|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 12:04:19   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

A to pomeni,da če njej ni vsak dan potem naj si drugo najde ali ga pa raje gleda,da si ga na roko meče?Ali pa kar naj sexa z njim,samo,da si nebo našel druge?In to kar po kosilu,ko ona pospravlaj?Ma meni je to res glupo.Potem naj gre v kopalnico se igrat z njim.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 12:05:24   
LuNa73
no jst mislim da anonimna ne sprašuje če je normalno da hoče njen vsak dan, ampak če je normalno da si ga na roke meče kr pred njo, ko ona pospravla...user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 12:09:17   
Anonimen
Zame ni to normalno pa naj reče kdor kar hoče.

(odgovor članu LuNa73)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 12:13:04   
ttdr
Mislim, da ženske premalo jasno povemo svojim partnerjem, kaj si želimo. Povej mu, kaj te moti. Povej mu tudi drugič, ko bo to ponovno počel. In tretjič in desetič. Važno je, da si sporočamo, kaj si želimo. Saj se takoj ne spremenimo, pa ne razumemo, kako, da on/a tako misli. Ampak na dolgi rok deluje, zagotovo.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 12:25:48   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Zame ni to normalno pa naj reče kdor kar hoče.


sej zame tud ne - to samozadovoljevanje....
ampak nekak so se vsi osredotočl na sex vsak dan....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a je za vas to normalno
27.8.2007 14:03:01   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Včasih sem bila veliko bolj za akcijo ampak sedaj me je minilo. Včasih sem tudi znala popestrit spolno življenje z raznimi igricami, sedaj pa mi nič več ne paše.



Jaz bi se rajši zamislila nad tem, zakaj je tako. Nekje sigurno tiči vzrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a je za vas to normalno
28.8.2007 1:51:35   
Anonimen
ko pa roka ne bo dovolj pa bo šel drgammmmmmmmmm ti pa vuser posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a je za vas to normalno
28.8.2007 10:37:58   
HuAnita
Mož je zaradi tega prizadet in mi vedno teži o sexu, meni pa je vedno
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Ja, zame je. Midva bi tudi vsak dan, pa ne znese vedno


Bože mili.Vsak dan?user posted image




Enakouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a je za vas to normalno
28.8.2007 11:19:20   
Anonimen
stvar je v tem, da sva včasih imela veliko problemov,ker so se drugi utikali v najin zakon. Jaz se takrat nisem mogla več sprostit in sexat. Mož mi je pa začel težit da kakšna sem postala. Sedaj ko sva na samem imam jaz še vedno to v glavi. To teženje za sex. Zame se sex začne kot nekaj nežnega nekaj lepega, a mojmu tega nemorem dopovedat on se najprej zapodi v moje mednožje. Najraje bi videl da sem skozi naga in kar naprej za akcijo. Jaz imam pa rada nežnost in romantiko. Zame ni to da se v naprej dogovoriš, da pomislim ko grem zvečer iz službe aja sedaj moram še sexat da bo zadovoljen. Jaz si želim da pride to spontano da vlada v zraku med paroma vedno nekaj romantike in erotike in to mene pripelje do sexsa. Potem bi lahko pa tudi vsak dan.
Jaz mu tega nemorem dopovedat ker enostavno ne more razumet, on mi govori da on ni romantičen človek, ampak vsaj malo bi se lahko potrudil.
In to je to

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a je za vas to normalno
28.8.2007 11:41:11   
kalbo
Če je pa tako hipernesposoben, naj si ga pa kar na roke meče!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a je za vas to normalno
28.8.2007 12:27:25   
bekyca
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Ker z menoj ni nič se on na veliko samozadovoljuje in to celo pred mano, npr. jaz pospravlajm po  kosilu on na kavču pa da prijatelju roko.
Meni osebno se to ne zdi ravno normalno pa me zanima kaj vi porečete na to.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  swašta no.


Ne morem verjet. user posted image user posted image user posted image


Namig: Proskoči mu na pomoč. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a je za vas to normalno
29.8.2007 21:42:20   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

al je kr tih



Verjetno ni čist tiho. Po moje se sliši: Ahhh, jaaaaaa, aaaaaaaaaaa....user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a je za vas to normalno
30.8.2007 8:27:07   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

stvar je v tem, da sva včasih imela veliko problemov,ker so se drugi utikali v najin zakon. Jaz se takrat nisem mogla več sprostit in sexat. Mož mi je pa začel težit da kakšna sem postala. Sedaj ko sva na samem imam jaz še vedno to v glavi.


Kot sem že rekla, problemi so drugje. Najprej razrešita zakaj je tako, potem pa se bo tudi spolnost uredila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a je za vas to normalno
2.9.2007 0:26:01   
Anonimen
Saj pa si sama napisala:"KER Z MENOJ NI NIČ..."

Bodi srečna, da si ga na domačem kavču meče. Marsikdo bi se spomnil še česa drugega za popestritev, npr izleta na tuj kavč.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a je za vas to normalno
2.9.2007 15:24:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz pospravlajm po  kosilu on na kavču pa da prijatelju roko.


OMG! Tale je pa huda! user posted image  A ne bi raje tebi dal roko pri pospravljanju? user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a je za vas to normalno
2.9.2007 15:42:42   
daddy
  Al pa bi on pospravljal, pa bi ona dala roko prijatelju  user posted image  ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a je za vas to normalno
2.9.2007 23:45:03   
Anonimen
Ja, garant bi mu jo raje dala, če bi ji malce pomagal pri domačih opravilih. user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a je za vas to normalno
5.9.2007 8:48:46   
slovenka
Ja, anonimna, si nam prav lepo razložila, kaj bi moralo biti, da bi se ti seksalo - sedaj moraš samo še njemu to pojasniti - ali pa je neandertalec? Midva se pogosto, ampak če bi samo težil, kaka baba zadrta sem in šel kar direkt v mednožje.., pa mi ziher tudi ne bi bilo. Naj se malo potrudi, če sta na svojem, ko prideš zvečer iz službe, naj ti kaj pripravi..., večerjo... Ne govori mu samo, sedaj mi ni... in potem on vidi samo kaj je s tabo narobe, povej mu, kaj z njim ni vredu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Katero ime vam je všeč?
lunca69



Staša (14%)

Žana (29%)

Cynthia (4%)

Neja (52%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!