 16:44:12   
ledenka
user posted image  jaz se vedno ne vidim user posted image  ampak ce ti tak reces, potem je ze tako!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 16:50:51   
Erin
Ja nogice u luft drži pa trebušček je na desni strani...user posted image user posted image user posted image

KAJ PA SEDAJ?????user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 16:52:54   
ledenka
aha, jogo se gre user posted image  zdaj pa razumem in tud vec vidim user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 16:58:07   
Erin
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aleluja


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 17:29:19   
nf
aaaaa zdej sem spregledala user posted image  user posted image  user posted image  U madoniš, fant bo pa kar obrojen, glede na to da sta jajčka in lulček skor tolk velika kot stegno user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 17:30:55   
Erin
Punce, mene pa resno skrbi za beybo..sem šla gledat kdaj se je zadnjič javila oz sploh bila na RR-ju in to je 26.3.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da ni kaj narobe...se spomnite, nekaj dni pred tem jo je trebuh boleluser posted image user posted image user posted image

beyba, samo zate in tvojega user posted image kjerkoli si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

JAVI SE!!!


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 17:31:10   
nf
Erin v albumu imaš pa dve tako luškani slikci iiiiiiiiiii user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 19:52:22   
murkica
Erin bo imela fantka.... Ja ful dobr...

Itak, da se takoj vidi....

Bravo za našega "nečakca"....




Kar se pa Beybe tiče... res tudi mene skrbi... Vedno se je javila, zdej pa kar
nobenega glasu.

Beyba javi se, pogrešamo te... Držim pesti, da ni kaj narobeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 20:04:41   
ledenka
BEYBA!!! KJE EEEE SIIIIIII!!!

upam, da je ok in da si je sam malo odmora od racunalnika privoscila...

Erin, dobre slikce user posted image  lustkan fantek user posted image  tetke smo ponosne!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 20:37:22   
LuNa73
UUUUUUUUUUUUUU a fantka bomo mele???!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super.... a mu damo eno ime izbrat. Moj predlog je.... sam mal šibam v imenik imen gledat...da bo kako izvirno ime dobil. RAJMUND MILUTIN HERBERT Evo moji predlogi... ti so eni od imen, ki se ne pojavljajo več od leta 1991. user posted image  Erin, a sem dovolj izvirna? user posted image

Ajsi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zdej pa ne rabiš nobenih pujsov, pa pikapolonc, pa podkvic, pa dimnikarjev, ker.... itak veš kaj te čaka 22 .tega na testeku.user posted image  No, bojo zdej testi prišl na svoj račun user posted image .

Špelči, mam mal občutek, da maš mene na ignorju user posted image . No jaz tebe nimam in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo za tvoji dve pikici, ki štejeta že dva meseca... Sam ne bi mela pa nič proti, če bi ti mal bolj pazla nase in se ujčkala pa lenarla...

Bumbum, a ti tud 22.-tga delaš testeka, kot ajsi???? Nč trepetat... rečt, da se je prjel pa vgnezdl.... pa se je - itak! Sej pa pr trepetanju povzročaš vibracije in tresenje... sorry, ampak a bi ti živela 9 mescev pr nekom, kjer bi te non stop tresl?user posted image user posted image  No jst ziher ne bi....user posted image  Mam rada mir. user posted image

Sonček, ti kokla špiklašpokla, kdaj pa maš ti dan D. Mislim nate in držim pesti.

Tak ne, zdej me pa dober poslušte.... hiter vse ampak res vse borke, ta mesec, po Špelkinih pa Erininih stopinjah, da se lahk jst pol odjavim z RR...ker še sam zarad vas vstrajam tu. A ste slišale in razumele? Seveda, vas že vidim kak vse pridno kimate... tak kot pred davnimi časi ob mojih študijah o preživelih spermičkih... pa kislinah tam doli... pa morilskih sluzeh... user posted image  Hja, še celo naglas sem se nasmejala ob spominu na moja "znanstvena" odkritja in neodkritja user posted image .

Šibam zdej se umivat..pol pa vija postla.... sem hin ko sto hudičev... juter še en dan presoje... dans smo jo preživeli dobro user posted image user posted image user posted image . Pridne bodte...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 20:48:19   
trinity22
ojla

ledenkica lepo grej svojo pikico, mora se prijet, ko pa imaš tak lep datum, na ta dan sem jaz rojenauser posted image , držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa kašelj čim prej pozdravi

oktavija lepo da si se oglasila, dobrodošla po dolgem časuuser posted image

Erin čestitke za sinčkauser posted image user posted image user posted image user posted image , sam jaz na tisti sliki nič nisem vidla, vendar ti verjamem

sonček kako napreduje špikanje pa poroka, meni se neki pri povabljenih lomi, ne vem neki jih ful ne bi povabila zarad tega, ker si nismo glih blizu ampak pol bodo pa ožaljeni, pa bodo osirali pa oooooooooooo, za znoretuser posted image

nf lepo da si ti tudi tukaj, pa na klomifenke še tudi pridi kaj pogledat

LuNa držim pesti, da bo gužve čim prej konc in da boš lahko mal isklopla in se več z nami družilauser posted image

Beyba kje se skrivaš tudi jaz te že pogrešam ....

Ostalim en lep pozdravček ... murkica, bumbum, spelka, grethy pa še kateri, če sem jo slučajno izpustila

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 20:58:45   
sonček33
trinity - špikanje gre. Eno fajn modrico imam, sicer pa ok. Jaz nisem imela težav s povabljenimi - samo priajtelji bodo, te pa z veseljem povabiva. Mislim, moji in njegovi starši ap moja stara mama ostalo pa frendi. Bo zabava.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?