|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vse ki kupujete vozičke!!!
31.8.2007 23:24:56   
lea23
 user posted image user posted image 210€ in vključuje tudi lupinico.Kombiniran otroški voziček, štirikolesnik z lupinico, 1620-a. Otroški voziček Pikolo 1620a ima vrtljiva ali blokirana prednja kolesa ter nastavljivo naslonjalo za noge. Naslonjalo za noge je tritočkovno. Voziček ima pravtako nastavljiv ročaj po višini. Kombiniran otroški voziček, štirikolesnik z lupinico, 1620-a ima tudi pokrivalo za noge ter nakupovalno košaro. Lupinica, jajček je do 13kg teže otroka.

Kombiniran otroski vozicek, stirikolesnik z lupinico, 1620-a




user posted image 199€ Športni otroški voziček, trikolesnik, 1521a je izredno kvaliteten otroški voziček. Voziček ima po višini nastavljiv ročaj ter hrbtni naslon, snemljiva zadnja kolesa, nakupovalno košaro. Voziček je lahko zložljiv in tehta le 12 kg.

Glavne značilnosti športnega otroškega vozička:

- po višini nastavljiv ročaj
- poljubno nastavljiv hrbtni naslon
- vrtljivp ali fiksno sprednje kolo
- snemljiva zadnja kolesa
- prevleka za noge
- vzmeteno je vsako kolo posebej
- nakupovalna košara
- teža 12 kg

Dimenzije zloženega vozička so:

- dolžina: 100 cm
- širina: 60 cm
- višina: 40 cm


user posted image 118€ Športni otroški voziček, trikolesnik, 1525c z okroglo streho. Otroški voziček tehta samo 7 kg in je super lahek ter enostaven za transport. Športni otroški voziček, trikolesnik, 1525c ima vrteče prednjo kolo ter nakupovalno košaro. Kolesa vozička so vzmetena, zato je vožnja izredno udobna.


vse to sem našlav spletni trgovini www.enakupi.com!




upam da katera najde primeren voziček za svoje škratke! vozički izgledajo pač kot ponaredki peg perego, quinnya speedya in zappa.. le da so cenejši user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
31.8.2007 23:26:10   
lea23
se ponovno opravičujem, nevem kaj se danes dogaja s slikicami ki jih jst prilepim user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
31.8.2007 23:36:04   
kofetek2010
ponaredki, slabi ponaredki... taki ceneni zgledajo user posted image

Tako si ne bi upala dat gor lupinice na voziček in peljat otroka user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
31.8.2007 23:36:45   
lea23
meni se pa ne zdijo slabi!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
31.8.2007 23:38:42   
lea23
a mi prosim poveš kakšna je razlika med telim "zappom" in quinniyevim zapom?? le da tale stane 120€, od quinnya pa 170€??

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
31.8.2007 23:40:43   
kofetek2010
glej mojo računico:
- novi Zapp stane cca. 160€ in ga lahko komot prodaš za 110-120€ - zgubiš 40-50€

- tale zadnji tvoj stane cca. 120€ in dvomim, da lahko rabljenega prodaš za več kot 50% cene novega, torej 60€ - zgubiš 60€


kaj se torej bolj splača? user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
31.8.2007 23:43:37   
lea23
jst otroške opreme pač ne kupujem zato da jo bom prodala, pač pa mogoče prišparala za še mogoče še kakšnega otroka v prihodnjih dveh ali treh letih ali pa ga bo naprej uporabljala kakšna prijateljica.. no pač ne razmišljam že zdaj o tem kako bo ko bom ( če bom ) reč kdaj naprej prodajala..

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
31.8.2007 23:47:16   
kofetek2010
upam, da ti bo zdržal tega, naslednjega in še kakšnega otroka user posted image  


(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
31.8.2007 23:49:32   
lea23
ah ne sej mi imamo buzza, tole temo pa sem tukaj odprla za tiste ki pač vozičke še kupujejo in jim bo mogoče prav prišlo user posted image . ko moraš na začetku nabavit toliko novih stvari za novorojenčka se kar precej pozna če lahko kje malo prišparaš..

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
31.8.2007 23:50:44   
kofetek2010
mi smo tud imeli buzza user posted image  

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
31.8.2007 23:55:20   
Maxica
Ne vem, jaz bi raje kje drugje probala prišparat, pri vozičku ne bi, niti si ne bi upala.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
1.9.2007 0:08:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
1.9.2007 0:19:17   
lea23
tudi pri plikotu od peg perego se lupinica enako pelje gor na vozičku. in če konec koncev pogledamo na ceno.. kvaliteta je itak ista, le da tam plačaš še ime firme. meni se zdijo teli vozički prav fajn user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
1.9.2007 0:28:42   
Barbara111
lea23 se kar strinjam s tabouser posted image
Lp.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
1.9.2007 9:24:47   
hrabra miška
Lea23 jaz se tudi strinjam s tabo. Kje pa piše da je samo tisto drago dobro. Meni se tejle vozički sploh ne zdijo slabi.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
1.9.2007 9:37:03   
Maxica
Ne vem, mislim, da cena ne laže. Sama uporabljam PP Pliko P3 že non stop dobra tri leta, pa je še vedno kot nov. Zapp pa stane 160€, pa gotovo tudi zdrži par let. Samo zanima me, če so te kopije tudi tako kakovostne, no.
Sicer pa, vsak po svoje. Jaz pri stvareh za moja dva otroka načeloma ne gledam na ceno, raje na kakovost.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
1.9.2007 10:40:37   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo
moja sorodnica ima PIKOLO voziček (štirikolesnik+lupinica) podobnega onemu prvemu in ga leto in pol uporablja ne da bi jo bilo strah peljat otroka v tem vozičku (kot se je ena izrazla)

in po čem sklepate da je slab ponaredek če ga nisi poiskusla?!
in zakaj je samo drago kvalitetno?user posted image


Zakaj strah? Zato, ker vidim, da je lupinica samo položena na športni del vozička? user posted image  Mogoeč pa se kako fiksira, ampak tega iz fotke ni videt. user posted image

Ni samo drago kvalitetno - je pač tako, da ima tudi kvaliteta svojo ceno.

