|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč ob "nadlegovanju" na portalu
25.8.2007 14:32:27   
Maxica
Saj vem, da okrog polne lune kar pričakujete naval izpisovuser posted image , ampak vseeno. Se mi zdi, da je to zdaj postalo res too much. Kaj pa če bi naredili nekak tako, da se na RR ne bi mogel prijaviti ravno vsak, ki ima pet minut časa, da lahko zajuser posted image ? Oziroma nekak tako, da se lahko prijaviš samo s svojimi celotnimi podatki in bi potem npr. "vstopno" geslo dobil direkt domov, po pošti. Da res vsak stoji za svojim imenom in priimkom, pa naj se potem še naprej zezajo in zalezujejo, če upajo. Ker eni pač smatramo RR kot eno sprostitev, pa kakor hitro potem poveš za ene že preveč podatkov, te že lovijo na besedo in zalezujejo. Pol se pa tisti lepo izbrišejo, t.i. žrtev tudi, pa čez en mesec se pesem ponovi, samo z drugimi osebki. Ne vem no, žalostno, sem mislila, da je to nekakšen "starševski" forum, pa je postal le še s od starševstva. Škoda.user posted image  Ta glavni ste pa le lepo tiho in brišete in na novo "včlanjujete".user posted image

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 28.8.2007 16:51:20 >


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomoč ob "nadlegovanju" na portalu
25.8.2007 14:41:00   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
Ta glavni ste pa le lepo tiho in brišete in na novo "včlanjujete".user posted image

Očitno je pomembna kvantiteta, ne kvaliteta. No, pa saj me nič več ne preseneča. Tako je bilo, je in bo. Saj veš, Maxica: It's dirty job, but somebody's gotta do it.

lp

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 28.8.2007 16:51:37 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 14:46:26   
Anonimen
Maxica če tale tvoj post leti na tisto zadnjič, naj ti povem, da nihče ne more vedeti, kdo je bil kriv in kdo žrtev.To lahko vedo samo vpleteni.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 14:47:13   
Blejka26
ja eni se pač prijavijo,ker nimajo drugega dela pol pa iz vsake teme naredijo en velik bu..Jaz če nimam pametnega odgovora,potem niti ne odgovorim..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 15:47:17   
total
Maxica ne obremenjuj se z takim stvarmi.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 16:33:34   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: domennatalija

ja eni se pač prijavijo,ker nimajo drugega dela pol pa iz vsake teme naredijo en velik bu..Jaz če nimam pametnega odgovora,potem niti ne odgovorim..

Točno tako! Ampak če bi meni kdo kaj težil bi ga preprosto ignoriralauser posted image .........

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 18:11:11   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: total
Maxica ne obremenjuj se z takim stvarmi.


se strinjam, je pa rees da je tale RR postal en forum žaljivk in pluvanja, ter fušerije.
Tri leta nazaj tega ni bilo.user posted image user posted image  in verjamam da ima marsikatera skomine po starem RR-ju ampak tega več ni in ga več ne bo.

Imam pa občutek da eni zanalašč izivajo, da potelj modelatorji teme brišejo, pa zaklepajo...... in se jim smejijo, ker jim delo dajejo, še bolj jim je pa užitrek ko se me potlej takole kregamo in slmilimo same sebi, pa odhajajmo iz foruma...... Pač čas beži in tudi internet nasploh ni več kar je bil in še hujše bo, čedalje več bo žaljivk in posmehovanja.

Najbolje je take ignorirat. Tudi če se že vmeša v temo, naj se ne začne pluvat po njemu amapk naj tema teče v smeri debate, unega ki iziva pa nja se pusti na miru. na koncu bo tako in tako sam bedak izpadel, ker ga noben ne bo povohoal, amapk se bo vsak na njegove poste požvižgal.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 18:32:46   
muki1
Kaj pa, da bi vsaj omejili špijunažo user posted image
Čeprav oseba ne želi razkriti svojega profila, jo z lahkoto najdeš, če vtipkaš njen nick v iskalnik. Če bi to onemogočili, bi bilo zasledovanje po forumih dosti težje, saj bi zasledovalec moral praktično odpirati vsak forum posebej in vsako temo posebej...... če iščeš določeno temo, jo lahko najdeš po ključnih besedah...uporabnika pa pač ni potrebno iskat...ali?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 18:40:05   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
Ta glavni ste pa le lepo tiho in brišete in na novo "včlanjujete".user posted image

Očitno je pomembna kvantiteta, ne kvaliteta. No, pa saj me nič več ne preseneča. Tako je bilo, je in bo. Saj veš, Maxica: It's dirty job, but somebody's gotta do it.

lp



TOčno tako. Tako se "lovi" firme, da oglašujejo, na kvantiteto. Čakajte še malo, pa bo članarina...imam že dolgo na sumu, da bo tako....TOrej dvojni zaslužek...

