|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: trojčki
22.9.2007 0:54:46   
gt
Hej! Najprej ful, ful, ful lepe čestitke za vajine pikece Gala, Nika in Tima. Sem mislila da sta sve punčki, ko sem dobila naročilo za spalke naj bodo dve zeleni in ena plava ... Pa sem se usekala ...

Pozdravi še pogumno mamico, jaz pa bom do dobrih novičk trenirala mišice za stiskanje pesti, da bo vse O.K.
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Hej! Najprej ful, ful, ful lepe čestitke za vajine pikece Gala, Nika in Tima. Sem mislila da sta sve punčki, ko sem dobila naročilo za spalke naj bodo dve zeleni in ena plavauser posted image ... Pa sem se usekalauser posted image ...

Pozdravi še pogumno mamico, jaz pa bom do dobrih novičk trenirala mišice za stiskanje pesti, da bo vse O.K.user posted image


tist je bil samo trik ;)
hehe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: trojčki
22.9.2007 0:56:20   
gt
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Cestitam za trojcke!!! UAAAAUUUU...  a se da dobit recept kako se naredi kar tri od enkrat.. jest bi tud :)
Cestitke!!!

nekak sva ugotovila da nama je številka tri usojena. Zadnje čase se nama namreč vse vrti okrog te številke :)
moram loto začet igrat... :Duser posted image user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: trojčki
22.9.2007 10:54:05   
soni
Čestitke mamici in očiju!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz pa pričakujem dvojčka.

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: trojčki
22.9.2007 11:34:31   
keesha
Čestitam gt za tri sončke user posted image  user posted image  user posted image  , upam da čim prej pridete iz bolnice.
Jaz sem trenutno v 28 tednu (dvojčki) in se borim z nekaj težavami, upam da še zdržim nekaj časa.
Še enkrat čestitke user posted image

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: trojčki
22.9.2007 13:48:26   
bini
iskrene čestitke gt user posted image user posted image user posted image ...
najprej vajinim sončkom želim zdravja in napredovanja, potem pa vam vsem dovolj spanja, energije in pozitivne naravnanosti, ki jo tud nam, ki nimamo kar treh naenkrat včasih zmanjka - ampak kjer je volja je moč!! srečno user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu keesha)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: trojčki
22.9.2007 14:17:55   
Erdbeere
VAUUUUUUUUUUUUUUUUUU Čestitke za tri fantičke, naj se lepo pridno redijo in ognejo težav, ki upam, da vas ne doletijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: trojčki
23.9.2007 23:43:06   
* Mateja *
Kako kaj napredujejo sončki? Vse ok? Mamica je že doma?
Ne morem si predstavljat da bi imela tri, joj kok morte biti veseli, sem vam kar mal fovšljiva!!
Z vrtojbe praviš? Se pravi da ste verjetno ta pravi. Moja tašča je tud z Vrtejbe, dela sicer v Novi Gorici in verjetno ji je tvoja tašča povedala za trojčke.  Ji moram prav povedat da sem vas izsledila, svet je naRR majhen!!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: trojčki
24.9.2007 9:22:42   
gt
Mali so vredu in tudi mami, ki je že od petka doma.
user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: trojčki
24.9.2007 19:44:35   
kaycha
gt- user posted image user posted image  za mami user posted image user posted image  za ocija in seveda user posted image user posted image user posted image  za male tri!
p.s.:a bomo kake slikce vidli?user posted image