Sicer pa vsaka po svoje...

Aaaahhhhhh, je pa takoj problem, če kdo izrazi svoje mnenje - še posebej, če se ne strinja z avtorico. user posted image user posted image user posted image  




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
1.9.2007 11:19:48   
lea23
zakaj pa naj bi bila firma peg perego bolj kvalitetna od druge?? pač zato ker je peg perego na tržišču že 20let, pliko pa je samo recimo 4 leta? user posted image
a gremo stavit da če pride danes ven en čisto tretja ( brezvezna ) firma z vozički po 400€ da bodo tisti bozički oh in ah? to se nam dogaja podzavestno v glavi da se nam zdi da je dražje tudi boljše. drugo je pač pri avtomobilu ki ga menjaš na mogoče najmanj 5 let, pa pri hiši ki jo kupiš enkrat v svojem življenju..
voziček pa itak potrebuješ tisto leto in pol potem pa ne več user posted image  

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
1.9.2007 11:20:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
Sicer pa, vsak po svoje. Jaz pri stvareh za moja dva otroka načeloma ne gledam na ceno, raje na kakovost.


Jz tudi tako. Sicer user posted image  ni še na svetu, vendar že zdaj gledamo na kakovost, ne na ceno.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
1.9.2007 11:29:24   
lea23
mi uporabljamo buzza zdj nekaj mesecev, pa je voziček še tipi topi kot nov. blago kot novo, gume sicer pumpamo enkrat mesečno ampak so tudi še kot nove, ogrodje tudi super.. pač res voziček 1A. prejšnji teden pa sem brala tukaj na forumu eno novo odprto temo o buzzih da 80% puncam ki so se pri tisti temi javile ( bilo jih je okoli 15 ) sprednje kolo škripa in da se je sprednje kolo že znucalo, pa da ne morejo napumpat gum, in nekaj tednov nazaj je ena ( ne spomnim se več nicka ) napisala da ji je pri 2 meseca starem buzzu črno blago zbledelo zaradi sonca.
torej, 100 ljudi 100 čudi. niti en voziček ni popoln.
se mi zdi pa pač dobesedno trapasto zakaj bi kupila zappa in ne tegale vozička "ala zapp" od pikolo. ima še spodnjo nakupovalno košaro ki je tisti originalen nima, pa tale ima celo možnost različnih naklonov ki jih tudi originalen zapp nima. sicer pa bom ga šla jst danes ali pa v ponedeljek pogledat v babycenter ( jih že imajo ) pa vam bom sporočila kako in kaj je z njimi user posted image


(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
1.9.2007 11:31:34   
Šaki
user posted image user posted image meni je pa všeč!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
1.9.2007 11:32:11   
Anonimen
Jaz sem pa lupinico vedno samo položila v voziček, edino da v obratni smeri  kot je tale na sliki. Torej v smeri vožnje. Pa niti malo ni bilo možnosti, da bi ven padla, bilo bi skoraj nemogoče, razen če bi voziček dejansko okoli obrnila ali če bi mi padel na bok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
1.9.2007 21:49:29   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

glej mojo računico:
- novi Zapp stane cca. 160€ in ga lahko komot prodaš za 110-120€ - zgubiš 40-50€

- tale zadnji tvoj stane cca. 120€ in dvomim, da lahko rabljenega prodaš za več kot 50% cene novega, torej 60€ - zgubiš 60€


kaj se torej bolj splača? user posted image


točno tako jaz gledam na te stvari user posted image  

in zakaj šparati stvari za drugega otroka, če se ne izplača user posted image  zdaj še za te stvari nekaj dobiš nazaj, potem ti je po vsej verjetnosti všeč čisto nekaj drugega, za starega pa ne dobiš več ničesar user posted image  aja, tudi če ti je slučajno še vedno všeč isti model, ga potem lahko kupiš za smešno ceno, pa še s skladiščenjem nimaš problemov user posted image
ne vem no, sem zelo vesela, da nisem nobene stvari od tavelike prišparala in se je denar obračal dalje user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
17.9.2007 22:33:20   
mayci
Lea23, ali si šla gledat tele vozičke. Me zanima za tegale "kao Zapp", če ima res različne naklone za hrbet?
Ker na spletni strani enakupi ne piše, da bi imel možnost spreminjanja naklona. Če jo pa ima, potem pa bom resno razmislila o prodaji Zappa...

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vse ki kupujete vozičke!!!
18.9.2007 10:23:26   
lea23
ja, ima različne naklone! ampak ne pride pa v čisto ležečega, ampak je tudi najnižji položaj malo pod kotom! jaz sem jih gledala v baby centru, tako da najbolje da greš tja in si še sama pogledaš. za težo vozičke pa nevem, ker tega pa nisem spraševala.. ampak verjetno kej težji od zappa ni. 

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?