"Pa nisem ti ja blont"user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 18:46:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Čakajte še malo, pa bo članarina...imam že dolgo na sumu, da bo tako....TOrej dvojni zaslužek...

Oh, ja, Marogica... user posted image user posted image user posted image

Drugače pa se da zadevo zelo lepo poenostaviti, če je to tehnično možno na RR - en IP se lahko prijavi z enim nickom (ovira - statični in dinamični IP? - več računalnikov?). In pika. Administratorja (Jaka in Jerneja) ob naših nickih prav lepo vidita tudi naše IP-je in se verjetno vsem tistim, ki se skrivajo pod "novim" nickom, smejita, zraven pa debatirata o dvoličnosti nekaterih na RR. user posted image user posted image user posted image

Kar se pa zalezovanja in groženj tiče, pa... Vse tiste, ki pravite, da ste to doživele - napišite nick in/ali e-mail tiste-ga, ki vam je to počel, pa bomo tudi hitro videli, ali to počne ena in ista oseba ali ne. Zberemo nicke in/ali e-maile, RR Team pa preveri, ali gre za isti IP ali ne. Pa bo.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 19:39:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Kaj pa, da bi vsaj omejili špijunažo user posted image
Čeprav oseba ne želi razkriti svojega profila, jo z lahkoto najdeš, če vtipkaš njen nick v iskalnik. Če bi to onemogočili, bi bilo zasledovanje po forumih dosti težje, saj bi zasledovalec moral praktično odpirati vsak forum posebej in vsako temo posebej...... če iščeš določeno temo, jo lahko najdeš po ključnih besedah...uporabnika pa pač ni potrebno iskat...ali?

Tole je pomoje še edino ali pa vsaj najlažje izvedljivo. Ker dejansko skrit profil na tak način kot zdaj nima glih efekta in smisla. Dejansko bi moralo biti iskanje uporabnikov, ki imaj(m)o skrit profil, onemogočeno preko iskalnika.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 19:42:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

en IP se lahko prijavi z enim nickom

Tole je vseeno malo zoprno, če na RR sodelujeta recimo oba, mož in žena, pri bajti je pa samo en računalnik.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 19:57:08   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Čakajte še malo, pa bo članarina...imam že dolgo na sumu, da bo tako....TOrej dvojni zaslužek...

Oh, ja, Marogica... user posted image user posted image user posted image

Drugače pa se da zadevo zelo lepo poenostaviti, če je to tehnično možno na RR - en IP se lahko prijavi z enim nickom (ovira - statični in dinamični IP? - več računalnikov?). In pika. Administratorja (Jaka in Jerneja) ob naših nickih prav lepo vidita tudi naše IP-je in se verjetno vsem tistim, ki se skrivajo pod "novim" nickom, smejita, zraven pa debatirata o dvoličnosti nekaterih na RR. user posted image user posted image user posted image

Kar se pa zalezovanja in groženj tiče, pa... Vse tiste, ki pravite, da ste to doživele - napišite nick in/ali e-mail tiste-ga, ki vam je to počel, pa bomo tudi hitro videli, ali to počne ena in ista oseba ali ne. Zberemo nicke in/ali e-maile, RR Team pa preveri, ali gre za isti IP ali ne. Pa bo.


Težko priznam, ampak tu se pa strinjam z Darjo Kos s skoraj vsako njeno besedo.user posted image
Res me čudi, da RR team prav ničesar ne ukrene v zvezi s tem. Se spomnim, ko smo imeli še na stari RR nekaj dnevni mrk. Takrat se je ful premaknilo na boljše. Lahko si pisal samo, če si bil registriran, pod svojim nickom. Zdaj to očitno ne funkcionira več in bo počasi treba začeti kaj razmišljati v tej smeri. Pa kvantiteta gor ali dol.
Pa brez skrbi, se ne obremenjujem s tem, to je samo moja dobra volja.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 19:57:41   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

en IP se lahko prijavi z enim nickom

Tole je vseeno malo zoprno, če na RR sodelujeta recimo oba, mož in žena, pri bajti je pa samo en računalnik.