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: trojčki
24.9.2007 22:41:37   
gt
Zaenkrat ne bi kazala slikc. Upam da razumete. Hvala

lp, Gregor

(odgovor članu kaycha)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: trojčki
25.9.2007 20:02:38   
anajmad
Iskrene čestitke za male borce. Če so v LJ na EINT,jih bojo kr fajn poštimal. Kater dohtar jih pa ma čez,če smem vprašat?
Me,ko sva bile z Ulo na EINT,skoraj 3 mesece so bili 2x trojčki in to po naravni poti,ne preko ivf.Ena je pričakvala dvojčka in to fantka. To ji je zatrdila Dr. Blejc. potem je šla pod nujno notri,še kar dolgo je zdržala v 31.tednu in rodila dve deklici in dečka. Za tretjega sploh niso imeli inkubatorja pripravljenega in so deklico prinesli kar v pleničko zavito na EINT.
Ta druge trojčice,sva pa že bile z Ulo podnajemnici na EINT,so bile pa rojene v 29 T. Lepe,zdrave dečve.
Ko smo se letos srečali v Mostecu,se mi je kar milo storilo,ko sem videla,kako so te majhne štručke zrasle.Javite se kej na forumu nedonošenčkov.
V glavnem,pa držimo pesti,da bi zrasli v vvvveeeellliiikkkeee fante.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: trojčki
26.9.2007 13:40:55   
gt
So v LJ na EINT
Čez jih ima dr.Helena Mole in jo moram samo pohvalit tako kot tudi sestre (in brateuser posted image al kaj so že)
Fantje so pa vredu. Vsi trije že dihajo sami in brez ali občasno z minimalnim dodatkom kisika.

lp, Gregor



(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: trojčki
26.9.2007 14:12:40   
Janya
Ja mi smo jo tudi imeli dr. Mole in se strinjam same pohvale celotnemu teamu na EINT- ju.
Super za fante da tako dobro napredujejo user posted image  user posted image  user posted image . Bosta vidla kako hitro se boste doma cartal. Ali imate dovolj rok na razpolago user posted image  user posted image . Želim vama veliko lepih trenutkov ob vaših sončkih.


(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: trojčki
26.9.2007 17:27:13   
anajmad
Moletka ima pa res zmeraj trojčke. Tudi takrat jih je imela. Je pa ena tok"cart" dohtarca. men je ful všeč. Me še zdej,ko prideva sem ter tja kej pogledat,zmeraj pride pozdravit.
In kako so fantje?Upam,da se dobr držte.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: trojčki
28.9.2007 11:54:51   
mala pikica
Z zamudo, pa vseeno iz srca; ČESTITKE!!! To si pa sploh ne znam predstavljati, kar tri naenkrat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: trojčki
30.9.2007 13:46:24   
Anonimen
Čestitke še z moje strani!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: trojčki
1.10.2007 13:10:40   
Šaki
bravo in še enkrat bravo vsemuser posted image user posted image

MENE pa zanima če je kera tukj gor ki ima četverčke???

samo ne verjamem ali pač??

< Sporočilo je popravil bad girl -- 1.10.2007 13:20:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: trojčki
1.10.2007 19:54:01   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

bravo in še enkrat bravo vsemuser posted image user posted image

MENE pa zanima če je kera tukj gor ki ima četverčke???

samo ne verjamem ali pač??


Nekaj let nazaj se je tukaj javil očka, ki je dobil 3 fantke in 1 punčko.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: trojčki
1.10.2007 20:06:44   
lolita700
bad girl
pri nas v slovenj gradcu imajo eni četverčke..
3fantke in 1 punčko..
otroci so zelo ubogljivi in pridni..
zdaj s stari že tam okrog 5 ali 6 let..

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: trojčki
1.10.2007 21:52:01   
Šaki
uau a res super tole user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lolita700)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
2.10.2007 7:25:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: trojčki
2.10.2007 13:36:09   
gt
Hvala vsem.

Danes praznujejo 14-ti rojstni dan in so že približno nazaj na porodni teži

user posted image

lp, Gregor

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: trojčki
2.10.2007 13:39:16   
emaa
Lepo, da napredujete, le tako naprej. 

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: trojčki
2.10.2007 14:10:29   
Tiamo
super, kako se pa mamica počuti?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: trojčki
3.10.2007 10:59:23   
miška piška
user posted image user posted image user posted image Iskrene čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

Vse dobro še naprej!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?