Ma to je po moje tudi tako redek primer, da ne bi smelo biti težav zaradi tega.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 20:02:23   
Šaki
joj pa kaj se obremenjuješ!
tako je skoraj na vseh forumnih!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 20:46:18   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

joj pa kaj se obremenjuješ!
tako je skoraj na vseh forumnih!


Saj sem že napisala, da se ne obremenjujem.user posted image
Se pa ne morem sprijazniti s tvojim drugim stavkom. "Sosed" tudi tepe ženo, pa vseeno nočem, da moj moški mene.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 22:50:50   
Anonimen
Ok, se enkrat, me je vrglo ven.

Mislim, da imata Jaka in Jerneja precej drugega veliko bolj pomembnega (zanimivega, koristnega, .. ) dela, kot ugotavljanje, kdo na RR ima dva nicka in pise pod njima cista nasprotja user posted image  

Kar se tice skrivanja. Roko na srce, iskalnik velikokrat ne najde nic. Pa ce ves, kdo je avtor teme in ti je drugace ne najde .. kako bos potem iskal? user posted image  Ali pa ce zelis nekomu pisat ZS, pogledat njegov album .. a potem bos po vseh n-tih forumih iskal njegovo objavo? user posted image

No ja, zgolj moje osebno mnenje.
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 22:54:44   
Anonimen
Moje skromno mnenje (ki ne odraža nujno mnenja moderatorjev RR):

Za prijaznost in kultiviranost foruma najlažje poskrbi vsak sam. Piše korektne poste, na provokacije odgovarja korektno ali pa sploh ne. Tudi najbolj trdovratni provokatorji ob ignoranci izgubijo svoje veselje.

Forum je javen. Tako kot na javni plaži oblečem modrček, ker ne želim, da vsi prisotni in večina od njih meni nepoznanih, vidijo moje prsi, tako tudi na forumu določenih stvari ne razkrivam pred celotno javnostjo.

In z malo dobre volje se da živeti bolje. Tukaj in povsod user posted image .

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: To nikamor več ne pelje
25.8.2007 22:58:34   
Bubamaraa
MičRR je dobr napisala...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 6:33:00   
mmijau
user posted image user posted image user posted image Se strinjam, zelo zelo.user posted image user posted image user posted image



_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 8:19:53   
caillou
Maxica, a se splača ? Vedno in vsakič sproti se brca v temo. Problemi se kopičijo, RR-team pa fura svoje naprej. Dobro, vem da smo odrasli in da vsak piše po forumu po lastni presoji, pa vseeno bi člani tudi z njihove strani lahko bili bolj zaščiteni.

RR -team, vseeno si bom drznila vprašati, kljub temu da imate ogromno dela. Zakaj nič ne ukrenete, zakaj pustite da se na vašem-našem portalu dogajajo stvari, kot so ustrahovanje, blatenje dobrega imena, zakaj rajši samo zaklepate teme, jih brišete ? S problemi se bo treba spopasti, ne pa jih prelagat v kot in čakat da se mogoče rešijo same po sebi.

Itak bo spet brc v temouser posted image



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 8:40:51   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: caillou
Dobro, vem da smo odrasli in da vsak piše po forumu po lastni presoji, pa vseeno bi člani tudi z njihove strani lahko bili bolj zaščiteni.

user posted image user posted image A da niso?


(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 9:48:47   
Anonimen
Wild guess, ampak grem stavit, da na avtomobilizem.net nimajo takih problemov. user posted image

(odgovor članu NevenkaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 10:01:12   
Anonimen
Wild guess, ampak grem stavit, da na avtomobilizem.net nimajo takih problemov. user posted image


Veliko težje user posted image .

Pet minut nazaj je v tamkajšnji klepetalnici (ne)klepetalo nič uporabnikov.

Aktivni uporabniki na RR: Trenutno je na portalu članov: 119 in gostov: 223.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 10:20:13   
Anonimen
Če bi vsaka pri sebi premislila, preden vsak prdec objavi na forumu, bi bilo vsega tega manj.

Da pa bi se RR team ukvarjal s temi zadevami, z eno prijavo, itd.....je pa tudi brezveze pričakovati. Madona, ustvarili so nam javni portal, na katerem lahko klepetamo, zdaj bodo pa še skrbeli za vsako posebej, ki se javnosti razkriva kot odojek na pladnju. pa saj smo polnoletne (večina) in če same ne bomo poskrbele zase, ne bo nihče.
Če ti forum zrase čez glavo, ne rabiš več sodelovat, simpl kot pasulj. Saj ti nihče ne drži pištole nad glavo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?